TEXELSE 3 COURANT VRIJDAG 11 FEBRUARI 2011 JA' Als een bloem zo is het leven, het begint teer en klem De één bloeit uitbundig. r-f-y- een ander geurt heel fi/n 5^ Sommige bloemen bh/ven lang. weer andere heel even. Vraag niet bij welke groep je hoort, dat is het geheim van het leven. Intens verdrietig, maar vol bewondering voor haar optimisme en wilskracht tijdens een kansloze en oneerlijke ziekte, laten wij u weten dat rustig is ingeslapen mijn lieve vrouw en onze lieve, sterke moeder Alida Bakker-Huizinga Lida *25 mei 1957 t 9 februari 2011 Echtgenote van: Richard Moeder van: Erik en Robert Ndaala Bazin van: Ballou Boodtlaan 42 1796 BG De Koog Lida is thuis. Zaterdag 12 februari is er van 18.30 tot 20.00 uur gelegenheid tot condoleren aan huis. Dinsdag 15 februari nemen we om 14.30 uur afscheid van Lida in crematorium Schagerkogge, Haringhuizerweg 3 te Schagen. Na de dienst ontmoeten we elkaar in de koffiekamer van het crematorium. Lida hield van witte en rode bloemen. Wij wensen Richard, Erik en Robert veel sterkte Sorry Hoor!!! Jeroen en Tamara Emile en Irene Wouter en Michelle Jan en Ellen Marcel en Rianne Hidde Ons bereikte het bericht dat is overleden Lida Bakker Zij was krachtig, zorgzaam en sterk. Frits en Gerda Onze vrolijke vriendin Lida is er niet meer. We zullen haar allemaal erg missen. Richard, Erik, Robert en Ndaala heel veel sterkte toegewenst. Dave en Leni Platts Joan en Atie de Groot Rob en Tilly Vinke Onze lieve, kleine vriendin Lida Bakker is overleden. We wensen Richard, Robert, Erik en Ndaala heel veel sterkte. Gerda, Aly, Henny, Libberdien, Lucy, Tineke en Nel. Familieberichten Woorden zijn nietig bij een groot verdriet. Vol bewondering en met respect laten wij je los Piet Janny Jeroen Tamara, Tim Sanne Rob, Jens en Mats Na een moedige, maar ongelijke strijd, is overleden onze lieve schoonzus en tante Wim en Mies Joukje en Flip Cees en Marian Agatha en Frans Herman t Theo en Marijo Giel en Jenny Neven en nichten Het buurtje zal nooit meer het zelfde zijn zonder onze lieve Voorgoed uit ons midden maar niet uit ons hart Wij wensen Richard, Erik en Robert veel sterkte in hun verdriet. Marja, Wouter en Andries Ben en Riet Gretha Arie en Wil Maarten Jan, Marleen en kinderen We moeten afscheid nemen van onze lieve zwemvriendin Lida Bakker We hebben gelachen We hebben geleefd Tegen de stroom ingezwommen Alles intenser beleefd Je hebt het leven omarmd Vele harten verwarmt Bedankt lieve Lida vooralle avonturen Het mocht helaas niet langer meer duren Thea Boon, Joke Dekker, Riet van Geuns, Tine Groenhof, Lies van Heerwaarden, Karen Keijser, Leni Platts, Wil Pijper, Truus Pinkse, Hanneke Veldman, Annie Windels, Cobij Weijschedé Wij zijn verdrietig door het overlijden van Lida Moeder van onze collega Robert. Richard, Erik en Ndaala, Robert heel veel sterkte met dit grote verlies. Joop en Ineke Freerk en Bas Marjon Mariska Margré Claudette Evelien Martine Knap hoor! Altijd positief! Ik zal je missen. moegestreden, toch altijd te vroeg zo uit ons midden, rust nu maar uit Niek en Chantal Vervolg famlieberichten op pag. 4 en 10 We hebben met veel verdriet afscheid genomen van ons loopmaatje. We zijn vol bewondering over haar sterke karak ter, openheid en moed tijdens haar ziekte. Lieve we zullen nog vaak met heel veel respect over je praten. We wensen Richard, Robert en Erik veel sterkte Petra, Annelies, Coby, Anneke, Ans, Colinda, Jannie, Lenie, Marianne, Carla, José, Yvonne, Miranda, Judy, Linda, Rita, Jacquelien, Cora, Trees, José, Marretje, Lydia, Bertha, Laurien, Jacqueline, Jannie, Corrie, Ulrike, Wanda Wat zullen we je missen. We wensen Robert, Erik en Ndaala veel sterkte. Hans en Ineke Zij heeft zich er lang met alle energie tegen ver zet, maar uiteindelijk bleek er toch sprake te zijn van een ongelijke strijd. Wij hebben diep respect voor de manier waarop zij met haar ziekte is omgegaan. Op veel te jonge leeftijd is helaas overleden Lida Bakker-Huizinga Echtgenote van ons ex-bestuurslid Richard Bakker. Wij wensen Richard, Erik en Robert veel sterkte voor de komende tijd. Dorpscommissie De Koog Lieve Lida Rust nu maar uit. Je hebt de strijd gestreden. Wie kan voelen wat je hebt geleden? Wie kan begrijpen wat je hebt doorstaan? Je hebt het als een moedige vrouw gedaan. Richard, Robert, Erik en Ndaala heel veel sterkte bij dit verlies. Ruud, Jacqueline, Richelle en Sherinda Spoelstra Verdrietig, maar dankbaar voor de fijne jaren die we met hem gehad heb ben, nemen wij afscheid van mijn lieve man, onze vader, grootvader en overgrootvader Romke de Vries 6 31 maart 1926 t 8 februari 2011 Fien de Vries-Dros Tine Witte-de Vries Cor Witte Mark-Jan en Nikita Sandra Anne de Vries Trudy de Vries-Tuitman Chris en Tamara Femke en Dennis, Beau, Dewian Rob de Vries Ester de Vries-van Swinderen Marleen en Robin, Naomi Charlotte en Cor, Zoë, Qulnten Wouter Bart de Vries Sandra de Vries-van de Wetering Michelle Laura Tim Julia Kogerstraat 66 1791 ET Den Burg Romke is thuis, waar wij als gezin graag de laatste dagen met hem samen willen zijn. Er is gelegenheid tot condoleren op vrijdag 11 februari van 19.30 tot 20.30 uur in "Uitvaartcentrum Texel", Bern- hardlaan 147 te Den Burg. De uitvaartdienst zal worden gehouden op zaterdag 12 februari om 10.00 uur in de Doopsgezinde kerk, Kogerstraat 18 te Den Burg. Aansluitend zullen wij Romke begeleiden naar cremato rium "Schagerkogge", Haringhuizerweg 3 te Schagen, waar de crematieplechtigheid om 13.15 uur zal plaats vinden. Na afloop van de crematieplechtigheid komen wij samen in de koffiekamer van het crematorium, waar tevens gele genheid is de familie te condoleren. Mocht u geen persoonlijk bericht hebben ontvangen, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met verdriet, maar met goede herinneringen hebben we afscheid moeten nemen van Romke de Vries Dinie Zoon-Dros f Addy en Gerard f Zoon-Riteco Pieter en Leny Dros-Huijg Kinderen en kleinkinderen

Texelsche Courant | 2011 | | pagina 3