TEXELSE 3 COURANT uitstekend eten prima sfeer 50 VRIJDAG 27 APRIL 2012 Een ernstige ziekte maakte een einde aan al zijn mooie plannen... Gerald Ludwig Schater Ger Sao Paulo, Brazilië, 8 november 1955 Amsterdam, t 24 april 2012 Thea Schafer-Oosterkamp Josje en Cees Jan Souwie Guido en Amber Timo Oesterstraat 1 1794 AR Oosterend Ger is overgebracht naar de Strandkamer van "Uitvaartcentrum Texel", Bernhardlaan 147 te Den Burg. Er is gelegenheid tot condoleren op zaterdag 28 april van 19.30 tot 20.30 uur in de Maartens kerk, Kerkstraat 2 te Oosterend. Het afscheid van Ger zal worden gehouden op dinsdag 1 mei om 14.00 uur in de Maartenskerk. Na afloop van de dienst is er gelegenheid de familie te condoleren en een kopje koffie met ons samen te drinken in "De Parel", Oester straat 11 te Oosterend. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Indien u geen kaart heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. It begins to tell, 'round midnight, midnight. I do pretty well, till after sundown, Suppertime I'm feelin' sad; But it really gets bad, 'round midnight. 'Round Midnight' Thelonius Monk In memoriam bij het overlijden van Ger Schater Bevlogen, onvermoeibaar en onvergetelijk. Ger was de drijvende kracht achter het jazzfestival. Wij wensen de familie veel sterkte. Bestuur en vrienden van Jazz On The Waves Texel Ger Bedankt voor je muzikale input Thea, Josje, Guido, Timo, heel veel sterkte. Cor en Bas en medewerkers van Klif 12 Bedroefd en verslagen zijn wij door het overlijden van onze buurman Ger Schater Wij wensen Thea en de kinderen heel veel sterkte toe. Geb en Gré Cees en Jannie Hans en Tiny Henk en Marijcke Richard en Liselore Wim Kim Alie Intens verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve, zorgzame Cor Cornells Gerardus Abraham van Poelje Cor 1 februari 1942 Rotterdam, t 24 april 2012 Den Helder, Truus van Poelje-Lakerveld Kinderen en kleinkinderen Schoorwal 22 1791 HN Den Burg Cor is overgebracht naar de Landschapkamer van "Uitvaartcentrum Texel", Bernhardlaan 147 te Den Burg. Er is gelegenheid tot condoleren op vrijdag 27 april van 19.30 tot 20.30 uur in het uitvaartcen trum. De crematieplechtigheid zal worden gehouden op zaterdag 28 april om 14.30 uur in cremato rium Schagerkogge", Haringhuizerweg 3 te Schagen. Na afloop van de crematieplechtigheid komen wij samen in de koffiekamer van het crema torium, waar tevens gelegenheid is om ons te condoleren. Indien u geen kaart heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. In het bijzonder gaat onze dank uit naar huisarts dr. Waverijn voor al zijn steun en inzet. Truus van Poelje-Lakerveld Ons bereikte het droevige bericht van het overlijden van Cor van Poelje Gedurende vele jaren was hij als bestuurslid aan onze organisatie verbonden. Wij hebben hem leren kennen en waarderen als een zeer betrok ken en geïnteresseerde bestuurder, die open stond voor de opvattingen van anderen maar ook altijd oog had voor de belangen van het personeel. Wij zijn dankbaar voor zijn langjarige inzet en zullen hem met respect blijven geden ken. Onze gedachten gaan uit naar zijn echtgenote. De Koog 27 april 2012 Commissarissen, Directie en Personeel Stichting Texelcampings Eens komt een klare schone dag Als 't volk zijn boeien breekt Als door de traan de blijde lach, Der vreugde krachtig breekt Als na de droefheid en de smart De vreugde woont in t mensenhart Dan komt een schone dag Wij kregen vandaag bericht dat Cor van Poelje Is overleden. Hij was tot zijn pensionering een gewaardeerde medewerker van onze scholengemeenschap. Hij was trots op zijn schoolgebouw aan de Haffelderweg en was ook erg blij met het mooie nieuwe gebouw voor de jeugd van Texel. We zullen Cor missen. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw Truus, kinderen en kleinkinde- Bestuur, directie en medewerkers van OSG De Hogeberg te Den Burg Bedroefd zijn we door het overlijdensbericht van Judy We wensen Gerard, kinderen en verdere familie heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Jacques en Anne Marie Hessel en Alie Jan en Sari Kees en Anneriet Na een soms moeilijk, maar altijd rijk en avontuurlijk, leven is overleden mijn lieve partner, onze vader, schoonvader en opa CHacT/iMBoro nyro floporoü, Tbi HaBcerfla ocraHeiiibca b Ha cepAUax. TaHioLU Anthonie Dirk Jansen Toon Graag willen wij het personeel van "Verpleeghuis Hollewal" bedanken voor de uitstekende en liefde volle verzorging van mijn partner, onze vader en opa. Familie Jansen Bedroefd, maar met een gevoel van dankbaar heid dat wij haar zo lang mochten behouden, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Grietje Grisnich - Greetje - echtgenote van wijlen C. Eijerman Prins Hendrikpolder (Texel), 25 september 1925 Hoorn, 24 april 2012 Helena en Eugène Natalie en Marcel Racella en Melis Jan Correspondentie: W.M. Hardon - Eijerman Buiten bassinweg 252 3063 TB Rotterdam Onze moeder is op haar eigen kamer in ver zorgingstehuis "De Hoge Hop", Roerdomp 2 te Hoorn, waar wij in familiekring afscheid van haar nemen. Zaterdag 28 april vindt om 13.00 uur de af- scheidsplechtigheid plaats in het crematorium, Berkhouterweg 26 te Hoorn. Voorafgaand aan de plechtigheid is van 12.15 tot 12.45 uur gele genheid om afscheid van haar te nemen. Na afloop ontmoeten wij u graag in de ont vangstkamer. Hier is tevens de gelegenheid tot condoleren. Zoveel bloemen Zoveel kaarten Zoveel warme woorden Zoveel belangstelling Zoveel troost Geen dag dat we niet over je praten. Geen dag dat we niet aan je denken. Geen dag dat we je niet missen Wij zijn als familie werkelijk ontroerd door de enorme steun die wij hebben gekregen na het overlijden van onze allerliefste ANJA WITTE-GOËNGA Onze hartelijke dank hiervoor. Je mannen, Jan, Ids en Ole Familie Goënga Familie Witte Texel, april 2012 Tijdig subsidie clubs aanvragen Verenigingen, stichtingen en andere organisaties die jaarlijks subsidie ont vangen van de gemeente moeten de aanvraag voor 2013, vóór 1 juli 2012 indienen. Dit benadrukt de gemeente. De aanvraagformulieren zijn te down loaden via de website van de gemeente of worden opgehaald op het gemeen tehuis. Aanvragen die niet voor 1 juli zijn ingediend worden niet in behande ling genomen. Jongeren willen pretpark op Texel Kinderen en jongeren zouden wel graag een pretpark op Texel willen en de jongeren (12 t/m 18 jaar) mis sen een fastfoodrestaurant. Dat blijkt uit een enquête die de bezoe kers van Ecomare sinds 2008 kunnen invullen. Deze week gebeurde dat voor de 100.000ste keer. De bezoekers kun nen de enquête in het Nederlands, het Duits en het Engels beantwoorden en geven antwoord op de vragen 'Waar voor komt u terug naar Texel?' en 'Wat mist u op Texel?' Tussen de taalgroepen blijkt weinig onderscheid te zitten in de antwoor den, wel tussen de leeftijdsgroepen. Het strand is bij de jongere generatie favoriet, volwassenen komen vooral voor de natuur. De enquête is niet bedoeld om harde conclusies uit te trekken, toch kan op basis van de uit komst gesteld worden dat toeristen tevreden zijn over wat er te doen is op het eiland en dat ze er graag terugko men. iedereen verdient een morgen Op 19 april 2012 is geboren Evi Elise Martje Dochter van Mariska Witte en El mar Kroezen Zusje van Nine Basilicumstraat 22 3544 BZ Utrecht Trotse Opa en Oma: Jan en Marja Witte-Zijm Wat een vreugde, een 2e kleindochter! Geboren in de morgen van 18 april Gl&ice JWorgrief Dolgelukkige mama, papa en zusje Jannika, Bram en Vero van Schijndel-Tromp Heilige Geestweg 52 2201 JT Noordwijk oma en opa Margriet en Martin Tromp Ooievaar huren? Huu r onze ooievaar voor ir tuin of de 3 D ooievaa r voorop het ra a €1,25 per dag b| Mediabu reau Langeveld de Rooy, Spinbaan 6, tel. 362600. keeshinbanden.nl Gazelle huurfi etsen te koop, ook met trommel- rem en 7 versn., zeer gun stig geprijsd. Verhuurbe drijf Kikkert, Badweg 19, De Koog, telefoon 0222- 317215. De springgroep van de Gymvereniging Texel geeft op Koninginnedag om 10.30 uur een demonstra tie op de tumbllngbaan op de Groeneplaats! Je weet dat je goed zit met Bremer achter je! Assurantiekantoor Bre mer, Oosterend, tel. 0222- 318221. De buren ruimen op! Gro te buurtschuurverkoop. Heel veel spullen veel voo weinig. Postweg 35, 28 april van 10.00 tot 15.00 JADE Eric Klarenbeek Maartje Dros Provincialeweg 232 1506 MH Zaandam De Geest van God heeft mij gemaakt De adem van de Almachtige doet mij leven (Job 33,4) Dankbaar en ontzettend blij zijn wij met de geboorte van Job 22 april 2012 3400 gram Zoon van Jacob en Leonie Folkerts Broertje van Gersom en Aron Koetebuurt 11 1794 BN Oosterend 0222 785047 Nu ook op donderdag middagen inlooplessen tekenen en schilderen bij Daan van Loenhout. 06- 52447817. Kom op Koninginnedag lekker springen op de tumblingvaan van Gym vereniging Texel. Vana f 9.00 uur op de Groene plaats. Autoruit stuk? ClasCarage Texel Tel: 0222 - 32 15 15 Tegelshowroom De Te- gelmeester, geopend op afspraak, 06-22288683. Krukas 3, Oudeschild. Jef frey Kooger en Erik Wuis. Nieuwe computer of lap top nodig? www.compu- terwinkeltexel.nl of bel 769001/06-19216925 Computer of laptop langzaam of stuk? Bel Computerwinkel Texel Al e x d e Ha 769001/0619216925 www. computerwinkeltexel.nl Vervolg Texelaartjes op pg. 12 "Verpleeghuis Hollewal" Hollewal 2 - Den Burg Toon is overgebracht naar "Uitvaartcentrum Texel", Bernhardlaan Er is gelegenheid tot condoleren op zaterdag 28 april van 19.30 tc Toon zal dinsdag 1 mei in besloten kring worden begraven op de Alc Tanja Orlova Max, Andre Toon is overgebracht naar "Uitvaartcentrum Texel", Bernhardlaan 147 te Den Burg. van 19.30 tot 20.30 uur in het uitvaartcentrum. Toon zal dinsdag 1 mei in besloten kring worden begraven op de Algemene begraafplaats van Den Burg. Correspondentie: Fam. B. Jansen, Schilderend 36, 1791 BG Den Burg. Indien u geen rouwcirculaire heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Geldermalsen, 9 mei 1942 Christa Jansen Ruud van der Veen Ben Jansen Ina Jansen-Koolhof Sanne, Koen Texel, 125 april 2012

Texelsche Courant | 2012 | | pagina 3