TEXELSE 3 COURANT msffl DINSDAG 15 NOVEMBER 2011 "Zijn laatste vondst" Lutraria lutraria Geheel onverwacht is overleden mijn dierbare man, onze lieve vader en opa Piet de Wolf bioloog Wijk aan Zee en Duin, 8 juni 1930 Oosterend, 13 november 2011 Marijn en Hanneke Guusje, Imme Piet is in afscheidshuis de Vlinder, Hollewal 42 te Den Burg. Er is gelegenheid tot condoleren op donderdag 17 november van 19.00 tot 20.00 uur in „de Vlinder". Vrijdag 18 november nemen we om 15.45 uur afscheid van Piet in Crematorium Schagerkogge, Haringhuizerweg 3 te Schagen. Vertrek veerboot 14.00 uur. Na afloop is er een samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. Jongstleden zondag is op de leeftijd van 81 jaar plotseling overleden onze oud-collega Dr. Piet de Wolf Piet begon zijn werkzaamheden op het instituut in 1973 als leider van het project Biologisch Onderzoek Veenkoloniaal Afvalwater (BOVA). Onder zijn leiding werd onderzoek uitgevoerd naar de effecten van het lozen van veenkolo niaal afvalwater op het ecosysteem van het Eems-Dollard gebied. Hij was een bioloog in hart en nieren, vaak op het strand te vinden, scharrelend langs de wa terlijn en kwam nog wekelijks een paar ochten den op het NIOZ. Hij zal gemist worden. Wij wensen zijn vrouw en familie veel sterkte. Directie en medewerkers Koninklijk Nederlands Instituut voor Zeeonderzoek Voor uw blijken van belangstelling die wij mochten ontvangen, na het overlijden van onze broer ELLEKO VLAMING zeggen wij u hartelijk dank. Broers en zussen Vlaming Oosterend, november 2011 Het strand was haar leven. Als je kwam was het goed, al was het maar voor even. Een sterk geloof gaf haar moed. Frau Maas Wij zullen u missen. Dirk Kuip en Corien Groenendijk Wouter, Andries, Constant en Muriël de liefste en de kinderen te laten gaan alleen nog maar het sterke licht het rode, zuivere van de late zon te zien, te volgen - en de eigen weg te gaan. Het werd, het was, het is gedaan. M. Vasalis Na een meer dan moedige maar niet te winnen strijd, is veel te vroeg in alle rust overleden mijn lieve vrouw en onze lieve moeder en oma Petronella Maria Boom-Witte Nel 17 juli 1948 113 november 2011 Martien Boom Lorendz en Furu Emiel en Fenny Dani, Hemen Heemskerckstraat 55 1792 AA Oudeschild Nel is overgebracht naar de Landschapkamer van Uitvaartcentrum Texel, Bernhardlaan 147 te Den Burg. Er is gelegenheid tot condoleren op donderdag 17 november van 19.30 tot 20.30 uur in het uitvaartcentrum. De uitvaartdienst zal worden gehouden op vrijdag 18 november om 09.30 uur in de RK kerk, Molenstraat 36 te Den Burg. Aansluitend zullen wij Nel in besloten familiekring begeleiden naar crematorium "Schagerkogge". Willen zij die geen rouwcirculaire hebben ontvangen deze advertentie als zodanig beschouwen. In het bijzonder gaat onze dank uit naar Dr. De Witte en de assistentes, voor de fijne begeleiding tijdens de ziekte van Nel. Familie Boom. De strijd is gestreden, met telkens nieuwe moed. Verbazingwekkend krachtig, 't is op. Zo is het goed. Dag lieve zus en schoonzus Nel Boom-Witte Jan Els en Gerard Mary en Klaas Agnes en Hubert Dick en Martha Achter tranen van verdriet, schuilt de glimlach van herinnering. Dag lieve tante Nel Olaf en Andryna, Lieve Yvo en Judith, Jelle, Femke Jozef Esperanza Claudia en Andreas, Jessica, Dominique Manuela en Chris, Lea, Nick Judith en Jordy, Yentl, Thijmen Saskia /feu** What we have once enjoyed ^ür we can never 'ose- "Sr All that we love deeply becomes a part of us. Lieve tante Nel, we zullen je missen Judith en Saskia Bloemen en vogels, de natuur waren haar lust en haar leven. Lief Sterk Creatief Positief Toch moeten we haar loslaten. Nel Boom-Witte Piet en Coby Wim en Annegriet Hans en Kitty Kees en Annie Alfons en Emmie Bert en Margreet Theo en Ria Willem en Annelies Theo en Suzan Ruud en Christie t Wij wensen Martien, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte. Niet geheel onverwachts, maar wel veel te vroeg is overleden Wij wensen Martien, Lorendz en Furu, Emiel en Fenny en de kleinkinderen heel veel sterkte toe! Barry en Mariët Jeroen en Regina Herman en Bianca Ed en Jacquelien Arnold en Monique Verdrietig, maar vol bewondering nemen wij afscheid van We wensen ome Martien, Lorendz, Furu, Emiel, Fenny, Dani en Tiemen heel veel sterkte toe. Jan-Peter en Sheila, Ties en Hidde Monique en Ben, Fabienne Angelique en Peter, Dorien en Roel Petra en Mark-Peter, Joost, Robin en Sanne Jan-Willem 1 Rositha en Dennis, Joeri, Ralph en Ciska Ivonne en Stelios Danielle en Ian, Sophie en Aiden Berny en Julie, Lot, Sophie en Sepp Armando en Clara, Mats en Bink Robert-Frido en Anneke, Liam en Sydney Jennifer en Ron, Lynn, Mels en Cerèn Marièlla en John, Janiek en Marin Evelyne en Rob, Faure en Stan Annemieke en Dennis, Björn Jolande en Peter-Paul, Sven en Jasmijn Anouk en Bart Dennis en Elja, Daniël Bianca en Herman, Wisse, Pelle, Jorre en Senne Barry en Mariët, Fleur, Tess Sanny en Rick, Bob, Ids e Sander en Jeannette Esther Thomas en Chantal Bart en Lotte Niels Met veel bewondering voor de kracht waarmee zij haar ziekte trachtte te overwinnen, nemen wij afscheid van Wij wensen Martien, Lorendz, Furu, Emiel, Fenny en de kleinkinderen heel veel sterkte met dit verlies. De buren: Dirk en Hetty Boekei Michel en Willemijne Blaauboer Floris en Anneke Mulder Cor en An net Mozes Ruud en Petra de Vries Jan Jacob en Carla de Jong Niels en Gaby Hars Jacob en Marleen Keijzer Martin en Petra Maat Simon en Ilse Dros Fons en Paula Schoonhoven Klaas-Pieter en Annemarie Zuidewind Evert en Willy Bays Robert en Cobie Bruinsma Jaap van der Kooy Co Vermeulen Gerard en Emmy Zijerveld en all Ie kinderen Danke für alles! Dag Tante Nel W zullen je nooit vergeten! Claudia, Andreas, Jesse en Dominic Manuela, Chris, Lea en Nick Geschokt omdat het zo snel ging, en verdrietig door dit verlies, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Theodora Martha Kager-Witte Door Sinds 1994 weduwe van Arie Cornelis Kager 24 december 1921 114 november 2011 Agnes en Theo Ramon en Marion, Mika, Joe Stefan en Kristel, Romy, Dewi Ria en Adrie Lida en Ronald Marco Adrie en Dia Laura en Grant Thea en Johan Dennis Niels en Marja Starkenburgh 78 1791 VS Den Burg Moeder is overgebracht naar de Strandkamer van Uitvaartcentrum Texel, Bernhardlaan 147 te Den Burg. uitvaartcentrum. De uitvaartdienst zal worden gehouden op zaterdag 19 november om 10.30 uur in de R.K. kerk, Molenstraat 36 te Den Burg. Aansluitend zullen wij moeder begeleiden naar haar laatste rustplaats op de R.K. begraafplaats van Den Burg. Na afloop van de begrafenis komen wij samen in het uitvaartcentrum, waar tevens gelegenheid is de familie te condoleren. Correspondentieadres: Fam. J.C.P. Hin, Bernhardlaan 95,1791 XC Den Burg. Indien u geen rouwcirculaire heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Onverwachts is overleden onze schoonzus en tante Door Kager-Witte We wensen de familie heel veel sterkte. IN MEMORIAM 15-11-2006 15-11-2011 5 jaar Lieve Wouter Verdriet zie je niet je bent 't, soms went 't. Soms niet... Annemiek Arnold Sieme-Jan Jannie Judith Koen ÏA SAAA! Ontzettend trot; en Wij SiSÏAAÏ StSSSl 8 november 2011 tOOO gram - 57- un larg. Orwk, Vobber en iSva-To-Ha Bvijs Ksmerctrsst 5^59 1796 AM Ve Koo* obzz2se>(,eo Wil ie tick- ven en horen? Bsf dsn even vsn tevoren. Onze Petra wordt vandaag en dat wi ze weten

Texelsche Courant | 2011 | | pagina 3