w. RE 1EXELAGBSDA.NL vakantiekrant Body Brein Festival 2011 Eagles Summer Event ^rfcus Renaissance Gijs Nillessen Vrijdag 5 augustus 10:00 uur. Martin Kikkert verzorgt huifkartochten over het oudste gedeelte van Texel. Ruiters onder zadel kunnen mee. Reserveren: tel. 0222-310002. 19:30 uur. Op het ZDH-veld in Den Hoorn wordt een crossloop gehouden. De miniloop voor kin deren start om 19.15 uur, de wandeltocht start om 19.25 uur. Zaterdag 6 augustus 11:00 uur. Te voet en per fiets door maïsdoolhof, hoek Postweg/Slufterweg, open tot 18:00 uur (laat ste entree 17:00). Kind €3,-, volwassenen €4,- en familiekaart €12,-. 14:00 uur. Bernhardlaan 186 Den Burg, showroom Keukencentrum Texel. Tot 16.00 uur gratis kook demonstratie van in de kookstudio. Info: www.keu- kencentrumtexel.nl. Zondag 7 augustus 10.30 uur. De eendenkooi van Spang is tot 14.30 uur gratis geopend voor publiek. Te vinden bij het witte kooikershuisje aan Dijkmanshuizen. 19.30 uur. Bingo in het Eierlandsche Huis in De Cocksdorp. Maandag 8 augustus 19:00 uur. In de kerk van Den Hoorn begint een concert met viool, piano en cello van The Inter national Holland Music Sessions. De toegang be draagt €13,50. Dinsdag 9 augustus 10:00 uur. In het museum in De Waal is een ten toonstelling over weidebouw. 's Middags worden demonstraties in de smederij gegeven. Woensdag 10 augustus Het openluchtfestival Body Brein staat van vrijdag 5 augustus tot en met zondag 7 augustus op de agenda. Bij De Krim in De Cocksdorp en paal 17 zijn workshops en demonstraties van onder meer martial arts, yoga, fitness, dans, wellness, bal-, loop-, vecht- en watersporten. Zaterdag 6 augustus wordt voor de derde keer een wereldrecordpoging pootjebaden gehouden. Voor €1,- krijgen belangstellenden een polsbandje en kunnen ze aan het record meedoen. De opbrengst is voor de Hersenstichting. Meer informatie in de Vakantiekrant op pagina 5. Meer informatie in de Vakantiekrant op pagina 7. Het Eagles Summer Event, dat zondag 7 augustus wordt gehou den, is een western spektakel met een markt, clowns, een mechani sche bull en live muziek. Er zijn diverse kramen met onder andere Echt Texelse Producten. Er zijn demonstraties en clinics zoals het beschilderen van borden, bekers, schilderijen of kussenslopen. Voor de kinderen is er een speciale kids corner met onder meer speelgoed, zandbakken, een springkussen en een grote speeltuin. Live muziek wordt verzorgd door country western zangers. .Circus Renaissance staat tot en met zondag 14 augustus oplde f Nikadel in De Koog. Dagelijks zijneer voorstellingen om^15.00jen 20.00 uur. Zondag is er alleen omjnjl.OO uur een show. Hercircus kent een variëteit aan optredensmet honden, katten, ezels, acrobaten, clowns en een ijzervreter. Meer informatie in de Vakantiekrant op pagina 5. I Stand-up comedian Gijs Nillessen staat vrijdag 12 augustus op het podium van Klif 12 in Den Hoorn met het programma 'Voor de zekerheid'. Controle, zelfkritiek en de onge makken van een bijna-dood- ervaring zijn enkele ingrediënten. Meer informatie in de Vakantiekrant op pagina 7. lamskoteletten Na meer dan veertig jaar is de Rommeltjes- markt in Oosterend een niet meer weg te denken zomers evenement. Elke veertien dagen bieden de straten rond de karak teristieke Maartenskerk plaats aan een keur van tweedehands goederen, boe ken, meubels en curiosa. Hoewel de markt de nodige veranderingen heeft ondergaan en moeilijkere periodes heeft gekend, is hij altijd een publiekstrekker van de eerste orde geweest. De markt begon als initia tief van de hervormde gemeente en bedoeld om geld in te zamelen voor de restauratie van het kerkgebouw. Inmiddels is de markt ook voor veel clubs een belangrijke bron van inkom sten. Het complete archiefstuk pagina 37 van de Vakantiekrant. op uuuui'.aiclüeilexfttiecoivuiiil.iil geJiPiiqeii vatv jfr.xi-i m i«ih.w[- TEXEL Vakantiekrant is mede tot stand gekomen door de medewerking van: Texelse lamskoteletten met gepofte krielaardappeltjes, mediterrane groente en balsamicostroop van Restaurant Quinty's in De Koog. Voorbeeld ingrediënten: 16 lamskoteletten 350 gram krieltjes (van Bert Keijser) 1 courgette groentegarnituur Voor de bereiding: zie pagina 33 van de Vakantiekrant die vandaag verschijnt. 11:00 uur. In het centrum van Den Burg wordt de hele dag een folkloremarkt gehouden. Deze dag staat vandaag in het teken van de Oud Hollandse kinderspelen. Dondersdag 11 augustus 14:00 uur. In de Kikkertstraat in De Cocksdorp wordt tot 20:00 uur de Durpermarkt gehouden. Galerie 14-16 Posthuys Bungalow Calluna Catharina Smulpot Slijterij Smidt-Witte Tuk Tuk TX10 Emmie /TX 35 Zee; TX 20 Orion TX44 Hutjes V.d. Linde Fietsen V.d. Linde Paarden Vakslager Peter Haker Villaverhuur Texel Huifkar Jan I Huifkar-rit PaardenTram

Texelsche Courant | 2011 | | pagina 8