SMiiMkxsdlfffi^waiQ ®g> U least een nieuwe Vito al vanaf 95,- per week actie: Aircoservice inclusief clean 99,-i.p.v.€134r Bosch Pechhulp door heel Europa voor 34,95 per jaar doof w avfo £S>od BOSCH Service 50/50 deals bij Suzuki Tijdens de 50/50 deals bij Garage Westend worden de succesvolle Suzuki modellen Alto, Splash, New Swift en SX4 extra in het zonnetje gezet. Gedurende de actieperiode kunnen kopers van een nieuwe Suzuki Alto, Splash, New Swift of SX4 er voor kiezen om 50% van het aankoopbedrag pas over 2 jaar te betalen tegen 0% rente. Voor een AIto betaa It men nu bijv. 3.999,00 en het restbedrag, 4.000,00 pas over 2 jaar en hierover betaalt men dus geen rente. De actieperiode loopt tot en met zaterdag 2 april aanstaande. Geïnteresseerden kunnen voor meer informatie terecht bij Garage Westend, Oosterend, telefoon 0222 - 318396. Wereldpremière Swift S-Concept Suzuki onthult tijdens de 81ste editie van de Autosalon van Genève van 3 tot en met 13 maart aanstaande de Swift S-Concept. Dit studiemodel licht een tipje van de sluier op als het erom gaat hoe de sportieve topversïe van de suc cesvolle Swift er zou kunnen zien. De Swift S-Concept is gebaseerd op de nieu we Swift, die Suzuki in de herfst van 2010 introduceerde. Het karakter van dit studiemodel ligt in het verlengde van Suzuki's filosofie: het staan voor topkwaliteit en technische innovatie. Het doel bij de ontwikke ling van de Swift S-Concept was dan ook om spor tiviteit te verpakken in een compacte auto die hoogstaande prestaties levert. Die eigenschappen komen naar voren in het uiterlijk van de Suzuki Swift S-Concept, dat van een stijlvol en dynamisch design is. Natuurlijk voldoen ook de spectaculaire rij eigenschappen en de sportieve prestaties van de Swift S-Concept aan Suzuki's filosofie over opwindende auto's. Nieuwe Opel Men va: kampioen in flexibiliteit Innovatief, veelzijdig en elegant: de tweede genera tie van de Opel Meriva, die op 4 maart in première gaat op de autotentoonstelling van Genève, zal nieuwe normen vestigen op het vlak van veelzijdig heid. Met tal van innovatieve voorzieningen die, verpakt in een opvallend, eigentijds design, ontwor pen zijn om het flexibele gebruik van de ruimte te optimaliseren De tweede Meriva-generatie legt de lat op het gebied van betaalbare flexibiliteit hoog. Zijn Flex- Space-systeem werd verder ontwikkeld en is nu nog intuïtiever en makkelijker in gebruik. Bovendien introduceert Opel FlexDoors op de nieuwe Meriva; innovatieve, achteraan scharnierende deuren die de toegang tot het interieur vereenvoudigen. De nieu we Meriva biedt tevens heel wat opbergruimte in het interieur dankzij een revolutionaire, flexibele middenconsole en het exclusieve Flex Fix-systeem van Opel, de geïntegreerde fietsdrager die als een lade onder de bagageruimte verdwijnt wanneer deze niet in gebruik is. Voorin zijn de ruim bemeten stoelen vergelijkbaar met die van de nieuwe Astra en Insignia. Ze bieden een toonaangevend verstelbereik, zodat mensen van elke lichaamsbouw en leeftijd een optimaal comfort vinden voor lange ritten. Bovendien biedt het interieur de keuze tussen zes verschillende niveaus van kleuren en bekledingen; de breedste keuze die Opel ooit heeft aangeboden. FlexDoors In tegenstelling tot enkele bekende achteraan schar nierende deuren op de markt gaat het bij het Flex- Doors-systeem om volwaardige deuren die onafhan kelijk open gaan zonder dat er een overlapping met de voordeuren nodig is. Het FlexDoors-systeem komt ook de veiligheid ten goede, vooral voor jonge gezinnen. 'Ouders kunnen makkelijker bij de achter bank om de gordel vast te maken en kinderen kun nen veilig in en uit de wagen geleid worden. Wan neer zowel de voordeuren als de achterdeuren open zijn, wordt een veiligheidszone gecreëerd zodat kin deren en ouders kunnen uitstappen zonder dat ze door een deur van elkaar worden gescheiden. Zo beperkt het systeem het risico dat kinderen zo het verkeer instappen', aldus Ben Rentenaar van Garage Rentenaar uit Den Burg. FlexDoors combineert de toegenomen functionali teit met stijl. Het in- en uitstappen voelt natuurlijker aan en oogt bovendien cool en elegant. U hoeft zich niet langer achter uit de auto te wurmen. Meriva vanaf lancering verkrijgbaar met zes milieubewuste motoren De nieuwe Meriva plukt de vruchten van een langere wielbasis en grotere spoorbreedte vóór en achter, die bijdragen tot het verbeterde weggedrag en rij- comfort. Het motorenaanbod omvat zuinige en efficiënte turbomotoren met vermogens tussen 75 en 140 pk, waaronder een bijzonder economische ecoFL EX-versie. Demotoren kunnen naar keu ze wor den gekoppeld aan een hand geschakelde vijf- of zesversnellingsbak of een zestrapsautomaat. De nieuwe Meriva wordt deze zomer in de show room van Garage Rentenaar in Den Burg verwacht. TRUCK SERVICE TEXEL Schilderweg 252 Oudeschild www.vansambeek.com Garage Westend occasionvanons Bent u op zoek naar een betrouwbare gebruikte auto? Dan is de kans groot dat u bij ons slaagt. Kijkt u maar eens in onderstaand overzicht. Staat de occasion van uw keuze er niet bij? Kom dan langs, dan kunnen wij u méér occasions laten zien waaraan u lang, héél lang veel plezier kunt beleven. OCCASSIONS Ford Ka 1.2 Titanium Stylepack Suzuki SX4 1.6 Exclusive Suzuki Grand Vitara 2.0 Exclusive 4x4 Suzuki Grand Vitara 2.0 Freestyle 3 4x4 Suzuki Wagon Rh- 1.3 GLX Airco 25TH Aut. Suzuki Wagon Rn- 1.3 GLX Airco 25TH Suzuki Alto 1.0 GA 3-drs Fiat Scudo 2.0 JTD Dubbel Cabine Lang Fiat Doblo 1.9 JTD Cargo Hyundai Santa Fe 2.2 CRDi VGT 2WD StyleVersion Aut. Nissan Micra 1.2 Visia Cool Sound Opel Astra 1.6 Edition 5-drs Peugeot 307 SW 2.0 Renault Clio 1.4 Privilege Aut. Renault Twingo 1.2 Initiale Cabriotop Aut. Toyota RAV4 2.0 3drs. Linea Sol 4x4 BOUWJAAR KM-STAND iul-09 apr-04 iun-05 |an-07 sep-06 iun-03 Informatie: www.garagewestend.nl of: e-mail: garage.westend@texel.com Tel: (0222) 318396 Garage Westend, Oosterenderweg 52, Oosterend Suzuki Dealer Ford Specialist

Texelsche Courant | 2011 | | pagina 9