Jlgrovisie (Bv EEN AUTO. DUIZEND GEZICHTEN. Js Texel Campings Jicfviesèureau Havenrestauranf Texel Granieten en hardstenen keukenbladen gemotiveerde buitendienstmedewerker RENTENAAR r~ Leidster kinderdagverblijf Plezier voor twee! Doe je mee? alleopeds Keukencentrum Texel Antje Schoehuys Olmenhoeve for too OPEL ADAM ,texe\s' <tCtCQ3H33aiS sa meed) Voor een betrouwbare gebruikte auto slaagt u gewoon op Texel. Ook voor schadeherstel kunt u alles vinden op www.texelseautopagina.nl Groeit de mestboekhouding U ook boven het hoofd...? Dan bent u bij ons aan het juiste adres! Bel gerust om een afspraak te maken. Tel: 0229-202309 Mobiel: 06-22439377 Adres: Korteling 1, 1679 VH Midwoud Website: www.agrovisie.nl kruiken, Zeetongen, Zeezalm, Kabeljauw, Tarbot, Zeewolf, Langoustines, verse Noordzee-kreeft, Heilbot, Coquilles en Gamba's in huis, bereid met verse boter van boterboerderij Verdegaal. Deze week: a.s. zaterdag 12/1 een Noorse avond. 4-gangenmenu met een welkomstglas bubbels. Hoofdgerecht: Skrei de Noorse winterkabeljauw Tafel reserveren, kijk op: Tafelreservering, 0222 - 319310. Op de veerhaven van de TESO-boten www.havenrestauranttexel.nl Natuursteenhanclel - Steenhouwerij f De Vrijheid^^r^ wastafelbladen vensterbanken vloeren Hoofdweg 86 Dc Cocksdorp - 311 171 06 13375284 mail@dcvrijhcidtcxel.nl Stichting Texelcampings exploiteert vier kampeerterreinen op Texel waarvan Loodsmansduin is gelegen in Nationaal Park Duinen van Texel, net buiten het oude loodsdorp Den Hoorn op de zuidpunt van Texel. Stichting Texelcampings zoekt voor Loodsmansduin een Wat vragen wij is iemand die: een sterke affiniteit heeft met de recreatiebranche een goed gevoel/opleiding heeft voor het oplossen van technische problemen geïnteresseerd is in mensen en bereid is hen te helpen netjes en accuraat is zich goed kan uitdrukken zowel schriftelijks als mon deling in het Engels en Duits goed in teamverband kan werken flexibel is en bereid op wisselende tijden te werken. Wat we te bieden hebben: een enthousiast en ervaren team medewerkers die hun nieuwe collega zullen ondersteunen waar het kan een uitdagende job met wisselende werktijden prettige werksfeer en arbeidsomstandigheden uitstekende arbeidsvoorwaarden Schriftelijke reacties naar aanleiding van deze adver tentie kunnen binnen 14 dagen na verschijningsdatum worden gestuurd naar: Directie Stichting Texelcam pings, Badweg 37, 1796 AA De Koog. Voor inlichtingen kunt u terecht bij onze bedrijfsleider Peter Witte, telefoon 06-131 48 353. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op f Zie ook onze website www.texe leam pi ngs. nl De ADAM brengt personalisatie naar een hoger niveau. Van de velgen tot aan het dak, het ontwerp van ieder interieur en exterieur detail ligt in jouw handen. Jij vormt de auto precies zoals 'ie het best bij jou past. En om dat nog eenvoudiger te maken, krijg je nu 500,- cadeau om je ADAM verder te personaliseren. Kom voor meer informatie naar onze showroom. ERKEND OPEL REPARATEUR Bernhardlaan 200, 3 18000, www.opelrentenaar.nl De Olmenhoeve is een kleinschalige opvang in De Waal en Den Burg. Beide vestigingen drijven op de betrokkenheid van 17 professionele leidsters. Met elkaar bieden we de kinderen - van baby's tot jonge tieners - een fijne speelplek, geborgenheid en vrijheid. We zijn goed opgeleid en leveren elke dag met liefde een bijdrage aan de ontwikkeling van 'onze' kinderen. Wij zoeken voor onze locatie in De Waal een: Voor 27 uur per week (3 dagen) Vereisten: Ruime ervaring in de kinderopvang Erkende opleiding in de kinderopvang Wij verzorgen klein schalige. aangepaste vakanties voor ouderen en zoeken hiervoor vrijwilligers. Bel voor meer informatie: (0318)48 51 83 www.allegoedsvakanties.nl LICHAMELIJK iedereen verdient een morgen Keukencentrum Texel biedt een unieke combinatie van keukenshowroom met kookwinkel en kook- studio. Een complete beleving op kookgebied... Keukens en koken zijn onze passie, die wij graag met onze klanten delen. Op zaterdag geven wij met ons team kookdemonstraties en kookworkshops met gebruik van Texelse Producten. Wij zijn op zoek naar een commercieel/administratief medewerker m/v - commerciële taken: advies en verkoop kookwinkel, klantgericht: met passie, enthousiasme en vak kennis (interne opleiding) klanten voorlichten op kook- en keukengebied (ook in de Duitse taal) met oprechte interesse in de klant. - gezamenlijk verzorgen van kookdemonstraties, workshops en beurzen. - administratieve taken: o.a. verantwoordelijkheid over beheer en inboeken van kas, bank, debiteu ren, crediteuren, voorraadbeheer en bijhouden webshop kookwinkel. Ervaring met computerboek- houden gewenst, kennis van Exel en Word vereist. Ben je een kookliefhebber, loyaal, flexibel, positief ingesteld en bereid om te leren? Dan bieden wij je een leuke afwisselende baan van 4 dagen per week (incl. zaterdag) bij een uniek bedrijf Stuur vóór 25 januari a.s. je gemotiveerde sollicitatiebrief met cv en pasfoto t.a.v. Marjet van der Vis, Bernhardlaan 186,1791 XJ Den Burg Texel of per e-mail naar: info@keukencentrumtexel.nl Kookwinkel - Keukens - Kookstudio Spaanse Les Sr Vertalingen Voor al uw (beëdigde) vertalingen Spaans-Nederlands/Nederlands-Spaans. Spaans leren? Wij geven ook cursussen Spaans op diverse niveaus Voor meer info: Tel. 0222-313446 Adres: Mobiel: 06-81305474 De Ruyterstraat 31, 1792 AH Oudeschild www.antjeschoehuysvertalingenspaans.nl Kinderopvang Texel Interesse? Mail ons voor 20 januari je brief en cv. Meer informatie: bezoek onze site of neem contact op met Marleen Keijser. Drijverstraat ia, 1791VC Den Burg Tel. 0222 - 32 20 88 info@kinderopvangtexel.nl www.kinderopvangtexel.nl nieuwe

Texelsche Courant | 2013 | | pagina 12