TEXELSE 3 COURANT VRIJDAG 9 NOVEMBER 2012 De wereld is mooier met jou... Het is beter zo.... Theo Theo Legierse Rotterdam, Texel, 15 juli 1953 t 6 november 2012 Tilly, Thysia Lisa en Bart Middelton 9 1791 TC Den Burg Theo is thuis, waar wij als gezin graag de laatste dagen met hem samen willen zijn. Het samenzijn ter herinnering aan Theo zal plaatsvinden op vrijdag 9 november van 19.00 tot 20.30 uur in "Strandpaviljoen Paal 9", Hoornderslag 8 te Den Hoorn. De crematie zal zaterdag 10 november in besloten kring plaatsvinden in crematorium "Schagerkogge" te Schagen. Als je in je leven liefde en warmte hebt gegeven Als je in tijden van verdriet toch nog de zonzijde ziet. Als je een goed voorbeeld geeft heb je niet voor niets geleefd. We zijn heel verdrietig weer afscheid te moeten nemen van een broer en oom. Wat zullen we Theo missen Balkbrug: Ria en Gerard Kerpel-Legierse Merije en Gijs Tamara Desiree Oosterend: Hans en Gea Legierse-Kiewiet Lonneke en Arjan Rui, Mas, Kik Tim en Mare Oosterend: Fred en Alma Legierse-Mulder Rob Hanneke Wout Oosterend: Gerard Legierse, in liefdevolle Herinnering Miriam Mila Estelle en Jarno Den Burg: Marcel en Yolanda Legierse-Daalder Jesper, in liefdevolle Herinnering Sander en Cynthia Mathijs en Naomi Ruben en Marleen We hebben diep respect voor Tilly, Thysia, Lisa en Bart. Theo, waarom jij?" Waarom een ander." Theo n bewonderenswaardig mens. Rietje en Steven Ineke en Willem Annelies en Bart And ré en Elly Neven en nichten Wij hebben er veel bewondering voor, dat je zo optimistisch en vrolijk bleef ondanks je ziekte. Wij wensen Tilly, Thysia en Lisa heel veel sterkte toe. Niek en Sylvia Nikolaas, Sam en Olivier Marije en Maaike Sanne en Joseph Deze strijd kon je niet winnen. Rust Zacht. Wij wensen Tilly en familie veel sterkte. Martin en llsa Sport 2000 Theo Héél veel meer dan een werkgever... Rob, Colinda. Ingrid, Sander en Jesse Onze buurman Theo Legierse is niet meer in ons midden. We wensen Tilly, Thysia, Lisa, Bart en familie Legierse veel sterkte toe. De bewoners van de Middelton Theo Het is goed zo. Het was een voorrecht je vriend te zijn. Albert en Marian Samen hebben we veel gelachen Samen hebben we gehuild Wat zal ik je missen Tilly en kinderen heel veel sterkte met het leven zonder Arina en Rob Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons heeft gegeven, nemen wij afscheid van mijn lieve man en onze pa Sjaak Smit Gerda, Tom, Bob Wiebke, Pim, Lizzy Ivo, Jelle Sjaak is thuis, waar wij als gezin graag de laatste dagen met hem samen willen zijn. Er is gelegenheid tot condoleren op zaterdag 10 november van 19.30 tot 20.30 in Uitvaartcentrum Texel, Bernhardlaan 147 te Den Burg. We nemen afscheid van Sjaak op maandag 12 november om 13.30 in de Doopsgezinde Kerk, Kogerstraat 18 te Den Burg. Aansluitend zullen we Sjaak begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de begraafplaats van Oudeschild. Wij nodigen u uit om na afloop met ons samen te komen in hotel Den Burg, Emmalaan 4-6 te Den Burg. Familie Smit - Zuidhaffel 32, 1791 LE Den Burg Indien u geen kaart heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Onze jongste broer is veel te jong overleden. Helaas moeten wij afscheid nemen van Sjaak Smit Wij wensen Gerda, Tom, Bob en Wiebke, Pim, Lizzy en Ivo en Jelle heel veel sterkte toe. Breda: Bad Krözingen: Den Burg: Den Burg: Veghel: Julianadorp: Den Burg: Den Helder: De Cocksdorp: Cees en Jeanny Nettie en Bernd f Anton en Annie Harrie en Hilda Bep en Hein Jan en Irma Aad en Carla Marrie Nel en Kees Dag lieve Ome Sjaak "Soms is er zoveel wat we voelen maarzo weinig wat we zeggen." Wij wensen Tante Gerda, Tom, Bob en Wiebke, Pim, Lizzy en Ivo en Jelle veel sterkte. Mattanja en Bastiaan Frederique en Stein Sarina en Arnold Jackie Rianne en Maurice 3 lieve ome Sjaak Marie-Christine Tim Anjo Michel Corstiane Patriek Michael Heidi Achim Renate Ruth Sam Bart Yoni Elisabeth Richard Richard José Miranda Edwin Lyda Pascal Ronald en kinderen Hij was heel gewoon en toch zo bijzonder... Op 6 november heeft onze vriend Sjaak Smit de strijd tegen zijn ziekte verloren, Wat blijft zijn fijne herinneringen. Wij wensen Gerda en de kinderen heel veel kracht toe. Hugo Ruud en Willy Verdrietig om wat er niet meer is en nooit meer zal zijn. Dankbaar voor wat was en altijd zal blijven. Sjaak, wat zullen we je missen. Linda en Ramon, Sem, Finn, V Marcel en Sandy, Melanie, Wesley, Mike Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Sjaak Smit Wij verliezen in Sjaak een gedreven collega met hart voor de zaak; een technisch specialist die zijn werk met toewijding uitvoerde. Onze gedachten en steun gaan uit naar zijn vrouw en kinderen en andere nabestaanden. Wij wensen hen veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Directie en medewerkers GDF SUEZ E&P Nederland B.V. Na zoveel jaren van liefde, hoop en saamhorig heid wensen wij Gerda en de kinderen veel sterkte met het afscheid dat zij moeten nemen van hun lieve man en vader Sjaak Smit De mens is geboren om lief te hebben en te leven met degene van wie hij houdt. Sia Stoop Johanneke Sil Bob Ria Julia en Bram Thijs, Roos, Huub Huub Ellen, Amy, Tess Sjaak jongen, wat zullen we je enorm missen. Wij wensen Gerda, Tom, Bob Wiebke, Pim, Lizzy Ivo, Jelle heel veel sterkte met het verlies van Sjaak Smit Nils, Lars, Jesse, Wessel, Sterre, Coen Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze buurman Sjaak Smit De buren van Zuidhaffel De vele kaarten, bloemen en warme woorden bij het afscheid van LIEUWE DE VRIES hebben ons diep ontroerd en waren voor ons een grote steun. Voor ons een fijne en troostrijke gedachte dat Lieuwe in zijn leven voor zo velen veel heeft betekend. Daarom willen wij u middels deze advertentie har telijk bedanken voor al uw medeleven en steun. De familie Texel, november 2012 Faye Emma Angela Krijgsman 29 oktober 2012 om 08.06 uur, gewicht 3760 gram Wil je komen kijken naar onze kleine meid? Bei dan even voor een geschikte tijd. Mirjam Willem Krijgsman Trompstraat 10 1792 BK Oudeschild Telefoon 0222-315953 Wens Wonder Werkelijkheid Onze zoon is geboren! Loek Trotse ouders zijn: Ruben Kooijman en Barbara Dubbelt Paelwerck 23 1791 WB Den Burg - Texel R: 06-21570060 B: 06-50293D39 HOERA! Jannetje van Groningen 75 jaar 10 november 2012 adres: 7722 RC, 14 Boskopers winnen klaverjasdrive Alie en Henk Verwaal uit Boskoop hebben afgelo - pen week met overmacht de klaverjasdrive in buurt huis Bethel in Zuid-Eierland gewonnen. Het echt - paar, dat regelmatig op Texel verblijft, was prima op dreef en scoorde in drie rondes 6.023 punten. In de eerste ronde versloegen de Verwaals To de Maes schalck en Frans Bik met een score van 1.999 punten. Daarna scoorden ze 2.351 respectievelijk 1.673 punten tegen Hans en Fenny van Exel en Henk Gieze en Sieme Ran. Gieze en Ran speelden nog twee sterke rondes en wisten met 5.067 punten de derde prijs te veroveren. Op de tweede plaats eindigden Kenna Terpstra en Tiny Kok met 5.197 punten. De sfeer was uitstekend. Tekenend daarvoor was het gebaar van de winnaars uit Boskoop die hun eerste prijs beschikbaar stelden aan de vrijwilligers die de activiteiten in Bethel mogelijk maakten. De volgende drive in Bethel is donderdag 15 november en begint om 19.45 uur. Vooraf aanmelden is niet ver - plicht. Werkbezoek van Horeca Nederland 'Een mooie combinatie tussen het gevoel van vrijheid die de natuur je laat ervaren en de sym pathieke gastvrijheid van de horeca', verwoordt algemeen directeur Lodewijk van der Grinten van Horeca Nederland de ervaringen tijdens het werkbezoek dat hij eerder deze maand aan het eiland bracht. Tijdens zijn bezoek sprak Van der Grinten in De Koog met horeca-ondernemers over onder meer de aan gekondigde leeftijdsverhoging voor de verkoop van alcoholische dranken. 'Op Texel bereidden ze zich al een tijdje voor op de eerder aangekondigde leeftijds verhoging naar 18 jaar. Zo organiseren ze zogenaam de frisfeesten voor jongeren. Texel heeft natuurlijk veel jonge feestvierende bezoekers die zonder ouders een weekje de bloemetjes buiten komt zet ten, met soms grote schadelijke gevolgen voor zowel hun gezondheid als voor het eiland', schrijft hij in zijn verslag dat te lezen is op www.khn.nl. Van der Grin ten bezocht enkele bedrijven in De Koog en omge ving en sprak met Jan Kamperman van de politie en met burgemeester Giskes.

Texelsche Courant | 2012 | | pagina 3