TEXELSE 3 COURANT i$ februari 'Bedankt uitstekend eten prima sfeer Verkoop pachtgrond SBB gaat van start VRIJDAG 2 MAART 2012 Hërinner mij zoals ik ivas maar niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon hoe ik was, toen ik alles nog kon Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Na fijne jaren die wij met hem mochten bele ven hebben wij met veel verdriet afscheid moe ten nemen van mijn lieve man, onze pappa, schoonvader en opa Frans Zoetelief ft 16 december 1947 t 29 februari 2012 Mies Zoetelief-Duyzer Kees Rutger en Annika Wiebe, Fleur, Dorus Postweg 75 1795 JK De Cocksdorp Tel: 0222-311602 Frans is thuis, graag even bellen voor bezoek. Er is gelegenheid tot condoleren op dinsdag 6 maart van 19.30 tot 20.30 uur in "Uitvaartcen trum Texel", Bemhardlaan 147 te Den Burg. De crematieplechtigheid zal worden gehouden op woensdag 7 maart om 10.15 uur in crema torium "Schagerkogge", Haringhuizerweg 3 te Schagen. Na afloop van de crematieplechtigheid komen wij samen in de koffiekamer van het cremato rium waar tevens gelegenheid is de familie te condoleren. Indien u geen kaart heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Na een ongelijke strijd delen wij u zeer bedroefd mede, dat toch nog vrij plotseling onze jongste broer, zwager en oom Frans Zoetelief op 64-jarige leeftijd is overleden. Mies, Kees, Rutger, Annika en kleinkinderen véél sterkte met dit grote verlies. Castricum: Gerard en Gerda Zoetel ief-Dekker Helmond: Ben en Riet Zoetel ief-v.d. Heuvel De Cocksdorp: Jan en Ria Zoetelief-Bakker Castricum: Bea Zoetelief Den Burg: Peter Zoetelief Den Burg: Ellie in herinnering Neef en nichten Onze zwager en oom Frans Zoetelief is er niet meer. Wij zullen hem heel erg missen. Leen t en Tiny t Charles en Betsy Kees en Gon Martin en Thera Emmi en Jitze Jan en Jolanda en de kinderen We wensen Mies, Kees, Rutger, Annika, Wiebe, Fleur, Dorus heel veel kracht toe om dit zware verlies te dragen. Arie en Marian Karin en Mark, Izo, Milou Saskia en Jaap vader Frans We wensen onze lieve vrienden Rutger en An nika, moeder Mies, Kees en de kinderen veel sterkte toe voor de komende moeilijke periode. Bob en Frouke Niek en Mandy Marcel en Annette Marijn en Hanneke Elk afscheid is de geboorte van een herinnering - Salvador Dali - Dag lieve Nel Petronella Maria Aarts Deurne, 17 september 1939 Texel, t 1 maart 2012 Lydia en Erik Henny en Harry Sil Maaike Hanna Gerrie en Geert Nena Michiel Duykerdam 11 1791 TA Den Burg Nel is overgebracht naar de landschapkamer van "Uitvaartcentrum Texel", Bemhardlaan 147 te Den Burg. Er is gelegenheid tot condoleren op maandag 5 maart van 19.30 tot 20.30 uur in het uitvaart centrum. De crematieplechtigheid zal worden gehouden op donderdag 8 maart om 16.15 uur in crema torium "Schagerkogge", Haringhuizerweg 3 te Schagen. Na afloop van de crematieplechtigheid komen wij samen in de koffiekamer van het cremato rium waar tevens gelegenheid is de familie te condoleren. Overeenkomstig de wens van Nel, i.p.v. bloemen graag een donatie aan de Stichting Alzheimer Nederland, Giro: 2502 of in de aanwezige collectebus. Correspondentieadres: Fam. H. Festen, Verlaet 24, 1791 TK Den Burg. Mocht u geen persoonlijk bericht hebben ontvangen, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. De vele brieven, kaarten, bloemen en warme woorden bij het afscheid van FREEK BLOM hebben ons diep ontroerd en waren voor ons allen een grote steun. Voor ons een fijne en troostrijke gedachte dat Freek in zijn leven voor zo velen veel heeft betekend. Daarom willen wij u middels deze advertentie hartelijk bedanken voor al uw medeleven en steun. Aat Blom-van Klaveren Kinderen en kleinkinderen Oosterend, maart 2012. Piet genoot met volle teugen Van Texel en de natuur Maar ook van Easy Livin en pratend met een biertje in gezellige sfeer Het is leger en stiller zonder Piet Maar mooie herinneringen maken veel goed Ik wil iedereen bedanken voor de betrokkenheid, vele blijken van medeleven en geboden hulp na het plotselinge overlijden van PIET SCHRAMA De vele reacties waren een grote steun. Ook wil ik iedereen bedanken die de afscheidsdienst, helemaal in de stijl van Piet, zo'n feestelijke tint hebben gegeven. Henk Schrama Texel, maart 2012 Hoe zij was, zal in ons doorleven. Wij kijken terug op een warm en waardig afscheid van onze moeder, schoonmoeder en allerliefste Oma ANNIE VERMUË - OOSTVEEN Uw aanwezigheid, de hartverwarmende kaarten, bloemen, telefoontjes en woorden van medele ven die we mochten ontvangen na het overlijden hebben ons gesterkt om het verlies een plaats in ons hart te geven. Kinderen en kleinkinderen. Den Burg, maart 2012 L maart 1962 1 maart 2012 Hannie Arnold Al 50 jaar stralen jullie als een ster Al 50 jaar wordt liefde gegeven Al 50 jaar gelukkig getrouwd Al 50 jaar meer zonneschijn dan regen Een blik Een woord Een stille wenk Elkaar zo kennen Is een geschenk Deze kanjers waren gisteren 50 jaar getrouwd. Van harte gefeliciteerd vanuit Den Burg! Een dag om nooit te vergeten. was voor ons zo'n dag 'Kees en Lia Kuiy Wij zijn heel blij met de geboorte van onze dochter en zusje Keesje Geboren op 23 februari 2012 Come Keijser, Sandra Dikker en Gijsje Vuurvlinder 20 1791 TM Den Burg Vierdrie wordt zondag 4 maart 80! INLEVEREN: maandag vóór 10.00 uur en woensdag vóór 17.00 uur. KOSTEN €7,50 tot en met 3 regels. Per regel meer €2,50 (incl. btw). FOTO-TEXELAARTJE: plaatsing foto €14,50 excl. tekst, alleen voor particulieren die iets te koop aanbieden. Voor het spitten van uw tuin met mini tractor doorgang 1.25 m. Tel: 314735. Mob. 0651879605 Zoetelief De Waal Tuinboerderlj de Halm. Bollen op pot, violen en primula. Vrolijke voorjaars geuren in de winkel, www. texeltuinen.nl Tegelshowroom De Te- gelmeester, geopend op afspraak, 06-22288683. Krukas 3, Oudeschild. Jef frey Kooger en Erik Wuis. Uitvaartverzorging Ton van der Slikke, tel. 365809/ 06-83164910. www.uitvaartverzorging- texel.nl keeshinbanden.nl Coachpraktijktexel.nl Voor verbeteren school- vaardigheden en meer zelfvertrouwen. Monique Kos Info: 06 16617102 Gebruikte fietsen in alle soorten en maten. Fiet- sinn De Koog (Nikadel 75). Tel. 317841 www. fietsenoptexel.nl We hebben er weer ee kleinkind bij! Yuna Geboren 17 februari 2012 in Castricum. Dochter van Dennis en Jennifer Zusje van Sanoë Nichtje van Storm De trotse opa en oma: Liz Gedikink en Ben Haak Je weet dat je goed zit met Bremer achter je! Assurantiekantoor Bre mer, Oosterend, tel. 0222- 318221. Kent u de WMO-advies- raad? Kom 8 maart om 10 uur naar de Texelhoeve in Den Burg om kennis te maken. Welk meisje 15-16 jr. zoekt nog een leuk va kantiebaantje? Semke Delicatexel, tel. 317717, b.g.g. 317794. Opruiming bij Bosma Slapen en Meer, Waalder- straat 6. Diverse meubel tjes en accessoires. Ooievaar huren? Huur onze ooievaar voor in de tuin of de 3 D ooievaar voor op het raam voor €1,25 per dag bij Mediabu reau Langeveld de Rooy, Spinbaan 6, tel. 362600. Ontwaak uit winter slaap met fleurige vi ooltjes, primula e.a. lentebloeiers! Planten- markt v.Heerwaarden Beatrixln.17 Gazelle huurfietsen te koop, ook met trommel- rem en 7 versn., zeer gun stig geprijsd. Verhuurbe drijf Kikkert, Badweg 19, De Koog, telefoon 0222- 317215. Meer weten over de WMO op Texel? 8 maart, 10 uur, Texelhoeve Den Burg. WMO-adviesraad Texel. Bouw- en Tekenbureau Constructief tel. 322033 website: btbc.nl Wij repareren alle mer ken TV, Radio, Video, Witgoed en Satelliet met 3 maanden garantie - Stiehl De Waal - 311 777 Binnenkort start de verkoop van grond van Staats bosbeheer aan de erfpachters die dat mogen en willen. De pachters hebben een brief gehad waar in is beschreven dat het Rijksvastgoed- en ont- wikkelbedrijf (RVOB) dit voor SBB gaat uitvoeren. Een aantal erfpachters heeft inmiddels gerea geerd met vragen en opmerkingen. Over de verkoop van deze grond (andere percelen worden niet verkocht) is veel te doen geweest en pachters verkeerden lang in onzekerheid. SBB is bij verkoop van gronden wettelijk verplicht om een prijstoets te laten uitvoeren door de minister van Financiën. De minister van Financiën toetst op basis van regels volgens de Comptabiliteitswet. Deze regels schrijven voor dat overdracht van grond allen kan tegen marktconforme prijzen. Het RVOB is volgens SBB een onafhankelijke partij, onderdeel van het ministerie van Financiën, die werkt volgens de geldende wet- en regelgeving waar ook Staatsbosbeheer zich aan moet houden. De waardering zal volgen SBB op een objectieve, onafhankelijke en zorgvuldige wijze tussen de erf pachters en het RVOB tot stand komen. Binnenkort neemt het RVOB contact met de erfpachters die grond mogen kopen om een afspraak voor de taxatie te maken. De erfpachters krijgen hierbij van het RVOB informatie over de verdere gang van zaken. Er is gelegenheid om de RVOB te informeren over wat naar mening van de erfpachter van invloed is op de taxatie. Playbackshow Oudeschild De gymzaal van dorpshuis 't Skiltje biedt zaterdag 10 maart onderdak aan de jaarlijkse playbackshow van Oudeschild. Deze begint om 19.00 uur met maar liefst 23 optredens van leerlingen van de basisschool. Hierna volgt een pauze met het juryberaad en aanslui tend worden de prijzen uitgereikt. Vervolgens treden de OSG-jeugd en de volwassenen op. Hiervoor staat negen optredens gepland. De organisatie blikt vooruit naar een 'supergezellige avond'. 'En als de kwaliteit gelijk aan vorig jaar is, heeft de jury er een hele klus aan om de winnaars te kiezen.' Uitnodiging. Hierbij no digen wij alle inwoners van Den Hoorn uit om de presentatie van het verfrissende plan "Tuin van Texel" bij te wonen. Op woensdag 7 maart in dorpshuis "De Waldhoorn" aanvang 20.00 uur. Vraag niet wat ik maak, ik maak wat u vraagt! www. steigerhouttexel.nl Welk meisje 15-16 jr. zoekt nog een leuk va kantiebaantje? Semke Delicatexel, tel. 317717, b.g.g. 317794. Altijd al glas willen snijden en solderen, kom dan een workshop glas en lood Tiffany doen. Tel. 06- 40512421 Sina de Graaf. Trek 100 KM traponder- steuning Flyer en Bikkel u fietswinkel Bets fietsen tel 312184 Voor al uw tuinwerk, aan leg en seizoencontracten, van Egmond tuinonder houd tel: 06-49631341 Echtscheiding? Hoe laat je elkaar los? Wat dacht je van een ritueel? Liesbeth Roeper, 06-22864560 www.zilt-tlj.nl Wilt u ook zo graag echt naar de zon? Huur ons vakantiehuis op Curacao. Kijk op www.villastella- curacao.com of bel 0222- 311411. Wil jij de kwaliteit van je huidige leven verbeteren en af van emotionele, lichamelijke en mentale klachten? Ga dan naar www. praktij keigen kracht, n I of bel 06-52433103. l\ycccht

Texelsche Courant | 2012 | | pagina 3