Texel conds TEXELSE 3 COURANT Samen werken aan de Texelse samenleving Meiden Texel'94 na spannend duel kampioen 50 eredivisie wel', meldt coach en correspondent René Guldemond. Voor aanvang van de wedstrijd was De Blokkers koploper, met een voorsprong van drie punten op Texel'94, maar met een slechter doelsaldo. Alleen bij winst zouden de Texelse meiden kampioen zijn. Het begin was matig. Door de spanning werd door beide teams rommelig gevoetbald. 'Voor een neutrale toeschouwer zou er wei nig aan zijn geweest, maar geluk kig waren die er niet', aldus Gulde mond. Spannend was het wel. Ook de massaal meegereisde suppor ters van De Blokkers hadden het moeilijk. Uit het niets scoorde Sabine van Beek met een bekeken schuiver het eerste doelpunt. Veel rust gaf die voorsprong Texel'94 niet. Ster ker, De Blokkers ging op jacht naar de gelijkmaker, een voorbode van wat er in de tweede helft nog stond te gebeuren. Na de thee speelden de gasten zeer aanvallend en was het aan de sterk keepende Tahnee Guldemond te danken dat de gelijkmaker uitbleef. Door de aan valsdrift van De Blokkers ontstond ook ruimte en daar profiteerde Texel'94 van. Nadat de thuisploeg eerst nog op de lat had geschoten, maakte Sanne Jansen er na een snelle rush 2-0 van. Nu was de ban gebroken, De Blok kers sputterde nog wel tegen, maar Sabine van Beek gooide de wed strijd geheel in het slot door met een bekeken schot de bal vanaf de linkerkant van het strafschopge bied hoog in het dak van het doel te schieten. Het kampioenschap was binnen. Hoefslag 42, 1791 SC Den Bnrg, Telefoon 315532 Trotse gezichten van de kampioenen. Bovenste rij, van links naar rechts: elftalbegeleider Ellis de Lussanet, Maika Lugtmeijer, Lucy Veeger, Lotte Duvekot, Hannah Gaaff, Janne Veenhuizen, Annejet Boon, Souwie Wessels, Sanne Jansen en coach René Guldemond. Onderste rij: Tahnee Guldemond, Sterre Kiltz, Sabine van Beek, Shannon Koorn, Pien Grootjen, Tessa Cofino, Selina Kuip en Noor van der Steeg. Het MB1-meidenteam van tweede klasse A. In een span- met 3-0 verslagen. Texel'94 is zaterdag op eigen nende wedstrijd werd concur- veld kampioen geworden in de rent De Blokkers MB2 uit Hoorn 'Het leek de ontknoping van de Welk geld maakt niet gelukkig? Geld zonder doel, zonder bestemming. Dat soort geld maakt niet gelukkig. Het Texelfonds helpt u een goede bestemming te vinden voor uw schenking. Zodat er wat moois mee kan worden gedaan binnen onze Texelse gemeenschap. Daaraan meewerken, dat geeft voldoening. www.texelfonds.nl In plaats van kaarten V H f Het schip verdwijnt fUr yV' I 'tt achter de horizon het is niet weg, ^^ornelis C^imon de ~j/D\\ Cees Den Helder, 31 december 1935 t Texel, 13 mei 2011 Rita Wout, Rina, Bo, Jesse Henriëtte, John, Fé Wen Jiang, Widlem Clementine, Kamoh Wouter Geen bezoek aan huis. De crematieplechtigheid heeft, volgens de wens van Cees, in besloten kring plaatsgevonden. Correspondentieadres: W. de Wit, Buytengors 78, 1791 WS Den Burg Geen zee was voor hem te hoog naar dit keer was het tij niet te keren. Stefan en Jolanda Stefanie en Sam Claudia en Aron Dag ome Cees Pieter-Jan en Monica Samantha en Arjen Richard en Melinda Onze speciale dank gaat uit naar Dokter van der Bent en Dokter Haasdijk en de dames van de Thuiszorg. Lieve broer, oom en zwager, wat zullen we je missen. Cees de Wit Piet Ingrid Martine Joris Fleur Martijn Ik ben opa van alle kleuren van de wereld Jesse Fé Wen Jiang Widlem Kamoh Wouter □ag, lieve opa Lieve Cees, veel woorden zijn nooit nodig geweest. Vaar wel Martine Joris Nooit meer een biertje drinken Nooit meer een sigaretje roken Nooit meer samen ouwehoeren Opa ik zal je nooit vergeten Je was een rots in de branding en koerste recht door zee Je trotseerde storm en golven alleen... je had de wind niet mee Wij hebben afscheid moeten nemen van onze broer, zwager en oom Cees de Wit Het schip is vergaan maar je blijft voor altijd in ons hart bestaan Truus en Jaap Boersen Steven en Rietje de Wit Piet en Ingrid de Wit Alle neven en nichten Den Burg, 13 mei 2011 Een vriend is niet meer. Cees de Wit Een man om nooit te vergeten. We zullen je hulp en gezelligheid missen aan boord. Wij wensen Tante Rita, kinderen en kleinkinde ren heel veel sterkte toe. Visserijbedrijf TX 94 "AVONTUUR" Kees en Marjan Boersen Koos en Carola Wiep Toon Tjarco Zijlstra Radek Kohnke Radek Dziopa Przemek Gozdzik Slawek Nowak Familieberichten Zij die we liefhebben ei ins zijn heengegaan, v altijd waar wij zijn. Wij hebben afscheid genomen van een kanjer van een moeder An Breeuwer-Nieboer weduwe van Eef Breeuwer Texel, 26 september 1916 t Texel, 15 mei 2011 Moeder van: Sieb Breeuwer, in herinnering Margareta en Deva Keijser Margriet en Imre Somogyi Oma van: Evelyn Keijser en Ton Rombout Ferdinand Keijser, in herinnering Annette Keijser en Laurens Oud Fem Rombout Sandor Somogyi, in herinnering Ferri Somogyi Overoma van: Lisa Rombout Julia Rombout "Gollards" De Zes 12 - Den Burg. Er is gelegenheid tot condoleren op donderdag 19 mei van 19.00 tot 20.00 uur in de Carrousel van de "Gollards", De Zes 12 te Den Burg. De crematieplechtigheid zal worden gehouden op vrijdag 20 mei om 15.00 uur in crematorium "Schagerkogge", Haringhuizerweg 3 te Scha- gen. Na afloop van de crematie is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Correspondentieadres: Margareta Keijser, Bergeonstraat 18, 1851 KB Heiloo Vertrek veerboot om 13.30 uur Met speciale dank aan alle lieverds van de verzorging in de Gollards. Op bewonderingswaardige manier heeft mijn zoon de strijd gestreden. Jan van der Waal Hij is 51 jaar geworden. Via deze weg wil ik iedereen die mij in de afgelopen periode gesteund heeft hartelijk bedanken. Jennie den Holder-Willering, Vuurtorenweg 47,1795 LK De Cocksdorp. Haar liefde zal altijd bij ons blijven HINDERIKA ZUIDLAND Mede dankzij jullie aanwezigheid, warme woor den en lieve kaarten, hebben wij afscheid van haar kunnen nemen op de manier zoals zij dat had gewild. Wij willen jullie hiervoor hartelijk bedanken. Het heeft ons goed gedaan. Annemarie Wilco Roy Chantal Den Hoorn, mei 2011 Piet Vermeulen uit Den Helder, feliciteert (alvast) zijn tweelingbroer Co uit Oudeschild met hun 72e verjaardag. Veel liefs, Piet en Truus. Vrijdag 29 april jl. is voor ons onvergetelijk geworden, mede door uw hartelijke, warme reacties. Heel hartelijk dank daarvoor. Bram en Maartje Guiljam Wij gaan trouwen! Mathé Hoep Anja Doornbos Via deze weg willen wij iedereen uitnodigen om op ons geluk te proosten op 20 mei a.s. Tussen 19.30 en 20.30 bent u van harte welkom In hotel/restaurant De Pelikaan in De Koog! Dit meisje wordt donderdag Wij zijn de trotse opa en oma van Milou Geboren op 12 mei 2011 Dochter van Nicole van Beek en Willem Jan Selen Zuideinde 87 1541 CB Koog aan de Zaan Jan en Veronica van Beek

Texelsche Courant | 2011 | | pagina 3