Spaar nu alle dieren uint de oceaan! mêm TEXELSE IQ COURANT •f i -• i i r-»»- «1, Liander past tarieven aan voor 2012 □ander iedereen Bekendmaking mijn Spar DINSDAG 17 JANUARI 2012 rfdfei t Ook in 2012 en de toekomst willen wij aan uw hoge verwachtingen blijven voldoen. Dit betekent investeren in een technisch hoogstaand en betrouwbaar netwerk dat klaar is voor de toekomst. Welke energieleverancier u ook kiest, wij transporteren het gas en de elektriciteit voor u. Netwerkkosten vormen ongeveer 20% van uw totale energierekening. In 2012 bedragen ze per huishouden gemiddeld €13,84 per maand voor gas en €20,04 voor elektriciteit. Ten opzichte van 2011 is dit een stijging van gemiddeld€2,44 per huishouden per maand. Een overzicht van de tarieven die vanaf 1 januari 2012 gelden, is op te vragen bij onze klantenservice vi, 0800 877 6655 (gratis) en vindt u op onze website www.liander.nl/uwtarieven. onderdeel van alliander energie in Infiasrructuuren Milieu Watervergunning Ecomare De Staatssecretaris van Infrastructuur en Milieu maakt, ter voldoening aan de Algemene wet bestuursrecht, het volgende bekend Op li november 2011 is een aanvraag ontvangen van Ecomare, Centrum voor Wadden en Noordzee te Texel, ingevolge artikel 6.26, tweede lid Waterwet voor het wijzigen van de vigerende watervergunning. De wijziging heeft betrekking op het innemen en lozen van zeewater uit en naar de Noordzee ten behoeve van de zeehondenbassins. De beoogde verandering leidt niet tot andere of grotere nadelige gevolgen voor de chemische en ecologische kwaliteit van watersystemen dan volgens de geldende vergunning reeds zijn toegestaan. De vigerende watervergunning is gewijzigd bij besluit van 9 januari 2012, nr. WSV 2012/105. Termijn van terinzagelegging De vergunning en de daarbij behorende stukken liggen vanaf 18 januari tot en met 29 februari 2012 ter inzage bij: a. Rijkswaterstaat Noord-Holland, afdeling Vergunningverlening 81 Handhaving (WSV), Toekanweg 7 te Haarlem, tijdens kantooruren, alwaar desgewenst een mondelinge toelichting op de stukken kan worden verkregen; b. de publieksbalie in het gemeentehuis van de gemeente Texel, Emmalaan 15, 1791 AT Den Burg. Voor nadere inlichtingen kan men zich telefonisch wenden tot de afdeling WSV: 06-29116875. Inwerkingtreding besluit, bezwaar en voorlopige voorziening De vergunning treedt in werking een dag na bekendmaking. Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kan tegen bovenstaande vergunning door belanghebbenden gedurende de terinzagetermijn een bezwaarschriftworden ingediend. Het bezwaar schrift moet worden gericht aan de Staatssecretaris van Infrastructuur en Milieu, per adres: RWS Noord-Holland, afdeling BBV, Postbus 3119,2001 DC Haarlem. Het bezwaarschrift dient ten minste te bevatten: - de naam en het adres van de indiener; - de dagtekening van het bezwaar; - de vermelding van het bestuursorgaan dat de beschikking heeft genomen en, zo mogelijk, de datum en het kenmerk van de beschikking; - een opgave van redenen waarom u zich met de beschikking niet kunt verenigen. :n besluit bezwaar is gemaakt, kan tevens een verzoek om een voor lopige voorziening worden ingediend. Een dergelijk verzoek dient samen met een afschrift van het bezwaarschrift te worden gezonden aan de Voorzieningenrechter van de Arrondissementsrechtbank, sector Bestuursrecht, binnen het rechtsgebied waarvan de indiener van het verzoek zijn woonplaats heeft. Voor het indienen van een voorlopige voorziening is een griffierecht verschuldigd. Indiening kan ook via de site http://loket.rechtspraak.nl/bestuursrecht. Daarvoor moet u wel beschikken over een elektronische handtekening (DigiD). De Staatssecretaris van Infrastructuur en Milieu, het hoofd van de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, S.J.S.D. Smit MPM Voor uw dagverse boodschappen hoeft u uw dorp of buurt niet uit. Bij Spar kunt u dagelijks terecht voor kwaliteit, gemak en service. En we hebben een aantal mooie aanbiedingen voor het weekend. Deze zijn geldig van donderdag t/m zondag: Alle Hollandse hand- Spar verse worst of stoofperen .„J-iovi of saucijzen 1 kilo StlA-Atp" IJi5 voordeelverpakking J per kilo Milka chocolade tablet alle smaken 100 g Axe bodyspray of douche Bijvoorbeeld showergel dark temptation flacon 250 ml 2 flacons Roomboter kersencarree of abrikozenslof

Texelsche Courant | 2012 | | pagina 10