TEXELSE 3 COURANT Texelse politie blijft op sterkte JjJ3 DINSDAG 22 NOVEMBER 2011 Familieberichten Je hebt zoveel voor ons betekend, zoveel voor ons gedaan. We wilden je zo graag bij ons houden, maar we moesten je laten gaan. Je bent nu veilig in Jezus armen geen verdriet en geen pijn. En we mogen het zeker weten eens zullen we weer samen zijn. Dag aan dag heeft Hij ons gedragen Wiebert Beijert 14 november 1935 t 21 november 2011 Riny Beijert-Riemens Anita en Nick Youp Luca Winda en Eddy Wesley Denise "Verpleeghuis Texel" Hollewal 2, Den Burg Wieb is bij ons thuis, waar wij als gezin graag de laatste dagen met hem samen willen zijn. Voorafgaand aan de uitvaartdienst is er gelegen heid tot condoleren op vrijdag 25 november van 13.00 tot 13.25 uur in Kerkgebouw "de Poort", Elemert te Den Burg. Aansluitend zal de uitvaartdienst worden gehouden om 13.30 uur in bovengenoemde kerk. Na de uitvaartdienst zullen wij Wieb in besloten kring begraven op de Algemene begraafplaats van Den Burg. Correspondentieadres: Mw. R. Beijert Bernhardlaan 127, 1791 XD Den Burg. Indien u geen rouwcirculaire heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Leg maar stil je handen in Zijn hand. En ga op weg naar veilige stranden Want Hij neemt je mee naar het beloofde land. Dankbaar dat hem verder leiden is bespaard, nemen wij afscheid van onze geliefde broer, zwager en oom Wieb Beijert Wij wensen Riny en de kinderen heel veel kracht en troost toe. Fred en Ineke Douwe (in herinnering) Jannie en Bram Gré en Herman Jan en Marijke Alie en Klaas Henk en Gea Louise en Sjaak Neven en nichten "Er is een land van louter licht". Niet geheel onverwachts is van ons heenge gaan onze zwager en oom Wieb Beijert We wensen Riny, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Janny en Maarten Cees en Cea neven en nichten Na een moeilijke tijd is thuisgehaald onze vriend Wieb Beijert We wensen Riny, kinderen en kleinkinderen veel kracht en sterkte toe. Wij zijn ontroerd door het overlijden van ons erelid en mede-oprichter van de Messengers Wieb Beijert Wij wensen Rini en familie heel veel sterkte en Gods Zegen voor de toekomst The Messengers. De aangekondigde landelijke reorganisatie van de politie zal geen merkbare gevolgen hebben voor Texel. De basissterkte van de politie Noord-Holland Noord, groep Texel, blijft gehandhaafd op achttien agenten. In de zomer en bij evene menten wordt dit aantal opge schaald. Volgens het kabinetsplan komt er een nationale politie, waar in de huidige 25 regiokorpsen opgaan. De nieuwe organisatie, die centraal wordt aangestuurd, bestaat voortaan nog uit slechts tien gebieden. Texel valt onder de regio Noord West Holland. De geplande datum van invoering is 1 januari 2012, maar of dit daadwer kelijk wordt gehaald, is nog niet zeker. In nog geen twee weken tijd werd de suppletie tussen de palen 17 en 21 voltooid. Texel XL omruilen In de eerste druk van het boek Texel XL met foto's van Pieter de Vries zijn bij de binderij kleine beschadigingen opgetreden. Inmiddels is een tweede druk gemaakt, waarin deze tekortko ming is hersteld. Wie een exem plaar van de eerste druk heeft aangeschaft, kan deze bij de boek handels gratis omruilen voor een boek van de tweede druk. A V VAKANTIES VOOR LICHAMELIJK CEHANDICAPTE MENSEN Abbewaal 27, 1791 WX Den Burg Tel. 32 70 25 Rabobank 36.25.73.360 Na een eenzame en moeilijke laatste periode van zijn leven is toch nog plotseling overleden onze broer, zwager en oom Gerard Cornelis Bruijn 20 juni 1947 t 20 november 2011 Een vriendelijk en bijzonder mens heeft ons verlaten. Workum: Annie Mantje-Bruijn Rien Mantje Kloosterburen: Cees Bruijn Tiny Bruijn-van Hoorn Hulst: Jan Bruiijn Ria Bruijn-Bruijn Nicht en neven "Verpleeghuis Den Koogh" Drs. F. Bijlweg 4, Den Helder Gerard is overgebracht naar de Strandkamer van Uitvaartcentrum Texel, Bernhardlaan 147 te Den Burg. We nemen afscheid van Gerard op donderdag 24 november om 13.30 uur in het uitvaartcen trum. Aansluitend zullen wij hem begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de Algemene be graafplaats van Den Burg. Na afloop van de begrafenis komen wij samen in het uitvaartcentrum, waar gelegenheid is de familie te condoleren. Correspondentieadres: Mw. A. Mantje-Bruijn, Koffepaed 4, 8711 HZ Workum Indien u geen kaart heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Verdrietig zijn wij met het overlijden van onze schoonzus en tante Greetje Witte-Goeman Familie Witte (Sint Marcus) neven en nichten 1e keus Nordmann Blauwspar op pot. In nov. 10%korting! Reserveren/ bezorgen mogelijk. Plan- tenmarkt, Beatrixln. 17. Bomen vellen en snoeien. Bel Dennis Witvliet boom- en groenonderhoud. Tel. 319721, na 16.00 uur. Auto Service Centrum. banden, uitlaten, accu's. Tel. 315588. Eetcafe De Kombuis, keuken open van 11:00 tot 23:00 uur 7 dagen per week. Ook om af te ha- www.texelseautopa- gina.nl voor iedereen die een goede en betrouwbare auto zoekt! Sinterklaas houdt van Poffertjes! Zaterdag 26 november van 15:00 tot 17:00 is Sinterklaas aanwezig in Lindebooms Pofferglop voor alle kindjes op Texel. Woensdag en vrijdag kun je je schoen zetten. Tot zaterdag! Uitvaartverzorging Ton van der Slikke, tel. 365809/ 06-83164910. www.uitvaartverzorging- texel.nl Nieuwe kans voor twee dehands. Kringloop Effe KiekeSchilderweg 251a, Oudeschild. Tel. 321113 of 06-53898264. Nog iets leuks of geks no dig voor Ouwe Sunder Kom dan naar de theatrale kadowinkel Nu of Ooit aan de Heemskerkstraat 5 in Oudeschild. Open op woensdag- en zaterdag middag. Ook voor goed kope kostuums vanaf 10,00. Bedroefd geven wij u kennis van het toch nog onverwachte overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder Trijntje Johanna Kikkert-Dob weduwe van Hendrik Kikkert Midden-Eierland, 19 juni 1920 t Den Burg, 20 november 2011 Paul en Dineke Henk en Atze Peter en Maaike Sybrand, Femke Hans Marco en Anneke Dan ja, Eva Jan en Nita Mariska en Romeo Liesbeth en Rutger Guusje, Jens Fred en Gerry Myrna en Eric-Jan Hjalmar, Jonna Ashja en Mare Thijmen, Olivier Onze moeder is overgebracht naar „de Vlinder", Hollewal 42 te Den Burg. Er is gelegenheid tot condoleren op donderdag 24 november van 19.30 tot 20.30 uur in „de Vlinder". De crematieplechtigheid zal worden gehouden op vrijdag 25 november om 13.15 uur in Crematorium Schagerkogge, Haringhuizerweg 3 te Schagen. Na de plechtigheid komen wij samen in de ontvangkamer van het crematorium. Correspondentie-adres: Fam. Kikkert, Beatrixlaan 45 L, 1791 GA Den Burg-Texel Toch nog plotseling bereikte ons het bericht van het overlijden van mijn schoonzus en onze tante Trijn Kikkert-Dob M. v.d Star-Koopman Neven en nichten Fam. Van der Star Fam. Zegers Regt Witgoed Service voor vakkundige reparatie en service aan witgoed en huishoud, apparaten. Nol- lekoog 10, tel. 327707. Hairstyling Talou werkt op afspraak, di. t/m zat. Tel. 320473. Heeft u schade of bent u op zoek naar een andere auto? Kijk dan eerst eens op www.texelseautopa- gina.nl Auto Service Centrum, Maricoweg 3, tel. 315588. Eetcafe De Kombuis, keuken open van 11:00 tot 23:00 uur 7 dagen per week. Ook om af te ha len. Wegens succes verlengd: De Witte Engel WEDSTRIJD KERSTBALLEN breien. Doe mee tot maandag 5 de cember. De ballen worden verkocht en de opbrengst is voor de V0EDSELBANK „STICHTING SINT EN PIET" Dé spelersgroep van de intocht! Bel voor huisbezoeken met: 06 - 19 28 98 03 Ook voor verhuur van Sint en Piet kostuums. Volg sint en zijn pieten via: facebook.com/sintenpiettexel twitter: @sint_piet_texel www.sintenpietoptexel.nl

Texelsche Courant | 2011 | | pagina 3