FAMILIE Leroy Mathijs 50! www.texelsecourant.nl DINSDAG 19 MAART 2013 Er is niets dat voorgoed verdwijnt, als we de herinnering bewaren. We zijn verdrietig dat onze lieve mama, oma en beppe niet meer bij ons is. Zij laat heel veel mooie herinneringen achter, die wij koesteren. Boukje Visser - van der Laan weduwe van Jan Visser Murmerwoude, 4 april 1917 Hoogeveen: Leeuwarden: Assen: Texel: Rotterdam: Hoofddorp: Hoofddorp: Hoofddorp: Naarden: Alkmaar, 15 maart 2013 Tjitsche Visser in herinnering Tjico en Yvonne de Groot Fred en Jeanet de Groot Rick Sander Tine Visser en Resi Kompier Jarjan Fisher en Maryann Noronha Lies en Mike Mekawi Martine en René Abbenhuis Stan in herinnering Ruben Martijn Mekawi en Ilse van den Berg Fré Visser en Stefan Boom Correspondentieadres: T. Visser, Oost 30, 1794 GP Oosterend Boukje is overgebracht naar Uitvaartcentrum Alkmaar, Overkrocht 20, alwaar geen bezoek. De plechtigheid voorafgaand aan de crematie zal plaatsvinden op vrijdag 22 maart om 13.45 uur in de kleine aula van crematorium Westerveld, Duin en Kruidbergerweg 2-6 in Driehuis. Na afloop is er gelegenheid tot het ophalen van herinneringen en het condoleren van de familie in de ontvangkamer. Vol dankbaarheid voor alle goede zorgen en liefde die wij van haar mochten ontvangen, delen wij u mee dat is over leden Cornelia Anna van Heerwaarde-Schraag Nel Weduwe van Cornelis van Heerwaarde ft 15 september 1928 1 17 maart 2013 Elly en Bert Jonker-van Heerwaarde Sonja en Niels Andrea en Bart Jan Wim van Heerwaarde Ineke en Peter Riteco-van Heerwaarde Bernhardlaan 64 1791 XG Den Burg Moeder is overgebracht naar de Landschapkamer van 'Uitvaartcentrum Texel', Bernhardlaan 147 te Den Burg. Er is gelegenheid tot condoleren op vrijdag 22 maart van 19.30 tot 20.30 uur in het uitvaartcentrum. De crematieplechtigheid zal worden gehouden op zaterdag 23 maart om 10.30 uur in crematorium "Schagerkogge", Haringhuizerweg 3 te Schagen. Na afloop van de crematieplechtigheid komen wij samen in de koffiekamer van het crematorium, waar ook gelegen heid is ons te condoleren. Correspondentieadres: E. Jonker-van Heerwaarde W. v. Langherakelaan 44, 2967 XH Langerak. Wil degene die geen rouwcirculaire heeft ontvangen deze advertentie als zodanig beschouwen. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze vader, schoonvader, opa en overgrootopa Frederik Theodorus van der Gracht Freek Weduwnaar van Cornelia Bakker t 23 november 2004 Wognum, ft 1 november 1915 Den Burg, 117 maart 2013 Peter en Jany Dick t en Harriet, Anouk, Veerle Marco en Mariska, Niels, Matthijs Mariska en Ferry, Tom Anneriet en Hans Wim en José Arthur Eduard Emmie en Alphons Robert-Frido en Anneke, Liam, Sydney Jennifer en Ron, Lynn en Yvar, Mels, Cerèn Jos en Els Patrick Michelle Frits en Anita Maikel en Laureline Kerstin 'Gollards' k. 103 De Zes 12, Den Burg Vader is op zijn kamer, alwaar geen bezoek. Er is gelegenheid tot condoleren in de Carrousel van de 'Gollards', op donderdag 21 maart van 19.00 tot 20.00 uur. De uitvaartdienst zal worden gehouden op vrijdag 22 maart om 10.00 uur in de Johannes de Doper kerk, Molenstraat 36 te Den Burg. De crematieplechtigheid zal aansluitend worden gehouden om 13.15 uur in crematorium 'Schagerkogge', Haringhuizerweg 3 te Schagen, vertrek veerboot 12.00 uur. Na afloop van de crematieplechtigheid komen wij samen in de koffiekamer van het crematorium, waar tevens gele genheid is de familie te condoleren. Correspondentieadres: Anneriet Bremer, Kogerstraat 95, 1791 ER Den Burg. Indien u geen kaart heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Graag willen wij de huisartsen dr. Waverijn en dr. Van Hattem en de medewerkers van de 'Gollards' bedanken voor de liefdevolle verzorging van vader. Familie Van der Gracht. In het bijzonder willen wij de medewerkers van verpleeghuis 'Hollewal' bedanken voor de uitstekende verzorging van onze moeder. Familie Van Heerwaarde Bedroefd delen wij u mede dat is overleden onze zus, schoonzus en tante Nel van Heerwaarde- Schraag Texel: Guurt t en Jaap t Boersen-Schraag Texel: Duw t en Leo v.d Geest-Schraag Amsterdam: Riet en Jan Brandt-Schraag Weesp: Tinie en Jan t Hoogvorst-Schraag Texel: Gerard en Marth Schraag-Boogaard Texel: Annie Schraag Texel: Thijs en Betty Schraag-Smit Texel: Jan en Winny Schraag-Haak Neven en nichten Na lang te hebben genoten van zijn genegenheid, gezel ligheid, humor en kritische kijk op de wereld is overleden onze lieve vader, schoonvader, opa en ouwe opa Cornells Pieter Drijver Sinds 18 juli 1987 weduwnaar van Geertruida Nauta Den Hoorn, ft 3 augustus 1914 Den Burg, 15 maart 2013 Piet en Anneke Petra en Rob Sem, Tijn, Jip Annette Enno en Baukje Michiel en Tina Jorn en Lotte Gemma en Joost Dirk en Marian Benno en Maartje Eva Irma en Lennard Max, Lotte Vader is thuis. Er is gelegenheid tot condoleren aan huis op woensdag 20 maart van 19.30 tot 20.30 uur. De uitvaartdienst zal worden gehouden op donderdag 21 maart om 13.30 uur in de Hervormde kerk van Den Hoorn. Aansluitend zullen wij vader naar zijn laatste rustplaats op de begraafplaats bij de kerk begeleiden. Na afloop van de begrafenis komen we samen in "Ons Huis", Herenstraat 35 te Den Hoorn, waar tevens gelegen heid is ons te condoleren. Mocht u geen persoonlijk bericht hebben ontvangen, dan ver zoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Graag willen wij de medewerkers van de 'Thuiszorg' en verpleeghuis 'Hollewal' bedanken voor de uitstekende verzorging van onze vader en opa. Familie Drijver Buurman Cor-Piet Als leven een last wordt is rust een goed en die rust gunnen we u 'Altóós aan 't sorrege. Dankbaar voor het vele goede dat zij ons tijdens haar leven heeft gegeven, hebben wij plotseling afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Sara Bakker-Mechielsen Saar ft 31 mei 1936 15 maart 2013 Piet Bakker Betty en Jan Wouter, Sara Thea en Huib Marije, Rosanne Mulderstraat 17 1794 AA Oosterend Mama is overgebracht naar de Strandkamer van 'Uitvaart centrum Texel', Bernhardlaan 147 te Den Burg. Er is gelegenheid tot condoleren op dinsdag 19 maart van 19.30 tot 20.30 uur in de Maartenskerk, Kerkstraat 2 te Oosterend. De uitvaartdienst zal worden gehouden op woensdag 20 maart om 13.30 uur in bovengenoemde kerk. Aansluitend zullen wij haar begeleiden naar haar laatste rustplaats op de Algemene begraafplaats aan de Achtertune te Oosterend. Na afloop van de begrafenis komen wij samen in "De Bijenkorf", Mulderstraat 37 in Oosterend, waar tevens gelegenheid is ons te condoleren. Indien u geen rouwcirculaire heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. De zee zong liedjes van verlangen op melodieën van herinnering. Saar Bakker-Mechielsen C. Timmer-Mechielsen J. Mechielsen-Verhoeven J. Mechielsen-de Boer Neven en nichten Oosterend, 15 maart 2013 Zomaar, ineens Alles is nu anders zonder jou Wat zo diep in je hart zit, kun je door de dood niet verliezen De herinnering aan een bijzonder mens is geboren Dag lieve Saar, we zullen je erg missen Frits, Hennie en Jasper Super trots en gelukkig zijn wij met onze zoon en broertje 26 februari 2023 21.47 uur 3405 gram 52 cm Debby, Michael en Marith Kief* Schilpbanck 23 2792 WH Den Burg WÜ Je mij zien? Eerst even benen anders slaap ik misschien Papa 06 25052748 Mama 06 20901175 Altijd lief en zorgzaam, u had het beste met ons voor. Een droom oma! Dank u wel voor alles. We zullen u missen. Marije, Rosanne, Wouter en Sara. 12 maar! 2015 (orine Rlkkanbarg, Henk Pennlnqs &Olga F^obkepad 11 1794 Ooslerend 06 22 67 7415 Deze bollenboer wordt zondag Met diepe verslagenheid hebben wij kennis moeten nemen van het overlijden van ons gewaardeerd lid Saar Bakker-Mechielsen Wij zullen haar vriendschap en muzikale inzet nooit vergeten. Wij wensen Piet, kinderen en kleinkinderen veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Bestuur en leden, Chr. muziekvereniging Excelsior. Alle bewoners van "Den Andel".

Texelsche Courant | 2013 | | pagina 3