topVoordeel I .txl 7GRAAf TEXELSE 12 COURANT üw topSlijteiy Verse gebakken heilbotfilet met gestoofde mosselen 24,50 VRIJDAG 21 JANUARI 2011 Marquise de Lassime Vin de Pays de l'Aude Per fles 75 cl 3.99 i' ml'1 uwtopslijter.nl Geniet, maar drink met mate Alcohol onder de 16, natuurlijk niet I Gemeente Texel Bekendmakingen Bouwzaken Aangevraagde omgevingsvergunningen, activiteit bouwen (1795 KA) Muyweg 43a in De Cocksdorp: uitbreiden van een woning (ontvangen 13 januari 2011); (1795 HL) Roggeslootweg 606 in De Cocksdorp: uitbreiden verdiepingsvloer/vergroten dakkapel (betreft gewijzigd uitvoeren) (ontvangen 13 januari 2011); (1791 GB) Beatrixlaan 59 in Den Burg: plaatsen van een dakkapel (ontvangen 15 januari 2011). Aangevraagde omgevingsvergunningen, activiteit (1795 LM) Vuurtorenweg 54 in De Cocksdorp: sloop diverse opstallen (ontvangen 12 januari 2011); (1791 PC) Rozendijk9-11 in Den Burg: sloop stolpboerderij (ontvangen 13 januari 2011); (1791 AS) Haffelderweg 5 in Den Burg: asbestverwijdering (ontvangen 16 januari 2011). Tegen deze kennisgevingen kunt u geen bezwaren maken. Bezwaren kunt u pas indienen als de bouwvergunningen en gebruiksvergunningen zijn verleend. Verleende bouw vergunningen en gebruiksvergunningen worden gepubliceerd. Verleende omgevingsvergunningen, activiteit bouwen (1794 GR) Oost 90 in Oost: veranderen van een voorgevel (verzonden 14 januari 2011); (1791 WR) Buytengors42 in Den Burg: verbouwen van een woonhuis (verzonden 14 januari 2011); (1794 BM) Achtertune 22 in Oosterend: plaatsen van 2 kozijnen in de voorgevel (verzonden 14 januari 2011); (1793 EN) Zaandammerdijk 7a in De Waal: oprichten van een stolpboerderij met bijgebouw (2e fase) (verzonden 19 januari 2011); Verleende omgevingsvergunning, activiteit slopen (1791 PC) Rozendijk 9-11 in Den Burg: slopen stolpboerderij (verzonden 18 januari 2011) Bovengenoemde vergunningen kunt u inzien bij de Publieksbalie van het gemeentehuis. Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belangheb benden binnen zes weken na de dag waarop de besluiten zijn bekendgemaakt verzenddatum) een bezwaarschrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders. Het bezwaarschrift wordt ondertekend en dient ten minste te be vatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en een afschrift van het bestreden besluit. Indien een bezwaarschrift is ingediend, is het in spoedeisende gevallen mogelijk om daarnaast een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de voorzieningenrechter v Alkmaar, Postbus 251,18001 een dergelijk verzoekschrift v rechten geheven. Verleende bouwvergunningen ontheffing artikel 3.23 Wet ruimtelijke ordening Burgemeester en wethouders van Texel maken bekend, dat zij ontheffing van het geldende bestemmingsplan en bouwvergunning verlenen voor de navolgende aanvraag om bouwvergunning met toepassing van artikel 3.23 Wet ruimtelijke ordening: (1797 RN) voor het gedeeltelijk vergroten van een zomerwoning (recreatief opstal) Rommelpot 13 in Den Hoorn (geen zienswijzen ingediend) De verleende bouwvergunning en ontheffing van het bestemmingsplan (die zijn voorbereid met toepassing van afdeling 3.4 van de Algemene wet bestuursrecht) liggen met ingang van 17 januari 2010 gedurende 6 weken ter inzage. Belanghebbenden die het niet eens zijn met het bovengeno emde besluiten en tegen de ontwerpbouwvergunning(en) en/ of de ontwerp ontheïïing(en) een zienswijze hebben ingediend, alsmede belanghebbenden die niet verweten kan worden geen zienswijze te hebben ingediend, kunnen beroep instellen. Dit beroep dient binnen zes weken na de dag dat het besluit ter inzage is gelegd ingediend te worden bij de rechtbank in Alkmaar (Postbus 251,1800 BG Alkmaar). Het beroepschrift dient in ieder geval te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen het beroep is gericht, de gronden van het beroep en zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit. Van de indiener van een dergelijk beroepschrift wordt een bedrag aan griffierechten geheven. Indien een beroepschrift is ingediend, is het in spoedeisende gevallen mogelijk om daarnaast een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de voorzieningenrechter van de Rechtbank te Alkmaar (Postbus 251,1800 BG Alkmaar). Van de indiener van een dergelijk verzoekschrift wordt een bedrag aan Evenementen Vastgestelde projectbesluiten en verleende bouw vergunningen Burgemeester en Wethouders van Texel maken bekend, dat zij bij besluit van 21 december 2010 een projectbesluit hebben vastgesteld voor het plaatsen 2 kiosken annex opslagruimten tijdens het strandseizoen op het strand bij paal 19,5 en 20 te De Koog en hiervoor ook een reguliere bouwver gunning hebben verleend. In de ontwerpfase zijn hiertegen geen zienswijzen ingediend. Burgemeester en Wethouders van Texel maken bekend, dat zij bij besluit van 21 december 2010 een projectbesluit hebben vastgesteld voor het vervangen van een woning aan de: Krimweg 22 te De Cocksdorp en hiervoor ook een reguliere bouwvergunning hebben verleend. In de ontwerpfase zijn hiertegen geen zienswijzen ingediend. Burgemeester en Wethouders van Texel maken bekend, dat zij bij besluit van 21 december 2010 een projectbesluit hebben vastgesteld voor het vervangen van een woning aan de: Hallerweg 51 te Den Burg en hiervoor ook een reguliere bouwvergunning hebben verleend. In de ontwerpfase zijn hiertegen geen zienswijzen ingediend. De verleende bouwvergunningen en de vastgestelde projectbesluiten liggen met ingang van maandag 24 januari 2011 gedurende 6 weken ter inzage. De besluiten met bijbehorende stukken zijn ook via de gemeentelijke website en via www. ruimtelijkeplannen.nl te raadplegen. Belanghebbenden die het niet eens zijn met het bovengeno- besluiten en tegen de ontwerpbouwvergunning(en) en/ of de ontwerp ontheffing(en) een zienswijze hebben ingediend, en belanghebbenden die niet verweten kan worden geen zienswijze te hebben ingediend, kunnen beroep instellen. Dit beroep dient binnen zes weken na de dag dat het besluit ter inzage is gelegd ingediend te worden bij de rechtbank in Alkmaar (Postbus 251,1800 BG Alkmaar). Het beroepschrift dientin ieder geval te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen het beroep is gericht, de gronden van het beroep en zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit. Van de indiener van een dergelijk beroepschrift wordt een bedrag aan griffierechten geheven. Indien een beroepschrift is ingediend, is het in spoedeisende gevallen mogelijk om daarnaast een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de voorzieningenrechter van de Rechtbank te Alkmaar (Postbus 251,1800 BG Alkmaar). Van de indiener van een dergelijk verzoekschrift wordt een bedrag aan Aangevraagde evenementenvergunningen De volgende organisaties hebben vergunning aangevraagd voor een evenement. Atletiekvereniging Texel voor de organisatie van de Halve Marathon De Waal op 12 maart 2011 in en rond De Waal. Lions Club Texel voor de organisatie van een veiling van kunst, antiek en waardepapieren op 12 maart 2011 in de bgm De Koninghal aan de Emmalaan in Den Burg. Stichting Horeca- en Evenementen voor de organi satie van Tropical op 26 en 27 augustus 2011 in de café's aan de Dorpsstraat in De Koog. Bovenstaande aanvragen liggen ter inzage bij de Publieksbalie op het gemeentehuis. Belanghebbenden kunnen binnen twee weken na publicatie een schriftelijke zienswijze indienen bij de burgemeester, Postbus 200,1790 AE in Den Burg. Verkeersmaatregelen Tijdelijke verkeersmaatregelen Burgemeester en Wethouders van Texel maken bekend dat voor het evenement Winteranimal 2011 de volgende tijdelijke verkeersmaatregel nodig is: Het afsluiten van een gedeelte van de parkeer plaats van strandslag 21 in De Koog van vrijdag 18 februari tot en met zondag 20 februari 2011 Burgemeester en Wethouders van Texel maken bekend dat vanwege werkzaamheden de volgende tijdelijke verkeersmaatregelen nodig zijn: In De Koog het afsluiten van de Epelaan (ter hoogte van de kruising met de Kamerstraat) voor alle doorgaande verkeer van maandag 24 januari tot vrijdag 4 februari 2011 In De Koog het afsluiten van de Kamerstraat, tussen Epelaan en Plevierstraat, voor alle door gaande verkeer van maandag 24 januari tot vrijdag 4 maart 2011 In De Cocksdorp het afsluiten van de Schipper Boonstraat voor alle verkeer van maandag 17 januari tot vrijdag 18 februari 2011; Nabij De Waal het afsluiten van de Zaandam merdijk tussen Schorrenweg en Hoofdweg, van woensdag 26 januari tot vrijdag 4 februari 2011; In Den Burg het afsluiten van de Weverstraat voor alle doorgaande verkeer van maandag 31 januari tot vrijdag 22 april 2011 De werkzaamheden zijn afhankelijk van weersomstandig heden, vertragingen zijn daardoor mogelijk. Meer informatie over de verkeersmaatregelen van tijdelijke aard is te verkrijgen bij de heer D. van Sijp van de afdeling gemeentewerken, telefoon 0222-362177. Mededelingen Spectaculair afscheid 'oude'gemeentehuis. Op woensdag 26 januari wordt om 20.00 uur afscheid genomen van het oude gemeentehuis a; de Groeneplaats. ledereen is welkom. Openingstijden maandag t/m donderdag 8.30-12.30 uu vrijdag* 15.00 -19.00 uu gemeentearchief: dagelijks 10.30 -12.30 uu 'op vrijdag kunt u geen aangifte doen voor geboorte, huwelijk en overlijden Wilt u de bekendmakingen per e-mail ontvangen? Meld u aan op www.texel.nl Gemeente Texel Emmalaan 15,1791 AT Den Burg T 140222 E gemeente@texel.n www.texel.nl Inschrijving Texelse Autocross 2011 Zondag 23 januari van 14.00 uur tot 16.00 uur in de kantine van_MAB-club aan de Hoefdweg. "Pasfoto meenemen. Info/tarieven: www.mabclub-texel.nl Prachtige collecties gordijnstoffen Overgordijnen Vouw- en rolgordijnen Vitrages Roeden en rails Opmeten en naaien Voor een advies op maat VERFSPECIAALZAAK SCHILDERSBEDRIJF LIJSTENMAKERIJ Hogerstraat 7-11 Den Burg Tel. 312305 www.zgraaftexel.nl VISMARKT is uitbreiding van de bedrijfsactiviteiten zijn we op zoek naar entkouisiasée verkoopmedewerkers m/v i Kennis van vis is niet noodzakelijk, wij brengen je dit graag bijl Een actieve houding is gewenst, evenals een klantgerichte en collegiale instelling. Info bij Peter Bongaards via tel. 310783 of info@detexelsevisspecialist.nl I We hebben verse Texelse oesters, Mosselen, Ali kruiken, Zeetongen, Zeezalm, Kabeljauw, Tarbot, Zeewolf, Langoustines, verse Noordzee-kreeft, Heilbot, Coquilles en Gamba's in huis, bereid met verse boter van boterboerderij Verdegaal. Deze week: We hebben weer skrei, dc Noorse wintcrkabcljauw, ill llllis! Tafclrcservcring, 0222 - 319310. §1 Havenrestaurant Texel

Texelsche Courant | 2011 | | pagina 12