TEXELSE 3 COURANT Verhuisd Verhuisd Ay\ov{c M DINSDAG 25 JANUARI 2011 Ik denk niet helpt als het regent want je wordt nooit meer nat laat ze niet nat worden noch vat je een kou en als het stormt want het regent vat ze geen kou noch waait ooit en ik denk ook meer voor jou dat dat denken Berl Schierbeel. In het bijzijn van haar kinderen, is in alle rust overleden, onze lieve moeder, schoonmoeder Guurtje Witte-Bakker Gurie echtgenote van Hendrikus Antonius Witte t 10 april 1922 t 23 januari 2011 Gerard en Hannie Stefan en Anne Lisa Paul Marianne Romke en Willem Harry en Ellie Erik Erwin en Joyce Theo en Anja Isabel Valerie René en Lyda Guido Ben Peter en Mariska Robert Koen "Verpleeghuis Texel" Hollewal 2 - Den Burg Moeder is overgebracht naar de strandkamer van "Uitvaartcentrum Texel", Bernhardlaan 147 te Den Burg. Er is gelegenheid tot condoleren op donder dag 27 januari van 19.30 tot 20.30 uur in het uitvaartcentrum. De uitvaartmis zal worden gehouden op vrijdag 28 januari om 09.30 uur in de St. Martinus kerk, De Ruyterstraat 129 te Oudeschild. Aansluitend zullen wij moeder begeleiden naar haar laatste rustplaats, bij vader, op de R.K. begraafplaats van Den Burg. Na afloop van de begrafenis komen wij samen in de "Witte Burcht", waar gelegenheid is de familie te condoleren. Correspondentie-adres: Mw. M. Witte, Gasthuisstraat 72,1791 GM Den Burg. Graag willen wij het personeel van de "Gollards", "Verpleeghuis Texel" en Dr. van Hinsbergh bedan ken voor de liefdevolle verzorging van onze moeder en oma Familie Witte. Wij moeten afscheid nemen van onze lieve oudste zus, schoonzus en tante. Gurie Witte-Bakker Agnes t Corry t - Anton t Janny - Dirk t Wil - Dick t Jaap - Corry Anny - Gerard t Nel - Gerrit Trees - Cor Hans - Tiny Dory - Bert Neven en nichten Het leven is als sneeuw, je kunt het niet bewaren. Na een soms moeilijk, maar altijd rijk en avontuurlijk, leven is rustig overleden onze vader en mijn liefhebbende zoon Adam Simon Theodorus De Boer Adrie Texel, 11 september 1943 Den Helder, t 21 januari 2011 Jasper Roos N. de Boer-Gomes "Verpleeghuis Texel" Hollewal 2 - Den Burg Adrie is overgebracht naar de landschapkamer van "Uitvaartcentrum Texel", Bernhardlaan 147 te Den Burg. Er is gelegenheid tot condoleren voorafgaande aan de dienst op vrijdag 28 januari van 13.00 tot 13.25 uur in het uitvaartcentrum. Aansluitend zal daar de uitvaartdienst worden gehouden om 13.30 uur. Na afloop van de dienst zullen wij Adrie begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de R.K. begraafplaats van Den Burg. Na afloop van de begrafenis komen wij samen in het uitvaartcentrum, waar tevens nog gelegenheid is om de familie te condoleren. Correspondentieadres: Fam. S. de Boer, Keidelplein 16,1795 AH De Cocksdorp. Indien u geen kaart heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. In het bijzonder danken wij het personeel van'Verpleeghuis Texel" voor de goede verzorging van Adrie. Herinner mij zo als ik was maar niet in sombere dagen, herinner mij in de stralende zon, hoe ik was, toen alles nog kon. Toch nog onverwacht overleden onze broer, zwager en oom, Adrie de Boer Afke en Rein Siep en Regien neven en nichten Na een periode van afnemende vitaliteit is in Verpleeghuis Joachim en Anna in alle rust overleden onze lieve Theodora Verbruggen-Witte Door Den Burg, 4 januari 1921 Nijmegen, 24 januari 2011 Vrouw, moeder en oma van Nijmegen: Paul Verbruggen s-Hertogenbosch: Gertie Verbruggen en Willem Coppes Nijmegen: Tobias Coppes en Anneloes Pondman Freiburg (Did): Joy Coppes en Julia Homberger Sterreschansweg 55 C 6522 GK Nijmegen Door is thuis op de Sterreschansweg waar gelegenheid is tot afscheid nemen. Op zaterdag 29 januari gedenken we Door in een afscheidsviering om 13.00 uur in de kapel van Huize Joachim en Anna, Groesbeekseweg 327 te Nijmegen. Aansluitend zal om 14.30 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in de Jonkerzaal van Crematorium Jonkerbos, Weg door Jonkerbos 51 te Nijmegen. Mw. C. Vonk- v.d. Vis naar „Gollards", kmr. 17 De Zes 12 1791 EX Den Burg Tel. 318 376 G. Hoogerheide van Ada van Hollandstraat 12 naar „Gollards" kmr. 140 De Zes 12, Den Burg Tel. 314450 'het duurt zo lang' eindelijk is stella's zusje geboren frouwke frouwke maria visser 20 januari 2011 8.02 uur, 3040 gram dochter van maaike den draak en wobbe visser zusje van stella badelochstraat 8, 2026 vm haarlem tel. 023-5259583 Höe-ra, ifc he-t oc-n z-uijcj 9 maandc-n zijn e-lnde-lljfc. voorbij Nu b&b ifc. cv oen Wj Zij mocf nu noa Z-odaf wc la-ter Samen Z-ij k gphore-n op 2t januari Z011 om 03.42 u Pennis, Merlin en Mifce Kaa+eland Putjfcerdam 3^ 179*1 TB Pen 6ura. P6-543I663P Heel blij zijn wij met de geboorte van onze zoon •Mmnwimmi 21 januari 2011 Tim Timmerman Maartje van Hattem Houtsniplaan 1 1826 GD ALKMAAR Ruime zege G-team op Koedijk De G-voetballers van Texel'94 hebben zaterdag op eigen ter rein, in de eerste wedstrijd na de winterstop, een ruime overwin ning (4-0) behaald op Koedijk G3. De mannen van het G-team beleef den een druk weekend. Zaterdag stond een competitiewedstrijd op het programma, zondag reisden ze naar Andijk voor een toernooi in de zaal (zie elders in deze krant). Als ze dat al hadden gewild, konden ze zich tegen Koedijk niet sparen. De jonge tegenstanders waren taai en combineerden goed. Toch kwam Texel'94 halverwege de eerste helft op voorsprong, toen de bal uit een dieptepass bij de jarige Kevin Wei- dam belandde. Hij trok voor op Robin Beekman, die op schitte rende wijze zijn eerste doelpunt voor het G-team maakte. Even daarna werd het 2-0, toen Mitchell Kampstra een hoge voorzet van Paul Bakker fraai tot doelpunt pro moveerde. Beekman leek op slag van rust de voorsprong verder uit te breiden, maar hij schoot te zacht. Keeper Peter Breuer leverde goed werk door zijn doel bij meerdere pogingen van Koedijk steeds schoon te houden. De eerste grote kans in de tweede helft was voor de gasten. Texel'94 mocht van geluk spreken dat de bal op de paal ging. Simon Kramer maakte aan alle onzekerheid een einde door de bal snoeihard in de kruising te schieten, waarna Mit chell Kampstra uit een voorzet van Mark Stolwijk voor 4-0 zorgde. Daarna kregen beide ploegen diverse kansen, maar was het aan de doelmannen te danken dat meer doelpunten uitbleven. Komende zaterdag speelt Texel'94 een uitwedstrijd tegen KGB. G-team wint zaalvoetbaltoernooi Een dag nadat voor ze competi tie al hadden gewonnen van Koedijk (verslag elders in deze krant) schreven de G-voetballers van Texel'94 zondag in Andijk een door Zouaven uit Groote broek georganiseerd zaalvoet baltoernooi op hun naam. Texel'94 reisde met een groot aan tal spelers naar Grootebroek. Ruim genoeg voor twee teams. Boven dien werden Jan Frans Haveman en Davey Voorend uitgeleend. Samen met drie spelers van HOSV vormden ze het tweede team van Zwaluwen'30 uit Hoorn, ook wel het ?-team genoemd. In de eerste wedstrijd van tien minuten speelde het eerste team van Texel'94 tegen WMC 1. Op doel stond Jessica Hensing, die normaal de assistent van coach Klaas van den Berg is. De andere spelers waren Simon Kramer, nieu weling Koko van den Idsert, Paul Bakker, Jeffrey Stendert en Kevin Weldam. Dankzij een eigen doel punt van WMC won Texel'94 nipt met 1-0. Zwaluwen'30 werd met 2-0 geklopt (doelpunten Weldam en Stendert), waarna HOSV hele maal niets in te brengen had. Het team uit Spanbroek moest maar liefst vier doelpunten incasseren (twee van Weldam en één van Stendert en Bakker). Een gelijkspel (1-1, doelpunt Stendert) in de laat ste wedstrijd tegen Zouaven was ruim genoeg voor de Texelaars om poule A op hun naam te brengen. Het tweede team van Texel'94 - met keeper Peter Breuer, Jos Bak ker, Peter Tuitman, Twan Weijers, Kees van der Vis en Mitchell Kamp stra - deed het eveneens uitste kend. De ploeg begon met een 1-1 gelijkspel tegen WMC 2 (doelpunt Weijers), waarna het ?-team met 2-0 aan de zegekar werd gebon den (treffers Kampstra en Weijers). In de wedstrijd tegen HOSV 2 ble ven beide doelen schoon, waarna Zouaven 2 dankzij een doelpunt van Kampstra met 1-0 het onder spit moest delven. De behaalde acht punten waren genoeg voor de tweede plaats in poule B. Het toernooi werd afgesloten met plaatsingwedstrijden. Daarin speel de het half Texelse ?-team om de zevende en achtste plaats tegen Zwaluwen'30 1. Na tien minuten stond het nog steeds 0-0, waarna Zwaluwen'30 de beslissende penaltyreeks won. Ook Texel'94 2 en WMC 1 kwamen in de strijd om de derde en vierde plaats niet tot scoren. WMC benutte de penalty's iets beter en werd dus derde. De finale tussen Texel'94 1 en HOSV 2 werd bloedstollend spannend. Doelpunten waren zo schaars, dat ook deze wedstrijd in 0-0 dreigde te eindigen. Dankzij een doelpunt van Paul Bakker, anderhalve minuut voor tijd, ging de zege echter toch nog naar Texel'94, dat daarmee dus het toernooi won. Eschweiler derde in Antwerpen Sverre Eschweiler heeft dit week end goed gepresteerd in de strijd om de Antwerpen Diamant Cup. De Texelse zwemmer, die Neder land vertegenwoordigde, kwam uit op de 50, 100 en 200 meter rug slag. Op alle afstanden plaatste hij zich voor de finale. Op de 50 en 100 meter eindigde hij als derde. Tevens plaatste hij zich voor de afvalrace, waarin hij de finale net niet haalde. De zwemmer is niet ontevreden, zeker gezien het extra zware trainingsprogramma waar mee hij vorige week startte, waar door hij met vermoeidheid in zijn lijf aan de start verscheen. Nipte overwinning dames Tevoko Anders dan het herenteam, dat tegen dezelfde club een stevig verlies moest incasseren, heeft het damesteam van volleybal vereniging Tevoko zaterdag met 3-2 in Heemskerck gewonnen van Odin. Het was een moeizame wedstrijd, waaraan in ieder geval Tevoko mat begon. Door eigen fouten stond er al snel een achterstand op het bord en eenvoudige aanvallen wer den direct door de tegenstander afgestraft. Toch kwam Tevoko op gelijke hoogte en aan het eind van de set lukte het ineens de winst te pakken (23-25). Door deze onver wachte wending raakte Odin de draad kwijt en toen Tevoko in de tweede set voluit van start ging, resulteerde dit in mooie punten. De ballen die Odin in de eerste set nog hard naar de grond sloeg, werden nu met gemak verdedigd en ook aanvallend begon het bij Tevoko steeds beter te draaien. Ivet For mer en Joannie Schaapman scoor den diverse punten op de buiten kant en de tweede set werd eenvoudig gewonnen (14-25). De derde set werd een dieptepunt. Odin speelde alles of niets en Tevoko had niets in te brengen tegen de moeilijke services en het harde aanvalsspel. In een mum van tijd werd met 25-12 verloren. Ook in de vierde set kwam Tevoko niet in het spel. Er werd beter gespeeld dan in de derde, maar Odin bleef moeilijk serveren, waardoor Tevoko niet gevarieerd kon aanvallen. Mede dankzij fouten van Odin ging de strijd gelijk op, maar uiteindelijk werd met 25-19 verloren. Strijdlus tig begon Tevoko aan de beslis sende vijfde set. Net als in de tweede was Tevoko het betere team. Alles lukte, het vertrouwen kwam terug en mede hierdoor werd de set met 9-15 gewonnen. Met deze winst pakte Tevoko weer een winstpunt op nummer twee. Stand: 1.Tevoko 13-54, 2,Odin 12-42, 3.Alvoco 13-40 4.Madjoe 1 12-38. Sascha Baggerman op Radio Texel Wijkie van den Berg praat donder dag in het programma Even bijpra ten met... op Radio Texel met oud- Texelse Sascha Baggerman, lid van Gedeputeerde Staten van Noord-Holland. Bij de verkiezingen voor de Provinciale Staten die woensdag 2 maart worden gehou den, staat ze op de tweede plaats van de kieslijst van de PvdA. De tweede gast in het radioprogram ma, dat om 19.00 uur begint, is apotheker Jan Klok.

Texelsche Courant | 2011 | | pagina 3