2r 4 r lf° Ijo 6r 2r i?° echt HEMA R Voor Oud Nieuw Idee 7. Voorkom schulden 75 TEXELSE 9 COURANT Spetterende Oud en Nieuw part) Salades en koude/warme buffetten. HAVENRESTAURANT TEXEL EETCAFE PARKSTRAAT 22 Werken aan de economie Dat is het idee. Huzarensalade: €7.80 per persoon. Huzarensalade met gevulde eieren, tomaat, waldorfsalade, komkommersalade, gegrilde achterham met asperges en een fris garnituur. Vleessalade: €12.80 per persoon. Huzarensalade met gevulde eieren, gegrilde achterham met asperges, rosbief, kiprollade met ananas, waldorfsalade en een fris garnituur. Zalmsalade: €18,20 per persoon. Salade met rode zalm, gevulde eieren, tomaat gevuld met verse garnalen, gerookte zalm, gerookte paling en zalmforel, waldorfsalade en garnituur. Verse fruitsalade: €7.50 p.p. Een heerlijke verse salade met seizoenfruit, sinaasappel, ananas, kiwi en aardbei. Garnalensalade: €18.50 p.p. Salade van verse Waddenzeegarnalen met gevulde eieren, tomaat, komkommersalade en fris garnituur. Koud buffet: €18.50 p.p. Buffet met huzarensalade, gevulde eieren, gevulde zalmeieren, tomaat gevuld met verse Waddenzeegarnalen, zoute haring, gerookte zalmforel, gerookte waddenzeepaling, rosbief, beenham, gerookte ham, asperges en garnituur. Feestelijk luxe koud buffet: €22.50 p.p. Buffet met huzarensalade, salade van rode zalm, gevulde eieren, gevulde zalmeieren, tomaat gevuld met verse Waddenzeegarnalen, zoute haring, gerookte zalmforel, gerookte waddenzeepaling, rosbief, paté, beenham, gerookte ham, asperges, verse fruitsalade en fris garnituur. Stokbrood met kruidenboter, remouladesaus en cocktailsaus €2.50 p.p. Bezorgkosten €3.50 Koud en warm buffet Het is mogelijk om bij een buffet warm vlees te krijgen. Te denken aan saté. Voor meer informatie kunt u altijd contact opnemen met Jan C. Stolk. Party Service Texel: Verzorgt niet alleen salades en/of bufetten, maar ook feesten en partijen. Telefoon: 319310, fax 319409. info0partyservicetexel.nl. Bestellen mogelijk tot donderdag 30/12.12.00 uur. Rabobank GCDGÏBGGS Voor een betrouwbare gebruikte auto slaagt u gewoon op Texel. Ook voor schadeherstel kunt u alles vinden op www.texelseautopagina.nl DINSDAG 28 DECEMBER 2010 Alleen bij de Rabobank: 'Leren omgaan met geld: financiële lesprogramma's voor jongeren. Voor jongeren is het moeilijk met geld om te gaan. Daarom heeft Rabobank Noord-Holland Noord twee jongeren- adviseurs; Jessica Beens en Laura Gast. Zij geven gastlessen over de leerlijn 'leren omgaan met geld'. Alle basisscholen in Den Helder e.o. kunnen hier gebruik van maken. Zo werken we samen aan een betere toekomst. Fotografie Michel van Zwieten Rabobank. Een bank met ideeën. www.rabobank.nl/economie wat koop je nog voor... CLEAN O 30 vaatwastabletten 4-pak panty's 20-denier serranoham per 100 gram runderrookvlees per 100 gram tompouce dames-stretch-t-shirt lange mouw autospultenj betsema UVestend 2-pak mini ledlampjes roomboterkoekjes 300 gram :\'NN RESTAURANT ZALEN /"ft f/ Uitgebreid warm en koud buffet Oud Nieuw Party met Grand Dessert 32,50 p.p. Entree 7,50 p.p. inclusief champagne, oliebollen, (vanaf 22:00 uur) vuurwerk en live muziek van de Texelse band "The Smile" Vooraf reserveren gewenst. Aanvang: 19:30 uur De Pelikaan Texel Pelikaanweg 18 De Koog-Texel 0222 31 72 02 info@depelikaan.nl www.depelikaantexel.nl

Texelsche Courant | 2010 | | pagina 9