ul UthcUeófuzcicUiéi: Texelse kwaliteit voor een eerlijke prijs! ireTJFFTircra Gezocht! NIEUWS Hema feestelijk heropend Zaalvoetbal Spectaculaire remise ZDH in Schagen Deze week bij Jan Wit Timmer De Echte Bakker Hairstyling Talou werkt op afspraak, di. t/m zat. Tel. 320473. Opheffingsuitverkoop. 40, 50 en 60% korting op de hele collectie kleding en schoenen. De Gele Lis, Kikkertstraat 7, De Cocks- dorp. Openingstijden dinsdag t/m zaterdag van 11.00 tot 17.00 uur. w w w.texel sea utopa gi na nl voor iedereen die een goede en betrouwbare auto zoekt! www.haardhout-texel.nl Goede kwaliteit en snelle levering, 06-38935253. Auto Service Centrum, banden, uitlaten, accu's. Tel. 315588. Te huur: garagebox a/h Wezenland, afm. 3 x 9 m. B.P. Rab, tel. 06- 53156636. Lekker warme flanel. Dekbedovertrekken en hoeslakens bij Bosma sla pen en meer...Waalder- straat 6. Auto Service Centrum, Maricoweg 3, tel. 315588. Gebakken zeetong, in de boter. Haven restaurant Texel, met uitzicht op zee! Bel Jan. C. Stolk voor reservering, 319310. Ambiant tapijt Alaska, 15 trendy kleuren €10.- korting p/ml. Zie de voorwaarden in de win kel. Woonkracht 7, tel. 313023. Bancken Advies Admi nistratie Belastingen. Voorkom problemen met de belastingdienst en besteed uw adminis tratie uit aan www.ban- ckenadvies.nl of bel 06- 52777886. Heeft u schade of bent u op zoek naar een andere auto? Kijk dan eerst eens op ww w.texel sea uto pa gina. nl Informatie AED Netwerk Texel! www.aedtexel.nl Vouwgordijnen: 35% kor ting op de speciaal voor u geselecteerde 10 stoffen. Zie de voorwaarden in de winkel. Woonkracht 7. Opruiming dekbedover trekken nu bij Bosma sla pen en meer... Waalder- straat 6. Nette jonge man, werk zaam als kok te Ooste rend, zoekt per direct woonruimte. Alle dorpen en buitengebied zijn ge schikt. Tel. 06-11461771, Ploosterstraat 4, De Cocksdorp. Bancken Advies Admi nistratie Belastingen is er ook voor particulieren. Voor 65 all-in uw aan gifte inkomstenbelasting verzorgen. 40, 50, en 60% korting wegens opheffingsuit verkoop op de hele col lectie golfkleding en schoenen. De Gele Lis, Kikkertstraat 7, De Cocks dorp. Openingstijden dinsdag t/m zaterdag van 11.00 tot 17.00 uur. Vrijwilligers die rookmelders Ophangen bij mensen die dat zelf niet kunnen. Voor een betrouwbare gebruikte auto slaagt u gewoon op Texel. Ook voor schadeherstel kunt u alles vinden op www.texelseautopagina.nl De Hema in Den Burg is feestelijk her opend. Na een ingrijpende verbouwing, die begon op 7 januari, is de vestiging in de Weverstraat even de modernste Hema van Nederland. 'Er is keihard gewerkt om het allemaal op tijd klaarte krijgen, maar het is gelukt', zegt franchiseonderne- mer Rob Zwetsloot trots. 'Met dank aan de inzet van ons hele Hema team', aldus echtgenote Chantal. Rob Zwetsloot: 'De entree, het totale interieur en de winkel aankleding zijn volledig vernieuwd en de looppaden aanzienlijk breder. De nieuwe indeling biedt de klanten meer ruimte om te winkelen. Het lijkt misschien wel dat het assortiment kleiner is, maar dat is niet zo. Dat heeft te maken met de mo gelijkheden van moderne winkelinrich ting.' Chantal Zwetsloot: 'Een eyecatcher is onze vernieuwde lunch-koffieshop. Aan de buitenkant wordt de gevel 100 jaar teruggebracht naar het straatbeeld uit 1912. Dat is nog een kwestie van enkele weken hooguit. www.texelsecourant.nl DINSDAG 5 FEBRUARI 2013 In sporthal Ons Genoegen wordt zater dag 9 februari het Dorp-tegen-Dorp zaal voetbaltoernooi gehouden. Ooit was het een idee van zaalvoetbalman Jan Willem Boon, nu is dit de achtste editie. Er wordt gespeeld in één poule van zeven ploegen, Den Burg twee teams, alle an dere dorpen één team, met uitzondering van De Waal, die dit jaar geen team op de been kan brengen. De minimum leeftijd van de deelnemers is 16 jaar. Het is voor deelnemers niet toe gestaan tijdens het toernooi alcohol te nuttigen. Er wordt gespeeld volgens de officiële KNVB-regels. De arbitrage is in deskun dige handen van Willem Sangers en Den nis vonk, Jos en Paul Bakker verwerken de uitslagen. De winnaar krijgt de wisselbe ker (beschikbaar gesteld door Jaap Lap) en mag zich een jaar lang het beste zaalvoet- ba Idorp van Texel noemen. Supporters zijn natuurlijk van harte wel kom om de gladiatoren aan te moedigen. Den Burg-Oost en Oudeschild trappen om 17.30 uur af. Na een lange winterstop heeft ZDH de competitie hervat met een spectaculair gelijkspel. In de uitwedstrijd tegen Scha gen maakten beide ploegen aanspraak op de overwinning, maar werd het uit eindelijk 4-4. Het opvallendste moment van de wedstrijd was het doelpunt van Jelmer Bomas, die scoorde vanuit zijn ei gen strafschopgebied. Vanaf de aftrap lag het initiatief bij Scha gen, dat werd gesteund door een stevige wind in de rug. ZDH kwam nauwelijks aan voetballen toe en keeper Daniël Bakker had grote moeite om de bal bij doeltrap pen in de buurt van de middenlijn te krij gen. De beste kansen waren aanvankelijk voor de thuisploeg, die vanuit de tweede lijn met scherp schoot. Eenmaal zoefde de bal net langs de paal. Halverwege de eerste helft kreeg ZDH wat meer grip op het spel. De eerste kans was voor Gijs de Graaf die handig wegdraaide en net naast schoot. Even la ter was het toch raak. Routinier Mike de Bruijn profiteerde van aarzelend ingrijpen van de Schager defensie, zette goed door, omspeelde de keeper en scoorde. Het doelpunt leek de Zwaluwen vleugels te geven, want vijf minuten later werd het 0-2. De Graaf nam de bal ineens fraai uit de lucht, nadat Daan Wessels deze uit een vrije trap had laten indraaien. Een tegen valler was het doelpunt van Schagen, dat vlak voor rust op 1-2 kwam, toen keeper Bakker werd verrast door een van richting veranderd schot. Na rust beleefde ZDH een valse start. Schagen profiteerde tweemaal van slap ingrijpen, waardoor het binnen tien mi nuten 3-2 voor de thuisploeg stond. ZDH toonde veerkracht en kwam snel op ge lijke hoogte. Aanvoerder Remco Boogaard schoot hard op doel, waarna De Graaf alert was toen de keeper de bal niet klem- vast kreeg. Het vierde doelpunt van ZDH was een klein mirakel. De scheidsrechter liet een lichte overtreding van Jonas Leenhouts in het eigen strafschopgebied onbestraft, waarna Jelmer Bomas met een ferme trap voor opruimi ng zorgde. Tot verrassing van iedereen vloog de door de wind gedragen bal over een afstand van honderd meter over de keeper in het doel van Schagen. Helaas voor de Hoornders konden ze de voorsprong niet vasthouden. De thuis ploeg nam in de slotfase veel risico, waar door beide ploegen kansen kregen. Het was uiteindelijk Schagen dat nog een maal scoorde, waardoor de eindstand 4-4 werd. ZDH zag Hollandia T op de ranglijst langszij komen en zakte naar de zevende plaats. Zondag spelen beide ploegen te gen elkaar in Tuitjenhorn. Dorp-tegen-dorp iRak!^xelswpeGulaasjes|yoor slëchtsiCI 43)omaiite de Ca Skwtide Mefdot afCaêemetSauitignen Per doos a 6 x 75 cl. 27,99 Weverstraat 18, Den Burg, tel. (0222) 312134 Hogerstraat 4 Den Burg Weverstraat 90 Den Burg www. ba kkerti m mer. n L Dorpsstraat 90 De Koog

Texelsche Courant | 2013 | | pagina 4