TEXELSE 3 COURANT VRIJDAG 27 MEI 2011 Absoluut onverwacht, is mijn liefste vriend en maatje, mijn lieve zoon Peter overleden Peter Wilhelm Strick ft Weeze (Duitsland), 20-12-1954 t Texel, 24-5-2011 Niesje Strick-Liewes Maria Strick-Proest Peter is overgebracht naar de landschapkamer van "Uitvaartcentrum Texel", Bernhardlaan 147 te Den Burg. Er is gelegenheid tot condoleren op zaterdag 28 mei van 19.30 tot 20.30 uur in het uitvaartcentrum. De crematieplechtigheid zal worden gehouden op maandag 30 mei om 11.15 uur in crematorium "Schagerkogge", Haringhuizerweg 3 te Scha- gen. Na afloop van de crematieplechtigheid komen wij samen in de koffiekamer van het crematorium, waar gelegenheid is de familie te condoleren. Wij zouden het fijn vinden als u met ons mee terug naar Texel gaat, om daar samen in strandpaviljoen "Westerslag", Paal 15 nog herinneringen over Peter te delen. Correspondentieadres: N. Strick-Liewes, Drususdeich 24, 47533 Kleve (Duitsland) Indien u geen rouwcirculaire heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. ONS ONBETWISTBAAR EIGENDOM, ZIJN DE HERINNERINGEN Wij zijn geschokt, verbijsterd en intens verdrietig. Veel te vroeg moeten wij afscheid nemen van onze dierbare zwager en oom Peter W. Strick Advocaat te Kleve Weeze 20 december 1954 Texel 24 mei 2011 Peter was een markante persoonlijkheid. Intens geleefd en genoten; nog vol toekomstplannen. Trots op zijn "Anwaltskanzlei"; gepassionneerd, gedreven, dynamisch en creatief. Met veel respect gedenken wij hem en wij zullen hem gaan missen. Om dit immense verlies te verwerken en te dragen zullen wij er zijn voor Niesje. Eelde Geert en Janny Liewes-de Vries (in herinnering) Lorgues (Z.Fr.) Ellen en Hans Flentge-Liewes Baarn Gieneke en Adriaan Berghauser Pont-Liewes Hattem Hennie en Jack Alberts-Liewes Kleve (Did.) Peter en Melanie Liewes-Schel Peter, Reina, Geertjan, Huub, Maarten, Henriëtte, Weslie, Nathalie, Bernard, Stephanié, Diko, Charlotte, Elisa, Margaux, Lotte, Gerard, Jacqueline, Suzanne, Bram, Floortje, Rudi, Eline, Erol, Alexandra Onze fantastische, allerliefste vriend heeft ons helaas veel te vroeg moeten verlaten. Strickie, je bent onvergetelijk! Jack en Hennie Alberts Walter en Magda Brommersma Ilse en Rhoderique Marieke en Derek Henk en Marja Bruin George en Noor de Bruijn Willem Ham en Els Veeger Ruud Hamer en Greteke Keijser Henk Knuvers en Anneke Westbroek Jur Schuiringa en Jacomien Bas Willem en Reineke Speelman Lieve Niesje en Maria, Wij zullen jullie altijd steunen! n sterven pas, als ze zijn vergeten. Isabel Allende Veel te vroeg, nog vol plannen Idealen en ondanks de wil om te blijven leven, is toch nog plotseling overleden onze lieve moeder en oma ft Wijchen, 22 juni 1937 t Texel, 24 mei 2011 Henny en Harry Sil Maaike Hanna Gerrie en Geert Nena Michiel Mama Is thuis. Er is gelegenheid tot condoleren op zaterdag 28 mei van T-*— 19.00 tot 20.00 uur aan huis. De uitvaartdienst zal worden gehouden op dinsdag 31 mei om 12.30 uur in de R.K. kerk, Molenstraat 36 te Den Burg. hL Aansluitend zullen wij mama begeleiden naar haar laatste rustplaats op de R.K. begraafplaats van Den Burg. Na afloop van de begrafenis komen wij samen In "Uitvaart centrum Texel", waar tevens gelegenheid is de familie te condoleren. Mocht u geen persoonlijk bericht hebben ontvangen, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Onze trouwe voorleesoma Oma Riet is er niet meer. Ze heeft altijd met veel plezier bij ons op school voorgelezen. Wij zullen haar missen. Leerlingen en team Jozefschool "verzwakt door tijd er Corry Verrips - Toepoel Cornelia Elisabeth Nijmegen, 28 juni 1924 Michiel en Monique Erik Verrips en Mieke Oc Ellen Verrips en Jos van Daphne en Twan Wibren en Marije Hester Correspondentieadres: Caria Verrips de Sitterlaan 17 3572 ZK Utrecht in familiekring plaatsvinden. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze vriend en ons Lid van Verdienste, de heer Peter Strick 'Fopmof' Sinds zijn jeugd als Duits ventje was Peter de cennialang actief betrokken bij de Badmees- terij. Gastvrijheid, humor, scherpzinnigheid en onvoorwaardelijke steun aan ieder die hulp kon gebruiken, kenmerkten de zo dierbare band tussen Peter en ons gezelschap. Een band die wij liefdevol voortzetten met zijn lieve vrouw, Niesje. Utrecht, 24 mei 2011 Utrechts Studenten Werkkamp o.d.z. "Labor et Amor" Floris J. Steenland President Robert J.H.W. Vlutters Voorzitter Raad v. Toezicht Op zijn geliefde eiland, waar ik in de jaren 70 en 80 talloze keren met hem mocht verblijven, heeft Peter veel te vroeg afscheid van ons genomen. Onze gevoelens zijn bij Niesje, Maria en Martina, die wij alle sterkte wensen dit enorme verlies te verwerken. Klaus, Sjoukje en Martha Metternich Wij danken u hartelijk voor uw belangstelling en medeleven, in welke vorm dan ook, bij het afscheid van onze lieve moeder en oma GEERTJE LAP-HOGETOORN Het heeft ons goed gedaan dat zoveel mensen haar de laatste eer bewezen en ons tot steun waren. Reina Lap Edde Kampstra Greet de Bakker-Lap Wim de Bakker Jaap Lap Anja Lap-Biesboer Klein- en achterkleinkinderen Den Hoorn, mei 2011 Toch nog onverwacht bereikte ons het bericht van het overlijden van ons trouwe koorlid Dirk Terpstra Wij zullen zijn vriendschap en opgeruimde karakter niet snel vergeten. De familie wensen wij veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Bestuur en leden Texels Christelijk Mannenkoor In dankbare herinnering aan alles wat zij voor ons is geweest, nemen wij afscheid van onze lieve moeder en oemoe Willemina Gerritdina Kikkert-Duinker WH Sinds 2001 weduwe van IJsbrand Kikkert ft 27 oktober 1929 t 26 mei 2011 Westergeest: Martin en Ellen IJsbrand Sander, Senna Daniëlla Schagen: Peter en Gerie Eline en Marius Manon en Wander Haarlem: Marjan en Han Gijs Jette "Gollards" k. 207 De Zes 12, Den Burg Mam is op haar kamer. Er is gelegenheid tot condoleren op dinsdag 31 mei van 19.30 tot 20.30 uur in de Carrousel van de "Gollards", De Zes 12 te Den Burg. De uitvaartdienst zal worden gehouden op woensdag 1 juni om 13.30 uur in de NH-kerk van Den Hoorn. Aansluitend zullen wij mam begeleiden naar haar laatste rustplaats op de begraafplaats naast de kerk. Na afloop van de begrafenis komen wij samen in "Ons Huis", Herenstraat 35 te Den Hoorn, waar tevens gelegenheid is de familie te condoleren. Correspondentieadres: Fam. M.J. Kikkert, Westergeest 7, 1791 LJ Den Burg. Indien u geen rouwcirculaire heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen In het bijzonder willen wij het verplegend personeel van de "Gollards" en de medewerkers van de Thuis zorg bedanken voor de uitstekende verzorging van onze moeder en oemoe DEZE "50/50" KOGER HORECAMAN ZIET MAANDAG ABRAHAM! Niet5 geen gedoe met een ooievaar papa en mama gingen zoenen en hoppa klaar! Fff ik zat hier klem en het werd krap ik wilde eruit naar mam en pap Ik ga heten: Jax Wesley Ik ben geboren op 19 mei 20II om 1456 uur, Ik weeg 3490 gram en ben al 51 cm groot. Tim van Heerwaarden en Bianca Fors Golfslag 9, 179IHC Den Burg Mobiel 06-10441014 W(j rusten van 12.00 tot 15.00 uur. Bootje gezonken nabij Mokbaai Nabij de Mokbaai is gisteren een sportvisbootje gezonken. De opva rende werd door de Kustwacht in veiligheid gebracht. Een woord voerder van het Kustwachtcentrum in Den Helder vermoedt dat het bootje door de stevige wind onder water is verdwenen. De Nieuwe Diep en de Visarend van de Kust wacht en de reddingboot van de KNRM in de marinestad werden gealarmeerd toen het bootje water begon te maken. De opvarende, van wie nadere gegevens niet bekend zijn, werd naar Den Helder gebracht.

Texelsche Courant | 2011 | | pagina 3