Rabobank nieuws Ledenraadsleden gezocht! Bolster Dienstenen Ledenvoordeel ft TEXELSE 72COURANT Te huur De Rabokalenders zijn binnen! "-N jig RABO Activiteitenkalender 2012 Weer een nieuw digiZIN in de mailbox! Volg ons op Twitter VRIJDAG 2 NOVEMBER 2012 17 november: Sint komt op Texel aan De organisatie wordt al voor u gedaan. Maar wat we nog graag willen vragen, is of u OOK wat bij wilt dragen. SAMEN maken we het feest! U bent toch ook KIND geweest? Maak voor 10 november uw bijdrage o 12.32.34.455 o. v.v. 'Sint Intocht 2012'. Bel voor meer informatie, bijvoorbeeld als u structureel sponsor wilt worden met: Erika Waaijer 06-53781668, Lotte van de Belt 06-24557696 of Lottie Lugtmeijer 06-13134183. Deze advertentie is mogelijk gemaakt dankzij Mediabureau Langeveld De Rooy 8 november stmt de kennbmakingscursus meditatie 8 Wekelijkse lessen op donderdagavond van 19.30 tot 20.30 uur. Kosten€68,00 opgave via 0222 322009 of midubois@texel.cc Koger straat 88 - Ven Burg in De Koog appartement 650,= p.maand incl. gas-water-elektra Tel. 06-53648118 ABH-STUKADOORS.nl Stucwerk Spackspuiten Airless verfspuiten Buitengevelisolatie (met subsidieregeling) Tel. 06-53403587 We geven kleur aan de coöperatie. Dat is het idee. Rabobank Noord-Holland Noord Postbus 106,1780AC Den Helder T (0223) 67 31 00 Ecommunicatje@nhn.rabobank.nl* lwww.rabobank.nl/nhn Weet u wat er speelt in u lokale gemeen schap en combineert u gezond verstand met een prima buikgevoel? Vindt u het leuk om mee te denken en te praten over de koers van onze bank? De ledenraad van Rabobank Noord-Holland Noord zoekt nieuwe collega's voor de kieskringen Anna Paulowna, Den Helder en Invloed en zeggenschap Als ledenraadslid vertegenwoordigt u de leden in de (voormalige) gemeente Anna Paulowna, Den Helder en Texel. Namens hen heeft u invloed en zeggenschap over de koers van de bank. Daarover wisselt u re gelmatig van gedachten met de directie van de bank. Samen met uw collega ledenraads leden bent u hun klankbord. Daarom is het belangrijk dat u zich betrokken voelt bij uw omgeving en bij de Rabobank. Interesse? Reageer dan! Het is belangrijk dat de ledenraad een goede particulieren, van verschillende leeftijden. afspiegeling is van onze leden. Daarom Heeft u interesse? Ga dan naar zijn we op zoek naar ondernemers en www.rabobank.nl/nhn en vul het formulier Of neemt u telefonisch contact op met onze coöperatie adviseur Fenneke Krafft (0223)673 152. Het antwoord op uw woonvragen Krijg ik als starter nog wel een hypotheek 7 Ook starters kunnen bij Rabobank Noord- Holland Noord een bedrag lenen. Samen gaan we in gesprek om te kijken of jij jouw droomhuis kan kopen. Verantwoord lenen Hoe hoog het bedrag is datje kan lenen, is onder andere afhankelijk van jouw inkomen. Bij het verstrekken van een hypotheek kijken wij niet alleen naar watje maximaal kan lenen. Wij kijken onder andere ook naar wat voor jou acceptabele maandlasten zijn. rerantwoord lenen. op Betaalbaar De kosten van rente en aflossing te brengen zijn. Zo kan je bijvoorbeeld nog genoeg geld overhouden om andere woon lasten (gas, water, licht) te betalen. Maar je kan ook leuke dingen blijven doen. En daar naast geld overhouden voor onverwachte uitgaven, zoals een kapotte wasmachine. Bij het berekenen van een verantwoord leenbedrag houden we ook rekening met ontwikkelingen in jouw inkomen. Wenselijk We kijken naar wat jij wilt betalen aan woonlasten. Een hoge lening zorgt voor hoge woonlasten. Passen deze wel in jouw plaatje? Misschien zorgen ze er wel voor dat je niet meer toekomt aan het maken van mooie reizen. Het bespreken van de keuzes hierin vinden we belangrijk. Natuurlijk is niet alles te voorzien, maar het is goed om na te denken over wat je wilt besteden aan jouw huis. Goed om te weten Als je het bedrag weet wat voor jou verant woord is om te lenen, weetje of een huis kopen voor jou een optie is. En naast het leenbedrag kan je natuurlijk ook spaargeld of een schenking gebruiken om een huis te Rabobank Noord-Holland Noord heeft regelmatig aanbiedingen vi leden. Bent u wel klant, maar nog geen lid? Wordt dan lid van onze bank en profiteer van vele voordelen. Kijk op onze website www.rabobank.nl/nhn! Korting bij Ecomare 15% korting bij Ecomare op vertoon van uw Rabobankpas. De korting is geldig tot 1 februari 2013. Korting op kaarten voorHEMAde Bij schouwburg De Kampanje krijgt u Rabobank pinpas 10,- korting op uw toegangsbewijs voor HEMA de musical op zaterdag 17 zondag 18 november 2012 om 20.15 uur. Max.4 kaarten per persoon. Op reeds gekochte kaarten wordt geen geld teruggegeven. Korting op het boek Tel je geld U kunt het boek bestellen voor 9,95 i.p.v. 12,95. De verzendkosten zijn gratis. Op www.teljegeld.nl kunt u het boek inzien. Bestel het boek door een e-mail te sturen o.v.v. Rabobank actie naar info@teljegeld.nl. Het boek wordt dan binnen 5 werkdagen naar u toegestuurd. Deze aanbieding is geldig tot en met 30 november 2012. Buurtbewoners die elkaar helpen, het zou zo gewoon moeten zijn. Toch is het anno 2012 niet echt gemeengoed meer, maar daar willen ze in Julianadorp nu verandering in brengen. Het dorp introduceert het project Bolster Dienstenruil. Wat is het? Bolster is een online marktplaats voor iedere inwoner uit Julianadorp die iets wil betekenen voor een ander. Waardering voor de hulp wordt beloond met credits. Deze credits gebruikjealsjezelfeenh ulpvraag hebt. Of je ka n ze doneren aa n fa mi lie of een vriend. Voor zeer actieve hulpaanbieders is er de bonus om de credits in te zetten voor leuke activiteiten, zoals zwemmen of het boek '100 jaar Julianadorp'. Doe mee! Werk mee aan een fijne, sociale en schone wijk waar buurtbewoners, organisaties en ondernemers elkaar kennen, helpen en ontmoeten. Kijk voor deelnemende elkaar organisaties en voor meer informatie op www.bolster.ee. V5 M amïj Voor onze klanten hebben wij weer kalenders besteld voor 2013. Wilt u graag een kalender? Kom dan langs bij één van onze kantoren en onze Verkoop Service adviseurs geven u de Rabokalender2013 mee! OP OP! kopen. Daarnaast kunnen je ouders helpen door samen met jou de financiering aan te gaan. Hiervoor hebben wij de Generatiehypotheek. Wat voor jou een goede optie is, ligt aan jouw persoonlijke situatie. Wil je meer informatie of heb je een andere (woon)vraag? Maa k dan gerust een afspraak met mij. Diana de Boer, financieel adviseur (0223) 67 31 94 Welke activiteiten organiseren wij, sponsoren wij of zijn wij aanwezig? Ap-Art musicals presenteert:'Amerika, Amerika' 3 t/m 24 nov Bijeenkomst Visie 2013 20novembei Lezing Remco Claassen 21 novembei Eind november sturen wij weer een nieuwe digiZIN naar al onze leden. In deze editie onder andere het project Bolster in Julianadorp, een interview met Rob Glas van beeldhouwerij 't Filiaal in Anna Paulowna en de woonvraag van Greta en Kees Blauw. Weer genoeg lees- en kijkplezier! Wilt u ook lid worden? Ga naar www.rabobank.nl/nhn voor meer informatie. Wilt u op de hoogte zijn van de laatste nieuwtjes? Rabobank Noord-Holland Noord is ook op Twitter aanwezig. Volg ons via @rabonhn. Rabobank Noord-Holland Noord. Een bank met ideeën www.rabobank.nl/nhn Rabobank

Texelsche Courant | 2012 | | pagina 12