pn MQ)p occasions Nieuw I op Texe GlasGarage Texel TEXELSE COURANT Nieuw: raadslid met zonnebril GLASGARAGE. SNEL EN ALTIJD IN DE BUURT! FOCWA VRIJDAG 10 JUNI 2011 Kunstfestival Klifhanger werpt zijn de Siep, nabij Loodsmansduin. De Annelies van Nieuwmegen, heeft is een artistieke vingerwijzing naar schaduw vooruit. Onder meer op tentenverzameling, gemaakt door als titel Het tent-aardig bewind en opmars van stacaravans. Jazzmuziek in De Worsteltent Jazz in restaurant De Worsteltent aan de Smitsweg in de Dennen, waar zondag 12 juni (eerste pink sterdag) de Happy Swing Society optreedt. Deze groep trad vorig jaar op dezelfde locatie op, toen met de Choo Choo Sisters. Ondanks hun afwezigheid is het repertoire gevarieerder geworden, met onder meer arrangementen van Duke Ellington en Sidney Bechet en jazz in andere - Zuid- Amerikaanse - ritmes. Ook jazz zoals de Dutch Swing College die als zestal (bas, banjo, drums en drie blazers) maakte, is te horen. Het optreden begint om 14.00 uur. Bij mooi weer wordt buiten gemusiceerd. Bezwaren tegen Oude Vismarkt ongegrond B en w hebben de bezwaren die omwonenden hadden gemaakt tegen de bouw van De Oude Vis markt aan de Vlamkast in Oude- schild ongegrond verklaard. In 2008 was voor dit bedrijfsverza melgebouw van rechtswege ver- Cursus hardlopen voor gevorderden Na het succes van vorig jaar bie den Atletiekvereniging Texel en Sportservice Texel binnenkort een nieuwe cursus hardlopen aan. Deze is bedoeld voor man nen en vrouwen van zestien jaar en ouder die al drie kilometer achter elkaar kunnen hardlopen en regelmatig willen lopen, maar niet weten hoe ze dat moeten aanpakken. Ook wie zich heeft ingeschreven voor de loop over 10 kilometer van de Texel Halve Marathon en bege leiding zoekt voor de training, is welkom bij deze cursus. Deelne mers worden begeleid door een gunning verleend, waarmee wordt bedoeld dat de gemeente had ver zuimd binnen de termijn te beslis sen over de bouwaanvraag, waar door de vergunning automatisch werd verstrekt. De omwonenden hadden bezwaar gemaakt, omdat de bouw volgens hen heel anders is uitgevoerd dan het ontwerp dat ze in eerste instantie hadden gezien. De wijziging had te maken met een andere dan de eerst voor genomen exploitatie. De vestiging van een kaasmakerij in het pand is deskundige trainer, bij wie ze kun nen aan kloppen met al hun vragen over hardlopen. De cursus omvat dertien trainingen, die op donderdag van 19.00 tot 20.00 uur in de Dennen (Turfveld) worden gehouden. De eerste sessie is 23 juni, de laatste 15 september. De cursisten krijgen een trainings schema. Bedoeling is dat zij naast de donderdag op nog een andere dag trainen. Doel is dat de atleten na dertien weken in staat zijn een half uur tot een uur onafgebroken hard te lopen. Deelname kost €25,- en is vrijblijvend (deelnemers hoe ven geen lid te worden van de atle tiekvereniging). Opgave via www. sportservicetexel.nl. Meer informa tie bij trainer Cees Timmer (tel. 318512, email cees@avtexel.nl) of Sportservice Texel, tel. 322815. niet doorgegaan. Er is nu alleen sprake van opslag, verwerking en verkoop van vis. Het college meent echter dat de bouw slechts op ondergeschikte punten afwijkt en in elk geval niet strijdig is met het bestemmingsplan. De bezwaren zijn daarom van de hand gewe- iHondenpoepl r wat aan! Bijzonder beeld in de gemeenteraad, politicus tijdens zijn pleidooi dreigde waar Rikus Kieft (GL) woensdag de te worden verblind door de laag modieuze zonnebril van buurvrouw staande zon. Meer politici hadden Astrid van de Wetering (D66) had last van de zon en zetten een zon- opgezet. Het was nodig omdat de nebril op. FooMmnM^ibachi Autoruit stuk? Haast? Met ruim 80 vestigingen is er altijd een GlasGarage bij u in de buurt die u razendsnel helpt! En doet dat tegen de laagste kosten voor u. Bovendien krijgt u levenslange garantie en zijn er doorlopend leuke acties. Vraag ernaar bij de vestiging bij u in de buurt of kijk op onze website. AUTORUIT VERVANGEN STERREPARATIE KENTEKEN GRAVEREN AIRCOSERVICE Specialist in autoruiten! Kijk via het snelkies-nummer bij de auto's op texelseautopagina.nl voor meer gegevens Nu speciale pinksterprijzen. Bijna alle auto's €1000,- voordeel en gratis navigatiesysteem. Alleen dit weekend. Tel: 0222 - 321515 of 0900 - 452 74 27 (lokaal tarief) Slingerweg 41 - Den Burg kijk ook op www.glasgarage.nl

Texelsche Courant | 2011 | | pagina 8