Familieberichten TEXELSE 3 COURANT Veel fijne herinneringen verzachten de smart. Voorgoed uit ons midden maar niet uit ons hart. In de ochtend van 3 mei is Pa vredig ingeslapen, op de leeftijd van 95 jaar. Wij moeten afscheid nemen van mijn lieve man, onze vader en opa Wilhelmus Gerardus Commandeur Wim 6 Den Hoorn, 1 september 1915 t Den Burg, 3 mei 2011 Bep Commandeur-den Blanken Marijke en Ben Wilco Peter en Geeta Frans, in herinnering Carla en Aad Lyda en Pascal, Luna Ronald René Ard en Yvonne Menno Jan Dirksoord 20 1791 GP Den Burg Pa is thuis, waar wij als gezin graag de laatste dagen met hem samen willen zijn. Er is gelegenheid tot condoleren op vrijdag 6 mei van 19.00 tot 20.00 uur in de "Carrousel" van de "Gollards", De Zes 12 te Den Burg. De uitvaartdienst zal worden gehouden op zaterdag 7 mei om 10.30 uur in de Johannes de Doper kerk, Molenstraat 36 te Den Burg. Aansluitend zul len wij Pa begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de R.K. begraafplaats van Den Burg. Na afloop van de begrafenis komen wij samen in de "Carrousel", waar tevens gelegenheid is de familie te condoleren. Indien u geen kaart heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. In het bijzonder gaat onze dank uit naar de medewerkers van de thuiszorg voor al hun goede zorgen. Tot ons verdriet is overleden onze buurman Wim Commandeur We zullen hem missen. Wij wensen Bep, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. De buren van WE Jan Dirksoord Na een moeizame periode is rustig ingeslapen mijn echtgenoot, vader, schoonvader, opa en overgrootvader Adam Keizer A Ferwerderadeel (Frl), 16 januari 1923 t M.C.A. - Alkmaar, 5 mei 2011 Anna Keizer-Bruin Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Jan Reystraat 8 1791 GZ Den Burg Adam is overgebracht naar de strandkamer van "Uitvaarcentrum Texel", Bernhardlaan 147 te Den Burg. Er is gelegenheid tot condoleren op maandag 9 mei van 19.30 tot 20.30 uur in het uitvaart centrum. De crematieplechtigheid zal worden gehouden op dinsdag 10 mei om 15.45 uur in crematorium "Schagerkogge", Haringhuizerweg 3 te Schagen. Na afloop van de crematieplechtigheid komen wij samen in de koffiekamer van het cremato rium, waar tevens gelegenheid is de familie te condoleren. Indien u geen kaart heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. In het bijzonder gaat onze dank uit naar dr. Vos en de medewerkers van de Thuiszorg voor al hun goe de zorgen. VRIJDAG 6 MEI 2011 Sterven doe je niet ineens maar af en toe een beetje en alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je het is je dikwijls zelfs ontgaan je zegt: ik ben wat moe, maar op 'n keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Verdrietig, maar dankbaar voor de liefde en zorg die ze ons heeft gegeven, nemen wij afscheid van onze lieve moeder en oma Geertrui Flens-van Liere weduwe van Henk Flens Jo Mieke en Antonio Samantha Piet Ron en Caroline Anna en Oskar Madelief, Vlinder, Parel Iris, Yahsaiah Postweg 47,1795 JK De Cocksdorp - Texel Vrijdag 6 mei is er van 19.30 tot 20.30 uur in de Doopsgezinde kerk, Kogerstraat 18 te Den Burg gelegenheid tot condoleren. Zaterdag 7 mei om 13.30 uur nemen wij in bovengenoemde kerk afscheid van mamma, waarna de begrafenis plaatsvindt op de Algemene begraafplaats aan de Kogerstraat. Na afloop gaan we nog even terug naar de Doopsgezinde kerk om het afscheid met elkaar af te sluiten. Na een laatste groet toch nog onverwacht over leden onze hartelijke, maar vooral lieve tante Geertrui Flens-van Liere Wij denken aan een fijne tijd terug. Oudega: G. v.d. Meulen-van Liere E. v.d. Meulen (in herinnering) Dordrecht: Leo van Liere Nieuwegein: Piet van Liere Jolanda van Liere-Groen Hoofddorp: Ali van Liere Edu Viëtor Rita van Liere (in herinnering) Verdrietig zijn wij dat onze lieve mevrouw G.Flens-van Liere is overleden. We wensen de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte voor nu en voor de tijd die komt als het gemis voelbaar wordt. Namens de familie, Reina Bolt. Winsum (Gr) BUURVROUW FLENS - GEERTRUI Ze blijft in onze herinnering -gelijk een duinroosje- Bescheiden en Lief Wij wensen de familie veel sterkte met het verwerken van het onverwachte afscheid. De buren van de Postweg Dag lieve moeder Flens We zullen u nooit vergeten. Cindy, Yaedha, Yvette Kenzo Geertrui Ik zal je missen. Verdrietig om het afscheid,maar met een be vrijd gevoel dat het lijden nu voorbij is, geven wij kennis dat rustig is ingeslapen onze lieve zus en tante Geertruida Dijt-Witte Truus weduwe van Hendrik Dijt Texel, Den Helder, 02-08-1926 05-05-2011 Namens de familie, C. Jacobs-Spaans Correspontieadres: De Ruijterstraat 15 1782 RH Den Helder Truus is opgebaard in uitvaartcentrum Den Helder IJsselmeerstrraat 63a. U kunt persoonlijk afscheid nemen vrijdag en maandag tussen 9.00 en 20.00 uur en in het weekend tussen 13.00 en 15.00 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden dinsdag 10 mei om 13.00 uur in de Oleahof van genoemd uitvaartcentrum. Voorafgaande van de dienst heeft u van 12.15 tot 12.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na de dienst kunt u ons condoleren,de crematie zal in stilte plaatsvinden. Afgelopen week bereikte ons het droevige bericht van het overlijden van ons oud personeelslid en oud-collega Jan van der Vis De heer Van der Vis is vanaf januari 1954 tot februari 1982 bij ons werkzaam geweest in de functies van matroos en verkeersleider Texel. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe bij de verwer king van dit verlies. Directie en medewerkers TESO-bootdienst Dag Willy Nog zo veel te doen. Een goede reis. Een laatste groet, Rens en Antje Wij danken u voor de getoonde belangstelling, in welke vorm dan ook, na het overlijden van GERRITDINA HENDERIKA BUIJSMAN-JONKER Het is voor ons een troost en steun geweest. Kees Bu ijsman Willem en Nynke Yvonne en Niels Ton Hans en Claudia Fred en Emma en kleinkinderen Den Hoorn, mei 2011 Wij danken u hartelijk voor de warme belangstelling bij het overlijden van MEVR A. DAALDER We zijn heel gelukkig met de geboorte van onze zoon en broertje Jim Jim is geboren op 29 april 2011 in het General Jewish Hospital in Montréal. Pascal Riemens, Shirley Hoogenraad, Lieve en Sil 79 av. Windsor H3Y2M1 Westmount Canada Tel. +1 514 903 8120 Dolgelukkig zijn wij met de geboorte van onze dochter en mijn zusje Jotelyn Michael van Drunen Yvonne Gjsbertse en Quinten Motenstraat 66 1791 DM Den Burg 0222-2.65967 Dolblij zijn wij met de geboorte van onze zoon Sijvert Wijnand 27 april 2011 Hij is geboren om 06.19 uur, weegt 3610 gram en is 53 cm groot Trotse ouders: Inge Rentenaar en Bertrand Wajer De Ruyterstraat 28 1782 RK Den Helder 06-15071942 Deze Groninger baby wordt zondag Liefs van kinderen aanhang Workshop Joomla voor ondernemers Voor ondernemers en particulie ren die zelf aanbiedingen, tekst en foto's op hun website willen plaatsen wordt dinsdag 10 mei een workshop Joomla gehouden. De minicursus is bedoeld voor mensen die werken met een in Joomla gebouwde website. Zij krijgen uitleg over de structuur van dit programma en de werk wijze. De workshop in appartementen- complex-restaurant Bos en Duin aan de Bakkenweg wordt verzorgd door Froukje Blaauw, webdesigner van Webpartner en ICT-specialist Alex de Haan van Haw-ICT. Beiden Texelse bedrijven werken beroepsmatig veel met Joomla.Voor opgave of meer informatie: www. webpartner.nl/workshop of www. haw-ict.nl. Wat ik zeggen wou TESO Mijn vrouw en ik houden er van Texel. Wij komen er al meer dan 35 jaar met vakantie, zowel in de winter als in het voorjaar, soms zelfs twee maal per jaar. Dit jaar was het op maandag 2 mei lastig terug te komen naar Den Helder. Net als veel ande ren moesten we vier en een half uur wachten, wegens een 'technische storing' bij TESO. Dat is vervelend, maar kan altijd gebeuren. We vroegen aan medewerkers van TESO wat er aan de hand was en iedereen was erg vriendelijk. 'De boot vertrekt om zes, zeven, acht, negen uur.' Dus we wachtten, net als iedereen, geduldig. Om half tien verliet de boot dan eindelijk de veer haven. Zonder omroepbericht, zon der verklaring, zonder commentaar, zonder excuses. Waarom zei TESO nu niet even: 'Excuses voor de over last; wij danken u voor uw geduld'? Ik zou zeggen dat dat toch van goede manieren zou getuigen. Ralf Schreiner, Dinslaken.

Texelsche Courant | 2011 | | pagina 3