topVoordeel Rabobank nieuws isa «OS.O. TEXELSE IQ COURANT uw topSlijter RABO Activiteitenkalender Het idee is dat je meer bereikt als je slimmer met je geld omgaat. Ledenaanbieding Betrokkenheid tonen. Dat is het idee. Krijg nu gratis bioscoopkaarten bij het openen van een Studentenrekening!* Ondernemer in de spotlight Rabotonuitreiking VRIJDAG 1 JULI 2011 Mf- Bellussi "J""" Molinan Limoncello diCapr Per fles 75 cl 13.99 PU5CHU WSCHI i STJ1 tfEsSSS UWTOPSLIJTER.nl Geniet, maar drink met mate Alcohol onder de 16, natuurlijk met Rabobank Noord-Holland Noord Postbus 106,1780AC Den Helder T (0223) 67 31 00 Ecommunicatie@nhn.rabobank.nl* lwww.rabobank.nl/nhn Bent u klant van Rabobank Noord-Holland Noord? Dan kunt u ook lid worden! Als lid profiteert u van aantrekkelijke aanbiedingen, kortingen en speciale producten. En u kunt op verschillende manieren uw mening laten horen. Interesse in het lidmaatschap? Stuur dan een e-mail naar communicatie@nhn.rabobank.nl onder vermelding van uw naam, postcode en huisnummer. Met handige tools, nuttige informatie en een goed plan word je baas over je eigen geld en bereik je meer met de middelen die je hebt. De website Baas over eigen geld (B.O.E.G.) gaat over geld en jouw leven. Krijg vertrouwen in jezelf en laat iedereen zien dat jij zelf voor jouw droom spaart. En je hoeft geen klant te zijn van de Rabobank! Bij welke bankje ook zit: je bent welkom op www.baasovereigengeld.nl. Landbouwdag Den Hoorn, Texel 'Bloembollen in bedrijf'. Opendag bloembollen schuren rondom Julianadorp NKTourfietsen HRTC DOK Helderse Visserijdagen Schoolduik Scholen aan Zee Powerfestival Julianadorp North Sea Energy beurs Texel halve marathon Audities Cor Bakker Friends Ledenconcert Cor Bakker Friends 28 juli 13 augustus 20 augustus 20 en 21 augustus 7 september 18 september 21 en 22 september 25 september 1 oktober 31 oktober Rabobank Noord-Holland Noord organi seert op maandag 31 oktober een spet terende ledenavond in Schouwburg De Kampanje. De Rabobank biedt deze avond muzikaal talent uit de regio een podium, om zich op professionele wijze te manifes teren. Daarbij begeleidt Cor Bakker het muzikale talent met zijn orkest. Tv-persoon- lijkheid Gregor Bak presenteert de avond. Polder Résidence staat deze maand in de spotlights! Lees verderop in deze krant hoe Jennifer Hofmeijer haar droom heeft waargemaakt. Genoeg te doen deze zomer! Want juli tot en met september staat bol van culturele, nautische en sportieve evenementen die zeker een bezoek waard zijn. Evenementen waar Rabobank Noord-Holland Noord graag een bijdrage aan levert. Door trotse sponsor te zijn. En zo haar betrokkenheid te tonen. Kunst en landbouw Tijdens Klifhanger kunt u van 11 juni t/m 10 juli 2011 in Den Hoorn kunstwerken komen bewonderen.Te bekijken bij de Texelse dorpsbewoners zelf. Zo is het ene kunstwerk te bewonderen in een huiskamer, een ander werk weer in de tuin, garage, schuur of weiland. Op 28 juli een agrarische landbouwdag in de breedste zin van het woord georganiseerd. Op een terrein aan de Kleiweg nabij Den Hoorn. Fiets- en visplezier Rabobank Noord-Holland Noord maakt ook het Nederlands Kampioenschap Toerfietsen mede mogelijk. Het kampioenschap vindt plaats op zaterdag 20 augustus. Net als de start van de Helderse Visserijdagen op de Oude Rijkswerf Willemsoord dat in 2011 alweer haar tweede editie beleeft. Een evenement dat een mooie bijdrage levert als het gaat om het op de kaart zetten van Den Helder. De bank levert hier dan ook graag een bijdrage aan. Het programma belooft weer spectaculair te worden. Een frisse duik Het begin van het nieuwe schooljaar wordt op 7 september ingeluid met een School duik De leerlingen van Scholen aan Zee, een belangrijke doelgroep voor de bank, nemen voor de 3e keer een frisse duik in de zee. Een week later is er het Powerfestival Julianadorp op 18 september en voor de offshore gere lateerde organisaties is er de North Sea Energy beurs op 21 en 22 september. Om de culturele, nautische, sportieve zomer op 25 september af te sluiten met de Texel halve marathon. U hoeft zich deze zomer niet vervelen; graag tot ziens op één van deze evenementen. Muzikaal talent gezocht Ben jij dat muzikale talent (amateur- of semiprofessioneel) uit de regio Anna Paulowna/Den Helder/Texel? Van licht klassiek tot pop; zowel vocaal als instru mentaal en solistisch of in een ensemble? Studenten opgelet! Open nu een Studentenrekening bij Rabobank Noord-Holland Noord en je krijgt van ons een tegoedbon voor twee personen. Die kan je inwisselen voor een film en consumpties naar keuze. Kijk op www.cinemagnus.nl of www.cinematexel.nl en plan je avond uit! Een leuke avond uit. Dat is het idee. Vraag naar de voorwaarden bij onze Verkoop Service adviseurs. Loop bij één van onze kantoren naar binnen of bel naar (0223) 67 31 00. Het is alweer een paar weken geleden, maar het klinkt nog steeds als muziek in de oren. Maandag 16 mei was de Rabotonuitreiking van Muziekvereniging Winnubst. Muzikaal ontvangst Robert Boltendal, Mary Schooneman en Anita Kwinkelenberg (leden van de commissie Raboton) waren aanwezig bij de Raboton uitreiking van Winnubst. Ze kregen een muzikaal ontvangst van de vereniging. Vandaar de aanvraag aan de Raboton. Donatie Muziekvereniging Winnubst heeft een dona tie van 5.030, - gekregen uit de Raboton. Dit bedrag is bestemd voor de aanschaf van de speciale gordijnen. Een donatie waar de leden van de muziekvereniging veel plezier aan kunnen beleven! Als dank voor de finan ciële bijdrage kregen de leden van de com missie Raboton nog een miniconcert. Aanvraag Vorig jaar diende Winnubst een aanvraag in bij de Raboton. De officiële overhandiging van de cheque liet een tijd op zich wachten, vanwege de verbouwing van het nieuwe gebouw. Nu hun nieuwe onder komen aan de Elzenstraat 34 officieel in gebruik is genomen, kon de cheque eindelijk worden uitgereikt. Het gebouw was oorspronkelijk niet geschikt om muziek te maken. Er moest eerst heel wat gebeuren. Er bleek vooral een probleem te zijn met de akoestiek. De oplossing? Speciale gordijnen met een geluiddempend karakter. Maar daar was wel geld voor nodig. Dan krijg jij de kans om op 31 oktober in een professionele setting te talent te tonen. Niemand minder dan pianist Cor Bakker en zijn orkest gaan jou daarbij begeleiden. Aanmelden Is dit jouw kans om te schitteren? Meld je dan snel aan voor de auditie ronde op zaterdag 1 oktober. Hier vindt de voorselectie plaats. Wanneer jij tot de geselecteerde deelne mers hoort, ga je samen met Cor Bakker aan de slag om jouw unieke optreden tot een succes te maken! Stuur voor 15 september een e-mail met naam, adres en telefoon nummer naar corbakker@ledenwaardering.nl. Je ontvangt dan een aanmeldingsformulier met aanvullende informatie. Rabobank Noord-Holland Noord. Een bank met ideeën www.rabobank.nl/nhn

Texelsche Courant | 2011 | | pagina 10