Rabobank nieuws t-f'"' 1 '2 J* H Wklllïx ^-l sê m s Retteketet AZ! TEXELSE 8 COURANT Impressie ledenavond met Cor Bakker Uitreikingen Raboton Open nu de Rabo AZ rekening! Ondernemer in de spotlight De kalenders zijn binnen! Gewijzigde openingstijden van onze kantoren in december VRIJDAG 02 DECEMBER 2011 Medewerker Receptie en Sales (m/v) 24 uur per week (mogelijk meer uren i.c.m. bediening) Werkzaamheden Functie-eisen verantwoordelijk voor de verhuur van hotelkamers restaurant- en hotelreserveringen aannemen en verwerken in- en uitchecken van hotelgasten onderhouden van internet/ boekingssites controle over de afdeling huishouding/ontbijt actief onderhoud van PR minimaal een MBO-diploma een salaris conform prestatie goede tot zeer goede vaardigheid in een dynamische en uitdagende de Nederlandse, Duitse en baan Engelse taal in woord en geschrift werk in een jong, gedreven team flexibel/servicegericht/representatief ruimte voor ontwikkeling en ervaring heeft onze voorkeur, ontplooiing maar is geen vereiste Interesse? Stuur voor 19 december een cv met motivatie naar info@bijjef.nl. Meer informatie: www.bijjef.nl of tel. (0222) 319 623. Culinaire Verwennerij Bij Jef zoekt per 15 februari 2012 een ambitieuze, enthousiaste medewerker. Een duizend poot die van aanpakken houdt, met passie voor horeca en gastronomie. Samen werken aan uw toekomst. Dat is het idee. Rabobank Rabobank Noord-Holland Noord Postbus 106,1780AC Den Helder T (0223) 67 31 00 Ecommunicatie@nhn.rabobank.nl* lwww.rabobank.nl/nhn Gaat u snel naar onze website www.rabobank.nl/nhn en bekijk de foto's en de compilatiefilm van deze avond! jL. Eind oktober heeft de commissie Raboton 30 nieuwe aanvragen besproken. Er zijn 12 mi projecten uitgekozen die een donatie ontvangen. De eerste drie maken we al bekend: Stichting restauratie HD2 heeft 5.000,- ontvangen voor de restauratie van de historische botter HD2. In juli 2010 is het schip op een oplegger naar Den Helder vervoerd en maakt sindsdien deel uit van de nautische monumenten van deze stad. Op de voormalige Rijkswerf Willemsoord is een restauratiewerkplaats opgericht, waar jongeren aan het schip werken. Zo krijgen deze jongeren een kans om een vak te leren en zo hun kansen op de arbeidsmarkt te vergroten. Stichting Zijner Majesteits'Bonaire' heeft zich hard gemaakt om het gelijk namige schip in de originele staat terug te brengen. In 2005 is de restauratie al begonnen, als start van een 10-jarig plan. De Raboton heeft ook voor deze aanvraag een bedrag van 5.000,- gedoneerd, om de ondermast van de fokkenmast te kunnen plaatsen. Zo wordt het aanblik aanzienlijk indrukwekkender en de stichting hoopt op deze manier nog meer sponsoren en subsidiegevers aan boord te halen. Stichting Sint en Piet op Texel deden ook een aanvraag bij de Raboton voor Sinterklaas en zijn Pieten. Want zoals ieder- n ook zij naar de kapper, e heeft een bedrag van 1.500,- gedoneerd, zodat de baard van Sinterklaas en het haar van zijn Pieten er weer als nieuw uit zien. Zo lopen ze er op Sinterklaasavond weer pico bello bij! Meer weten over de Raboton en de donaties? Volg coöperatieadviseur Fenneke Krafft op Twitter! bcuibb Speciaal voor alle AZ-fans van 0 tot en met 17 jaar hebben we de Rabo AZ Rekening. Want ook Rabobank is fan van AZ. Daarom kan je nu een Rabo AZ Rekening openen. Handig om te sparen voor leuke dingen, zoals een computergame of een kaart voor een wedstrijd van AZ. Als je bij ons de rekening opent, ontvang je een unieke voetbal met daarop de handtekeningen van AZ-spelers en trainers, een gaaf afschriftenmapje én een speciale pashouder van AZ. Meer weten? Kom langs op ons kantoor in Anna Paulowna, Den Burg, Den Helder of Jul ianadorp voor meer i nformatie of kijk op www.raboazrekening.nl. Smakelijk Meer staat deze maand in de spotlights! Lees verderop in deze krant alles O' het restaurant van Martin Zeeman. Voor onze klanten hebben wij weer kalenders besteld voor 2012. Wilt u graag een kalender? Komt u dan langs bij één van onze kantoren en onze Verkoop Service adviseurs geven u de Rabokalender 2012 mee! Maandag 5 december Al onze kantoren zijn vanwege Sinterklaas tot 16.00 uur geopend. Dinsdag 13 december Kantoor Den Burg is vanwege Ouwe Sunderklaas vanaf 10.00 uur geopend. Woensdag 14 december De kantoren Anna Paulowna, Julianadorp, Julianaplein en Kooypunt zijn vanwege een interne bijeenkomst tot 16.00 uur geopend. Kantoor Den Burg is tot 15.00 uur geopend. Rabobank Noord-Holland Noord. Een bank met ideeën www.rabobank.nl/nhn wedstrijd.

Texelsche Courant | 2011 | | pagina 8