TEXELSE 3 COURANT Familieberichten <UA vhoóW" Voor abonnees die de Texelse Courant per post ontvangen ligt een exemplaar van het Magazine klaar op ons kantoor aan de Spinbaan 6 in Den Burg. Volgende week ontvangt u daarvoor een tegoedbon bij de krant. DONDERDAG 12 APRIL 2012 Ik voel de zee. Ik voel de wind. Het doet vandaag iets minder zeer. Wat heb ik met jou kunnen lachen. Wat heb ik veel van jou kunnen leren. Wat heb jij mij vaak geholpen. Wat heb ik van jou genoten. Wat ben jij een doorzetter. Wat heb ik tegen jou opgekeken. Wat heb ik een respect. Wat kon ik veel met jou delen. Wat heb jij goed voor mij gezorgd. Wat zal ik veel aan jou denken. Na een lange moeilijke weg, nemen wij afscheid van mijn alles en onze lieve vader Petrus Antonius Claudius van den Berg Peter 's Hertogenbosch, 6 7 juli 1957 Texel, t 8 april 2012 Hiske van den Berg-Abma Renzo Mandy Duykerdam 43 1791 TA Den Burg Peter is thuis, waar wij als gezin graag de laatste dagen met hem samen zijn. Er is gelegenheid tot condoleren op donderdag 12 april van 19.00 tot 20.30 uur aan huis. De crematieplechtigheid zal worden gehouden op vrijdag 13 april om 18.15 uur in crematorium "Schagerkogge", Haringhuizerweg 3 te Schagen. Na afloop van de crematieplechtigheid komen l wij samen in de koffiekamer van het crematorium, waar tevens gelegenheid is de familie te condoleren. Indien u geen kaart heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Voor jou ging het sterven niet ineens Je hebt er moedig voor gestreden Niemand kan weten wat je hebt gevoeld Ook niet wat je hebt geleden Veel te vroeg is van ons heengegaan onze schoonzoon, zwager en oom Peter van den Berg Heit en Mem Ruurd en Anneriet Robin, Jeroen, Marleen Anne en Willem Kelly en Tommie, Roy en Ruby Jan en Jolanda Kevin en Sevenja, Wendy Beter een goede buur dan een verre vriend Peter Als goede buur moeten we je nu missen. Maar een verre vriend blijf je voor altijd. Overbuurtjes Legierse Verdrietig nemen wij afscheid van onze collega Peter van den Berg Peter is vanaf 1994 bij TESO werkzaam geweest als matroos en laatstelijk als verkeers leider Texel. Wij herinneren hem als een be trokken en sociale collega waarbij zijn humor onmiskenbaar was. De goede herinneringen aan hem bewaren wij voor altijd in ons hart. Wij wensen zijn vrouw Hiske en zijn kinderen Renzo en Mandy veel sterkte toe om dit grote verlies te verwerken. Directie, RvC en medewerkers TESO-bootdienst "Als het schip verdwijnt achter de horizon Is het niet weg. Alleen wij zien het niet meer." Mijn collega, vriend, hele bijzondere vriend Peter is vertrokken voor zijn laatste reis. "Hajeto Broer!" Rob Buurman Peter Wij wensen Hiske en familie veel sterkte, kracht en liefde toe. Familie v.d. Star Familie v.d. Vis Mevrouw Barendrecht Familie J. Wijkstra Piet sr, Piet jr, Door Broekman Familie Otten Familie Raateland Familie Kikkert Henk Annemiek Dahles Familie P. Kok Familie Eelman Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van onze collega en vriend Peter van den Berg Met zijn heengaan hebben wij een zeer betrokken en gewaardeerd collega verloren. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw Hiske, zijn kinderen en verdere familie. Wij wensen jullie veel sterkte en kracht bij dit grote verlies. Namens het personeel: De Ondernemingsraad van Koninklijke N.V. TESO De strijd is gestreden. Wat overblijft zijn dierbare herinneringen. Wij wensen Hiske, de kinderen en verdere familieleden heel veel sterkte in de komende tijd. Ela en Dirk Kuiter Kalisz (Polen) Gevochten en gestreden Peter Lieve Hiske, Mandy en Renzo, wij wensen jullie heel veel sterkte en kracht om dit verlies te dragen. Marten en Lonneke Sandra Mirthe Esther Nooit meer even zwaaien... Nooit meer een praatje... Peter Wat zullen we je missen. Wij wensen Hiske, Renzo, Mandy en familie heel veel sterkte toe. Ruud en Bertina Leroy Lysanne Dag lieve Peter Wij hebben diep ontzag voor jou. Kees en Nettie Langzaam ben je van ons weggegleden elke dag een beetje meer. Telkens werd jou iets ontnomen dat deed ons erg zeer. Het is een gemis, een stille pijn dat je nooit meer in ons midden zal zijn! Dag lieve Peter Bedankt voor al die mooie jaren van vriendschap. Rob Tilly, Chris, Laura en Martijn Onze rots in de branding Een grootse vriend voor ons alle drie De leegte die jij achterlaat is enorm Rob, Mirjam, Ben Doeg Peet Veel liefs, Aad, Anja, Lisanne en Berry Gedrevenheid, enthousiasme en veel humor maakten tot een fijne vliegcollega. Hij was veel te jong om afscheid van te nemen. Wij wensen Hiske, kinderen en familie veel sterkte toe. Bestuur en leden van Modelvliegclub Texel Heden ontvingen wij het bericht dat Mevrouw C.M. Modder-Lipjes onze oud medewerkster, is overleden. Mevrouw Modder was van 1975 tot aan haar FPU in 1998 werkzaam bij de huishoudelijke dienst van de gemeente Texel. Wij wensen de familie veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Namens de gemeenteraad, burgemeester en wethouders en medewerkers van de gemeente Texel. College opent streekrekening Het college heeft op naam van de gemeente een eigen streekreke ning bij de Rabobank geopend om geld te genereren voor het Hogeberggebied. Het is een aparte rekening naast de streekrekening die de Stichting Streekrekening Texel eind 2010 bij de Rabobank opende. Volgens wet houder Frans Visman (financiën) is het de bedoeling om geld dat de gemeente tijdelijk niet nodig heeft op de eigen streekrekening te zet ten. De opbrengst van de rente (momenteel 2,1 procent) is voor de gemeente. De bonus van 5 procent die de Rabobank over de rente bij draagt, gaat naar het Streekfonds dat boeren op de Hogeberg gaat steunen. Volgens Visman heeft het college bewust voor een eigen streekreke ning gekozen in plaats van aanslui ting te zoeken bij de al bestaande streekrekening. 'Zo blijven we baas over het geld en kunnen we het telkens terughalen als we het weer nodig hebben.' Het gaat volgens de wethouder om geld voor lopende zaken. Momenteel heeft de gemeen te €1,5 miljoen op de streekreke ning staan. 'Maar dat kan over een paar weken vijf ton zijn.' Volgens het college voldoet het openen van de eigen streekreke ning aan de Wet Fido en het treasu- rystatuut van de gemeente. De Wet Fido bestaat uit regels van het rijk voor lagere overheden voor het beheren van hun kapitaal en in het treasurystatuut staan de regels van de gemeente voor het aantrekken en uitzetten van kapitaal. Queen-tribute in theater Klif 12 Hoornder Lien van der Star viert zondag 15 april haar 40ste verjaar dag met een Queen-tribute in the ater Klif 12 in Den Hoorn. Het pro gramma is nog een verrassing, maar zeker is dat zij en enkele bevriende muzikanten uiteenlo pende nummers van Freddie Mer cury en zijn kompanen ten gehore zullen brengen. Het feestje begint om 16.00 uur, iedereen is welkom. Mantra zingen In De Aleph aan de Weverstraat 54 worden maandag 16 april van 20.00 tot 21.15 uur mantra's gezon gen. Deelname kost €7,50. Toeriste vast bij wadlopen De KNRM is zondagavond een toeriste te hulp geschoten die vast was komen te zitten op het wad nabij De Cocksdorp. De vrouw was een wandeling aan het maken en zakte op een gege ven moment zover weg in de prut dat ze niet meer voor of achteruit kon. Een ander probeerde haar te helpen, maar dat had geen resul taat. Via de mobiele telefoon werd alarm geslagen, waarna de teams van De Cocksdorp en De Koog op pad gingen. Met blote handen wisten zij de vrouw uit te graven. Op de kant ontfermde personeel van de ambu lance zich over de vrouw die een uur in de kou in de prut had gestaan. Het was opkomend water, waardoor er al een laag van circa tien centimeter water om haar heen was ontstaan. De redders probeerden onder meer met het rupsvoertuig van de Beurs plein bij de vrouw te komen, maar dat voertuig liep vast in de prut waarna Werner Dros erbij moest komen om de rups op het droge te krijgen.

Texelsche Courant | 2012 | | pagina 3