Jisütil p.Latt<iLanjdApM$ $sd 2012 Test uw kennis van het boerenleven met de Kerst Plattelandspuzzel, een samenwerking tussen de PR Landbouw Texel, Rob van Heerwaarden en de Texelse Courant. Wie de antwoorden uiterlijk vrijdag 4 januari 2013 af geeft bij Frans Stolk Mechanisatie (in de brievenbus of aan de balie) of per e-mail opstuurt naar info@landbouwtexel.lto.nl maakt kans op een leuke prijs. TEXELSE 10 COURANT 1. Ter promotie van de weldemelk overhandigt Chrlstlaan Rodenburg In Amsterdam een pak melk. Aan wie? 20. Waar stond de bungalow die hier door Nlek Dros wordt verplaatst? 2. Welke vereniging hebben Maarten Hoogen- bosch, Irlsabella van der Star, Plet van der Star en Maarten Hoogenbosch opgericht? 8. Wat wordt op deze tentoonstelling In Cul tuurhistorisch Museum Texel In beeld ge bracht? 21. Hoe heet deze boerderij waarvan het achterste deel Is gesloopt? 14. Over welke gewas wordt hier folie aange bracht? 22. Waar staat deze stal? 3. Hoe heet deze boerderij? 9. Wat Is er bijzonder aan dit schaap van Jacob-Jan ZIJm? 15. Waar staat langs de Boerenroute dit foto moment? 4. Welk werk voert de kraan uit op deze foto, die genomen Is In waterzuivering Ever- stekoog? 10. Hoe heet de boerderij van deze sneeuwk- lokkenteler In de Prins Hendrikpolder? 16. Waar staat dit bloembollenbedrljf? 23. Waar staat deze stolpboerderij? 5. Welke overeenkomst ondertekenen meester Franclne Giskes en Corrle Heljne- Dros van de vereniging voor agrarisch natuur beheer op deze hoog gelegen plek? 11. Waar staat deze boerderij? 17. Wat overhandigt Joost Broekman van de Jonge Agrariërs aan oud-landbouwvoorllchter Jan Koolhof? 24. Waar Is dit (foto van circa twee jaar geleden)? 6. In welke polder worden hier bollen geplant? 25. Welk gewas oogst Edwin van Straalen op dit perceel bij De Petten? 12. Larlssa Klaassen (links) krijgt onder toeziend oog van veehouder Hans Kikkert de wisselbeker voor de beste koe Rla 225. Van wie krijgt ze de beker? 7. Welke recreatieve activiteit wordt ontplooid op boerderij Hoogezand aan de Zwlnweg? 13. Duurzaam ondernemer Jacco Boersen met de door hem ontworpen Hortlmotlon Robot. Wat bestrijdt dit apparaat? 19. Waar stond dit perceel maïs? I 26. Waar staan deze schuren?

Texelsche Courant | 2012 | | pagina 10