TEXELSE 3 COURANT DINSDAG 11 SEPTEMBER 2012 "Alles heeft Hij voortreffelijk gemaakt op Zijn tijd; ook heeft Hij de eeuw in hun hart gelegd, zonder dat de mens van het werk dat God doet, van het begin tot het einde iets kan ontdekken". Prediker 3 vers 11 Geheel onverwachts hebben wij afscheid moe ten nemen van mijn levenskameraad, onze lieve vader en vrolijke opa Cornelis Oosterhof Kees 8 januari 1931 18 september 2012 Geer Oosterhof-Henstra Hans en Maya Lara, Rosa Marlia en Henri Jan Dirksoord 4 1791 GP Den Burg Kees is overgebracht naar de Strandkamer van "Uitvaartcentrum Texel", Bernhardlaan 147 te Den Burg. Er is gelegenheid tot condoleren op woensdag 12 september van 19.30 tot 20.30 uur in het uit vaartcentrum. De afscheidsdienst zal worden gehouden op donderdag 13 september om 13.30 uur in de Maartenskerk te Oosterend. Aansluitend zullen wij Kees begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de Algemene begraafplaats aan de Koger- straat te Den Burg. Na afloop van de begrafenis komen wij samen in het uitvaartcentrum, waar tevens gelegenheid is ons te condoleren. Mocht u geen persoonlijk bericht hebben ontvangen, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Dr. Hoekstra en alle medewerkers van de "Omring" bedankt dat jullie er ALTIJD voor ons waren! Familie Oosterhof. Onverwacht moesten wij afscheid nemen van onze broer, zwager en oom Kees Oosterhof Je humor en optimisme zullen ons altijd bijblijven. We zullen je missen. Geer, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte met dit grote verlies. Fedde t en Koos t Henk t en Jo t Harm t en Marie Mientje en Gerrit Neven en nichten Het enige wat blijft zijn de herinneringen. Onze goede vriend Kees Oosterhof echtgenoot van onze lieve vriendin Geer, heeft ons plotseling verlaten. Kees, het is een voorrecht je gekend te hebben. Marius, Zeger en Henk Plotseling is onze buurman overleden Kees Oosterhof Wij zullen zijn humor en optimisme ontzettend missen. Wij wensen Geer, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte met dit grote verlies. Thea Co en Atie Irene Jannie Jannie Corrie Amaranda Renske Jan en Tiny Janna Jan en Geertje Mike Evert "Degenen, die ik liefheb, verlaat ik 'e ik liefhad, terug te vingen". Dankbaar voor de vele jaren waarin wij van haar mochten genieten, is in vol vertrouwen heengegaan, onze lieve moeder en oma Theodora Geertruida Veeger-Witte Sinds 1987 weduwe van Gerardus Johannes Veeger t 9 september 2012 Ingrid en Han Dave en Sandra Ilse Yvonne en Ryan Alise Lieke Elleke Paul en Lia Judith en Yvo Lucie Peter Edwin, i Irma en Michael Bram Finn Ans en Hans Gijs, in herinnering Esther en Arie, Marleen Maurits en Tamara, Imme, Tessa, Simon Isabelle en Rudi, Lola Toos en Hans Jordi Stefan en Vivien, Julian, Pieter Alfons en Sarah Maarten Evelyne Maarten-Willem Els en Willem Rita en Peter Nick Bob en Daniëlle Thea en Nico Cyrina en Sarawut Marco en Miranda "Gollards" De Zes 12, Den Burg Onze Moeder is overgebracht naar de Land schapkamer van "Uitvaartcentrum Texel", Bern hardlaan 147 te Den Burg. Er is gelegenheid tot condoleren op donderdag 13 september van 19.00 tot 20.30 uur in het uit vaartcentrum. De uitvaartmis vindt plaats op vrijdag 14 septem ber om 11.30 uur in de Johannes de Doper kerk, Molenstraat 36 te Den Burg. Aansluitend zullen wij Moeder begeleiden naar haar laatste rust plaats op de R.K. begraafplaats van Den Burg. Na afloop van de begrafenis komen wij samen in "Restaurant 't Schoutenhuys", Groeneplaats 14 te Den Burg,waar tevens gelegenheid is om ons te condoleren. Correspondentieadres: A. Commandeur-Veeger, Zwaanstraat 11791 CM Den Burg. Indien u geen rouwcirculaire heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Graag willen wij Dr. Vos, het personeel van de "Gol lards" en de medewerkers van de "Thuiszorg" be danken voor de liefdevolle verzorging van onze moeder en oma. Familie Veeger "Haar hart klopte tot het laatst voor anderen, maar had geen kracht meer voor zichzelf." Met vele mooie herinneringen nemen wij afscheid van onze lieve en altijd belangstellende Esther, Arie, Marleen, Maurits, Tamara, Imme, Tessa, Simon, Isabelle, Rudi, Lola Jordi, Stefan, Vivien, Julian, Pieter, Alfons, Sarah Evelyne, Maarten-Willem Nick, Bob, Daniëlle Cyrina, Sarawut, Marco, Miranda Dave, Sandra, Ilse Alise, Lieke, Elleke Judith, Yvo, Lucie Bram, Finn Bedroefd zijn wij nu we afscheid hebben moeten nemen van onze oudste zus, schoonzus en tante Theodora Geertruida Veeger-Witte Dora We zullen haar enorm missen. Wij wensen haar kinderen, klein- en achter kleinkinderen veel sterkte. Cor Witte Corrie Witte-Bakker in herinnering Gerard Witte Truus Witte in herinnering Martha Zoetelief-Witte Nico Zoetelief Nelly Boogaard-Witte in herinnering Henk Boogaard in herinnering Michiel Witte Ali Witte-Vrakking in herinnering Neven en nichten Iedere moeder is uniek, Zij was dat heel speciaal. Na een leven waarin zowel geluk als verdriet haar deel werd, is rustig ingeslapen onze lieve moe der, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Cornelia van der Vis Sinds 1997 weduwe van Cornelis Vonk Oosterend, '-r 25 maart 1926 Den Burg, 110 september 2012 Jan en Lia Liane en Allard, Dalion Frouke Frouke t Willem t en Netty Erik en Chris, Denise en Frans, Keara Dave en Gosia, Natalia Dunja en Patrick, Hans, Niels, Lynn Adrie en Ineke Cor en Stella, Comé, Lars Klaas-Willem en Jessica Thijs en Annegeertje Tine en Jaap Peter en Noortje Caren Kim en Léon, Flip "Gollards" k.17 De Zes 12, Den Burg Moeder is op haar kamer. Er is gelegenheid tot condoleren op donderdag 13 september van 19.30 tot 20.30 uur in de Carrousel van de "Gollards". De rouwdienst zal worden gehouden op vrijdag 14 september om 14.30 uur in de Maartenskerk te Oosterend. Aansluitend zullen wij moeder begeleiden naar haar laatste rustplaats op de begraafplaats aldaar. Na afloop van de begrafe nis komen wij samen in kerkelijk centrum "De Parel", Oesterstraat 11 te Oosterend, waar te vens gelegenheid is de familie te condoleren. Correspondentieadres: Fam. Eelman, Sluyscoog 36, 1791 WT Den Burg. Zij die geen persoonlijk bericht hebben ontvangen, kunnen deze advertentie als zodanig beschouwen. Onze dank gaat uit naar Dr. Waverijn, medewerkers van de "Gollards" en "Verpleeghuis Hollewal" voor de liefdevolle verzorging van moeder Vonk. Je had nog zoveel plannetjes met je kleine toverfee Maria Anna Catharina Graaf Marian 15 januari 1943 t 10 september 2012 Yvette en Marco Morgan Hogerstraat 11 1791 CH Den Burg Mama is overgebracht naar de Robijnkamer van "Uitvaartcentrum Texel", Bernhardlaan 147 te Den Burg. Er is gelegenheid om te condoleren op vrijdag 14 september van 19.30 tot 20.30 uur in het uitvaartcentrum. De dienst zal plaatsvinden op zaterdag 15 september om 10.30 uur in het uitvaartcen trum. Aansluitend zullen we mama begelei den naar haar laatste rustplaats op de R.K. begraafplaats aan de Keesomlaan te Den Na afloop van de begrafenis is er gelegen heid om elkaar te ontmoeten in het uitvaart centrum. Correspondentieadres: Hogerstraat 9, 1791 CH Den Burg. Indien u geen kaart heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Marian Graaf Jan en Corry Kees t en Toke Dick en Marja Rob en Vera Annemieke en Jan Tilly Veel te vroeg moeten wij afscheid nemen van onze lieve nicht en vriendin Marian Graaf Vele mooie herinneringen blijven ons altijd bij. We wensen Yvette, Marco en familie veel sterkte. Jook en Karin Nauta Lieve Marian Zo sterk en moedig sloeg je jezelf erdoorheen. En toch moeten we afscheid van je nemen. We zullen je missen Liefs vanuit je geliefde huis, Thomas, Beien en Karmijn Lieve Marian We bewonderen je kracht die je leven gaf. Moedig maar heel oneerlijk was je gevecht, We gaan je missen Wij wensen Yvette, Marco en Morgan heel veel sterkte dit grote verlies te verwerken. Sandor, Jacobien en alle medewerkers van Mantje Marian Graaf Een zeer gerespecteerd collega is uit ons midden genomen. Met ongeloof en verbijstering hoorden wij dit bericht. Yvette, Marco en Morgan, wij wensen jullie alle sterkte om dit verlies een plek te geven. Namens alle leden bestuur !i

Texelsche Courant | 2012 | | pagina 3