Rabobank nieuws r^blank ^albatros 24,50 Havenrestaurant Texel Tuinplanten r.eeft jetuin kleur g HOTELSCHOONMAAK? Rabobank Een huis moet rust geven. Dat is het idee. Profiteer nu van een aantrekkelijk actietarief! Uw toekomst actueel houden. Dat is het idee. Activiteitenkalender Kom naar het event'Bedrijf in Beeld'. Ondernemer in de spotlight VRIJDAG 06 MEI 2011 We hebben verse Texelse oesters, Mosselen, Ali kruiken, Zeetongen, Zeezalm, Kabeljauw, Tarbot, Zeewolf, Langoustines, verse Noordzee-kreeft, Heilbot, Coquilles en Gamba's in huis, bereid met verse boter van boterboerderij Verdegaal. Deze week: Verse asperges AA Trio van verse gebakken vis Hollandse saus Tafclrcscrvcring, 0222 - 319310. Op de veerhaven van de TESO-boten TEXELSE 6 COURANT Cocky's Kapsalon Peter 'jouw kapper' Ma. geopend van 13.00 tot 18.00 uur, di. t/ra za. geopend van 8.30 tot 18.00 uur Met of zonder afspraak. Zoek je werk in de Kamermeisje M/V te Den Helder en Texel ma. t/m zo.: ca. 9:00 uur tot 14:00 uur Meewerkend Voorvrouw M/V te Den Helder en Texel ma. t/m vrij.: ca 8:30 uur tot 14:30 uur Vakantiemedewerkers te Den Helder en Texel Periode mei, juni, juli en augustus Heb je interesse? Bel: 020 42 88 017 of mail amsterdam@albatrosbv.nl VACATUREDETAILS WWW.ALBATROSBV.NL Samen werken aan uw toekomst. Dat is het idee. Rabobank Noord-Holland Noord Postbus 106,1780AC Den Helder T (0223) 67 31 00 E communicatie@nhn.rabobank.nl lwww.rabobank.nl/nhn Waarschijnlijk is er veel veranderd tijdens de looptijd van uw hypotheek: nieuwe hypotheekvormen, economische verande ringen of misschien wel veranderingen in uw persoonlijke situatie. Dan is het goed om te weten of uw hypotheek nog wel bij u past. De financieel adviseurs van Rabobank Noord-Holland Noord helpen u graag dit inzichtelijk te maken. Zo werken we samen aan uw toekomst. Een goed gesprek. Geheel vrijblijvend. Een huis moet rust geven. Ook als er een tweede kindje op komst is. Als u een andere baan heeft aangenomen. Inmiddels samenwonend bent. Of meer behoefte heeft aan financiële zekerheid. Onze financieel adviseurs brengen u graag op de hoogte van uw keuzemogelijkheden. Door in een persoonlijk gesprek uw lopende hypotheek te toetsen aan uw wensen. En zo te komen tot een advies dat helemaal aansluit bij uw huidige situatie. Geheel vrijblijvend. Zo' veet u zeker dat u de komende jaren hypotheek heeft die goed aanlsuit bij mogelijkheden. Zien wij u binnenkort op gesprek? Maak deze week nog een afspraak met Diana de Boer, Marian Koning, Heieen Otte, Danny Mangelsdorf, Jarne Spit, Joke Lager- veld, Adrie Barhorst, Ineke van der Wulp en Trudy Kessing. Zij zijn te bereiken op (0223) 67 31 94. Kijk voor meer informatie op onze website www.rabobank.nl/nhn. Rabobank Noord-Holland Noord helpt u bij het vinden van de hypotheek die bij u past. Behoort oversluiten tot een van de moge lijkheden? Dan profiteert u van 1 april tot en met 31 mei 2011 van ons aantrekkelijke actietarief. Bent u benieuwd welk tarief dat voor u is? Bel dan metéén van onze financi eel adviseurs op (0223) 67 31 94. Ook voor een goed, vrijblijvend gesprek. Sluit u tijdens de actieperiode uw hypotheek bij ons over? Dan krijgt u een comfortabele hangmat cadeau. Om rustig van uw huis te genieten. Rabobank sponsort. De zomer van 2011 staat van juni tot en met augustus bol van culturele, nautische en sportieve evenementen die zeker een bezoek waard zijn. Evenementen waar Rabobank Noord-Holland Noord graag haar bijdrage aan levert. Genoeg te doen deze zomer! Het begon oi initiatief, ma; een aardig eenmalig is de Helderse Botterrace toe aan haar zesde editie. De wedstrijd vindt vrijdag 17 juni plaats. Op zaterdag 18 juni fietsen verenigingen en stichtingen voor de negende keer de RaboFietssponsortocht op Texel en het vaste land. Een leuke en mooie fietstocht van 30 km, om zo geld voor de clubkas bij te verdienen. Tijdens het Historisch Weekend op 25 en 26 juni is Den Helder weer het verzamelpunt voor antieke en nostalgische vervoersmid- "Zodra mijn zoon de zaak overneemt, kan ik stoppen. Hoop ik." Hoe actueel is uw inkomen voor later? Over pensioenen bestaan veel misvattingen. We kunnen er niet langer van uitgaan dat het met onze toekomstvoorziening wel goed zal komen. Om te zorgen dat u later ook prettig kunt leven is het belangrijk dat u uw toekomst actueel houdt. Onze accountmanagers Private Banking en Zakelijke Relaties helpen u daarbij. Realiseer uw doel Zij kijken samen met u naar uw doelen en hoe u die waar kunt maken. Hoe kunt u zorgen dat u genoeg vermogen opbouwt om uw doel te reali seren? Dit inzicht geeft al direct de nodige rust. Wij houden samen met u in de gaten of uw doel ook in de toekomst haalbaar blijft. Als u later ook prettig wilt leven, moet u zeifin actie komen. Zo werken we samen aan uw toekomst. Kijk voor meer informatie op onze website www.rabobank.nl/nhn. U was ook bij de afdelingsvergadering? In april hielden we onze jaarlijkse ledenvergaderingen. Als u daar ook bij was dan weet u hoe succesvol die waren. Meer dan 500 leden bezochten de vergadering bij OSG de Hogeberg op Texel, ca mpi ng 't Noorder Sandt in Den Helder of Amazingkids in Anna Paulowna. Stu k voor stuk bijzondere locaties. Na ontvangst met koffie, thee en gebak was het tijd voorde directie om te vertellen hoe goed het met de coöperatieve Rabobank Noord-Holland Noord gaat. Uiteraard wilden we ook de mening van onze leden peilen. Door middel van stemkastjes vroegen we onze leden wat zij vonden van het ledenmagazine Dichterbij, de inhoud van de vergadering en wat zij er van vinden hoe de banken in het nieuws komen. Na de vergadering was er tijd om de gastlocaties te bekijken en onder het genot van een hapje en een drankje bij te praten. We kijken terug op drie bijzonder ledenontmoetingen. Hartelijke dank aan onze gastheren en -vrouwen; rector Henk de Vries, Désirée van Kalsbeek en familie en Wim en Karin Gerssen. U bent er volgend jaar toch ook (weer) bij? Bent u klant van Rabobank Noord-Holland Noord? Dan kunt u ook lid worden! Als lid profiteert u van aantrekkelijke aanbiedingen, kortingen en speciale producten. En u kunt op verschillende manieren uw mening laten horen. Bloemendagen Anna Paulowna 30 april t/m 4 mi si 2011 School voetbaltoernooi Anna Paulowna 2,3 en 5 mi si 2011 Rabo Helder Street Golf 7 mi si 2011 Gastles over geld bij de Sint Jansschool in Breezand 13 mi si 2011 Event'Bedrijf in Beeld' 30 mi si 2011 Klifhanger Den Hoorn 11 juni t/m 10 juli 2011 Helderse Botterrace 17 jui li 2011 Fietssponsortocht Texel en Den Helder 18 jui li 2011 Historisch Weekend Den Helder 25 en 26 j ui li 2011 NKTourfietsen HRTC DOK 20 augustus 2011 Visserijdagen Den Helder 20 en 21 augustus 2011 Bezoek interessante workshops en ontmoet ondernemers uit de regio! Neem eens een kijkje in de spiegel van een opdracht maakt. Onderscheid u va bedrijf. Duik in de wereld van uit de regio onder het genot v< «v bedrijf. Ontdek hoe u van uw offerte gemakkelijk ;t de juiste styling, film en fotografie n kom in contact met uw collega onder- n hapje en een drankje. Spreekt dit u aan? delen van overal uit het land. Het Nederlands Kampioenschap Toerfietsen is op zaterdag 20 augustus in Den Helder en omgeving. Deelname is alleen toegestaan voor NTFU-leden, maar Bedrijventeams kunnen zich ook inschrijven. Zaterdag 20 en zondag 21 augustus kunt u een bezoek brengen aan de Helderse Visserijdagen op de Oude Rijkswerf Willemsoord. Het programma belooft weer spectaculair te worden. Kom dan maandagavond 30 mei naar het event 'Bedrijf in Beeld', georganiseerd door Jong MKB Noordwest-Holland. Het event wordt mede mogelijk gemaakt door Rabobank Noord-Holland Noord. Workshops 'Bedrijf in Beeld'staat in het teken van diverse interessante workshops voor startende ondernemers tot vijfjaar. U kunt deze avond twee van de vier workshops volgen: - E-commerce online presenteren van je bedrijf - Spiegel je bedrijf - Styling van baas tot bedrijf - Van offerte tot klus Programma 19.00-19.15 ui 19.30-20.20 ui 20.20 - 20.45 ui 20.45-21-35 u 21.35-23.00 ui Welkomstwoord Workshop ronde 1 Pauze voorzien van een hapje ei Workshop ronde 2 Netwerken en borrelen Aanmelden Wilt u bij deze interessante avond aanwezig zijn? Meldt u dan aan vi; Er is plek voor 170 deelnemers, VOL VOL. Vragen? Bel dan met Erik Snellaars van Jonk MKB op 06 22 41 85 74. www.jmkbnwh.nl. Rijkers Muziek staat deze maand in de spotlights! Lees verderop in deze krant hoe Jeroe Gmelich deze winkel heeft omgetoverd tot een'snoepwinkel'voor muziekliefhebbers Rabobank Noord-Holland Noord. Een bank met ideeën www.rabobank.nl/nhn

Texelsche Courant | 2011 | | pagina 6