i TEXELSE 3 COURANT Zwaartekracht telt even niet op Nikadel .Sophie isftbeile Lars VRIJDAG 5 AUGUSTUS 2011 Jeanne Durand-Raucher zweeft hangend aan twee boven de piste. Het duo Denise en Aurel d> e aan de zwaartekracht. Katten zijn dus niet altijd huisdieren die de hele dag loom op een bank hangen of ergens lui in de zon liggen. Althans, niet bij Aneylia uit Mos kou, die gisteravond een van de opvallendste acts verzorgde bij de eerste voorstelling van Circus Renaissance in De Koog. De Russische Aneylia ver scheen in de piste met een stuk of zeven katten die zich deden gelden. De dieren klommen op com mando op emmers, een kat voltooide een soort stormbaan door emmers, een ander maakte een hoge sprong en twee kat ten legden lenig als tur ners een route af tussen de leggers van een soort brug. Het was één van de wei nige acts met dieren. Er was nog een optreden Een clown mag geen muziek maken, m, 'belaagster' met zeker achtverschiiiendemuziekinstrumenten (die hij uit zijn zakken tevoorschijn tovert) telkens te slim af met een hond en een ezel, maar de nadruk lag deze keer op acrobatiek, afge wisseld met diverse voor stellingen van clowns van de familie Stoliarov. Het geheel was voorzien van een nostalgisch sausje in de vorm van een kroon luchter boven de piste, schemerlampjes bij de loges en oude kramen. De muziek bestond voor een groot deel uit circusmu- ziek van vroeger en bij de kassa hingen circuspos ters met afbeeldingen van circa honderd jaar gele den. Bij de acrobatiek trokken de Roemeense Patricia en Valentin Cristea de aandacht met een trape zenummer in de nok van de tent. Valentin liep met ogenschijnlijk gemak over de strak gespannen draad en deinsde er niet voor terug om Patricia staand op zijn schouders mee te torsen of om over de draad te fietsen. Jeanne Durand-Raucher zweefde gracieus aan doeken door de lucht en het duo Deni se en Aurel wekte hoog boven de piste eveneens de illusie dat zij weinig met de zwaartekracht op de Nikadel te maken had den. De clowns vormden min of meer de verbinding tussen de verschillende optredens. Zij kwamen geregeld in de piste, onder meer om de aandacht af te leiden van het opbou wen van de materialen voor een nieuwe act. Dat ging tactisch, zo wisten ze het publiek bijvoor beeld af te leiden door twee grote ballonnen spe lenderwijs telkens naar de volle tribunes te slaan. Maar ze voerden ook een doorlopende act op, waarbij de één dacht beter te zijn dan de ander, maar telkens op zijn nummer werd gezet. Vooral kinde ren vonden het prachtig. Verbazing wekte Irada Stoliarov, die in een afge sloten pashokje vijf keer achter elkaar in amper een paar seconden tijd nieuwe kledij aantrok. Het wekte even de indruk dat Bedroefd delen wij u mede, dat na een kortston dige ziekte onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader en opa Johannes Gerhard Arno Kroon 22 juni 1932, Enschede 27 juli 2011 Enschede A.M.C. Kroon-Molenaar, kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Getfertplein 9 7512 HJ Enschede De begrafenis heeft inmiddels in familiekring plaatsgevonden. Lieve mensen, De grote hoeveelheid brieven en kaarten van medeleven en steun, na het overlijden van is hartverwarmend. Het geeft me een warm gevoel als ik lees hoezeer jullie haar waardeerden en hoe dierbaar zij jullie is geweest. Jullie lieve woorden vol genegenheid, geven ons precies wat wij nodig hebben. Voor dit alles bedankt! Paul van Hoof, de kinderen en de kleinkinderen Texel, augustus 2011 Zoveel kaarten, bloemen en de aanwezigheid van zo velen na het overlijden van JANNIE ELLEN-VAN DEN BERG Dit heeft ons heel erg goed gedaan en is ons tot grote steun geweest. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Texel, augustus 2011 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven bij het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma RIKSTE VELDMAN-LUPPES Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Graag willen wij hierbij de medewerkers van "Verpleeghuis Texel" bedanken voor de uitste kende en liefdevolle verzorging van Rix! Kinderen en kleinkinderen Texel, augustus 2011 Dolgelukkig zijn wij met de geboorte van onze dochter Sophie is geboren op 2 augustus 2011 om 7.55 uur Zij weegt 2780 gram en is 45 cm lang Casper Schiphorst en Jetteke Zoetelief Bosrandweg 300 1796 NK De Koog Casper 06-15015829 Jetteke 06-52476651 Hoera een broert 01-03-2011 Ve trotse ouders en broers Jacob-Pieter, Anita Sil en Picb Vuijzer fiolfs tag 3 1791 HO Den 3urg 0222-3130W 'VOjJ rast en tussen 1300 en 15-00 uur. Stipt op tijd, een vlotte meid Fleur Ze is geboren op 2 augustus 2011 en weegt 3960 gram. Jan-Willem, Sonja en Guus Bakker Weestergeest 2 1791 LJ Den Burg 322337 er mogelijk twee Irada's in het spel waren, van wie er telkens één in het kleed hokje bleef wachten, maar die gedachte moest toch overboord omdat er geen enkele aanwijzing voor was. Bovendien presteer de ze het ook pal voor de ogen van het publiek, wel iswaar omgeven door een hoes, in een mum van tijd van kleding te wisselen. De voorstelling werd opgeluisterd met een dia bolo-act van Michael Betran, die eerder mee deed aan het TV-pro- gramma Holland Got Talent. Hij nam de piste zonder enig schroom tot zich als zijn podium en zwierde met lef de diabo lo's hoog de circustent in. Op een gegeven moment leek het allemaal mis te gaan, maar na een paar bemoedigende woorden van circusdirecteur Alber to Althoff kwam het toch allemaal goed en werd de 14-jarige Michael op een extra applaus getrak teerd. Naast de nieuwe onder delen kende Circus Renaissance (een naam die in de plaats is geko men van Circus Althoff) ook zijn vaste vertrouwde nummers zoals de act van oud-judokampioen You- seff, die al jaren trouw met aambeelden en andere zware voorwerpen in de piste staat te jongleren. Ook nu liep hij moeiteloos met een aambeeld op zijn hoofd rond. Het circus staat tot en met zondag 14 augustus op de Nikadel. Er zijn dagelijks voorstellingen om 15.00 en 20.00 uur. Op de zondagen is er alleen om 14.00 uur een voorstelling. INLEVEREN: maandag vóór 10.00 uur en woensdag vóór 17.00 uur. KOSTEN: €6,60 tot en met 3 regels. Per regel meer: €2,20 (incl. btw). FOTO-TEXELAARTJE: plaatsing foto €14,50 excl. tekst, alleen voor particulieren die iets te koop aanbieden. Voor al uw schilderwerk binnen en buiten: Schil dersbedrijf Eschweiler. Tel. 315032. Schipholvervoer-zittend ziekenvervoer-WMO ver voer Taxi Attent 320020 Led tv reparatie? Bel Rob, 06-51110685. A.V.T. Brouwer Te koop MBT schoenen maat 44. 100.=p.p Tel. 312766. Voor energiezuinige LED TV - Stiehl De Waal - 311 777 Bouwen? Vergunning/be zwaar! Juridisch Bureau Edward van Bommel: 316448. Kamer te huur voor stu dente per augustus in Alk maar. 072-5124333. Herbestrating hogedruk- reiniging. Info: 888989 www.allround-texel.nl Nieuw matras? Box- spring bedden, of een lek ker hoofdkussen? Bosma slapen en meer...Waalder- straat 6, tel. 712464. Voor iedere vrouw een goede jeans. Nieuwe col lectie René Smit. Fashion Store Texel Weverstraat 45 M. Dijker Tuinonderhoud voor vaksnoeiwerk, gras- maaien en hogedrukreini- ging. 06-48630343 www.texelseautopa- gina.nl voor iedereen die een goede en betrouwbare auto zoekt! Heeft u schade of bent u op zoek naar een andere auto? Kijk dan eerst eens op www.texelseautopa- gina.nl Hairstyling Talou werkt op afspraak, di. t/m zat. Tel. 320473. Je weet dat je goed zit met Bremer achter je! Assurantiekantoor Bre mer, Oosterend, tel. 0222- 318221. Auto Service Centrum, Maricoweg 3, tel. 315588. 1 uur werken 2 uur be taald! Ben jij een scholier van 16 jaar of ouder? Wil jij op maan- en/ of vrij dagen werken en/of tij dens je schoolvakanties? Vind jij schoonmaken geen probleem? En wil jij 200% uitbetaald krijgen? Neem dan nu contact op! T: 0222-390110 (Laura Fischer) personeels. zaken@krim.nl. Shii Take paddenstoelen moet je geproefd hebben. Kadijksweg 15 Opruiming! Zomerbloei- ers: 1-jarig V2 prijs, opge maakt/vast 3=2. Planten- markt, Beatrixlaan. Tegelshowroom De Te- gelmeester, geopend op afspraak, 06-22288683. Krukas 3, Oudeschild. Contract. Advies/bij stand? Juridisch Bureau Edward van Bommel. 316448. Houten speelgoed maan dag op de markt en www. speelshout.nl Herbestrating hogedruk- reiniging. Info: 888989 www.allround-texel.nl Kleine lettertjes? Juri disch advies. Mr. Edward van Bommel: 316448. Voor maaien snoeien en opruimen etc 0222-888989 www.allround-texel.nl

Texelsche Courant | 2011 | | pagina 3