topVoordeel JOJO «r Opru imi ng *Wbo/i4fecle rffebland .txl P DUIN BOUWBEDRIJF NIEUWS 40% 50% 75% haardhout.nl HI.I.IIIH.I1IIJIJ. KooijmarL ir mvDE Texelaars Oi Gratis controle van uw naaimachine Rabobank Leenders^J Architecten Prijsindicatie huidige indeling: 305.179 incl. 21% BTW Woonstede Nesland, Den Burg, grondgebonden woning Een ruime woning aan de zonnige kant met uitzicht op een waterpartij aan de Pontweg, gelegen op 231 m2 eigen grond. Het huis is voorzien van ruim 35m2 logeer- en werkruim te op de verdieping. De royale entree is direct verbonden met ca. Ilm2 opbergruimte op de begane grond. Deze woning beschikt over uitbreidingsmoge lijkheden met b.v. een serre aan de achtergevel. De woning wordt gerealiseerd vóór de zomer van 2013. Overige gegevens: Incl. eigen grond 231m2, tuin voor en tuin achter Bebouwde Vloer Oppervlakte (BVO) totaal is 147m2 Vrij uitzicht, eigen oprit en een ruime schuur Optioneel met garage of carport, op aanvraag Inloopdouche in de badkamer Inrichting van de bovenverdieping is vrij naar keuze Prijsinsindicatie is incl. afwerking, sanitair en installatie techniek/ excl. keuken, stoffering en aanvullende opties op aan vraag. I.v.m. nieuwbouw worden geen kosten koper verrekend. Het project Woonstede Nesland is volop in aanbouw, de eerste van drie bouwfases wordt steeds meer zichtbaar Er wordt hard gewerkt aan de realisatie van de eerste tien woningen aan de Pontweg. De grondwerkzaamheden zijn afgerond, de funderingen zijn tijdig gereed gemaakt, zodat de vloeren van de begane grond gelegd kunnen worden. Er wordt binnen het project Woonstede Nesland op twee plekken in Nederland gebouwd. De prefab elementen worden op dit moment gemaakt in een fabriek in Friesland. een start gemaakt met een reeks van reguliere bouwvergaderingen in de bouwketen op de projectlocatie Woonstede Nesland. Hiernaast houdt de maatschap reguliere, algemene gespreksavonden. Bij deze 'matenvergaderingen' zijn alle geïnteresseerden welkom. Maak gerust kennis met de bestaande deelnemers. Bij aanmelding voor de nieuwsbrief Woonstede Nesland wordt u regelmatig op de hoogte gesteld over de meest recente ontwikkelingen en de toekomstige bijeenkomsten van de maatschap. De casco's van alle woningen worden gemaakt van een zeer goed geïsoleerde houtskelet constructie. Mede hierdoor wordt het energieverbruik van de verwarming van de woningen tot een minimum beperkt. Kierdicht bouwen is dus zeer van belang. Elke woning krijgt een eigen 3D ontwerp, dit is nodig om alle prefab elementen zo nauwkeurig mogelijk op elkaar te laten passen. Net voor de kerstvakantie hebben de eigenaars van de eerste woningen Bent u geïnteresseerd om nog dit jaar in een nieuwbouwwoning te komen wonen? Dat kan! Twee woningen die op dit moment in aanbouw zijn, zijn nog beschikbaar. Grijp uw kans en zorg voor de juiste investering in uw toekomst. De unieke waarden van de huizen van Woonstede Nesland zijn werkelijk veel hoger dan in vergelijking met de bestaande woningvoorraad op het eiland en dit alles tegen een zeer reële prijs. Laat u vrijblijvend informeren. üw topSlijter, TAUOCH Jan de Wit Weverstraat 18 DEN BURG (TEXEL) Tel. 0222-312134 www.uwtopslijter.nl Duque de Sevilla D.O. Campo de Borja, Spanje Joven Tinto Joven Blanco Legner 100% Jenever 100% Fine *1 Voor een betrouwbare gebruikte auto slaagt u gewoon op Texel. Ook voor schadeherstel kunt u alles vinden op www.texelseautopagina.nl MUZIEKLES THUIS VOOR ALLE LEEFTIJDEN akkordeon, handharmonika, mondharmonika, piano, keyboard, slagwerk, elektronisch orgel, algemene muzikale vorming en muziektheorie Inlichtingen Bert Kemper, tel ./fax 31 64 62 Gemeente Texel Herdenking watersnoodramp Op 1 februari 2013 is het 60 jaar geleden dat de watersnoodramp in Nederland heeft plaatsgevonden. Op Texel zijn hierbij 6 dodelijke slachtoffers gevallen. De gemeente Texel en Hoogheemraadschap Hollands Noorderkwartier nodigen u hierbij uit voor de herdenkingsbijeenkomst op vrijdag 1 februari, aanvang 11.30 uur ledereen is van harte welkom. Korte plechtigheid bij het monument op de dijk van de Een- drachtpolder (einde Hoofdweg) Ontvangst in Kaap Skil (Heemskerckstraat 9 Oudeschild) met lezingen door de heren J. en C. de Wolf, toenmalige getuigen. Burgemeester Giskes en loco dijkgraaf Mantel lichten hierna de toekomstige ontwikkelingen op het gebied van dijkver sterking en watermanagement op Texel toe. Einde herdenkingsbijeenkomst Het gemeentebestuur van Texel Gemeente Texel Emmalaan 15,1791 AT Den Burg T 14 0222 E gemeente®texel.nl Gratis bezorgd op Texel Bel: 0517-579592 ZELFTANKSTA HON - SHOP j KACZOR iHII Tankstation Kaczor is dinsdag 29 januari wegens omstandigheden gesloten www.kooimanrletdekkers.nl Ruigewegii9A Dakvernieuwing Dakramen dakkapellen Schagerbrug Renovatie dakconstructies Rep./onderhoud T 0224 5713 28 Aanbrengen isolatie/- platen Ontmossen ABH-STUKADOORS.nl Stucwerk Spackspuiten Airless verfspuiten Buitengevelisolatie (met subsidieregeling) Tel. 06-53403587 Natuursteennandel - Steenhouwerij De Vrijhei Granieten en hardstenen keukenbladen wastafelbladen vensterbanken vloeren Hoofdweg 86 Dc Cocksdorp - 311 171 06 13375284 mail@dcvrijhcidtcxcl.nl Stenenplaats 5, Den Burg Op Maandag 28 januari a.s. aanvang: ca. 7 0.00 uur Letophetadre: Dit betekent, dat u uw naaimachine gratis kunt laten controleren door een professionele naaimachine monteur, die u tevens advies geeft omtrent onderhoud en eventuele reparaties. Terwijl er naar uw naaimachine wordt gekeken laten wij u graag kennis maken met de nieuwste modellen. We zullen u vrijblijvend alle mogelijkheden en snufjes laten zien. Een dag vol aanbiedingen I Verzorgd door: Brother naaimachine Van 0 na inruil: Voor: 409,00 compleet en eenvoudig alle functionele steken snelheidsregeling - naaldstop automatische draadinsteker aalmachfafhuls V\fezenstraat 1a -1781 GJ Den Helder Tel: 0223-610570 Nieuwe Laagzijde 41-43 - 1741 GE Schacht 0224-21620j

Texelsche Courant | 2013 | | pagina 4