Weerstand tegen strakke lijnen bebouwingsvlakken Van je houden is makkelijk, maar je vergeten is onmogelijk. Intens verdrietig, maar vol bewondering voor zijn optimisme en wilskracht tijdens een kansloze en oneerlijke ziekte, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze dappere vader en trotse opa Cornelis Nicolaas Wonder Cees Texel, 7-12-1939 t Texel, 7-5-2013 Linda en Stefan Lotte en Sam Saar Pieter Quinten Max en Marcclla Chris Bernhardlaan 9,1791 XA Den Burg. Cees is overgebracht naar "Uitvaartcentrum Texel", Bernhardlaan 147 te Den Burg. Daar is zaterdagavond 11 mei van 19.00 tot 20.00 uur gelegenheid tot condoleren. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 13 mei om 15.15 uur in crematorium 'Schagerkogge', Haringhuizerweg 3 te Schagen. Vertrek boot om 14.00 uur. Na afloop van de plechtigheid komen wij samen in de koffiekamer van het crematorium waar tevens gelegenheid is om de familie te condoleren. Groot is het verdriet na het overlijden vi Cees Dag lieve Cees Je hebt je strijd gestreden. Rust nu maar uit. Lieve Janny, Linda, Stefan, Kerstin en kleinkinderen heel veel sterkte Jan en Ludy Janneke Jaap en Elly Cees Wonder n kleinkinderen veel sterkte Het Buurtschap Riet Gerrit en Fenny Andre en Jolanda Kees en Afke Rob en Heidi Hank en Martha Ons bereikte het droevige bericht dat Cees Wonder is overleden. Wij verliezen in Cees een geweldige vrijwilliger en trouwe supporter. Wij wensen Janny, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Cees Wonder Hoewel Cees door een ernstige ziekte de laatste jaren niet meer actief kon zijn, bleef hij toch sterk betrokken bij ons koor. Zijn betrokkenheid zullen wij zeker missen. n kleinkinderen veel !r gewaardeerd lid is overleden Cees Wonder Bestuur en leden Jeu de Boulesclub Den Burg Intens verdrietig dat mijn vrouw en onze allerliefste moeder en oma is overleden, vinden wij troost in de gedachte dat zij nooit meer pijn zal hebben. Ons leven zal nooit meer hetzelfde zijn na het immense verlies van deze geweldige vrouw. Martha Geeske Saal-Willemsma Matty Ard Saai Alicia Dirk-Jan Nelleke en Marijn Fay, V Er is gelegenheid tot condoleren op vrijdag 10 mei van 19.00 tot 20.30 uur in de Waddenkerk, Kikkertstraat 85 te De Cocksdorp. De uitvaartdienst zal worden gehouden op zaterdag 11 mei om 13.30 uur in bovengenoemde kerk. Aansluitend zullen wij Matty begeleiden naar haar laatste rustplaats op De Cocksdorp aan de Molenlaan. Na afloop van de begrafenis komen wij samen in 'Eierlandsche Huis', Klimpstraat 33, De Cocksdorp, v tevens gelegenheid is de familie te condoleren. Martha Geeske Saal-Willemsma Wij wensen Ard en de kinderen veel sterkte en troost Itens: Douwe Willemsma Ine Willemsma-Wijngaarden Noardburgum: Tseard Willemsma Sjoerdtsje Willemsma-Helder Easterwierrum: Ids Willemsma It Amelên: Geke Akkerman-Willemsmat Luit Akkerman Ineke Klijnstra Dokkum: Riekje Muller-Willemsma Bert Muller neven en nichten Bemanning Beursplein 5 Plaatselijke Commissie, Reddingstation De Cocksdorp Hand werkgroep "De Kaarsvlam" Anneke, Claudia, Corrie, Karen, Nel, Nel, Trijn, Tineke, To Jan en Karen Sarah en Melchior, Thomas, Jasmijn Frida, Thijs, Christina Nona Niels Chantal Nona Yerko Gea Edwin Ons bereikte het trieste bericht dat Matty de moeder van onze vriend Dirk-Jan, s overleden. Wij wensen Dirk-Jan, Ard, Alicia, Nelleke, Marijn en Fay heel veel sterkte toe met dit verlies. Dirk, we zijn er voor je! Ruud en Marleen Dave en Rosa Eddy en Sascha Ricardo en Marleen Koen en Saskia Niels en Rozanne Ronald n Lea Robert Lennart en Marieke Evert en Monique Sjoerd n Afra Ruben n Barbara Liefste moeder, dapper m Niemand van ons, alleen God weet wat je hebt geleden. Al je pijnen zijn voorbij. Rust maar moeder, je bent nu vrij. Intens verdrietig om haar heengaan, maar met trots en respect voor de wijze waarop ze haar ziekte heeft gedra gen, is thuis in het bijzijn van haar kinderen overleden onze lieve moeder en oma Trijntje Johanna Eelman Tiny Texel, 22 augustus 1939 t Texel, 6 mei 2013 René Bart en Leni Simon en Nathalie, Mark Paul en Talitha Stefan Karin en André Brenda Annemieke en Pierre Anne Roos Erik-Jan en Ling Maaike-Zhang Minke-li Jan Reijstraat 12, Den Burg Ma is thuis. Vrijdag 10 mei is er van 19.00 tot 20.00 uur gelegenheid tot condoleren in de Doopsgezinde kerk, Kogerstraat 18 te Den Burg. Zaterdag 11 mei vindt om 10.30 uur de af- scheidsdienst plaats in bovengenoemde kerk, waarna we onze moeder begeleiden naar de Algemene begraafplaats aan de Kogerstraat. Na afloop gaan we terug naar de Doopsgezinde kerk om het afscheid met elkaar af te sluiten. We leven in gedachten met jullie mee Ard, Alicia, Dirk-Jan, Nelleke Marijn, Fay. Heel veel sterkte, Dirk Esther, Maurits Annika, Peter Linda, Cheryl Pascal, Johan Marlous, Mare Corien Bo, Mario Maaike Levi, Steve Laura Emiel, Jaap Judith, Arco, Eric Leonie. ei 2013 overleden, Matty Saal-Willemsma Wij zijn diep bedroefd en wensen Ard, Alicia, Dirk-Jan, Nelleke, Marijn en Fay heel veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Familie Saai: Schoonzusters, zwagers, nichten, neven en aangetrouwden. Verslagen zijn wij door het plotseling overlijden van Matty Saai Lange tijd heeft zij voor de kerken op Texel de preekvoor- ziening gedaan en is zij als Diaken en Ouderling betrokken veest in onze Wadden-Gemeente. Wij blijven haar herinneren als een gedreven vrouw. Wij wensen de famillie heel veel sterkte en Gods kracht toe om dit verlies samen te verwerken. Namens de kerkenraad Waddengemeente Texel, Hans Daalder, Voorzitter Jan Brouwer, Scriba Gestreden om te leven. Gestreden om niet te hoeven ste Gestorven om eeuwig te leven. Corrie, Jan in herinnering ei Ina en Johan Oscar en Nynke en kinderen Ankie en Henk Marion Richard in herinnering en kinderen Heden overleed zacht en kalm onze lieve oom en zwager Jaap Klaverstijn Sinds 2010 weduwnaar van Trijnie Heerschap 21 oktober 1928 t6mei2013 Fam. Rosner Fam. Heerschap De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Correspondentieadres: Rijnstraat 28, 8226 LS Lelystad Hoe onwerkelijk: bij zoveel dingen nooit meer sam Matty Dierbare, dappere vriendin, we missen je humor, je standvastigheid, je liefde. We zullen je nooit vergeten. Gemmy en Jan Heemskerk n haar en haar familie veel sterkte. De medewerkers van Texelse Media De nieuwe strakomlijnde bebou wingsvlakken rondom recrea tiewoningen op parken roepen weerstand op. Dat bleek gister avond tijdens de tweede commis sievergadering over het nieuwe bestemmingsplan Buitengebied. Meerdere parken gaven aan dat de strakomlijnde bebouwings vlakken een belemmering kun nen worden als de huizen worden vergroot tot de toegestane 100 vierkante meter. Ingmar Veeger, die samen met Mayke Veeger na mens meerdere parken het woord voerde, sprak van rechtsongelijk heid ten opzichte van huisjes op het midden van een terrein. Die worden niet belemmerd door strakomlijnde bebouwingsvlak ken. Wethouder Edo Kooiman liet weten dat in het huidige be stemmingsplan Buitengebied nog wordt gesproken over 'be- stemmingsvlakken' in plaats van 'bouwvlakken' en binnen die be- stemmingsvlakken zijn ook de boomsingels opgenomen. For meel moet er een paar meter ruimte blijven tussen huisjes en boomsingels, maar in de praktijk staan volgens de wethouder de huisjes soms pal tegen de boom singels aan. Door met bouwvlak ken te werken, moet de ruimte tussen een huisje en een boom singel beter worden gegaran deerd. De boomsingels maken geen onderdeel uit van de bouw vlakken. Veeger bleef bij zijn betoog dat de bouwvlakken te strak om de huizen zijn getrokken. Hij noem de een voorbeeld waarbij het zo strak is, dat de boomsingel bij wijze van spreken dwars door een huisje zou moeten gaan. Joop Groeskamp (Texels Belang) vroeg de wethouder nog eens te kijken naar het probleem en vooral de manier waarop in het nieuwe be stemmingsplan wordt verwoord dat er ruimte tussen huisjes en een boomsingel moet blijven voor onderhoud. Kooiman zegde toe met een nadere toelichting te ko men. Vanavond (woensdag) is in het ge meentehuis in Den Burg de derde en laatste commissievergadering over het nieuwe bestemmings plan Buitengebied. Woensdag avond 15 mei komen de politieke partijen bijeen om de inbreng van indieners van zienswijzen te be spreken. Het was aanvankelijk de bedoeling om op 15 mei het nieu we plan al vast te stellen, maar dat is nog te vroeg. Donderdagavond 30 mei is er nog een extra vergadering van de raadscommissie over het bestem mingsplan en het is de bedoe ling dat de gemeenteraad het op woensdagavond 5 juni formeel vaststelt.

Texelsche Courant | 2013 | | pagina 3