m TEXELSE 3 COURANT Souwie Waldhoorn in september klaar DINSDAG 22 FEBRUARI 2011 Mensen hun dagen zijn als gras Zij bloeien als de bloemen in het open veld Dan waait de wind en ze zijn verdwenen Verdrietig nemen wij afscheid van mijn man Hans, onze vader en opa. Johan Dirk Roeper Hans 3 september 1929 119 februari 2011 Tine Roeper-Koorn Riny en Willem Marloes, Corneel Dirk en Mariët Isa*, Abe, Hannah Jan en Sandra Lianne en Daan, Marleen Vermaningspad 1 1793 AK De Waal Hans is overgebracht naar de landschapkamer van "Uitvaartcentrum Texel", Bernhardlaan 147 te Den Burg. Er is gelegenheid tot condoleren op woensdag 23 februari van 19.30 tot 20.30 uur in het uitvaartcentrum. De uitvaartdienst zal worden gehouden op donderdag 24 februari om 13.30 uur in de Doopsgezinde kerk, Kogerstraat 18 te Den Burg. Aansluitend zullen wij Hans begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de Algemene begraafplaats van Den Burg. Na afloop van de begrafenis komen wij samen in het uitvaartcentrum, waar tevens gelegenheid is de familie te condoleren. Indien u geen rouwcirculaire heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze broer, zwager en oom Hans Roeper Jan en Douwie Grieta en Piet (m herinnering) Nelly en Cor (in herinnering) Neven en nichten Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze zwager Hans Roeper Kees t en Nel Anne en Meeme t Jan en Truus Rein t Bert en Renny Frits en Rudy 'Je was een man van weinig woorden, duidelijk herkenbaar voor ons, die bij je hoorden. Een lieve vader, schoonvader en opa, waar je op kon bouwen. Met een woord, waarop je kon vertrouwen. Een man met een hart van goud, een man waar iedereen van houdt. Na een kort ziekbed is rustig van ons heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en lieve opa Johan Saalmink Joop 12 juni 1934 t 19 februari 2011 Tine Saalmink-Eelman Arend Jan Alrieke en On no Emma, Sil Astrid en Jeroen Justine, Mirte Piet en Daniël Ie Danny, Marijn Beatrixlaan 37d 1791 GA Den Burg Pa is overgebracht naar de strandkamer van "Uitvaartcentrum Texel", Bernhardlaan 147 te Den Burg. Er is gelegenheid tot condoleren op donderdag 24 februari van 19.30 tot 20.30 uur in het uitvaartcentrum. De uitvaartdienst zal worden gehouden op vrijdag 25 februari om 13.30 uur in het uitvaartcentrum. Aansluitend zullen wij pa begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de Begraafplaats van De Waal. Na afloop van de begrafenis komen wij samen in dorpshuis "de Wielewaal", Langwaal 9 te De Waal, waar tevens gelegenheid is de familie te condoleren. In het bijzonder gaat onze dank uit naar de huisartsen dr. Waverijn en dr. Van Hattem voor al hun goede zorg. Familie Saalmink Toch nog onverwachts is onze zwager en oom van ons heen gegaan. Joop Saalmink W. Roeper (in herinnering) Fam. Schouten Fam. Van der Vis Fam. Kooger Zij die er altijd voor ons was is vredig in liefde heengegaan. Onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma is overleden Tedje Bruin-Bruin weduwe van Jan Bruin t 20 februari 2011 Wim t en Ank Miriam en Peter Martine Jack en Kasja José en Peter Yessica en Pim Yeffrey Tamara Nel Mirre en Alvaro Aram "Gollards" k. 31 DeZes 12 1791 EX Den Burg Moeder is op haar kamer. Er is gelegenheid tot condoleren op vrijdag 25 februari van 19.30 tot 20.30 uur in de Carrousel van de „Gollards". De uitvaartdienst zal worden gehouden op zaterdag 26 februari om 10.30 uur in "Uitvaartcentrum Texel", Bernhardlaan 147 te Den Burg. Na afloop van de dienst is er tevens gelegenheid de familie te condoleren en een kopje koffie met ons samen te drinken. Aansluitend zal de crematie in besloten kring plaatsvinden. Correspondentieadres: Nel Bruin, Beatrixlaan 138, 1791 GG Den Burg. Indien u geen rouwcirculaire heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. 'Bij elk afscheid wordt een herinnering geboren' Salvador Dali Dag lieve oma Tedje José - Peter Yessica - Pim Yeffrey Tamara Miriam - Peter Martine Mirre - Alvaro Aram Jack, Kasja, Nel en kleinkinderen, veel sterkte na het overlijden van Jannie (Nanne) Koning-Bruin (in herinnering) Jan Daan Koning Joop (in herinnering) Jannie en kinderen Graag willen wij het verplegend personeel van de "Gollards en de huisartsen dr. Hoekstra, dr. Dros en dr. Den Breejen bedanken voor de uitstekende verzorging van onze moeder en oma Wij danken iedereen voor de overweldigende be langstelling, mooie woorden, prachtige bloemen, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader, groot- en overgrootvader GERARDUS WITTE De leegte en het gemis zijn bij ons achter gebleven, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en geeft ons steun om verder te gaan. Annie Witte-Kuip Kinderen, klein- en achterkleinki nderen Famlie Bruin Texel, februari 2011 Nou daar ga ik dan.... Ik kan er niet meer tegen! Genoeg is Genoeg! Linda Intens verdrietig zijn wij, nu wij afscheid heb ben moeten nemen van onze lieve mama, dochter, zus, schoonzus, tante en vriendin Linda Hoijtink mama van Sanne en Daan Zij overleed in de leeftijd van 27 jaar. Petra en Mark Frans Michael en Eva Kim en Mark Sem, Demi Joey en Purdey Jimmy 19 februari 2011 De Nobelstraat 50, 5012 JR Tilburg U kunt afscheid nemen van Linda in het uit vaartcentrum van DELA, Karei Boddenweg 3 te Tilburg, op donderdag 24 februari van 19.00 tot 20.00 uur en vrijdag 25 februari van 12.30 tot 13.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 25 februari om 14.00 uur in Aula 2 Atrium van het crematorium, Karei Bodden weg 5 te Tilburg. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schrif telijk condoleren. IN MEMORIAM Charlotte van Heerwaarden-Haack Het gemis zal altijd blijven, de lege plek doet pijn. In gedachten en ons hart, zal je altijd bij ons zijn. Fam. J.H. van Heerwaarden JjhQ "jP Uit liefde geboren... *11 onze kleine hartendief, 15 februari 2011 om 07:46 uur Samuël Haas Anita Kalf zusje van Micki Pater Witteplein 9 1791 DP Den Burg A.0622781455 5.0623830250. Wij zjjn dolgelukkig met de geboorte van Ravi van der Geest Zoon van Tamar Matthjjs en broertje van Veerle Woensdag 16 februari 2011 om 7:36 uur Warmoesstraat 26 1791 CR Den Burg tel: 06-45075854 Het geraamte van eiken palen en spanten werd prefab aangeleverd. De bezoekers van de 'open middag' in De Walhoorn ontdekten dat er behoor lijk schot begint te komen in de nieuw bouw en de renovatie van het oude gedeelte. Net voor de vorstperiode werd het betonwerk - de vloer en de kelder - afgerond. Na behoorlijk wat onwerkbare dagen in december werd in januari begonnen met het plaatsen van het 'vierkant': het geraamte van grote eiken palen en spanten dat prefab werd aangeleverd door een bedrijf uit de Achterhoek. Onmiddellijk daarna zijn de dakplaten en de buitenwanden aan gebracht. Inmiddels zijn ook de muren gemetseld. De klus zit er nog lang niet op. Er rest nog een lange lijst van werkzaamhe den, die om kosten te besparen door vrijwilligers worden gedaan en die vari eren van het aanbrengen van schmink en wastafels in de kelder tot het tim meren van een nieuwe bar en van het opknappen van het plafond in de speel zaal tot het uithakken en vervangen van slechte voegen in de buitengevels en het afsluiten en demonteren van de radiatoren in de oude zaal. Inmiddels hebben al heel wat Hoornders zich aangemeld om hand- en spandiensten te verrichten. Wie ook wil helpen, kan zich melden bij Willem van Duijn of Jan Commandeur van de bouwcommissie, onder wier leiding het werk wordt gedaan. Het is de bedoeling dat de vaste gebrui kers - die sinds afgelopen zomer ver spreid over het dorp hun activiteiten verrichten - in september in de ver nieuwde Waldhoorn terecht kunnen.

Texelsche Courant | 2011 | | pagina 3