TEXELSE 3 COURANT .txl Chaos op voetbalveld O/ Vrijdag Visdag! DINSDAG 3 MEI 2011 Familieberichten Langzaam ben je van ons weg gegleden elke dag een beetje meer Telkens werd je iets ontnomen dat deed jou en ons zeer. Het is een gemis, een stille pijn, dat je nooit meer bij ons zult zijn. Tot het laatst toe was zij bezorgd om hen die haar dierbaar waren, omringd door hen en met hun liefde heeft zij rustig en kalm kunnen insla pen, onze lieve moeder en schoonmoeder, onze lieve oma, zus, schoonzus, tante en nicht Grada van Tilburg-Jas weduwe van Martin van Tilburg Arnhem 18 maart 1929 In liefdevolle herinnering t Kerkrade 28 april 2011 Vijlen: Vera Moonen-van Tilburg Piet Moonen Patrick, Kelly Vijlen: Wiel van Tilburg Finie van Tilburg-Laschet Steven en Shawny Kevin en Demi Vijlen: Jan van Tilburg Anja van Tilburg-Conjaerts Andrew, Sean Familie Jas Familie van Tilburg Corr. Adres Vijlenberg 55 6294 AR Vijlen De plechtige uitvaartdienst gevolgd door de begrafenis zal gehouden worden op dinsdag 3 mei a.s. om 13.00 uur in de parochiekerk St. Martinus te Vijlen, alwaar gelegenheid tot schriftelijk condoleren. Op maandag 2 mei gedenken wij Mam en Oma tijdens een avondmis om 19.00 uur voorafge gaan door het Rozenkransgebed om 18.40 uur. Gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 2 mei van 20.00 uur tot 20.30 uur in de rouwka pel van de St. Pauluskerk aan de Lindenstraat in Vaals. Mochten wij vergeten zijn U e> sturen, gelieve dan deze annonce als zodanig te beschouwen 18-03-1929 t 28-04-2011 Grada Jas weduwe van Martin van Tilburg We herdenken Grada als een heel hardwerken de, gastvrije vrouw die nooit klaagde, zelfs niet toen ze op 65-jarige leeftijd in een rolstoel te recht kwam. Ondanks de moeilijke laatste jaren in het verpleeghuis te Kerkrade bleef ze positief. Ze heeft echt een bijzondere plek in ons hart. We wensen haar kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Namens: zusters, schoonzusters, broers, zwagers neven en nichten Na alle fijne jaren die we met hem mochten beleven, hebben wij geheel on verwachts afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader en opa Jan van der Vis t 29 april 2011 Truus van der Vis-de Boer Peter en Marja Erna en Jan Ramona en Martijn Erik Joke Dyan Marco en José Wesley Sluyscoog 81 1791 BV Den Burg Vader is overgebracht naar de landschapkamer van "Uitvaartcentrum Texel", Bernhardlaan 147 te Den Burg. Er is gelegenheid tot condoleren op dinsdag 3 mei van 19.00 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum. De crematieplechtigheid zal worden gehouden op woensdag 4 mei om 17.00 uur in crematorium "Schagerkogge", Haringhuizerweg 3 te Schagen. Na afloop van de crematieplechtigheid komen wij samen in de koffiekamer van het crematorium, waar tevens gelegenheid is de familie te condoleren. Indien u geen kaart heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. In het bijzonder gaat onze dank uit naar het personeel van de Ambulance, het team van de Traumahelikopter en de Politie voor hun hulp! Familie van der Vis Met veel verdriet omdat ze niet meer bij ons is, maar terugkijkend op zo veel mooie vrolijke herinneringen, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Janneke Hendrika Kuijper-Eelman 6 mei 1921 11 mei 2011 Kinderen: Ruud en Bep Liaen Martinus Kleinkinderen: Edith en Felix Debbie en Hein-Jan Christien en Taco Achterkleinkinderen: Niels Jeroen Beatrixlaan 43e 1791 GA Den Burg Onze moeder en oma is thuis. Er is gelegenheid tot condoleren op donderdag 5 mei van 19.00 tot 20.00 uur aan huis. De crematieplechtigheid zal worden gehouden op vrijdag 6 mei om 09.30 uur in crematorium "Schagerkogge", Haringhuizerweg 3 te Schagen. Na afloop van de plechtigheid komen wij samen in de koffiekamer van het crematorium, waar tevens gelegenheid is ons te condoleren. Indien u geen rouwcirculaire heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. In het bijzonder gaat onze dank uit naar de huisarts Dr. De Witte en de medewerkers van de thuiszorg voor al hun goede zorgen. Als leven li/den wordt, Na een moedige strijd is van ons heengegaan mijn lieve man, onze vader en trotse opa Willy de Feijter Breskens, 28 juli 1942 t Texel, 28 april 2011 Maria Allegonda de Feijter-de Jong Richard en Bianca Rick Daisy Sabina en Dirk Dani Ada van Hollandstraat 25 1791 DG Den Burg Volgens de wens van Willy heeft de begrafenis vandaag in besloten kring plaatsgevonden op de Algemene begraafplaats van Den Burg. In het bijzonder gaat onze dank uit naar de huis artsen dr. Dros, dr. Hoekstra en dr. Den Breejen en de medewerkers van de "Thuiszorg" voor de goede zorgen. Heden ontvingen wij het bericht dat De heer C.G. van Es onze zeer gewaardeerde oud medewerker is overleden. De heer Van Es was van 1954 tot 1986 in dienst van de gemeente Texel als administrateur van de dienst gemeentewerken, het grondbedrijf en het vliegveld. Wij wensen de familie veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Namens de gemeenteraad, burgemeester en wethouders en medewerkers van de gemeente Texel Wij danken u hartelijk voor uw medeleven tijdens zijn ziekte en bij het overlijden van PAUL WITTE Dit heeft ons heel erg goed gedaan. Familie Witte IN MEMORIAM Marjan van der Vis Voor altijd in ons hart. Maar wat missen we je nog elke dag... En wat was je trots geweest op "jouw" jongens. Ewoud Mattijs Boot geruime tijd uit de vaart De veerdienst is maandag geruime tijd uit de vaart geweest. Kort na drie uur kwam hierover de eerste mededeling van TESO. De strem ming werd veroorzaakt door een defect aan de aanleginrichting bij 't Horntje. Om 20.00 uur kon de dienstregeling worden hervat en kon het verkeer van en naar Texel weer worden vervolgd. Doordat ambulancevervoer per boot in de tussentijd niet mogelijk was, is de traumahelikoper drie keer naar Texel gevlogen. In één geval ging om een patiënt van de ambulance over te nemen, in het tweede geval een fietser aan de Ruyslaan en de traumaheli haalde iemand op bij de artsenpost. Naar verluidt ging het hier om een kite- surfer die ten val was gekomen. Herdenking In tegenstelling tot wat elders in deze krant wordt gemeld, begint de herdenking op de Georgische begraafplaats woensdag 4 mei al om 16.00 uur (en dus niet om 17.00 uur). De voetbalwedstrijd tussen De Foresters 4 en Texel'94 2, die zon dag in Heiloo werd gespeeld, is in een chaos geëindigd. Daarbij zou den diverse spelers van Texel'94 een kwalijke rol hebben gespeeld. Een supporter van De Foresters moest zich met een gebroken juk been onder doktersbehandeling laten stellen. Wat er precies is gebeurd, valt moei lijk te achterhalen. Coach Marcel Ris van Texel'94 laat weten dat er wat hem betreft niet over wordt geschre ven. 'We hebben het hele jaar nog niet in de krant gestaan met het tweede elftal. Ik heb geen zin er op deze manier wel in te staan.' Bestuurslid Wim Koorn toont zich wel bereid te reageren, maar is er niet bij geweest. 'Ik kan je niet helpen. Wat ik weet, heb ik van horen zeggen.' Namens De Foresters wil bestuurslid Arnt Blei wel zijn verhaal doen. Hij stond zondag als toeschouwer langs de lijn en ver telt soms ogen en oren te kort te heb ben gehad om alles te registreren. Volgens hem was sprake van een harde wedstrijd, waarin de spanning af en toe hoog opliep. De Foresters stond bovenaan, maar bij een over winning maakte ook Texel'94 nog kans op het kampioenschap. 'Er werd af en toe flink doorgehaald. En ik weet niet of ze iets geslikt hadden, maar sommige jongens van Texel'94 keken heel vreemd uit hun ogen. Misschien waren het de naweeën van Koningin nedag.' De scheidsrechter was vol gens Blei niet best. 'Hij zag lang niet alles en trad ook niet overal tegen op. Dat kwam de sfeer ook niet ten goe de.' Volgens Koom ging het om een lid van De Foresters en had de KNVB beter een neutrale scheidsrechter kunnen aanstellen. Blei kan echter niet bevestigen dat het een clubge noot van hem was. 'Ik had die man nog nooit gezien.' Een minuut of twee voor het einde, bij de stand 2-1 in het voordeel van De Foresters, sloeg de vlam in de pan. Dat gebeurde nadat een speler van de thuisclub een tegenstander ter verantwoording had geroepen voor een overtreding. 'Hij stond met zijn armen langs zijn lichaam voor hem. Daarop pakt die jongen van Texel'94 hem met twee handen bij de nek en geeft hem een kopstoot.' Terwijl de speler van De Foresters tegen de grond ging, rende een toe schouwer het veld in om de speler van Texel'94 tot de orde te roepen. Blei: 'Maar voordat hij hem had bereikt, werd hij ingesloten door drie of vier Texel'94-spelers. Ze begonnen hem te trappen en te slaan. Daarna was het hommeles en werden er van alle kanten klappen uitgedeeld, zeker een minuut of drie, vier lang. Ik heb begrepen dat die toeschouwer een jukbeen heeft gebroken. Die speler die een kopstoot had gekregen, was een beetje dizzy, maar verder niet gewond.'Het restant van de wedstrijd werd niet uitgespeeld. Blei: 'De spe lers van Texel'94 werden door hun coach van het veld gehaald. Hij gaf de wedstrijd gewonnen. Later zijn er van de kant van Texel'94 nog excuses gemaakt. En wij hebben nog een paar biertjes gedronken, om het kampi- Een mensje, zo klein en zacht. Pas net geboren, maar vol liefde verwacht. Dolblij zijn wij met onze dochter en zusje Eline Vedra Anastasia Zij is geboren op 29 april 2011 om 02.32 uur, weegt 3360 gram en is 50 cm lang Peter, Natasja en Senna Ah Iers Schoorwal 27 1791 HM Den Burg 0617328945/785000 Voor bezoek graag even bellen De Heere, die leven gaf en leven spaarde, verblijdde ons met de geboorte van Nanning Willem Wij noemen hem Nanning Zoontje van Frits en Margreet Ploeg Broertje van Wilmer, Dinand, Vera, Hank, Yente, Aron en Arthur Het Veldje 4 6741 HJ Lunteren Deze kleine U2 fan ziet op 5 mei SARAH! Door Timmer-Blooker van Peperstraat 11, Oosterend naar Kamer 6 van Verzorgingshuis de "Gollards", De Zes 12,1791 EX, Den Burg. Ook wil ik iedereen bedanken voor alle steun en alle kaarten, die ik de afgelopen maanden mocht ont vangen! Het was hart verwarmend! oenschap te vieren.' Koorn zegt het een vreemd verhaal te vinden. Dat er is gevochten, ontkent hij niet. 'Maar waar ligt de oorzaak? Ik weet dat sommige jongens van Texel'94 geen lieverdjes zijn. Maar ik vraag me af of De Foresters zonder schuld is. Ik vind het in ieder geval vreemd dat wij van die vereniging nog niks gehoord hebben.' Blei zegt niet te weten of de KNVB op de hoogte is gesteld en ook niet of het incident nog gevolgen krijgt. Op de verspagina van deze editiemmWagënJ^ en tijd verkeerd vermeld. Dit moétfziindS

Texelsche Courant | 2011 | | pagina 3