WQPntij i Rabobank nieuws GESLOTEN JOS KAGER TEXELSE 8 COURANT Overeenkomst Stichting Present en Rabobank E-commerce tijd? Wie zitten er namens u in de ledenraad? Jaarlijkse ledenbijeenkomsten Volg ons op Twitter RABO Activiteitenkalender 2012 In 2012 is de Fietssponsortocht op zaterdag 16 juni! Ledenvoordeel VRIJDAG 02 MAART 2012 209001 Wilhelminalaan 11 (vanaf 50 jaar) 209002 De Houtmanstraat 26 (vanaf 50 jaar) voorrang vanaf 50 jaar 209006 Jan Dirksoord 63 (vanaf 50 jaar) in Den Burg te huur in Oudeschild te huur in Den Burg te huur Wij adverteren alleen nog met de woningen voor woningzoekenden vanaf 50 jaar. Het overige aan bod vindt u op de site www.woontij.nl Ons kantoor is dinsdag 6 maart tot 13.30 uur n hypotheken www.verkeersschool-jongejan.nl Zwanenbalg 11 1788 7A Den H VERKEERSSCHOOL JONGEJAN I Verzorgt uw rijbewijs voor auto, motor, aan hanger en vrachtauto I VAKANTIES VOOR LICHAMELIJK GEHANDICAPTE MENSEN Abbewaal 27, 1791 WX Den Burg Tel. 32 70 25 Rabobank 36.25.73.360 We geven kleur aan de coöperatie. Dat is het idee. Rabobank Rabobank Noord-Holland Noord Postbus 106,1780AC Den Helder T (0223) 67 31 00 E communicatie@nhn.rabobank.nl lwww.rabobank.nl/nhn Stichting Present slaat een brug tussen groepen mensen die zich willen inzetten in de samenleving en mensen die hiermee goed geholpen kunnen worden. Dit doet zij via een breed netwerk van maatschappelijke organisaties, zodat de hulp op de juiste plek terecht komt bij mensen met onvoldoende sociaal netwerk, geld en/of gezondheid. Onze bank ondersteunt dit initiatief wederom voor een periode van driejaar. De heer Vos voorzitter van stichting Present tekende met Rabobank directeur Mark Poldner de partnerovereenkomst. Stichting Present ontvangt 6.000,- per jaar voor de ondersteuning van activiteiten in de gemeenten Den Helder, Texel en Hollands Kroon. Wist u dat er dagelijks zo'n 200.000 bestellingen online worden gedaan? Zo vanzelfsprekend is het dus niet meer dat de consument zijn aankopen doet in een 'stenen'winkel.Toch is het internetkanaal voor veel detaillisten nog nieuw of ongebruikt. Heb je als ondernemer dan nog een toekomst? En wat is het antwoord van de Rabobank op deze ontwikkelingen? Bijeenkomst E-cc Nog nooit is de consument zo onvoor spelbaar geweest. En nog nooit waren er zo veel kanalen ter beschikking om een aankoop te doen, informatie te vergaren of informatie te delen. Zo zouden retailers er goed aan kunnen doen om zoveel mogelijk kanalen naast elkaar in te zetten. Daarmee komen zij voor strategische keuzes te staan, want: Hoe richt je je bedrijf optimaal in op basis van dit nieuwe klantgedrag? En hoe verhoudt zich fysiek en online retailing? Daarover willen we graag met onze klanten in gesprek tijdens de bijeenkomst E-commerce op 21 maart. Cor Molenaar Niemand minder dan Cor Molenaar, hoogleraar E-marketing van de Erasmus- universiteit in Rotterdam, komt deze avond vertellen over de ontwikkelingen. En over oplossingen op E-c gebied. Erik den Deugd, werkzaam bij Rabo Nederland zoomt in op i Rabobankproducten die ondernemers kunnen inzetten om kansen op het gebied benutten. Meer weten? Bankiert u als ondernemer bij Rabobank Noord-Holland Noord? En bent u van plan stappen richting E-commerce te zetten? Of wilt u er meer van weten? Kijk dan op www.rabobank.nl/nhn voor meer informatie of om u in te schrijven. Bent u lid van onze bank? Dan bent u ingedeeld in een kieskring: Anna Paulowna, Den Helder of Texel. De kieskringen worden vertegenwoor digd door een ledenraad van 30 leden. De ledenraad is van grote waarde voor onze bank en zijn de'oren en ogen'van de leden. Wilt u weten wie er namens u in de ledenraad zitten? Kijk dan op www.rabobank.nl/nhn. Binnenkort treden enkele ledenraads leden af en stellen we u de nieuwe kandidaten voor. Als u volgens de sta tuten gebruik wilt maken van uw recht om zelf kandidaten voor te dragen dan horen we dat graag. Voor meer informatie kunt u kijken op onze website of telefonisch contact met ons opnemen (0223) 67 31 52. Heeft u uw persoonlijke uitnodiging voor de jaarlijkse ledenbijeenkomst al ontvangen? Dit Jaar hebben wij Annemarie van Gaal als programmaleider uitgenodigd. Ze is bekend van TV-optredens in onder andere business programma's en talkshows en is nu adviseur bij grote mediatransacties, investeerder en bezit bedrijven in vastgoed en media. Dat belooft een interessante avond te worden! Data en locaties Dinsdag 27 maart is de ledenbijeenkomst voor Anna Paulowna in de exporthal van de Kapiteyn group in Breezand. Donderdag 29 maart verwelkomen wij onze Texelse leden bij De Krim in De Cocksdorp. We sluiten de ledenbijeenkomsten af met onze Helderse leden bij Den Helder Airport op dinsdag 3 april. Programma De Verenigde Naties hebben 2012 uitgeroepen tot het VN Jaar van de Coöperatie. Daar om organiseren wij de ledenbijeenkomst dit jaar anders dan voorgaande jaren. Verschil lende gasten schuiven bij Annemarie aan tafel voor een interessant, leuk of bijzonder gesprek. Bent u al nieuwsgierig? Vergeet u n n te melden vi :e website w «.rabobank.nl/nhn, want VOL VOL. Rabobank Noord-Holland Noord is nu ook op Twitter aanwezig. Wilt u op de hoogte zijn van de laatste nieuwtjes? Volg ons via @rabonhn. Rabobank Noord-Holland Noord. Een bank met ideeën www.rabobank.nl/nhn Kijk voor meer informatie over onderstaande activiteiten op ww w.rabobank.nl/nhn Lentetuin Breezand 1 t/m 5 maart Uitreiking Texelse ondernemersprijs 14 maart Bijeenkomst E-commerce 21 maart Korenfestival 25 maart Ra bobank Trofee golfwedstrijd marine Golfclub Nieuwediep 25 maart Ledenbijeenkomst Anna Paulowna 27 maart Ledenbijeenkomst Texel 29 maart Ledenbijeenkomst Den Helder 3 april Rabo Helder Streetgolf 12 mei Ra boBed rijven loop (Halve van Den Helder) 15 april Ra boFietssponsortocht 16 juni Zet de datum alvast in de agenda! In onze omgeving zijn honderden verenigingen en stichtingen actief. Zij hebben een gezonde financiële basis nodig. Voor al deze organi saties is de RaboFietssponsortocht de manier om de clubkas aan te vullen. Met dit evene ment draagt Rabobank Noord-Holland Noord het verenigingsleven een warm hart toe. Geld voor de clubkas Wij bieden ook uw vereniging/stichting de mogelijkheid een financiële bijdrage bij elkaar te fietsen. De circa 30 kilometer lange fietstocht gaat door diverse dorpjes en lan derijen in onze regio. Kortom, een gezellige gelegenheid o verkennen. i de omgeving op de fiets t< Aanmelden Hou onze website www.rabobank.nl/nhn goed in de gaten. Vanaf 2 april 2012, kunt u zich hier digitaal inschrijven voor de Fiets sponsortocht 2012. Let op! U ontvangt geen persoonlijke uitnodigingen meer. Alle informatie rondom de Fietssponsortocht vindt u op onze website. Ratobank Rabobank Noord-Holland Noord heeft regelmatig aanbiedingen v< website www.rabobank.nl/nhn! Zorgbemiddeling bij de Zorgconsulent Een heerlijke fles wijn bij Stroming Eten Drinken Korting op de nieuwe Holland Kroon Koek bij Bakkerij Alkemade 10% korting op honden- en kattenmanden bij Animal Kings 25% korting op de hele Chroma 301-serie bij Snedig.nl Exclusieve aanbiedingen voor Ipod, Imac en MacBooks

Texelsche Courant | 2012 | | pagina 8