TEXELSE 3 COURANT Sfeervoll 50 jaar! VRIJDAG 11 NOVEMBER 2011 Familieberichten Ik heb een vraag mogen stellen in Zijn schaduw. Tot ons intens verdriet is overleden mijn vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Pietje van der Heide-Noorman Altijd liefdevol, zorgzaam en een geweldige kinderoma. Wij sluiten haar voor altijd in ons hart. Leeuwarden, 12-6-1945 t De Cocksdorp, 8-11 -2011 Sietse Jeen en Jannie Anna, Manon Pietje Berend (in herinnering), Amerins en Crelis Lise Niek en Iris Lieke, Tijn Willem en Jessica Mirthe, Jenthe, Famke Sem V' Ploosterstraat 5 1795 AJ De Cocksdorp Pietje is deze dagen bij ons thuis. Er is gelegenheid tot condoleren op vrijdag 11 november van 19.30 tot 21.00 uur aan huis. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Onze buurvrouw Pietje van der Heide is er niet meer. We missen nu al haar vrolijke lach. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar buurman Sietse, de kinderen, de kleinkinderen en de verdere familieleden. Familie Van Bommel Familie Kemper Familie De Lussanet Familie Poth Familie Graaf Familie Knol De Cocksdorp, 8 november 2011 Lieve Pietje Wij zijn ontzettend verdrietig dat je zo snel bij ons weg bent gegaan! We zullen je heel erg missen! Lieve Pietje Wat zullen wij jouw lach enorm missen. Hans en Cora Joyce en Jeroen Lotje en Joep Lieve Pietje (Mijn Texelse moeder) We zullen je heel erg missen. Michel, Corine, Tim, Stijn Deze week ontvingen wij het droevige bericht dat Marjolein dochter van onze medewerker Hans van Heer waarden is overleden. Wij wensen de familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Het bestuur van Stichting Samenwerkingsschool Verslagen staan wij stil bij het overlijden van onze winkelmedewerkster Marjolein van Heerwaarden Wij verliezen een jonge, opgewekte, zeer be trokken collega-vrijwilliger. We wensen familie en vrienden van Marjolein heel veel sterkte toe. Medewerkers van Goeie Zaak, Fair Trade Texel Na een lang en prachtig leven is op 94-jarige leeftijd overleden mijn schoonzus en onze tante Gertrud Maas-Drach Sinds 1977 weduwe van Jan Maas Essen, 1 juli 1917 t Texel, 10 november 2011 Voorheen 'Zandvrucht' J. Schuurman-Maas Neven en nichten Gollards De Zes 12, Den Burg Tante Gertrud is overgebracht naar de Strand- kamer van Uitvaartcentrum Texel, Bernhardlaan 147 te Den Burg. Er is gelegenheid tot condoleren op zaterdag 12 november van 19.30 tot 20.30 uur in het uit vaartcentrum. De uitvaartdienst zal worden gehouden op maandag 14 november om 11.30 uur in de R.K. kerk, Molenstraat 36 te Den Burg. Aansluitend zullen wij tante Gertrud begeleiden naar haar laatste rustplaats op de R.K. begraafplaats van Den Burg. Na afloop van de begrafenis komen wij samen in restaurant Texelhoeve, Kogerstraat 26 te Den Burg. Tante hield van roze en witte bloemen Correspondentieadres: M. Maas, Rozendijk24, 1791 PE Den Burg. We danken het personeel van de Gollards voor de liefdevolle verzorging. Tante Gertrud kwam in 1954 voor de zee.... ze is hier altijd gebleven! Met mooie herinneringen nemen wij afscheid. Ze was een prachtig mens. Haar 'mantelzorgers' Nel, Jopie, Cees, Monica en Henk. Voor altijd in onze herinnering. Met veel verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze lieve mevrouw Maas Wij zullen u nooit vergeten. Rust Zacht. Hans, Alice en lepie van Bruggen "Dan ga ik op tot Gods altaren." Na een moeilijke periode is van ons heengegaan ons trouw lid Vrouwenvereniging Ora et Labora Den Burg 'Rozen als afscheid, rozen voC rouw, rozen voC liefde, enkel voor jou. le laatste rozen, zorgvuldig uitgekozen. Slis èlijkvan dank voorjouw èestaan, Waarin wij een eindje mee mochten gaan Helaas is het voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme mede leven dat wij hebben gekregen na het overlijden van onze lieve ma en oma ÜÜcftje Van cLerüQtaap-jJattsma Daarom willen wij u op deze manier laten weten dat uw aanwezigheid, de bloemen, de lieve kaarten en sms-jes ons erg goed hebben gedaan en een grote steun voor'ons zijn. Bartina en Guus Celina en Bart Rowan Falco Klazina en Danny Texel, november 2011 Hartelijk dank voor de vele kaarten en telefoon tjes die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze zus en tante TRUDY ZOETELIEF Familie Zoetelief Jolanda Over 30 jaar 80! Voor energiezuinige vrie zers, koelkasten, wasauto maten en drogers - Stiehl De Waal -311 777 Eetcafe De Kombuis, keuken open van 11:00 tot 23:00 uur 7 dagen per week. Ook om af te ha len. Echtscheiding? Hoe laat je elkaar los? Wat dacht je van een ritueel? Liesbeth Roeper, 06-22864560 www.zilt-tlj.nl Cortina fietsen met voor en 8ter drager. Groot aan bod tassen en fietsacces- soires. Uw fietswinkel Bets fietsen. Eetcafe De Kombuis, keuken open van 11:00 tot 23:00 uur 7 dagen per week. Ook om af te ha len. Kapok 100% natuur pro- dukt Hoofdkussen 60x70 2 stuks nu voor 39,95 Bosma slapen en meer... Waalderstraat 6 Uitvaartverzorging Ton van der Slikke, tel. 365809/ 06-83164910. www.uitvaartverzorging- texel.nl Vanaf zaterdag 12 novem ber Opheffingsuitverkoop B-Kids&Teens Hoger- straat 6 alles met 50% korting Je weet dat je goed zit met Bremer achter je! Assurantiekantoor Bre mer, Oosterend, tel. 0222- 318221. Vraag niet wat ik maak. Ik maak wat u vraagt! Klus- en timmerbedrijf Ap den Braven, 06-25371055. Auto Service Centrum. Voor uw totale auto on derhoud. Tel. 315588 De winter komt, wees voorbereid met ovenge- droogd hout van Haard- hout Texel. 327418/ 06- 38935253 Vanaf zaterdag 12 novem ber Opheffingsuitverkoop B-Kids&Teens Hoger- straat 6 alles met 50% korting Nieuw matras? Box- spring bedden, of een lek ker hoofdkussen? Bosma slapen en meer...Waalder- straat 6, tel. 712464. Weggeefprijzen op sani tair, kijk snel op www.de- wltinstallatietechniek.nl Onze Petra wordt vandaag 50 en dat wil ze weten! Waanzinnige kortingen, kijk op de site onder op ruiming. www.dewitin- stallatietechniek.nl Lekker warme Flanel Dek bedovertrekken en hoes lakens Bosma slapen en meer... Waalderstraat 6 Tegelshowroom De Te- gelmeester, geopend op afspraak, 06-22288683. Krukas 3, Oudeschild. Heeft u schade of bent u op zoek naar een andere auto? Kijk dan eerst eens op www.texelseautopa- gina.nl w ww.texel sea u to pa gina.nl voor iedereen die een goede en betrouwbare auto zoekt! De Wit Installatietech niek ruimt de showroom op. Kijk op www.dewitin- stallatietechniek.nl De Wit Installatietechniek ruimt de showroom op. Kijk op www.dewitinstal- latietechniek.nl Auto Service Centrum, Maricoweg 3, tel. 315588. Te groot ingekocht voor uw magazijnruimte? www. flnishboxtexel.nl Banken vanaf €200,-. Mo dern Home, Abbewaal 5, Den Burg. De Koopman Koerier, voor bedrijf en parti culier. Tel. 315001/06- 20073394. Grote amaryllis/paper whites, veel bloemen. Veeger, Grensweg 5. Grote opruiming! nu op alle artikelen 25% korting bij B-Kids &Teens, Hoger- straat 6. Voor al uw schilderwerk binnen en buiten: Schil dersbedrijf Eschweiler. Tel. 315032. Grote opruiming! nu op alle artikelen 25% korting bij B-Kids &Teens, Hoger- straat 6. Weggeef prijzen op sani tair, kijk snel op www.de- witinstallatietechniek. Tjcsveeme A.s. maandag wordt deze krullenbol Grote amaryllis/paper whites, veel bloemen. Veeger, Grensweg 5. Voor energiezuinige LED TV - Stiehl De Waal - 311 777 Hairstyling Talou werkt op afspraak, di. t/m zat. Tel. 320473. I.v.m. onderhoud sluiten wij van 14 t/m 19 Ruimtegebrek? Opslag ruimte op maat www. finishboxtexel.nl Houtbouw „It Para- dyske" B.V., Noordber- gum Frl. Voor sierlijke autogarages, tuinhuisjes, schuren, paardenboxen, loodsen enz. Gemaakt van 28 mm geïmpregneerd ra bat. Alle maten mogelijk, rechtstreeks vanaf de fa briek. Info en folders tel. 0511-474655, www.it-pa- radyske.nl. Autoruit stuk? ClasCarage Texel Tel: 0222 - 32 15 15 Waanzinnige kortingen, kijk op de site onder OP RUIMING. www.dewitin- stallatietechniek.nl Dealer van AEG, Miele, Bosch, Liebherr en Za- nussi - Stiehl De Waal - 311777 Voor al uw fietsaccessio- res, regenkleding en ka- dobonnen. Uw fietswinkel Bets fietsen. Mooie karpetten vanaf 29,00 Bij Bosma slapen en meer... Waalderstraat 6 Vanaf zaterdag 12 novem ber Opheffingsuitverkoop B-Kids&Teens Hoger- straat 6 alles met 50% korting Vogelexcursie Vogelwerkgroep Texel verzorgt zondag een excursie over de zuidpunt van Texel. De tocht gaat om 10.00 uur van start bij de parkeerplaats bij de Horsmeertjes en duurt ongeveer twee uur. Vergadering LTO De afdeling Texel van LTO Noord KAVB houdt maan dag 14 november leden vergadering in Stayokay aan de Haffelderweg in Den Burg. De vergade ring begint om 20.00 uur. Brandbrief bouwsector Ondernemers uit de bouw schuiven voort aan elke week aan bij wethouders Kooiman en Hercules en een aantal ambtenaren om de voortgang van bouwprocedures te bespoedigen. Dit naar aanleiding van een 'brandbrief' van TVO over stagnatie van bouwprojecten. De situatie in de bouw is volgens TVO zeer zorge lijk. Meerdere bouwbe drijven zijn per 1 januari grotendeels uitgebouwd, ontslagbrieven zouden al klaar liggen. 'Als dit zo doorgaat vallen bouw bedrijven om', waar schuwde Jur Schuiringa (WD) donderdagavond tijdens de rondvraag. 'Daarna komen installa teurs en andere bedrij ven in problemen. Het gaat niet goed.' Plannen en opdrachten zijn er wel, maar de afwikkeling van procedures wil niet vlotten.

Texelsche Courant | 2011 | | pagina 3