Rabobank nieuws i •"--—-.rsr Starters een nog betere start geven. Dat is het idee. mnmmm TEXELSE 4 COURANT RABO Activiteitenkalender Ledenaanbieding Ondernemer in de spotlight Wereldwijd gevestigd. Lokaal geworteld. De Reuze aardbei. Tijdens de dag van het platteland zaterdag 3 sept. bij de Weikoop volop jam-aard beien 2,= p/kg minimale afname 5 kg. Neem grote emmer mee, wij staan er met de pipowagen met ijs, aardbeien, jam, slagroom enz.... U komt toch ook! Van de Raad van Eirond. Cursus basis-energie 30/9; weekendcursus commu niceren met dieren 15 en 16/10. Opg. Joke van der Sluis, tel. 06-23516273. M. Dijker Tuinonderhoud voor vaksnoeiwerk, gras- maaien en hogedrukreini- ging. 06-48630343 Laatste Summersale tot 25% korting op veel race/ atb en stadsfietsen met en zonder trapondersteu- ning. U fietswinkel. Bets fietsen tel 312184 Ooievaar huren? Nu ook 3d ooievaar voor op het raam! Of huur onze houten ooievaar voor in de tuin. €1,25 per dag bij Lange- veld de Rooy, Spinbaan 6, tel. 362600 Cocky's Kapsalon is 6 dagen geopend. Di. t.m za. v.a. 8.30 uur, en ma. v.a. 10.00 uur. Wij wer ken zonder afspraak. De Koog, tel. 317575/ 06- 22217601. Gazelle huurfietsen te koop, ook met trommel- rem en 7 versn., zeer gun stig geprijsd. Verhuurbe drijf Kikkert, Badweg 19, De Koog, telefoon 0222- 317215. Laatste Summersale tot 25% korting op veel race/ atb en stadsfietsen met en zonder trapondersteu- ning. U fietswinkel. Bets fietsen tel 312184 Euroase, hulpverlening, betaalbaar, laagdrem pelig, geen verwijsbrief, geen wachtlijst. Tel. info: 0657711701Zie ook www. euroasemaatschappe- lijkwerk.nl Gevraagd: goedwerkende diepvrieskisten, heeft u nog een grote diepvries en u wilt een kleinere, wij geven geld voor uw oude vriezer. Bel. 318954. Wij repareren alle mer ken TV, Radio,Video, Wit goed en Satelliet met 3 maanden garantie - Stiehl De Waal - 311 777 Vraag niet wat ik maak. Ik maak wat u vraagt! Klus- en timmerbedrijf Ap den Braven, 06-25371055. Weer volop na-zomer(?)- bloeiers! Grootse keus, kleine prijs. Planten- markt, Beatrixlaan 17. Ook Texelse bloemkool! Gebakken zeetong, in de boter. Havenrestaurant Texel, met uitzicht op zee! Bel Jan. C. Stolk voor re servering, 319310. Doorlopende verkoop ge bruikte rijwielen. Verhuur bedrijf Bruining, Nikadel 60, De Koog, tel. (0222) 317333. Diverse maten kinderrijwielen. Heeft u schade of bent u op zoek naar een andere auto? Kijk dan eerst eens op www.texelseautopa- gina.nl Nieuwe laptop of PC voor school, TCA Maricoweg 37a Regt Witgoed Service voor vakkundige reparatie en service aan witgoed en huishoud, apparaten. Nol- lekoog 10, tel. 327707. Nieuw matras? Box- spring bedden, of een lek ker hoofdkussen? Bosma slapen en meer...Waalder- straat 6, tel. 712464. Nieuw: Zumba in De Koog! Vanaf 14-9 elke woe.dag om 10.30 u in Dorpshuis De Koog. Voor info: Marnie: 06-53934654. 1e les gratis. Voor energiezuinige vrie zers, koelkasten, wasauto maten en drogers - Stiehl De Waal - 311 777 Uit de verhuur stadsfiet sen, ATB en traponder- steuning aangeboden U fietswinkel. Bets fietsen tel 312184 Okido Yoga lessen v.a. 13 sept.in de Aleph. Ver sterkend, dynamisch en ook rustig. Op woe.avond 17.30 tot 18.40. Info: P.v. Mierlo 0222-319223. Uit de verhuur stadsfiet sen, ATB en traponder- steuning aangeboden U fietswinkel. Bets fietsen tel 312184 Echtscheiding? Hoe laat je elkaar los? Wat dacht je van een ritueel? Liesbeth Roeper, 06-22864560 www.zilt-tij.nl a.s. Dinsdag Joomla Basis Training, aanmelden kan via www.haw-ict.nl Tel: 769001 ofwww.webpart- ner.nl Tel: 317770 Uitvaartverzorging Ton van der Slikke, tel. 365809/ 06-83164910. www.u it vaartverzorg ing- texel.nl Je weet dat je goed zit met Bremer achter je! Assurantiekantoor Bre mer, Oosterend, tel. 0222- 318221. Ovengedroogd haard- hout ook ideaal in de vuurkorfü! Per m3 of netzak. Haardhout Texel, 327418/0638935253 PieterVeenstra Peter Koopman Rabobank Rabobank Noord-Holland Noord Postbus 106,1780AC Den Helder T (0223) 67 31 00 Ecommunicatie@nhn.rabobank.nl- lwww.rabobank.nl/nhn Rabotonuitreiking Atletiekvereniging Dokev heeft een nieuwe verspringbaan. Nu de overheid de overdrachtsbelasting verlaagt met 4%, de huizenprijzen zijn ge- maanden geen hypotheekrente. Naast dit renteaanbod, krijg je de eerste vier maan- daald en de rente ook nog eens relatief laag den ook de woonpakketverzekeringen is, is het kopen van een eerste huis wel héél (woonhuis-, inboedel-, aansprakelijkheid-. aantrekkelijk. En Rabobank Noord-Holland Noord doet hier nog een schepje boven op. Wanneer je nu als starter bij ons een hypotheek afsluit, betaal je de eerste vier en rechtsbijstandverzekering) gratis! Onze adviseurs Financieel Advies vertellen je er graag meer over. Bel (0223) 67 31 94 Kijk voor de actievoorwaarden op w raboba nk.nl/ eersteh uis Samen investeren in de lokale samenleving. Dat is het idee. Rabobank Noord-Holland Noord organi seert op maandag 31 oktober de grootse ledenactiviteit Bakker, Bak Friends. Samen met Cor Bakker en zijn band geven muzikanten uit onze regio een wervelend optreden in de Helderse schouwburg. Elke muziekstijl kan de revue passeren, van klas siek tot jazz of pop. Spectaculaire show Na een spannende auditiedag kiest de jury de groep muzikanten die een avondvul lende show op de planken zet. De jury, be staande uit Gregor Bak en twee medewer kers van Rabobank Noord-Holland Noord, maakt een voorselectie uit alle aanmeldingen. Stephan Hin Verhuur staat deze maand in de spotlights! Lees verderop in deze krant alles over Stephan Hin zijn onderneming. Dankzij een financiële bijdrage van de ge meente en een lieve duit uit de Raboton kon een nieuwe verspringbak worden aange schaft. Vrijdag 15 juli is de bak officieel in gebruik genomen. Dit naar aanleiding van de uitgereikte Raboton cheque van 5.000,- aan atletiekvereniging DOKEV in Anna Pau- lowna. Onder toeziend oog van wethouder Fijko van der Laan, leden van de commis sie Raboton en een afvaardiging van de Rabobank Noord-Holland Noord sprong Tom Donker zo ver mogelijk door een kleurige slinger. De zevenjarige Tom Donker is het jongste wedstrijdlid van Dokev. Aan hem de eer om de bak in te springen. Hiermee was de verspringbak officieel geopend. Daarna volgde nog een hele sliert pupillen en junior leden van Atletiekvereniging Dokev. Rabobank Noord-Holland Noord stort jaarlijks een deel van de winst in een fonds: de Raboton. Het doel? Bijdragen aan de realisatie van maatschappelijke ontwikke ling in ons werkgebied. Verenigingen en stichtingen kunnen een aanvraag indienen voor een donatie bij de Raboton. Voorwaar de is dat het bedrag bestemd is voor goede doelen in de gemeentes Texel, Den Helder en Anna Paulowna. Rabotondonaties in 2011 Tennisvereniging HTC, muziekvereniging Winnubst, basisschool De Fontein (Den Helder), stichting Broodnodig, Nationaal Red dingsmuseum Dorus Rijkers, basisschool Het Durperhonk, Kids2Care, buurthuis De Kroft, Boerenklasse Texel, Het Leger Des Heils, deThijsseschool (Den Helder), atletiek vereniging Dokev en de Kompasschool. Aanvraag indienen? U kunt uw aanvraag tot 1 oktober 2011 naar ons toesturen: Rabobank Noord-Holland Noord Commissie Raboton Postbus 106, 1780 AC Den Helder Persoonlijk afgeven op één van onze kantoren mag ook. Kijk voor de voorwaarden op www.rabobank.nl/nhn. Wij wensen atletiekvereniging DOKEV en haarleden veel sportief plezier! Last Minute Summer Event, Quelderduyn, Den Helder Schapenfokdag, Den Burg, Texel Schoolduik Scholen aan Zee, Strand Den Helder Texel Culinair, De Koog, Texel Powerfestival, Julianadorp North Sea Energy beurs, Willemsoord, Den Helder Texel halve marathon, Texel Informatiebijeenkomst BreedNet Rabobank Noord-Holland Noord, Den Helder Audities Cor Bakker Friends Rabobank Noord-Holland Noord, Den Helder Ledenconcert Cor Bakker Friends Schouwburg De Kampanje. Den Helder 3 september 5 september 7 september 3,10 en 11 september 18 september 21 en 22 september 25 september 26 september 1 oktober Harry Ruigrok, manager Zakelijke Relaties Rabobank Noord-Holland Noord: "We kunnen ons voorstellen dat u als nationaal of internationaal ope rerende ondernemer een stabiele financi ële partner wilt. Eén die uw markten, sector en onderneming begrijpt. En complexe financiële vraagstukken voor u oplost. Of het nu om importeren, exporteren, investeren of het managen van geldstromen gaat. Wist u dat 85% van de top 100 van het Nederlandse bedrijfsleven bij de Rabobank bankiert? Met 600 kantoren in 46 landen heeft de Rabobank van alle Nederlandse banken het grootste internationale kantorennetwerk". Uw zaken op wereldniveau afhandelen "Ook daar kunnen we u als Rabobank Noord-Holland Noord bij helpen. Via onze accountmanagers Zakelijke Relaties. Met specifieke expertise, een directe aanpak, korte lijnen en in de nabije omgeving van uw organisatie. Zo kunnen zij u begeleiden bij fusies en overnames. En een leidende rol spelen bij grote nationale en internationale transacties in de kapitaal- en aandelenmark ten. Wilt u weten wat Rabobank Noord- Holland Noord voor u kan betekenen? Bel dan (0223) 67 31 73 voor het maken van een afspraak met één van de accountmanagers." Bent u klant van Rabobank Noord-Holland Noord? Dan kunt u ook lid worden! Als lid profiteert u van aantrekkelijke aanbiedingen, kortingen en speciale producten. En u kunt op verschillende manieren uw mening laten horen. Interesse in het lidmaatschap? Stuur dan een e-mail naar communicatie@nhn.rabobank.nl onder vermelding van uw naam, postcode en huisnummer. Rabobank Noord-Holland Noord. Een bank met ideeën www.rabobank.nl/nhn Schouwburg De Kampanje. Voor 7,50 beleeft u een onvergetelijke avond, inclusief een hapje en drankje. Het entreegeld wordt gedoneerd aan een goed doel. U bent van harte welkom! De audities zijn zaterdag 1 oktober in ons hoofdkantoor op het Kooypunt. Wie 'door' is, gaat thuis aan de slag met zijn top drie. Op 31 oktober worden de num mers 's middags gerepeteerd met Cor Bakker en zijn band, 's avonds is de show. En dat wordt specta- Exclusief avondje uit Leden van Rabobank Noord- Holland Noord krijgen een uitnodiging voor Bakker, Bak Friends per post toegestuurd. Per huisadres zijn twee personen welkom in het'pluche'van

Texelsche Courant | 2011 | | pagina 4