I I c- .txl WQpntij TEXELSE IQ COURANT Deze week bij Jan deWit (Piganiacfie wijn mMaMt Jcnqc Inspiratie VRIJDAG 6 JANUARI 2012 tfatcmina 3ianda 'Vwtde Mia-ja 75 cl. 6,49 6 flessen voor 32,99 jH* liter 9,99 Juiffieliuatje d'iaxmcocMait Eindelijk echt gevonden Gemeente Texel Bekendmakingen Bouwzaken Aangevraagde omgevingsvergunningen (1795 JX) Roggeslootweg 283 in De Cocksdorp, plaatsen van een dakkapel (ontvangen 24 december 2011). (1791 AR) Wilhelminalaan 96 in Den Burg, bouw van een woning (ontvangen 28 december 2011). (1791 NN) Grensweg 294 in Den Burg, uitbreiden van eer zomerhuis (ontvangen 31 december 2011). (1791 NN) Grensweg 296 in Den Burg, uitbreiden van eer zomerhuis (ontvangen 31 december 2011). Verlengen beslistermijn op grond van artikel 3.9 van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht (Wabo) (1797 AJ) Herenstraat 38 in Den Hoorn, uitbreiding van een woonhuis. De uiterste beslisdatum wordt 14 februari 2012. (1792 CX) Bakschuif in Oudeschild, bouwen van een bedrijfsschuur. De uiterste beslisdatum wordt 19 februari 2012. (1797AL) Klif 34 in Den Hoorn, slopen en bouwen berging. De uiterste beslistermijn wordt 2 maart 2012. Tegen deze kennisgevingen kunt u geen bezwaren maken. Bezwaren kunt u pas indienen als de omgevingsvergunningen Ie omgevingsvergunningen worden en liggen vanaf woensdag 11 januari 2012 to februari 2012 ter inzage bij de publieksbalie. G bovengenoemde termijn kan een ieder ten aanzien van deze ontwerp omgevingsvergunningen een mondelinge of schriftelijke zienswijze kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Texel, Postbus 200,1790 AE Den Burg. Ontwerp bestemmingsplan Met ingang van 10 januari 2012 ligt voor een periode van zes weken het ontwerpbestemmingsplan "Woonstede Nesland"ter inzage bij de publieksbalie in het gemeentehuis te Texel. Het plan is ook digitaal te raadplegen op www.texel.nl Actueel Bekenmakingen. Met dit ontwerpbestemmingsplan worden de geldende bestemmingen gewijzigd om realisatie de plannen van de ANBO Texel voor de bouw van seniorenwoningen mogelijk te maken. Binnen de gestelde termijn kan een belanghebbende zijn zienswijze over het ontwerpbestemmingsplan kenbaar maken bij burgemeester er 1790 AE in Den Burg. Vergaderingen Verleende omgevingsvergunningen, activiteit bouwen (1791 LC) Leemkuil 3 in Den Burg, herbouw van een stolpwoning (verzonden 29 december 2011). (1793 AE) Hogereind 29 in De Waal, verbouw van een woning tot een woning met 2 inpandige appartementen (verzonden 29 december 2011). (1797 AJ) Herenstraat 54 in Den Hoorn, plaatsen van een kelder/berging (verzonden 22 december 2011). Ontwerp omgevingsvergunning overeenkomstig artikel 3.12 van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht (Wabo) (1796 BW) Stappeland 99 te De Koog, het uitbreiden van een vakantiewoning van 70 naar 100 m2 aan het Stappeland 99 te De Koog. Burgemeester en wethouders van de gemeente Texel maken dat een ontwerpbesluit ter inzage ligt. De aanvraag op het perceel (kadastraal bekend gemeente Texel, sectie G, nummer 481is in strijd met het bestemmingsplan De Koog omdat de maximaal toegestane oppervlakte voor een zomerwoning wordt overschreden. Het ontwerpbesluit met de bijbehorende stukken zijn te raadplegen op www.texel.nl Actueel Bekendmakingen en liggen vanaf maandag 9 januari 2012 tot en met 20 februari 2012 ter inzage bij de publieksbalie. Gedurende bovengenoemde termijn kan een ieder ten aanzien van deze ontwerp omgevingsvergunning een mondelinge of schriftelijke zienswijze kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Texel, Postbus 200,1790 AE Den Burg. Ontwerp omgevingsvergunning overeenkomstig artikel 3.12 van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht (Wabo) (1794 BC) Ankerstraat te Oosterend: opnemen van een bouwmogelijkheid voor een woning op het perceel kadastraal bekend gemeente Texel sectie M, nummer 1727. Burgemeester en wethouders van de gemeente Texel maken bekend dat er een ontwerpbesluit fasel ter inzage ligt. De aanvraag is in strijd met het bestemmingsplan Oosterend omdat hier alleen een bestemming woondoeleinden is opgenomen zonder bouwmogelijkheid voor het plaatsen van een woning. Woensdag 11 januari 2012,19.30 uur extra vergadering van de gemeenteraad in de raadzaal Op de agenda: Noodmaatregelen bouwsector Wilt u meer weten of inspreken bij de raadsvergadering. Dan kunt u contact opnemen met de raadsgriffier Marit de Porto (telefoon 14 0222 ofe-maii mdeporto@texel.nl). Actuele vergaderstukken en de agenda's kunt u vinden op onze website www.texel.nl De gemeente Politiek Agenda's 8 verslagen. De vergaderingen worden LIVE uitgezonden via www.texel.nl LIVE uitzending vergaderingen en kunnen ook achteraf worden teruggezien. Mededelingen Inzamelen kerstbomen De jaarlijkse inzameling van kerstbomen is dit jaar op woensdagmiddag 11 januari, van 13.30 uur tot 15.30 uur op de volgende locaties: De Cocksdorp Parkeerplaats voor Eijerlandsche Huis De Koog Parkeerplaats Nikadel, achter Lidl Den Hoorn Parkeerplaats Stolpweg, bij groencontainer Oudeschild Ingang speelveld aan Trompstraatzijde Oosterend Parkeerplaats Botterstraat, bij groencontainer De Waal Parkeerplaats Vermaningspad Den Burg Gemeentewerkplaats Reijer Keijserstraat Den Burg Hoek Sluyscoog Buytengors Den Burg Parkeerterrein Krakeling Voor iedere ingeleverde boom ontvangt men 20 eurocent en een lootje waarmee men kans maakt op een leuke prijs. Deze prijzen worden later uitgeloot en de winnende nummers worden bekend gemaakt in de gemeentelijke advertentie in de Texelse Courant. Langere levertijd jeugd-identiteitskaarten Vorige week (week van 27 tot en met 30 december 2011) zijn er landelijkheel veel aanvragen gedaan voor een Nederlandse jeugd-identiteitskaart. In totaal meer dan 190.000. Het gevolg hiervan is dat er vertraging is opgetreden in de productie van de identiteitskaart. Naar verwachting zal de levering van de vorige week aangevraagde identiteitskaarten van kinderen jonger dan 13 jaar en zes maanden volgens het hieronder aangegeven schema plaatsvinden: aanvragen van 19 geplande levering aanvragen geplande levering aanvragen geplande levering aanvragen geplande levering aanvragen geplande levering t/m 23 december iterlijk week 3 december iterlijk week 5 december iterlijk week 6 december iterlijk week 7 december iterlijk week 8 Openingstijden maandag t/m donderdag vrijdag* gemeentearchief: dagelijks "op vrijdag kunt u geen aangifte dc huwelijk en overlijden 8.30-12.30 ui 15.00-19.00 ui 10.30-12.30 ui or geboorte, Meldingen ingevolge het Actlviteitenbesluit milieubeheer Appartementencomplex Bosch en Zee, Dorpsstraat 235 te De Koog voor het in werking hebben van een appartementencomplex ten behoeve van recreatieve verhuur plus een restaurant. Strandhotel Noordzee, Badweg 200 te De Koog voor het veranderen van een inrichting door een uitbreiding met twee hotelkamers en een ontbijtruimte. Strandpaviljoen Paal 17 BV, Pontweg 127 te De Koog voor het inwerking hebben van een opslagruimte. Liander NV, Rommelpot 19 te Den Hoorn voor het in werking hebben van een gasregel- en meetinstallatie. Skystream 2, Haven 1 (nabij) te Oudeschild voor het inwerking hebben van een windturbine, type Skystream 3.7. Dorpshuis De Waldhoorn, Herenstraat 30 te Den Hoorn voor het veranderen van een inrichting door een inpandige verbouwing en nieuwbouw aan de achterzijde. Fa. Zijm en Blonk, Bernhardlaan 2a te Den Burg voor het veranderen van een installatie- en autoherstelbedrijf. Rioolgemaal De Krim, t.o. Krimweg 22 te De Cocksdorp voor het inwerking hebben van een inrichting voor het doorvoeren, bufferen of keren van rioolwater. De navolgende meldingen liggen van 6 januari 2012 tot en met 20 februari 2012 ter inzage in het gemeentehuis, Emmalaan 15 te Den Burg. U kunt zich hiervoor melden bij de Publieksbalie. Op afspraak kunt u de stukken buiten de openingstijden van de publieksbalie inzien. Voor informatie over deze meldingen kunt u contact opnemen met het team vergunningen. Meldingen ingevolge het Besluit Landbouw milieubeheer Avanti Texel V.O.F.Doolhof 9 te Oudeschild voor het uitbreiden en wijzigen van een akkerbouw- of tuinbouwbedrijf met open grondteelt en een kleinschalige veehouderij. V.O.F. C.P. Zijm en Zn, Fonteinsweg 8 te Den Hoorn voor het uitbreiden en wijzigen van een melkrundveehouderij. J.P.H. Smit, Schorrenweg 50 te Oosterend voor het uitbreiden en wijzigen van een akkerbouw- of tuinbouwbedrijf met open grondteelt. Voor deze bedrijven gelden landelijke voorschriften. De bedrijven hoeven geen milieuvergunning aan te vragen. Zienswijze indienen is niet mogelijk. De navolgende meldingen liggen van 6 januari 2012 tot en met 20 februari 2012 ter inzage in het gemeentehuis, Emmalaan 15 te Den Burg. U kunt zich hiervoor melden bij de Publieksbalie. Op afspraak kunt u de stukken buiten de openingstijden van de publieksbalie inzien. Voor informatie over deze meldingen kunt u contact opnemen met het team vergunningen. Oogstdag van Deltaprogramma Waddengebied Waterveiligheid en klimaat staan woensdag 18 januari 2012 centraal op de eerste 'oogstdag'van Deltaprogramma Waddengebied. De oogstdag vindt plaats in Post-Plaza, Tweebaksmarkt 25-27 in Leeuwarden. De inloop, met een informatiemarkt en film, is vanaf 9.00 uur. Het officiële programma begint om 10:00 uur en wordt om 16:15 uur afgesloten met een hapje en drankje. De toegang is gratis. Meer informatie? Kijk op www.delta- programmawaddengebied.nl. Aanmelden kan op de website www.silentpartners.net/oogstdagdpw. Tijdens de informatiemarkt en gedurende de rest van de dag is er volop gelegenheid tot het stellen van vragen aan de aanwezige deskundigen. Gemeente Texel Emmalaan 15,1791 AT Den Burg T 14 0222 Egemeente@texel.nl www.texel.nl www.verkeersschool-jongejan.nl SPsSJj Zwanenbalg l 1788 ZA Den Helder VERKEERSSCHOOL JONGEJAN I Verzorgt uw rijbewijs voor auto, motor, aan hanger en vrachtauto I 201001 Starkenburgh 58 in Den Burg (vanaf 18 jaar) te huur voorrang vanaf 50 jaar Aannemings en Containertransportbedrijf Tatenhove bv is een bedrijf dat werkzaam is op het gebied van grond, weg- en waterbouw, het aanleggen en onderhouden van tuinen, groenvoorzieningen en het ophalen van bedrijfsafval d.m.v. containers op Texel. I.v.m. het in de VUT gaan van onze admini strateur zijn wij op korte termijn op zoek naar een fulltime Administrateur Functie-eisen: - Je bent accuraat en klantvriendelijk, je werkt graag samen en bent op korte termijn beschikbaar. - Tot jouw takenpakket behoren de uren verantwoording, debiteuren en crediteuren administratie, welke je na een in werk periode zelfstandig dient te kunnen uitvoeren. - Je bent bekend met Word, Excel en bij voorkeur het Snelstart boekhoud- programma. Wij bieden: - Afwisselend werk. - Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden - Salaris afhankelijk van opleiding en werkervaring. Indien je belangstelling hebt voor boven staande vacature, dan kun je je schriftelijke sollicitatie richten aan. Aannemings- en Containertransportbedrijf TATENHOVE BV IJsdijk 11 - 1792 CB Oudeschild We hebben verse Texelse oesters, Mosselen, Ali kruiken, Zeetongen, Zeezalm, Kabeljauw, Tarbot, Zeewolf, Langoustines, verse Noordzee-kreeft, Heilbot, Coquilles en Gamba's in huis, bereid met verse boter van boterboerderij Verdegaal. Deze week: Uit de Italiaanse keuken: Verse gegratineerde kabeljauwfilet, mosterdsaus, garnalen, pasta, salade 24,50 Tafclrcscrvcring, 0222 - 319310. Havenrestaurant Texel Je bent welkom! Praktijk Levenskracht 10 jan. Start cursus: 'Je doelen bereiken' 12 jan. Gratis infoavond, thema: 'help, mijn kind heeft het moeilijk' Meer weten? Kijk op: www.levenskracht-texel.nl Coaching- Emotioneel Evenwichttechniek- Reversiemethode- Acupressuur Effectief voor jong en oud!

Texelsche Courant | 2012 | | pagina 10