I .txl Uitdaging op het eiland! SnelStaCja VRIJDAG 24 AUGUSTUS 2012 TEXELSE IQ COURANT Wegens groei zoeken wi]: Medewerkers Klantenservice Commercieel medewerkers www.snelstart.nl/vacatures .NET ontwikkelaars administratieve software^ De Vrijh Granieten en hardstenen keukenbladen wastafelbladen vensterbanken vloeren Hoofdweg 86 Dc Cocksdorp - 311 1711 06 13375284 mail@dcvrijhcidtexcl.nl Gemeente Texel Bekendmakingen Bouwzaken Omgevingsvergunning, aangevraagd (1791 NA) Gerritslanderdijkje naast 41 in Den Burg, kadastraal sectie T nr. 2984, de bouw van 6 recreatiewoningen (ontvangen 7 augustus 2012). Het gaat om een bouwaanvraag tweede fase oude wetgeving. (1796 MJ) Pijpersdijk 20 in De Koog, uitbreiden van een woonhuis (ontvangen 20 augustus 2012). (1796 MP) Ruigendijk 4 in De Koog, vervangen en uitbreiden van een paardenstal/berging (ontvangen 20 augustus 2012. Omgevingsvergunning, verlengen beslistermijn van wege planaanpassing op grond van artikel 3.9 lid 2 van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht (Wabo) (1791 CD) Vismarkt 4 in Den Burg, verbouw van een café. De uiterste beslisdatum wordt 16 oktober 2012. Tegen deze kennisgevingen kunt u geen b Bezwaren kunt u pas indienen als de omgevingsvergunningen zijn verleend. Verleende omgevingsvergunningen worden Omgevingsvergunning, verleend Activiteit bouwen (1795HD) Roggeslootweg 583 in De Cocksdorp, plaatsen van een dakkapel (verzonden 16 augustus 2012). (1796 PJ) Californiëweg 329 in De Koog, vergroten van een zomerhuis (verzonden 22 augustus 2012). Activiteit bouwen en handelen in strijd met regels ruimtelijke ordening (1791 NB) Gerritslanderdijkje 12 in Den Burg, het wijzigen en het verplaatsen van een recreatief opstal (verzonden 21 augustus 2012). (1791 GH) Hollewal 32 in Den Burg, vergroten van een woonhuis met pedicureruimte (verzonden 22 augustus 2012). Het ontwerpbesluit en de bijbehorende stukken zijn te raadplegen op www.texel.nl Actueel Bekendmakingen en zijn met ingang van maandag 27 augustus tot en met 8 oktober 2012 in te zien bij de publieksbalie. Burgemeester en wethouders van de gemeente Texel maken overeenkomstig artikel 3.12 van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht (Wabo) bekend dat er een ontwerpbesluit ter inzage ligt. Bovenstaande aanvraag is in strijd met het ter plaatse geldende bestemmingsplan "De Cocksdorp" omdat de serre's van de recreatieve eenheden buiten het bebouwingsvlak worden gesitueerd. Het plan past wel binnen de uitgangspunten voor het nieuwe bestemmingsplan Buitengebied Texel. Gedurende bovengenoemde termijn kan een ieder ten aanzien van de ontwerp-omgevingsvergunning een mondelinge of schriftelijke zienswijze kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Texel, Postbus 200, 1790 AE Den Burg. Wet milieuheer, kennisgeving meldingen Besluit algemene regels voor inrichtingen milieu- (1796 NA) Bosrandweg 197 in De Koog, vervangen van een centrale voorzieningengebouw. U kunt deze omgevingsvergunningen inzien bij de publieksbalie. Een belanghebbende kan tegen deze besluiten bezwaar maken bij het college van burgemeester en wethouders. Het bezwaarschrift moet binnen zes weken na de dag van verzending worden ingediend. De brief moet ten minste bevatten, de naam en adres van de indiener, een handtekening een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar. In spoedeisende gevallen is het mogelijk om naast het bezwaar een voorlopige voorziening aan te vragen bij de voorzieningenrechter. Het verzoek kunt u sturen naar de Voorzieningenrechter van de Rechtbank, sector bestuursrecht, Postbus 251 te 1800 BG Alkmaar. De indiener krijgt een nota voor griffierechten. Meer informatie kunt u vinden op www.rechtspraak.nl/procedures. Omgevingsvergunning,- ontwerpbesluiten Activiteiten bouwen en handelen in strijd met regels ruimtelijke ordening (1795 AM) Molenlaan 32, 32A, 34 en 34A in De Cocksdorp, vergroten van recreatieve eenheden. (1791 EC) Waalderstraat 88 (nb) in Den Burg, vervangen van een bestaande gasregelinstallatie. Besluit landbouw milieubeheer (1794 HG) Schorrenweg 16 in Oosterend, uitbreiding met een werktuigenberging. De meldingen en de daar bijbehorende stukken en kunt u vanaf maandag 27 augustus 2012 tot en met 8 oktober 2012 inzien bij de publieksbalie of op afspraak buiten de openingstijden van de publieksbalie. Ter uitvoering van de Wet milieubeheer op grond van artikel 8.41 van deze wet zijn de bovenstaande meldingen ontvangen. In genoemde besluit(en) staan voorschriften waaraan de bedrijven moeten voldoen. Deze voorschriften richten zich op de bescherming van het milieu. De bedrijven hoeven geen milieuvergunning aan te vragen. Zienswijze indienen is niet mogelijk. Wij controleren deze bedrijven op de naleving van de voorschriften. Voor informatie over deze meldingen kunt u contact opnemen met de Milieudienst Kop van Noord-Holland. Projectbesluit nieuwbouw recreatievilla's Gerrit slanderdijkje (1791 NA) Gerritslanderdijkje in Den Burg, nieuwbouw zes recreatievilla's. Het besluit met de bijbehorende stukken zijn te raadplegen op www.texel.nl Actueel Bekendmakingen en via www.ruimtelijkeplannen.nl en is vanaf woensdag 29 augustus 2012 in te zien bij de publieksbalie. Dit besluit treedt in werking met ingang van de dag na afloop van de beroepstermijn tenzij gedurende die termijn beroep is ingesteld en een verzoek om voorlopige voorziening is gedaan. Indien er een verzoek om voorlopige voorziening is gedaan, treedt het besluit niet eerder in werking dan op dat verzoek is beslist. Burgemeester en wethouders van de gemeente Texel hebben besloten om met toepassing van artikel 3.10 van de Wet ruimtelijke ordening een bouwvergunning, eerste fase te verlenen voor het nieuw bouwen van zes recreatievilla's op een perceel aan het Gerritslanderdijkje Iop de hoek met de Grensweg), kadastraal bekend gemeente Texel, sectie T nummers 1033 en 2984. Tegen het ontwerpbesluit dat van 6 maart 2012 tot en met 16 april 2012 ter inzage heeft gelegen, is één zienswijze ingediend. Dit betrof een zienswijze van procedurele aard, omdat nog geen ontheffing van de provinciale verordening was verleend. Deze is inmiddels door de provincie verleend. Tegen het besluit kan gedurende een termijn van zes weken (van 29 augustus 2012 tot en met 9 oktober 2012) beroep worden ingesteld, met ingang van de dag nadat het besluit terinzage is gelegd, door, degenen die zienswijzen hebben ingebracht tegen het ontwerpbesluit, de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de mogelijkheid advies uit te brengen over het ontwerpbesluit, belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen zienswijzen te hebben ingebracht tegen het ontwerpbesluit. Een beroepsschrift kan in tweevoud worden ingediend bij de rechtbank in Alkmaar Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Een verzoek om voorlopige voorziening kan worden ingediend bij de Voorzieningenrechter van de rechtbank bus 251 te 1800 BG Voor het Nederlands Kampioenschap tijdrijden voor vrije renners nabij Oudeschild en Oosterend het afsluiten van de wegen IJsdijk en Lancasterdijk voor alle verkeer, op zaterdag 1 september 2012 van 12.00 tot 18.00 uur. Voor de Schapenfokdag en het houden van de weekmarkt in Den Burg het afsluiten van de straten Parkstraat en Elemert, tussen Keesomlaan en Parkstraat voor alle verkeer op maandag 3 september 2012 van 06.00 tot 17.00 uur. Voor de muziek en culinaire markt in De Cocksdorp het afsluiten van de Kikkertstraat op zaterdag 8 september 2012 van 16.00 tot 23.00 uur. Voor de wedstrijden met paarden SGW Texel nabij Den Burg het afsluiten van de Hoornderweg, tussen Pontweg en Zuidhaffel voor alle verkeer, op zaterdag 8 september en zondag 9 september 2012 van 08.00 tot 19.00 uur. Voor de Strender visrook wedstrijd in Oosterend het afsluiten van het Kerkplein en de Verlorenkost voor alle verkeer op zaterdag 8 september 2012. Voor de handboogwedstrijd Arrowhead in De Koog het afsluiten van een gedeelte van de parkeerplaats bij strandslag 21 voor parkeren van vrijdag 14 september tot en met zaterdag 15 september 2012. Voor de Jachthondenproef Texel nabij De Cocksdorp het afsluiten van de Stengweg tussen Hoofdweg en Langeveldstraat voor alle verkeer, op zondag 16 september 2012 van 08.00 tot 16.00 uur. Voor de Samengestelde Menwedstrijd Texel nabij Den Burg het instellen van eenrichtingverkeer op Akenbuurt tussen Westerweg en zijweg naar de Kartingbaan, rijrichting naar de Westerweg op zaterdag 22 en zondag 23 september 2012. Meer informatie over de verkeersmaatregelen va tijdelijke aard is te verkrijgen bij de heer D. van Sijp van de afdeling gemeentewerken, telefoon 0222-362177. Verkiezingen Verkiezing Tweede Kamer 2012 STEMMEN BIJ VOLMACHT De burgemeester van Texel maakt bekend dat het bij de aanstaande verkiezing van de leden van de Tweede Kamer der Staten-Generaal op woensdag 12 september 2012 een kiezer is toegestaan bij volmacht te stemmen. Daarbij gelden de volgende bepalingen. A. MACHTIGING DOOR SCHRIFTELIJKE AANVRAAG 1. Bij Bureau Verkiezingen van de gemeente zijn kosteloos formulieren verkrijgbaar voor de verzoekschriften om bij volmacht te mogen Voorbereidingsbesluit "Westerweg 20 Den Burg" (1791 PH) Westerweg 20 in Den Burg, besluit ter voorkoming van extra slaapplaatsen op nieuwbouwlocaties. Het voorbereidingsbesluit met de daarbij behorende stukken zijn van 28 augustus tot en met 9 oktober 2012 voor iedereen in te zien bij de publieksbalie. De stukken zijn te raadplegen op www.texel.nl Actueel Bekendmakingen en via www.ruimtelijkeplannen. nl. Het voorbereidingsbesluit treedt in werking op 28 augustus 2012. Burgemeester en Wethouders van de gemeente Texel maken, ter voldoening aan het bepaalde in artikel 3.7 van de Wet ruimtelijke ordening jo. Artikel 3:42 van de Algemene wet bestuursrecht, bekend dat de gemeenteraad in haar vergadering van 18 april 2012 een voorbereidingsbesluit heeft genomen voor het perceel Westerweg 20 in Den Burg. Met dit voorbereidingsbesluit wordt voorkomen dat zowel op de nieuwbouwlocatie aan het Gerritslanderdijkje als aan de Westerweg 20 slaapplaatsen kunnen worden gerealiseerd. Het is niet mogelijk bezwaar te maken of beroep in te stellen tegen dit voorbereidingsbesluit. Verkeersmaatregelen Burgemeester en Wethouders van Texel maken bek end dat voor evenementen de volgende tijdelijke verkeersmaatregelen nodig zijn 2. Het verzoekschrift moet uiterlijk op woensdag 29 augustus 2012, door de kiezer worden ingediend bij de burgemeester van de gemeente, waar hij/zij op dinsdag 31 juli 2012 als kiezer is geregistreerd. 3. Het verzoekschrift kan niet worden ingediend door de kiezer aan wie een kiezerspas is verstrekt. 4. Degene die zich bereid heeft verklaard als gemachtigde op te treden, moet op dinsdag 31 juli 2012 als kiezer zijn geregistreerd. 5. Bij inwilliging van het verzoek ontvangt de gemachtigde een volmachtbewijs. 6. Een volmachtgever is niet bevoegd de volmacht in te trekken of zelf aan de stemming deel te nemen. B. MACHTIGING DOOR OVERDRACHT VAN DE STEM PAS 1. De kiezer kan een andere kiezer die in dezelfde gemeente als kiezer is geregistreerd, machtigen om voor hem/haar te stemmen. 2. De kiezer tekent daartoe het formulier dat voorkomt op de stempas en laat de kaart door de gemachtigde medeondertekenen. 3. De kiezer draagt de, aldus in een volmachtbewijs omgezette, stempas aan de gemachtigde over. 4. Tevens moet de kiezer een kopie van een geldig identiteitsbewijs aan de gemachtigde meegeven. Dit kopie moet de gemachtigde aai van het stembureau laten zien. 5. Het overdragen, van de in volmachtbewijs omgezette stempas, kan tot en met de dag van stemming. 6. Een volmacht dat is verleend door overdracht v; de stempas kan, tot het uitbrengen van een stei door de gemachtigde, door de volmachtgever worden ingetrokken. Een kiezer mag n ir dan 2 (twee) volmachten De volmachtstem dient tegelijk met de eigen stem worden uitgebracht. Nadere inlichtingen worden verstrekt door Bureau Verkiezingen, Emmalaan 15. Plaats: Den Burg Datum: donderdag 23 augustus 2012 Verkiezing Tweede Kamer 2012 STEMMEN IN EEN ANDERE GEMEENTE MET EEN KIEZERSPAS De burgemeester van Texel maakt bekend dat het bij de aanstaande verkiezing van de leden van de Tweede Kamer der Staten-Generaal op woensdag 12 september 2012 een kiezer is toegestaan zijn/haar stem uit te brengen in een andere gemeente binnen het gebied waarvoor de verkiezing geldt. Daarbij gelden de volgende bepalingen. A. SCHRIFTELIJKE AANVRAAG 1Bij Bureau Verkiezingen van de gemeente zijn kosteloos formulieren verkrijgbaar voor verzoekschriften om in een ander gemeente aan de stemming te mogen deelnemen. 2. Het verzoekschrift, alsmede de stempas (indien reeds verstrekt), moeten uiterlijk op woensdag 29 augustus 2012, door de kiezer worden ingediend bij de burgemeester van de gemeente, waar hij/zij op dinsdag 31 juli 2012 als kiezer is geregistreerd. 3. Het verzoek wordt niet ingewilligd, wanneer het de verzoeker is toegestaan om bij volmacht aan de stemming te mogen deelnemen. 4. Bij inwilliging van het verzoek wordt de beslissing op de stempas gesteld, die daardoor wordt omgezet in een kiezerspas. B. MONDELINGE AANVRAAG 1De kiezer dient hiertoe, na ontvangst van de stempas, doch uiterlijk op de vijfde dag voor de stemming de stempas over te leggen bij Bureau Verkiezingen van zijn/haar woonplaats waar hij/zij op dinsdag 31 juli 2012 als kiezer is geregistreerd. 2. Het verzoek wordt niet ingewilligd, wanneer het de verzoeker is toegestaan om bij volmacht aan de stemming te mogen deelnemen. 3. Bij inwilliging van het verzoek wordt de beslissing op de stempas gesteld, die daardoor wordt omgezet in een kiezerspas. Een eenmaal verstrekte kiezerspas kan bij verlies niet worden vervangen. Als u gaat stemmen moet u naast uw kiezerspas ook een geldig identiteitsbewijs overleggen. Als u zich niet kunt identificeren mag u niet stemmen. Nadere inlichtingen worden verstrekt door Bureau Verkiezingen, Emmalaan 15. Plaats: Den Burg Datum: donderdag 23 augustus 2012 De burgemeester voornoemd, v F.C. Giskes Openingstijden maandag t/m donderdag 8.30 -12.30 ui vrijdag* (alleen voor burgerzaken) 15.00 -19.00 ui gemeentearchief: dagelijks 10.30 -12.30 ui 'geboorteaangifte, huwelijksaangifte(ondertrouw) overlijdensaangifte en erkenning kan alleen op afspraak. Gemeente Texel Postadres Postbus 200,1790 AE Den Burg Bezoekadres Emmalaan 15,1791 AT Den Burg T 14 0222 F 0222-362287 E gemeente@texel.nl www.texel.nl

Texelsche Courant | 2012 | | pagina 10