3 COURANT SP Landal TEXELSE VRIJDAG 20 JULI 2012 Familieberichten Intens verdrietig, maar vol bewondering voor haar optimisme en wilskracht tijdens een kansloze en oneerlijke ziekte, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw en onze lieve moeder Anne Sophie Grisnigt-van Dalen Jos 's Gravenhage, Texel, 21 augustus 1957 17 juli 2012 Hanneke en Gijs Bart-Jan en Danica Daan Hallerweg 36 1791 LR Den Burg Jos is overgebracht naar de Strandkamer van "Uitvaartcentrum Texel", Bernhardlaan 147 te Den Burg. Er is gelegenheid tot condoleren op vrijdag 20 juli van 19.00 tot 20.30 uur in het uitvaartcentrum. De afscheidsdienst zal worden gehouden op zaterdag 21 juli om 13.30 uur in het uitvaartcentrum. Aansluitend zullen wij Jos begeleiden naar haar laatste rustplaats op de Algemene begraafplaats van Den Burg. Na afloop van de begrafenis komen wij samen in het uitvaartcentrum, waar tevens gelegenheid is ons te condoleren. Mocht u geen persoonlijk bericht hebben ontvangen, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na een oneerlijke strijd is veel te vroeg heenge gaan onze schoondochter, schoonzus en tante Jos Grisnigt-van Dalen Onze gedachten zijn bij Jan, Hanneke, Gijs, Bart-Jan, Danica en Daan. S. Grisnigt-van der Beek Jannie en Henk Marleen en Ad Noah en Nijs Joke en Gerard Kim en Marco Wouter Ria en Jan Marina en Bo Lorens en Rianne Vlinders nemen je mee naar de bloemen die jij zo mooi vond. Jan, Hanneke, Bart-Jan en Daan veel sterkte. Jan en Karei ien Jos Ondanks je optimisme heb je de strijd niet kunnen winnen. We wensen Jan, de kinderen en verdere familie kracht en sterkte om verder te gaan. De buren Veel te vroeg is overleden onze lieve vriendin Andre en Yvonne Wendy en John, Maury-Jill Arjan en Floor Danja en Jelle Dag lieve Jos Biem, Ferrie Tessa Danica, Bart-Jan Duco Wij wensen Bart-Jan en de familie veel sterkte toe, nadat wij kennis hebben genomen van het overlijden van Jos Grisnigt Namens Team Sjans O Giraf, 'k moet je nog veel meer vertellen Ik kan al drie letters spellen a b c, is dat niet knap Ik kan ook al bijna rekenen Ik kan mooie poppetjes tekenen Lieve Jos We wilden samen groot worden Edwin, Greetje, Jens en Jorden Verwacht, maar toch nog onverwacht is onze lieve collega overleden Ze genoot van haar werk met de kinderen. Wat zullen we haar missen. Wij wensen Jan, Hanneke Bart-Jan, Daan en verdere familie en vrienden veel kracht en sterkte toe met dit verlies. De collega's van Kinderopvang De Buitelboet: Anita Anita, Anja, Dimitrie, Emmy, Eveline, Gatske, llonka, Janneke, Kim, Mandy, Marieke, Marieke, Marloes, Nienke, Rehan, Ria Ria Sara. SKDT „het leven is niet fair" Guus Meeuwis: De Weg Onze oud-collega Jos Grisnigt is overleden. Zij was jaren samen met ons ver bonden aan „De Fontein". We herinneren haar als een warme, optimistische collega. Onze gedachten gaan uit naar haar kinderen Hanneke, Bart-Jan en Daan en haar man Jan en de familie. Haar collega's van pcbs De Fontein, Leden van de MR en de OWG, Het bestuur van Stichting Kopwerk Met groot verdriet en diepe verslagenheid heb ben wij kennis genomen van het overlijden van Jos Grisnigt Voor ons was Jos een trouwe, zorgzame en prettige collega. Wij wensen Jan, Hanneke, Bart-Jan, Daan, familie en vrienden veel kracht en sterkte toe met dit verlies. Namens de directie, managementteam, locale cliëntenraad en collega's van Stichting Kinderopvang Den Helder-Texel. SKDT y Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van Jos Grisnigt vrouw en moeder van onze collega's Jan en Daan. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Jan, Hanneke Gijs, Bart-Jan Danica en Daan. Medewerkers AT Texel Gerard Colette Henk Marion en kinderen Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van de vrouw van onze oud-collega Jan Jos Grisnigt Dit bericht heeft ons diep geraakt. Onze gedachten gaan uit naar Jan, Bart-Jan, Hanneke en Daan. Namens de directie en medewerkers van AB Texel Toch nog onverwachts bereikte ons het schokkende bericht, dat trouwe supporter en moeder van onze aanvoerder Bart-Jan is overleden. Wij wensen de familie erg veel sterkte toe. Bestuur en leden SV De Koog Woorden schieten tekort om u allen te bedanken voor de vele bloemen, kaarten en woorden van troost en uw persoonlijke belangstelling tij dens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, opa en opi JOHANNES NOOIJ Annie Nooij-Bakker Kinderen, klein- en achterkleinki nderen Den Burg, juli 2012 Moge de steun van je vrienden je troost bieden. We staan als 1 team achter je, Bart-Jan. Zaalvoetbalteam S.V. De Koog 1 We wensen Bart-Jan en zijn familie heel veel sterkte toe. Spelers en begeleiders selectie S.V. De Koog Lieve Bart-Jan en Danica heel veel sterkte en we denken aan jullie. Yoni en Sanne Met groot verdriet en diepe verslagenheid heb ben wij kennis genomen van het overlijden van Jos Grisnigt Wij wensen de familie heel veel aankomende periode. sterkte in de Andries Dave Wouter Nick Robin Jaap Mark Yoni Marlon Chris Paul René Joris Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Wij wensen onze collega's Bart-Jan en Danica en de familie heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Het team van De Wijsneus en Bilder Op 12 juli 2012 is om 15.03 uur geboren onze dochter Isa Isabel Sophia Anne 3100 gram Noordwester 134 1791 HG Den Burg 06-41375212 Tibetaans klankconcert lef Hiel, kampeerder bij Axel Lap in Den Hoorn, geeft zaterdag 21 juli, woensdag 25 juli en zaterdag 28 juli om 16.30 uur een klankconcert. Ze bespeelt eeu wenoude schalen uit Tibet. Het concert duurt een uur. De kosten zijn €5.-, kinderen €2.50. Toeschou wers verzamelen aan de Witteweg tussen Den Hoorn en paal 9, en bij de ingang van het eerste rechter (Bollekamer)wandelpad. Giskes: 'Schandalig' 'Het is schandalig hoe pogingen om de overlast in heel De Koog beheersbaar te houden worden doorkruist door mensen die beslissingen van het gemeente bestuur niet respecteren. Hier heb ik geen goed woord voor over.' Aldus reageert burgemeester Gis kes op het weghalen van de hek ken in De Koog. 'Vanzelfsprekend proberen we de daders te achter halen en beraden we ons op ver dere stappen. Ik roep iedereen op die meer weet van deze actie con tact op te nemen met de politie'. Raad tegen hogere OZB Een motie van de WD om de OZB niet te verho gen, maar eerst te kijken naar andere bezuinigin gen is woensdag met meerderheid van stemmen aangenomen. De WD wil dat het college sterker gaat begroten om de verhoging van OZB onnodig te maken. De frac ties van D66, CDA, GroenLinks, Texels Belang steunden de motie. FVdA en Texel 2010 steunden het voorstel niet. 'Wij zijn ook niet voor verhoging van de OZB, maar wij gaan het college niet vertellen wat te doen. De wethouder van financiën is een man met kennis en wij gaan hem niet vertellen wat te doen in deze', aldus Gerbrand Poster van Texel2010. De PvdA sloot zich hierbij aan in de persoon Alfred Schaatsenberg. 'Natuurlijk is het niet leuk als de OZB verhoogd wordt, maar er is de laatste jaren al overal op bezuinigd. Op gegeven moment houdt het op en is belastingverhoging het enige over gebleven middel.' Het college heeft van de gemeenteraad nu de opdracht gekregen om op basis van een analyse over de afgelopen vier jaar te kijken waar ruimte is en roept het college op om met een meerjarenra ming-variant te komen waarin de OZB niet meer dan trendmatig stijgt. winkelmanager fulltime Word jij die gedreven motivator en leidinggevende van ons team in de winkel? Als winkelmanager ben je verantwoordelijk voor de inkoop en het winkelbeeld, stuur je het team aan en ben je de gemotiveerde manager op de werkvloer. Altijd al geïnteresseerd in een verantwoordelijke en zelfstandige baan in een fantastische omgeving, waarbij je ook lid bent van het management team van het park? Reageer dan via www.werkenbijlandal.nl/vacatures Voor informatie: dick.jansen@landal.com Alle ruimte om jezelf te ontwikkelen

Texelsche Courant | 2012 | | pagina 3