f IÉêLj 3 COURANT ras TEXELSE DINSDAG 17 JANUARI 2012 Lieve Anja en mam, Met veel verdriet in ons hart hebben wij veel te vroeg afscheid van je moeten nemen.... Anja Witte-Goënga Texel, 12 november 1968 "De Voorzorg" Nieuwlanderweg 38 1793 EV De Waal t Texel, 12 januari 2012 Rust zacht, je mannen Jan Witte Anja is thuis, waar wij als gezin graag de laatste dagen met haar samen zijn. Er is gelegenheid tot condoleren op dinsdag 17 januari van 19.00 tot 20.30 uur in "Uitvaartcentrum Texel", Bernhardlaan 147 te Den Burg. We nemen afscheid van Anja op woensdag 18 januari om 13.30 uur in kerkgebouw "De Burght" aan de Binnenburg te Den Burg. Anja zal in besloten kring worden begraven op de begraafplaats van Den Hoorn. Het is heel onwerkelijk dat onze Lieve Anja veel te vroeg uit ons leven is weggerukt... Pa en Ma Goënga Remco Otto en José Tijme Maud Nooit meer samen naar K3. Dag lieve tante Anja Veel te vroeg Lieve Anja, wat zullen we je missen Wij wensen Jan, Ids, Ole, ome Wim en tante Benna heel veel sterkte met dit niet te bevatten verlies. Minne en Winanda Len en Denise Jurn Noa Erica en Toon Nick en Amber Sil en Sofie Mees Als donderslag bij heldere Hemel Hier ga Ik niet aan dood, waren jouw woorden... Stil en verdrietig zijn we dat we plotseling zo vroeg afscheid moeten nemen van onze lieve schoondochter, schoonzusje en tante Anja Witte-Goënga Alles staat nu in een ander licht, we zullen je nooit vergeten. Catharina Charlie en Julie Annie, in liefdevolle Herinnering Annie en Peter Roy en Anne Daisy, in liefdevolle Herinnering Naomi Corrie en Kees-Piet Jacob Christina Martina Janny en Jeroen Dirk-Jan Joëlle en Koen Esmeé Dag lieve vriendin Catharina Het is niet te bevatten, ons nichtje Anja, zomaar ben je er niet meer... Minne en Winanda, Benno, Jannie en Marcel, Erica en Toon, Jacco en Linda, Marjan en Eric, Pieter en Inke. Als een vlinder in de wind Met grote verslagenheid reageren wij op het overlijden van ons nichtje Anja Wij wensen Jan, Ids, Ole de grootouders en broers en zussen heel veel sterkte om dit onbe grijpelijk zware verlies te dragen. Otto en Neeltje, Janneke en Piet, Nelie en Ko Lieve Anja Ik heb geen afscheid van je kunnen nemen, maar wat zal ik je gaan missen. Roy Suriname Voetbaluitslagen Voetbalprogramma Zaterdag 14 januari: Alkm. Boys 3-Oosterend 2 uitgesteld Texel'94 A1-Vitesse'22 A1 0-2 Texel'94 MA1-Berdos MA1 uitgesteld Texel'94 B1 -DWOW B1 0-2 Winkel MB1 -Texel'94 MB1 2-4 Texel'94 C1 -Petten C1 uitgesteld Texel'94 C3-Callantsoog C2 9-1 Texel'94 C4-BKC/SVAP C3 1 -0 Oosterend C1 -Vesdo C1 2-3 Texel'94 D1-Wieringermeer D1 Texel'94 D2-HCSC D3 Oosterend MD1-JVC MD1 10-0 0-15 Zaterdag 21 januari: Oosterend 2-Castricum 9 RCH A1-Texel'94 A1 Texel'94 MA1-HCSC MA1 De Koog B1 -Texel'94 B1 Texel'94 B2-Kaagvogels B1 Texel'94 MB2-Dirkshom MB1 Texel'94 C1-Succes C1 VIOS-W C4-Texel'94 02 N. Niedorp C2-Oosterend C1 WS'46 MC1-Texel'94 MC1 Wieringermeer D2-Oosterend D1 Texelse pupillencompetitie: Zwolle-SVC F Sparta-SVO F De Koog F-Telstar Volendam-Emmen De Koog E-AC Milan Porto-Real Madrid SVO E-Chelsea SVC E-Valencia Barcelona-Manchester United Zondag 22 januari: Flollandia T-Texel'94 De Koog-Kaagvogels Dirkshorn-ZDFI Texel'94 2-Con Zelo 2 Texel'94 3-Nieuwe Niedorp 3 Wieringerwaard 2-De Koog 2 Zeemacht DA1 -Koos DA1 10.00 10.00 10.00 10.00 10.00 14.00 14.00 14.00 12.00 12.00 11.00 15.00 Er is geen einde en geen begin aan deze tocht geen toekomst, geen verleden alleen dit wonderlijk gespleten lange heden. Met verdriet nemen we veel te vroeg afscheid van onze lieve nicht Anja Wij wensen Jan, Ids en Ole en hun familie veel kracht toe om dit verlies te verwerken. Marga en Jacob Trix en Piet Bert en Hannah Lieve Anja Als een bloem zo is het leven 't begin is teer en klein. De één die bloeit uitbundig de ander geurt fijn. Sommige bloemen blijven lang weer andere blijven even. Dat is het geheim van het leven. Wat zullen we je missen. Peter en Annie Roy en Anne Daisy t Naomi Hin It's not far down the paradise At least it's not for me And if the wind is right you can sail away And find tranquility The canvas can do miracles Just you wait and see Believe me Lieve Anja Diep geraakt en vanuit ons hart innig met jou verbonden. Alkmaar: Sijbrand en Reinalda Koen, Anne en Imme Amsterdam: Albert en Pacho Den Burg: Jan-Jacob en Patricia Marieke en Rianne Utrecht: Evelyn en Eric Jan Timo en Sietse De Koog: Dennis en Annemieke Tim, Bas en Evi Midwoud: Marieke en Jan Bent, Tije en Fay De Cocksdorp: Albert en Christel Lynn en Dorian Costa Rica: Gijsbert en Lettika Wij wensen Jan, Ids en Ole en hun familie veel sterkte toe. i Soms zou ik willen dat gisteren nooit voorbij ging omdat vandaag alles zo anders is. Verdrietig zijn wij na het overlijden van Anja Witte-Goënga Echtgenote van Jan en moeder van onze leerlingen Ids en Ole. We wensen hen en verdere familie veel kracht om dit enorme verlies te dragen. Leerlingen, team, medezeggenschapsraad, overblijfkrachten en ouderraad van de Jozefschool Wij vinden het heel erg dat jullie je moeder moeten missen. Jullie klasgenootjes, van groep 7 en groep 6 van de Jozefschool Wij vinden geen woorden om te zeggen hoe wij haar zullen missen allemaal Het gevoel is moeilijk uit te leggen haar leven was ons zoveel waard Een fijne collega die wij hadden blijft in ons hart bewaard Dankbaar voor de tijd dat wij hebben samengewerkt, nemen wij afscheid van Anja Onze gedachten gaan uit naar Jan, Ids, Ole en de familie. Abraham Jesse Monique Aldert Klaas-Pieter Monique Alex Leen Nico Anne Leo Nynke Annemieke Lex Pieter-Jan Carla Linda Ron Dirk Maarten Tina Frans Marike Veronique Gerard Marion Wim Hans Martin Wouter Geschokt, verbijsterd maar vooral enorm verdrietig zijn wij na het overlijden van Anja Witte-Goënga Met het verlies van Anja blijft een grote leegte achter op ons bedrijf. We zijn intens dankbaar voor de jaren dat wij met haar samen hebben mogen werken. Onze gedachten gaan uit naar Jan, Ids, Ole en de familie. TBO-Texel Bart, Sandra, Johan, Petra en medewerkers Mijn grote steun is er niet meer... Dag lieve Anja Nu verder werken zonder jouw hulp, maar met mooie herinneringen. Dank je voor alles, ik zal je nooit vergeten. Vervolg op pagina 4

Texelsche Courant | 2012 | | pagina 3