Kom ook IIIIRCTIDNIIIIi &Q Niet meer strippen in Noord-Holland. Gebruik uw 0V-chipkaart. Assistent Bedrijfsleiders TEXELSE 8 COURANT in M/V 38 uur per week Interesse? ov-chipkaart.nl DONDERDAG 16 JUNI 2011 Action heeft 250 filialen in België, Nederland en Duitsland. Centraal binnen de formule staat de laagste consumentenprijs en een sterk wisselend assortiment waarmee Action de klant wil verrassen en binden. Onze leus: Verrassend volledig, verbazend voordelig Dagelijks zijn wij volop bezig met het openen en vergroten van onze winkels. In 2010 openden wij in Nederland, België en Duitsland 22 nieuwe winkels en vergrootten/verhuisden we 16 bestaande winkels. Action is een financieel gezond bedrijf dat volop in de belangstelling staat van de consument. i E3 E EH E EE2 Bij Action werken ruim 7.500 medewerkers, het merendeel in de winkels. Samen maken zij Action tot wat het is: een groeiende, dynamische organisatie met een verrassend volledig en verbazend voordelig assortiment. Om een indruk te krijgen van het werken in de winkel hebben we een korte bedrijfsfilm op onze website gezet. Wanneer kom jij in Action? b* Door de groei van onze winkels, maar ook in verband met de doorstroom van onze medewerkers, zijn wij in deze REGIO op zoek naar: Wat zoeken wij? Als assistent bedrijfsleider ben je medeverantwoordelijk voor je eigen winkel. Je organiseert alle winkelwerkzaamheden en volgens vooropgestelde richtlijnen. Je overlegt met de bedrijfsleider over planning en prioriteiten, antwoordelijk voor de totale goederenstroom in je winkel, van bestellen tot en met de financiële afwikkeling, welke voortvloeit uit de verkoop. Samen met de bedrijfsleider zorg je voor een optimale winkeluitstraling en voortdurende aandacht voor de klantgerichtheid van je team. 111 flï J controleert de uitvoering. ■>'«H Tevens ben je verantwoori Wat verwachten wij van jou? Je beschikt over leidinggevende ervaring en een commerciële instelling, bij voorkeur opgedaan in de detailhandel. Cijfermatig inzicht en resultaatgerichtheid behoren ook tot je kwaliteiten. Je bent niet bang beslissingen te nemen. Daarnaast ben je sociaal vaardig, enthousiast en teamgericht. Wat kun jij van ons verwachten? Een uitdagende functie in een groeiende, dynamische organisatie met volop doorgroeimogelijkheden. Daarnaast kun je rekenen op een goed salaris, een spaarloonregeling, personeelskorting en een collectieve zorgverzekering. Surf dan naar onze website www.werkenbijaction.nl en solliciteer online! Action Nederland B.V. (U-V. PZ, cod. NH2311) Perenmarkt 15, 1681 PG ZwMjW-Ooö Meer informatie: 0228 - 565656 Van zandvoort naar Hilversum Bijna overal in Nederland en bij NS kunt u al reizen met de 0V-chipkaart. Vanaf 30 juni verdwijnt de strippenkaart in de provincie Noord-Holland. Zorg dus dat u een OV-chipkaart bij de hand heeft. Kijk voor meer informatie op www.ov-chipkaart.nl of bel 0900-0980 0,10 p.m.). Op weg naar één kaart voor tram, trein, bus en metro. MéMüB

Texelsche Courant | 2011 | | pagina 8