TEXELSE 3 COURANT Zevenklapper G-team Texel'94 Onze Sven Duo Van der Slikke maakt goede start bij klaverjassen DINSDAG 30 OKTOBER 2012 Enige en algemene kennisgeving Verdrietig om zijn heengaan, maar met een dankbaar gevoel dat zijn lijden nu voorbij is, nemen wij afscheid van mijn man en lieve vader Cornelis Zutphen Cor A 3 maart 1934 125 oktober 2012 Loes Zutphen-Peereboom Richard, in Herinnering Wendy "Verpleeghuis Hollewal" Hollewal 2, Den Burg De begrafenis heeft op maandag 29 oktober in besloten kring plaatsgevon den op de Algemene begraafplaats van Den Burg. Correspondentieadres: Familie Zutphen, Kamperfoelieweg 3,1796 MT De Koog-Texel. Graag willen wij de medewerkers van de Thuiszorg en het personeel van "Verpleeghuis Hollewal" bedanken voor de liefdevolle verzorging van Cor. Niet meer even een praatje, nu alleen een leegte. Wij zullen Cor zoals hij was, in goede herinnering houden. Fred F. Bakker Sven May weg Hotel de Zwaluw Verdrietig zijn we om het overlijden van onze buurman Cor Zutphen We wensen Loes, Wendy en Esther sterkte toe. Steffen, Marjon Liza Een leegte die niet snel gevuld zal gaan worden. Wij zullen Cor in goede herinnering behouden. Zijn beheerder, Sjaak en Agnes Wallenburg Camping de Luwe Boshoek In deze vroege herfst is dit dwarrelend blad in de luwte tot rust gekomen. Wij hebben afscheid moeten nemen van Ome Cor Ingrid Lesley, Annette Jeffrey, Marian en Vera De G-voetballers hebben zater dag op eigen veld de tweede zege van het seizoen geboekt. Tegenstander Zwaluwen'30/ HCSV had helemaal niets in te brengen en moest zelfs een zevenklapper incasseren (7-0). Texel'94 liet er vanaf het begin geen gras over groeien en kwam al bin nen een paar minuten op voor sprong. Mitchell Kampstra soleerde aan de rechterkant langs zijn tegen stander, ging goed door en schoot de bal schitterend langs de keeper. Even later demonstreerde Kamp stra een soortgelijke actie zien, maar in plaats van zelf te schieten, gaf hij voor op Jeffrey Stendert, die de keeper kansloos liet. Toen Mar- tijn Verbeeke uit een voorzet van Kees van der Vis voor 3-0 zorgde, was de wedstrijd al zo goed als beslist. In de slotfase van de eerste helft waren ook Kees van der Vis en Paul Bakker dicht bij een doelpunt, maar de keeper bracht in beide gevallen redding. Aan de andere kant bewees ook de Texelse doelman Peter Breuer er niet voor niets te staan. Hij greep een paar keer prima in, eenmaal nadat de bal eerst de lat had getoucheerd. Tot genoegen van coach Martien Maat bleven de Texelaars ook na rust goed spelen. Vooral Martijn Verbeeke was prima op dreef. Hij speelde zichzelf vrij en scoorde 4-0, waarna Paul Bakker uit een voorzet van Twan Weijers het vijfde doel punt liet aantekenen. Daarna was het weer de beurt aan Verbeeke. Uit een combinatie met Paul Bakker maakte hij 6-0 en uit een voorzet van Peter Tuitman ook nog 7-0. Dat bleek ten slotte de eindstand. Na vier wedstrijden staat het G- team met zes punten in de midden moot. Zaterdag gaat de ploeg op bezoek bij Schagen, dat de tweede plaats inneemt. Sporttalent doet mee aan clinics Sportservice Texel mocht enke le sporttalenten afvaardigen voor deelname aan clinics ver zorgd door Olympische sporters uit Noord-Holland. Dit in het kader van het huldigen van de Helden van Noord-Holland. Texel mocht talentvolle sporters sturen die actief zijn in atletiek, zwemmen en wielrennen. In samenwerking met de desbetref fende verenigingen namen onder anderen Sjors Jimmink en Wouter en Christiaan van Tatenhove dee- aan de clinic baanwielrennen in het Sportpaleis Alkmaar. Deze clinic werd verzorgd door Tim Veldt, Kim Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Na fijne jaren die wij met hem mochten beleven, hebben wij afscheid genomen van Barend Dirk Lok 24 augustus 1933 t 27 oktober 2012 Coby Lok-Hartman, in Hennnering 4' Cora en familie "Gollards" De Zes 12, Den Burg Barend is overgebracht naar de Strandkamer van "Uitvaartcentrum Texel", Bernhardlaan 147 te Den Burg. De uitvaartdienst zal worden gehouden op woensdag 31 oktober om 13.30 uur in het uitvaartcentrum. Aansluitend zullen wij Barend begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de NH begraafplaats van De Waal. Na afloop van de begrafenis komen wij samen in het uitvaart centrum, om nog even met elkaar na te praten. Correspondentiead res: p/a Kogerstraat 24, 1791 ES Den Burg. Mocht u geen persoonlijk bericht hebben ontvangen, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Graag willen wij de medewerkers van "De Waerden" en het personeel van de "Gollards" bedanken voor de uitstekende verzorging van Barend. Langzaam ben je van ons weggegleden, elke dag een beetje meer Telkens werd jou iets ontnomen, dat deed jou en ons zeer Het is een gemis, een stille pijn dat je nooit meer in ons midden zal zijn We hebben afscheid genomen van Barend Lok 24 augustus 1933 27 oktober 2012 Team en cliënten De Zes Ambulante Begeleiding Texel De Waerden Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft gedaan en betekend, delen wij u mede dat is overleden Dirkje Maria Boon-Dijker Sinds 2007 weduwe van Jacob Boon Jzn. 28 oktober 2012 1 maart 1933 Stuifweg 66 1794 HC Oosterend Moeder is thuis, alwaar geen bezoek. De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 2 november om 13.30 uur in de Maartenskerk, Kerkstraat 2 te Oosterend. Aansluitend zullen wij moeder begeleiden naar haar laatste rustplaats op de begraafplaats bij de kerk. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in kerkelijk centrum "De Parel", Oesterstraat 11 te Oosterend. Indien u geen rouwcirculaire heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. U stond om ons heen met zo velen uw aanwezigheid uw handdruk uw omhelzing uw tranen uw bloemen uw advertentie uw warme woorden De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te Trots, blij en gelukkig zijn wij met Dirk Geboren op 21 oktober 2012 en 3610 gram zwaar. Mark en Melanie van Liere Schoolstraat 12 1794 AS Oosterend van Dijk en Patrick Bos. Atleten Hessel Arensman en Cor Bijpost kregen instructie van Eva Lubbers, Jerrel Feller en Susan Verduyn. Deze clinic, die zich richtte op het starten, vond plaats op de SRO Pim Muiier Atletiekbaan in Haar lem. Jasmijn van der Burg koos als triatlete voor een clinic zwemmen van onder anderen Lennart Steke lenburg, gegeven in SRO Zwem bad De Planeet in Haarlem. Dames Tevoko kunnen niet winnen Dat het een lastige wedstrijd zou worden was vooraf bekend, maar de manier waarop de dames van volleybalvereniging Tevoko de wedstrijd uit handen gaven, dienen ze zichzelf aan te rekenen. Met 3-1 werd het team door Madjoe 2 naar huis gestuurd. In een mum van tijd keek Tevoko in Enkhuizen tegen een enorme ach terstand aan, 13-3. Toch gaf het zich niet gewonnen en begon met iets meer inzet wat punten te pak ken. De achterstand werd daarmee niet goed gemaakt en de set ging met 25-16 naar Madjoe 2. Ook in de tweede set speelde Tevoko beneden niveau en had moeite met het bekeken spel van Madjoe 2. Bij vlagen werd er goed verdedigd en werden ballen snoeihard geslagen, maar helaas gebeurde dit te wei nig, waardoor Tevoko een achter stand opliep. Op het eind van de set reageerde Tevoko op het publiek, wat goed uitpakte. Er werd feller gespeeld en Tevoko behaalde een nipte setwinst, 24-26. In de derde set werden veel fouten gemaakt, waardoor Tevoko de moed verloor. Ook al werden af en toe mooie lange ralleys gespeeld, de winst ging naar Madjoe 2, 25- 16. Tevoko probeerde de laatste twee sets nog te winnen, maar het geloof in eigen kunnen was ver weg en hierdoor ging ook de vierde set ruim - met 25-15 - verloren. Ondanks dit verlies blijft Tevoko op de tiende plaats. Bedreiging in supermarkt Een 22- en een 23- jarige man, beiden afkomstig uit Heerhugo- waard, zijn zaterdagavond om 19.15 uur aangehouden op de Nikadel in De Koog. De mannen hadden eerder in een supermarkt een medewerkster bedreigd, nadat zij om hun legiti matiebewijs had gevraagd toen zij alcohol en sigaretten wilden kopen. Na onderzoek kwam de politie de twee mannen op het spoor. Zij wer den aangehouden en overgebracht naar het politiebureau in Den Hel der. beneden de 7000 punten bleef ste ken. Met 6952 punten staan zij voor lopig derde. Ook de kampioenen van het seizoen 2008/2009, Frans Stark en Bas Tromp, begonnen goed. Het zag er na twee spellen niet zo rooskleurig uit, maar zij stel den met een sterke eindsprint de vierde plaats veilig en scoorden 6562 punten. Ronald Eelman en Erik Boogaard hadden hun vijfde plaats ook al aan de laatste twee spelletjes te danken. Zij behaalden 6525 pun ten. Van de andere kanshebbers bleven Gisela en Lieuwe van der Veen met een zevende plaats goed in het spoor. Het was jammer dat zij de laatste ronde alles tegen hadden, anders hadden ook zij in de topvijf gestaan. Regerend kampioenen Freek Veeger en Sjaak Koomen, voormalig kampioenen Gerda Vee ger en Fenny Caspers en vaste waarde in de topvijf Wil Maas en Jan Middag moeten voorlopig genoegen nemen met een plaatsje in de mid denmoot. Het gemiddelde was met 6174 pun ten aan de magere kant. Er werden 36 marsen gespeeld. Piet en Jaap van der Slikke waren de sterkste in de eerste ronde van het Texels kampioenschap klaverjassen. Piet en Jaap van der Slikke lootten nummer 1 als koppelnummer en toeval of niet, aan het einde van de avond bleken zij de hoogste score te hebben. Zij leken op weg naar een topscore, maar in de derde speel ronde kwam er jammer genoeg wat zand in de machine. In de laatste ronde herstelden zij zich goed met een eindspurt van ruim boven de 2100, wat hen een totaalscore op van 7477 punten opleverde. Tiny Zwaneveld en Theo Witte speelden erg constant. Met vier bovengemid delde spellen tussen de 1600 en de 1800 werd de tweede plaats veilig gesteld. Zij kwamen tot 7022 pun ten. Bart Weijdt en Piet Moree kwa men de afgelopen twee seizoenen niet in het stuk voor, maar lijken van plan zich dit jaar weer met de titel strijd te bemoeien. Vooral de start was met twee potten van rond de 2000 bemoedigend. Daarna kwam de klad er in, waardoor de score nét stichting BROODNODIG OP TEXEL

Texelsche Courant | 2012 | | pagina 3