TEXELSE 3 COURANT Harmen Anne Terpstra Harry DONDERDAG 28 APRIL 2011 Wat de toekomst brengen mogen mij geleidt des Heeren hand. Gezang 293 Met verdriet geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, moeder en oma Velsen 29 september 1956 t Amsterdam 26 april 2011 Je bent zover weg Maar voor mij zo dichtbij Nikki Wolbert Broere Nikki Daphne en Sicco Esther en Joris Pienke, Seppe Rachel en Dennis Ezra, Phileine en verdere familie Gasthuisstraat 32 1791 GL Den Burg An is in de Vlinder, Hol Ie wal 42 te Den Burg, alwaar geen bezoek. Vrijdag 29 april is er van 19.00 tot 19.30 uur een herinneringsbijeenkomst in de OSG De Hogeberg, Haffelderweg 40 te Den Burg, waarbij iedereen welkom is. Aansluitend is er om 19.45 uur gelegenheid tot condoleren. De crematie zal in besloten kring plaats vinden. An hield van fleurige bloemen. Wij zijn maar als de blaren in de wind ritselend langs de zoom van oude wouden, en alles is onzeker, en hoe zouden wij weten wat alleen de wind weet, kind- A. Roland Holst We zijn geschokt en verdrietig want we hebben vernomen dat onze collega is overleden An was een duizendpoot. Ze was docente, mentor, coördinator van het leerwerktraject, actief in de kunst commissie en een goede, betrokken en lieve collega. WolbertNikki en familie, we wensen jullie veel sterkte in de komende moeilijke periode. Schoolleiding en personeel OSG de Hogeberg Heden ontvingen wij het droevige bericht van het overlijden van Mevrouw A. Weber lerares op OSG De Hogeberg. Wij wensen de familie veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Namens het schoolbestuur, het college van burgemeester en wethouders en de gemeenteraad van Texel. .txl Lieve, vrolijke An wat zal ik je missen. Juul An, Alles wat mooi is, met jou, nog zoveel mooier. Niet huilen, zei je alles komt goed, je lachte. Wolbert, Nikki en familie we hopen dat jullie troost en kracht bij elkaar vinden om verder te gaan. Liefs Pieter, Natalie, Femmie Immetje. je was altijd een aardige juf en je was altijd gezellig je gaf ook oprecht straf we zullen je erg missen klas 1 h Onze mentor mevrouw An Weber is overleden. We zijn geschrokken en hebben verdriet. We wensen haar man en familie veel sterkte toe. Luc, Patricia, Sylvie, Dave, Claudia, Jesse, Rens, Jeffrey, Dionne, Jesper, Sjors, Gijs, Rien, Kris, Dianne en Isabel An, zo spontaan, vrolijk en levenslustig en dan een ongelijke strijd. Blij dat wij jou mochten leren kennen, vol verdriet dat het zo kort mocht zijn. Lieve An, rust zacht. Wolbert en Nikki, weet dat we er altijd voor jullie zullen zijn. Wij wensen de familie veel sterkte toe. Bert Diana Dennis Lisette Jeroen Clark Rianne Sven Deze week bereikte ons het droevige bericht dat de vrouw van onze trainer, Wolbert Broere, en moeder van Nikki is overleden. Het bestuur, vrijwilligers en leden van Atle tiekvereniging Texel wensen hen en overige familieleden heel veel sterkte toe bij het ver werken van dit verlies. Den Burg, april 2011 'Eris maar één ding dat wij zeker weten Dat eens de lente ons nimmer wederkeert.' J.C. Bloem Met grote verslagenheid hebben we kennis genomen van het plotselinge overlijden van onze geliefde en gewaardeerde teamgenoot An We zullen haar warme, enthousiaste persoonlijkheid en haar creatieve inbreng in team 2 ontzettend missen. Ons team hoopt dat Nikki en Wolbert de kracht zullen vinden om dit grote verlies te dragen. Team 2 OSG De Hogeberg: Christof Just Susan Ingrid Martin Muriël Inky Rita Ben Jaap Rob Ik hoop dat ze je vleugels geven, Zodat je overal kunt komen. Dat je terugkomt in mijn dromen, Met me meevliegt door mijn leven De moeder van onze klasgenoot Nikki, mevrouw We vinden dat heel erg en we wensen haar man en de kinderen veel sterkte toe. klas 3H&A en 3Z&W Soms is er zoveel wat we voelen Maarzo weinig wat we kunnen zeggen Wolbert en Nikki veel sterkte gewenst bij dit verlies. Wij zullen jouw spontaniteit en creativiteit missen. De ouderraad van de OSG - de Hoge Berg. Erwin, Adri, Danny, Karin, Nicol, Alice, Klaas, Jessieka en Didy. "herinnering is een vorm van ontmoeting" (Kahül Gibran) Wij ontvingen het droevige bericht dat onze oud-collega An is overleden. Wij wensen Wolbert en de kinderen veel kracht toe bij het verwerken van dit enorme verlies. Team Jozefschool De God nu der hope vervulle u met louter vreugde en vrede in uw geloof, om overvloedig te zijn in de hoop, door de kracht des heiligen Geestes. Rom. 15 vers 13 Intens verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij ons gegeven heeft, nemen wij afscheid van mijn zo dierbare man, onze lieve vader en opa, en geliefd geestelijk vader Den Burg, 7 februari 1937 t Punthorst, 24 april 2011 Grietje Terpstra - Troost Simon Dirk en Anne Marie Joël, Aron, Loïs Bewoners en allen die bij de Terebint-gemeenschap horen Puntweg 9 7715 PK Punthorst Harry is thuis opgebaard. De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, is vrijdag 29 april om 11.00 uur in de Hervormde Kerk, Kerkweg 10 te IJhorst. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de naastgelegen begraafplaats. 10.45 uur in het naast de kerk gelegen gebouw "De Reesthof Op de vroege paasmorgen is overleden onze zwager en oom Harry Terpstra echtgenoot van Grietje Troost Annie en Arie t Vlaming- Troost Biem en Welmoet Troost- Blom Henk en Trijntje Troost- Lap Piet Troost f neven en nichten

Texelsche Courant | 2011 | | pagina 3