a FAMILIE Wit www.texelsecourant.nl VRIJDAG 1 FEBRUARI 2013 't Verlies was er al voor het einde, de rouw voordat het afscheid kwam toen die onzekere verwarring bezit van jouw gedachte nam. Wij voelden mee met jouw stil verdriet. Nu rouwen wij, maar vergeten je niet. Verdrietig maar ook dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij kennis dat van ons is heenge gaan, gesterkt door de ziekenzalving, mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en onze trotse opa Gerardus Josephus de Wit Gerrit 10 maart 1929 131 januari 2013 Ria de Wit-Kloes Gertjan en Esther Noa, Jurre, Brin Joost en Ingrid Luc, r Sven t en Marianne Mark, Emma Sabine en Cor Maaike, Sander, Inge Heidi en Rogier Sarah, Jilles Wilhelminalaan 65 1791 AM Den Burg Gerrit is overgebracht naar de Landschapkamer van 'Uitvaartcentrum Texel', Bernhardlaan 147 te Den Burg. Daar is gelegenheid tot condoleren op zondag 3 februari van 19.00 tot 20.30 uur. De uitvaartdienst zal worden gehouden op maandag 4 februari om 11.30 uur in de R.K. kerk, Molenstraat 36 te Den Burg. Aansluitend zullen wij Gerrit begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de R.K. begraafplaats van Den Burg. Na afloop van de begrafenis komen wij samen in het uit vaartcentrum, waar tevens gelegenheid is de familie te condoleren. t n vlinder ziet, Veel te vroeg, nog vol plannen, maar omkijkend voldaan over het boeiende leven dat ze heeft gehad, hebben we afscheid moeten nemen van mijn vrouw, onze moeder en oma Maria Anna Drijver-Schuijt Marian <r Heiloo, 19 februari 1949 Texel: Australië: t Texel, 30 januari 2013 Jaap Drijver Alexander en Mary Yff-Cotter Sophie, Sean Barbara en Sam Hosack-Yff Hannah Egbert en Ineke Drijver-Spel Louise, Martijn Abbewaal 23 1791 WX Den Burg, Texel Marian is thuis, waar wij als gezin graag de laatste dagen met haar samen willen zijn. Er is gelegenheid tot condoleren op zaterdag 16 februari van 15.00 uur tot 16.30 uur in 'Uitvaartcentrum Texel', Bernardlaan 147 te Den Burg. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 18 februari om 14.30 uur in crematorium 'Schagerkogge', Haringhuizerweg 3 te Schagen. Na afloop van de crematieplechtigheid komen wij samen in de koffiekamer van het crematorium, waar tevens gelegenheid is de familie te condoleren. Met verslagenheid hebben wij vernomen dat Marian Drijver is overleden. Wij wensen Jaap en zijn familie erg veel sterkte met dit verlies. Ed en Els Whyte Duncan en Tamara Whyte Fay en Elin Martin en Hester LeTissier Gordon Whyte Na elf fijne jaren, waarin ze samen met Jaap heeft geno ten van het leven, moeten wij helaas afscheid nemen van onze buurvrouw Marian Wij wensen Ja ap en familie heel veel sterkte met dit verlies. Corina en Menno Annelies en Bert Annie en Ruud Kassen Mirjam en Martien Karelien en Jan Het is onmogelijk om ieder persoonlijk te bedanken voor het overweldigende aantal blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder E.M. COMBE-EELMAN Bij deze betuigen wij aan allen onze welgemeende en hartelijke dank. Sietske, Ed Marry, Grieta, Klarina Texel, januari 2013 Speciality Oils Met grote droefheid geven wij u kennis v; oprichter van ons bedrijf het overlijden van de Gerrit de Wit Wij herinneren Gerrit als een markante persoonlijkheid, toegewijd directeur en vader. Met zijn tomeloze inzet en doorzettings vermogen stond hij aan de basis van de succesvolle ontwikkeling en groei van ons bedrijf. Gertjan en Joost de Wit. Peter Wlersma, Sander van Heerwaarden, Joyce Oosterhof, Tom Witte, Eva Gagyi-Pélffy en Niels Booij. Dr. Rauws en alle medewerkers van het AMC afdeling F7-Zuid, de huisartsen Haasdijk en Van den Bent, bedankt voor de steun en goede zorg in de afgelopen jaren. Marian Een bijzondere vrouw kwam op mijn weg. De intense liefde tussen ons beiden. De dinertjes voor twee, thuis bij kaarslicht. Zomaar een weekje vakantie tussendoor. Vele spannende avonturen in Afrika De wandelingen op Texel in bos, duinen en strand. Zakenreisjes met een extra nachtje. Lekker in de tuin bij ons eigen stekkie. Plotseling het bericht: kanker, nog drie maanden. De drie maanden die nog ruim twee jaren werden. De tien mooie jaren die we samen hebben gehad. Ik heb afscheid moeten nemen van mijn maatje. Jaap Dankbaar en blij geven wij kennis van de geboorte van onze dochter en mijn zusje Poornima Serena Zij is thuis geboren op 26 januari 2013. Cees, Kiran en Sindhur de Waal De Rede 21 1797 SM Den Hoorn CPauluo Cornelia (PAUL) TEXELAARTJES It is with great sadness that the members of staff at New Holland (UK) learnt of the death of Mr. Gerrit de Wit All of New Holland Extraction wish to offer their deepest sympathy to the family and friends. Colin John Emma Jo Jen Sheila Brian Adam Steve Nick Andy Arran Dave Rick W New Holland InheT Extraction ltd Onze vrolijke reislustige zus is aan haar laatste reis begonnen, we zullen haar missen. Tiny en Kees (f) Coby en Peter Will en Cees Annet en Taya neven en nichten Lieve mensen, familie, vrienden en kennissen, Uw medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa JAN J. KAGER en de overweldigende belangstelling bij de begrafenis, maken het voor ons heel moeilijk u allen hiervoor persoon lijk te bedanken. De vele lieve reacties en steunbetuigingen zijn een grote steun voor ons bij de verwerking van dit grote verlies. Hans Kager-Smit kinderen en kleinkinderen Den Burg, 1 februari 2013 Om je heengaan treuren wij, om wat je was zijn wij dank baar. Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van onze schoondochter, schoonzuster en tante Marian Drijver We wensen Jaap heel veel sterkte met het verlies van zijn lieve vrouw Cees en Arina Drijver-de Bloois Hennie Drijver Piëta en Harry Bakker-Drijver Sandra Wouter en Michelle Annemieke en Hans Zij m-Drijver Patrick en Dewi Tamara en Remco Liselotte Lekker warme flanel. Dekbed overtrekken en hoeslakens bij Bosma slapen en meer—Waal de rstra at 6. Tegenvallende schoolresulta ten? Huiswerkcoaching Ivo de Bode, 06 41790628. De grootste en goedkoopste collectie winterjassen vindt u bij De Concurrent in De Cocks- dorp. www.deconcurrent- texel.nl Voor al uw TV, Radio, Video, Witgoed en Satelliet repara ties - Stiehl De Waal - 311777 Heeft u schade of bent u op zoek naar een andere auto? Kijk dan eerst eens op www. texelseautopagina.nl Zondag 3 februari ossenhaas spies XXL avond. Grote spies ossenhaas sauzen en bijpas sende garnituren, €15,- p.p. Reserveren, 322084. Vincent Eilandkeuken Husqvarna. Kettingzagen v.a. €179,-. Heggenscharen v.a. €179,-. Bos- en taludmaai ers v.a. €389,-. Tatenhove BV, IJsdijk 11, Oudeschild. Tel. 313809. Plezier in leren terug? Effec tieve aanpak: Twister Coa ching, 06-23659934. Gazelle huurfietsen te koop, ook met trommel- rem en 7 versn., zeer gun stig geprijsd. Verhuurbe drijf Kikkert, Badweg 19, De Koog, telefoon 0222- 317215. VOOR MOTORBANDEN keeshinbanden.nl Heel hartelijk bedankt v hebben ontvangen t.g.v. ir alle kaarten en attenties die wij is 50-jarig huwelijk. Rein en Nelly Dijt Bakker Met verdriet en verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Marian Drijver de vrouw van onze werkgever Jaap Drijver. Wij wensen hem heel veel sterkte om dit verlies te dragen. Medewerkers Kabeltex Regt Witgoed Service voor vakkundige reparatie en ser vice aan witgoed en huishoud, apparaten. Nollekoog 10, tel. 327707. KAPSALON CORINNE Hair Beautycare s 315100 Boosheid, stress, gepieker? Schep ruimte, los blokkades op. www.twister-coaching.nl 40, 50, en 60% korting we gens opheffingsuitverkoop op de hele collectie golfkleding en schoenen. De Gele Lis, Kik- kertstraat 7, De Cocksdorp. Openingstijden dinsdag t/m zaterdag van 11.00 tot 17.00 Tegel showroom De Tegel- meester, geopend op af spraak, 06-22288683/06- 51633806. Krukas 3, Oudeschild. Jeffrey Kooger en Erik Wuis Hij is er weer, de enige echte appeltaart van Anton, bij Strand hotel Noordzee. Auto Service Centrum, Mari- coweg 3, tel. 315588. GEDICHTEN "Celinspecties" van Ester Perquin (VSB-prijs 2013). Tijdens de Poëzieweek krijgt u er een bundel van Anna Enquist bij kado in HET OPEN BOEK. www.texelseautopagina.nl voor iedereen die een goede en betrouwbare auto zoekt! Gebakken zeetong, in de bo ter. Haven restaurant Texel, met uitzicht op zee! Bel Jan. C. Stolk voor reservering, 319310. Zondag 3 februari os senhaasspies XXL avond. Grote spies ossenhaas sauzen en bijpassende garnituren, €15,- p.p. Re serveren, 322084. Vincent Eilandkeuken Auto Service Centrum. Voor uw totale auto onder houd. Tel. 315588 Opruiming bij Watersport Texel-Oudeschild. 50% korting op winterjassen van Gaastra, Helly Hansen en Kjelvik. 40% op fleece, softs hell, enz.. Zaterdag 2 februari 19.00 uur in de OSG Geweldige Veiling! Gesponsord door Texelse bedrijven. Alles voorde strijd tegen kanker. U komt toch ook!? Meister me la n go LD lami naat, nu van €33.50 voor €29.95 p/m2 bij Woon- kracht 7, tel. 313023. Vervolg Texelaartjes, zie pagina 10

Texelsche Courant | 2013 | | pagina 3