I De zekerheden van BouwGarant .txl TEXELSE 12 COURANT Granieten en hardstenen keukenbladen BRUIN WEIJERS dfvtlh DUIN BOUWBEDRIJF Zegel U bouwt zeker met een Texelse BouwGarant aannemer VRIJDAG 23 MAART 2012 Roompot Vakanties Kustpark Texel Is per direct op zoek naar: MEDEWERKER RECEPTIE/ZWEMBAD M/V Parttime Wat zijn de taken? Kassa werkzaamheden Gasten informeren Lichte schoonmaak werkzaamheden Wat vragen wij? Eigen initiatief Zelfstandig kunnen werken Flexibel en representatief Service gerichte instelling Bereid zijn om in de weekenden, feestdagen en in vakanties te werken Kennis van de Duitse taal Wat bieden wij? Een gezellige collegiale werkomgeving Betaling volgens CAO-verblijfsrecreatie Interesse? Stuur je sollicitatie met cv naar: Kustpark Texel t.a.v. dhr. N. Zoetelief Schumakersweg 3 1796 NM De Koog of stuur een e-mail naar: zoetelief.n@roompot.nl WWW.ROOMPOT.NL/VACATURES N'atuursteenhandel - Steenhou De Vrijhei wastafelbladen vensterbanken vloeren Hoofdweg 86 Dc Cocksdorp - 311 171 06 13375284 mail@dcvrijhcidtcxcl.nl Gemeente Texel Bekendmakingen Bouwzaken Aangevraagde omgevi ngsvergu n ni ngen (1796 BP) Nikadel 14 in De Koog, plaatsen van een hekwerk op plat dak (ontvangen 7 maart 2012). (1794 BG) Slotskolk 20a, slopen en bouwen van een schuur (ontvangen 13 maart 2012). (1793 EC) Tienhoven 8, restaureren van een schapenboet (ontvangen 13 maart 2012). (1796 MB) Pontweg t.o. nummer 216 in De Koog, bouwen van een schuur (ontvangen 14 maart 2012). (1795 KA) Muyweg 43 in De Cocksdorp, plaatsen van een afdak werkplaats (ontvangen 14 maart 2012). Tegen deze kennisgevingen kunt u geen bezwaren maken. Bezwaren kunt u pas indienen als de omgevingsvergunningen zijn verleend. Verleende omgevingsvergunningen worden Verleende bouwvergunning/ omgevingsvergunningen, reguliere bouwvergunning (1791 LS) Veenselangweg 6a en 6b in Den Burg, oprichten van een ligboxenstal en berging (verzonden 15 maart 2012). (1795 LL) Vuurtorenweg 193 in De Cocksdorp, plaatsen strandpaviljoen (bouwvergunning tweede fase, verzonden 20 maart 2012). Verleende bouwvergunning/ omgevingsvergunningen, activiteit bouwen (1797 AB) Diek 2 in Den Hoorn, bouw van een berging (verzonden 15 maart 2012). (1796 BW) Stappeland 99 in De Koog, gewijzigd uitvoeren van een reeds eerder verleende vergunning voor de bouw van een zwembad (verzonden 15 maart 2012). (1791 XD) Bernhardlaan 147 in Den Burg, plaatsen van een klokkenstoel met luidklok (verzonden 16 maart 2012). (1795 JX) Roggeslootweg 347 in De Cocksdorp, plaatsen van een dakkapel (verzonden 16 maart 2012). (1791 NP) Grensweg 388 in Den Burg, plaatsen van een wasserette, fietsenstalling en berging (verzonden 19 maart 2012). (1791 SC) Hoefslag 40 in Den Burg: wijzigen van een gevel (verzonden 21 maart 2012). Verleende bouwvergunning/ omgevingsvergunningen, activiteit bouwen en handelen in strijd met regels ruimtelijke ordening (1796 BM) Zeekraal 19 in De Koog, plaatsen van een woonhuis (verzonden 16 maart 2012). U kunt deze omgevingsvergunningen/ bouwvergunning inzien bij de publieksbalie. Een belanghebbende kan tegen deze besluiten bezwaar maken bij het college van burgemeester en wethouders. Het bezwaarschrift moet binnen zes weken na de dag van verzending worden ingediend. De brief moet ten handtekening, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar. In spoedeisende gevallen is het mogelijk om naast het bezwaar een voorlopige voorziening aan te vragen bij de voorzieningenrechter. Het verzoek kunt u sturen naar de Voorzieningenrechter van de Rechtbank, sector bestuursrecht, Postbus 251 te 1800 BG Alkmaar. De indiener krijgt een nota voor griffierechten. Meer informatie kunt u vinden op www.rechtspraak.nl/procedures. Verleende uitgebreide omgevingsvergunning (1794 GA) Roggeslootweg 587 en 743 in De Cocksdorp: uitbreiden van twee zomerhuizen. Burgemeester en wethouders van de gemeente Texel hebben besloten om met toepassing van artikel 2.12, lid 1 sub a onder 3 van de Wet algemene bepalingen omgevingswet (Wabo) een omgevingsvergunning te verlenen. De vergunning heeft betrekking op de percelen kadastraal bekend gemeente Texel, sectie A, nummers 5003 en 5044. Tegen het ontwerpbesluit dat van 21 januari tot en met 13 maart 2012 ter inzage heeft gelegen, zijn geen zienswijzen ingediend. Het besluit met de bijbehorende stukken zijn te raadplegen op www.texel.nl Actueel Bekendmakingen en via www.ruimtelijkeplannen.nl en liggen vanaf maandag 26 maart 2012 ter inzage bij de publieksbalie. Tegen het besluit kan binnen zes weken beroep worden ingesteld. De termijn loopt van 27 maart 2012 tot en met 7 mei 2012. Beroep kan worden ingesteld door een belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen zienswijzen te hebben ingebracht tegen het ontwerpbesluit. Dit besluit treedt in werking met ingang van de dag na afloop van de beroepstermijn tenzij gedurende die termijn beroep is ingesteld en een verzo voorziening is gedaan. Als er een verzoe, voorziening is gedaan, treedt het besluit niet eerder in werking dan op dat verzoek is beslist. Een beroepsschrift kan in tweevoud worden ingediend bij de rechtbank in Alkmaar Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Een verzoek om voorlopige voorziening kan worden ingediend bij de Voorzieningenrechter van de rechtbank in Alkmaar, sector bus 251 te 1800 BG Alkmaar. Verkeersmaatregelen Burgemeester en Wethouders van Texel maken bekend dat voor werkzaamheden de volgende tijdelijke verkeersmaatregel nodig zijn. In Den Burg het afsluiten van de Molenstraat, tussen Weststraat en Keesomlaan, voor alle verkeer van maandag 26 maart tot vrijdag 6 april 2012. De werkzaamheden zijn afhankelijk van weersomstandigheden, vertragingen zijn daardoor mogelijk. Meer informatie over de verkeersmaatregelen van tijdelijke aard is te verkrijgen bij de heer D. van Sijp van de afdeling gemeentewerken, telefoon 0222-362177. Openingstijden maandag t/m donderdag 8.30 -12.30 uur vrijdag* (alleen voor burgerzaken) 15.00 -19.00 uur gemeentearchief: dagelijks 10.30 -12.30 uur "op vrijdag kunt u geen aangifte doen voor geboorte, huwelijk en overlijden Wilt u de bekendmakingen per e-mail ontvangen? Meld u aan op www.texel.nl Gemeente Texel Emmalaan 15,1791 AT Den Burg T 14 0222 E gemeente@texel.n www.texel.nl Onze verbouwing is geslaagd! BOUW-' EN TIMMERBEDRIJF v. bouwbedrijfvanheerwaarden.nl H M III i ï-jb Bouw www.duin-bouw.nlwww.franszegel.nl Heeft u plannen voor een verbouwing? Of wilt u uw eigen woning bouwen? BouwGarant-aannemers begeleiden u van het begin tot het eind en zorgen ervoor dat het resultaat voldoet aan al uw wensen. Daarbij kunt u vertrouwen op de zekerheden van BouwGarant. De 7 zekerheden van BouwGarant 1 Juiste diploma's en verzekeringen aannemer word je alleen als je over de juiste diploma's en verzekeringen beschikt. U weet dus zeker dat u een ervaren vakman inschakelt die zijn zaken op orde heeft. 2 Aantoonbare ervaring BouwGarant-aannemers hebben aantoonbare ervaring in de bouw. Daardoor weten zij welke aanpak tot het beste resultaat leidt en kunnen ze u goed adviseren. 3 Duidelijke afspraken De BouwGarant-aannemer zet samen met u alle afspraken op papier. Van offerte tot en met de oplevering. U komt dus niet voor verrassingen te staan. 4 Kwaliteitscontroles BouwGarant-aannemers worden regelmatig getoetst door een onafhankelijke instantie. Alleen bedrijven die aan alle eisen voldoen, mogen het BouwGarant-keurmerk dragen. 5 Garantie U kunt kiezen voor extra zekerheid door garantie af te sluiten. Let op: u bent zelf verantwoordelijk voor het afsluiten van deze garantie. 6 Uitgebreide klachtregeling BouwGarant kent een uitgebreide regeling waarbij het snel en adequaat oplossen van de klacht centraal staat. De Bouw Garant Quick Scan is hier een voorbeeld van, hierbij doet een onafhankelijk deskundige op locatie een bindende uitspraak. 7 Geschillencommissie Samen met de Consumentenbond en Vereniging Eigen Huis heeft BouwGarant de Geschillencommissie Verbouwingen opgericht. Heeft u een probleem met uw aannemer? En u komt er samen niet uit, ook niet na bemiddeling door BouwGarant. Dan kunt u terecht bij deze onafhankelijke geschillencommissie. Uitdaging geslaagd voor Bouw- en Timmerbedrijf 8ruin 8c Weijers 'We hadden gevraagd om veel glas en weinig steen.' Frank van den Broeck van het Maartenhuis had bij Bruin 8c We ijers aangegeven een heel ander gebouw te willen, en dat is gelukt!. 'Het was een uitdaging voor de aannemer, maar ze hebben goed werk geleverd. We hebben prettig met hun en de onderaannemers samengewerkt.' Het nieuwe gebouw van het Maartenhuis is begin juli 2011 opgeleverd. Bezoekers kunnen hier terecht voor een hapje en een drankje, alles biologisch. In de kleine keuken wor den de producten uit de tuin verwerkt tot heerlijke broodjes door de bewoners van het Maartenhuis. Van den Broeck is erg tevreden over de samenwerking met Bruin 8c Weijers. 'De zonwering is bijvoorbeeld speciaal op maat gemaakt. Het bestaat uit roestvrij staal bout- en moerwerk en houdt de zon en warmte weg, maar niet het licht.' Aan de bin nenkant zorgen de felle kleuren en het houtwerk voor een vrolijk geheel. Het interieurtimmerwerk is gesponsord door Bruin 8c Weijers. 'De werklui en timmermannen waren heel enthousiast. We zagen dat ze er plezier in hadden om hier te werken. Hun enthousiasme, creativiteit, het meedenken en de samenwerking tussen de verschillende partners onder ling hebben gezorgd voor een goed resultaat.'

Texelsche Courant | 2012 | | pagina 12