j I ii' DROKA Coupons prachtige Roksfoffen ANTON ROEST uw drogist, Straatweg 402 WOL ANTON ROEST A A HEG- en GRASSCHAREN Koei's Ijzerhandel KAAS ROOS KAAS TROUW-AUTO'S TAXI H0EBE Adverteert in dit blad VERF VOOR BINNEN EN BUITEN TOESTAND SLACHTOFFER VERKEERSONGELUK I\. v. d. Molen UITKIJKPOST BIJBLAD 23 AUGUSTUS 1962 DANKBETUIGING Hiermede betuigen wij onze oprechte dank voor de vele blijken van deelneming, on dervonden tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve moeder, mevrouw v. d. Peet - Twist In het bijzonder Z. E. Heer Pastoor Ruttén, voor de geestelijke bijstand, de di rectrice en verplegend per soneel van het Bejaarden huis ,,Overkerck" te Heiloo. Fam. v. d. Peet. Verloofd M. C. Dumont en T. A. J. Gulmans Augustus 1962 Heiloo, Holleweg 54 Den Burg, Texel, Kogerstraat 88 AANVANG BALLETLESSEN De leerlingen van de ballet klassen van zaterdagmiddag wordt medegedeeld, dat de lessen in het Dorpshuis, be ginnen op 1 september a. s. De meisjes en dames van de dinsdag- en woensdagavond lessen kijken uit naar een mededeling over de aanvang van hun lessen, in één van de volgende „Uitkijkposten" BLOEMENMAGAZIJN CONFIDENTLY" wegens vakantie gesloten van maandag 27 augustus tot en met vrijdag 31 augustus P. NIEUWENHUIS Holleweg 43 - Heiloo Onze zaak is van 27 augustus tot en met 8 september wegens vakantie gesloten Woninginrichting VOLKERS DE JONG Stationsweg 68, Heiloo Tel. 4391 Wij gaan met vakantie van 3 september tot en met 10 september Onze zaak is dan gesloten D. DE GRAAF, Vis- en Fruithandel, Stationsweg 85, Tel. 4664, Heiloo Na 10 sept. tel. 31440 moet U zien A Heerenweg 57, Heiloo A Denkt aan Uw voordeel jj HUIS TE KOOP GEVR. in Heiloo of omgeving, of ter ruiling aangeboden een woonhuis bev. een kam. van 7.5x4.5 m., keuk., bijkeuk., serre, 3 sl.kam., badkam. en zolder, pl.m. 4000 m'2 m.bos voliere en vijver. Brieven te richten aan F. Jonkman, Dellenparkweg 6, Epe, Gld. Parfumerieën, Cosmetica Geneesmiddelen Verbandstoffen enz. heeft de grootste kollektie. Bel 7980 wij bezorgen Te koopwinterandijvie, prei en 1000 winterbloem- koolplanten (Walcherse). Gevraagd: plm. 200 blauwe kruispannen. J. A. de Vette, Kwekerij „De Zuid", Hoo- geweg 28, Heiloo. Gevraagd: huish. hulp voor hele, halve of enkele dagen per week. C. Roozing, Hee renweg 47, Heiloo. Woningruil: Zaandam-Hei- loo centrum, 3 slaapk, bad kamer, zolder, Eng. kamer 7 meter, vóór- en achter tuin. Ruilen voor woning in Heiloo evt. kopen. .Brieven onder nr 17, bur. van dit bl. Voor Breikatoen Handwerken D.M.C.-artikelen Heerenweg 57, Heiloo V V Denkt aan Uw voordeel Gevraagd door oudere dame zit-slaapkamer met pension en goede verzorging! Brie ven onder nr 19, bureau van dit blad. Te koop 2-pers. Opklapbed i.pr.st., event, te ruilen v. 1-pers. Haesackerl. 8, Heiloo Mevr. Hasevoet, v. Foreest- laan 10, Heiloo (Blockhove) vraagt voor l'/2 a 2 dagen per week, Flinke Hulp Tel. 4346 Heerenweg 61, tel. 3231 Te koop aangeboden100 witte legh. hennen, 4 maan den oud. G. v. d. Neer, R. Hondsbosselaan 18, Heiloo. Biedt zich aan: huishoude lijke hulp voor 2 a 4 mid dagen per week. Brieven on der nr 18, bur. van dit blad. Garage te huur. v. d. Putte, Westerweg 107A., Heiloo De grootste sortering De beste kwaliteit Raadhuisweg 12 tel. 4127 Gevraagd: Meisje, dag. van 8.30—3.30 uur. mevr. E. Schuitemaker,Heerenw. 230, Heiloo. Straatweg 215 - Heiloo Telefoon 2225 VERLOREN EN GEVONDEN VOORWERPEN Lijst van gevonden en verloren voor werpen welke als zodanig in de week van 12 tot en met 18 augustus wer den aangegeven op het groepsbureau der rijkspolitie te Heiloo. Gevondenrode damesportemonnee, gele hond, jongenskar, parapluhoes, portefeuille, sleutelbos, ballpoint. Verloren: plastic autoborstel, porte feuille, beige kinderportemonnee, da meshorloge, sigarenaansteker, blauw hoofddoekje, portemonnee, kinder zitje, grijs wollen meisjesvest, man- denkar. Wilt u zelf schilderen? Wij heöben Schildersbedrijf N.J.BOLTEN Westerweg 259-Tel. 4836-Heiloo FILMS VOOR DE KOMENDE WEEK De reeds veel besproken film „Spar ta cus" is de komende week in het „Asta" theater te zien. Veel bespro ken vanwege de grootse opzet, het grote aantal filmsterren wat er aan meewerkte en het onderwerp. De film is gebaseerd op de roman „Spartacus" van Howard Fast. Het verhaal van Spartacus is het verhaal van een slaaf die de legioenen van de machtige Romeinse Republiek jaren lang de baas was. Na een groot aan tal overwinningen werd hij, en met hem vele slaven, verslagen. De vele gevangenen werden gekruisigd, de overigen op hun vlucht door de Pom- pejus verslagen. Kosten noch moeiten zijn gespaard om het verhaal om te zetten in een film. Groots van opzet zoals we reeds schreven. Twaalf millioen dollar kos te deze Amerikaanse film (in Hol lands geld 45 millioen gulden!) Terwijl het grootste deel van deze film, alhoewel in Italië afspelend, in Hollywood werd gemaakt, nam men ook een aantal opnamen in Spanje, Het betreft het gedeelte waarin de grote en beslissende veldslag tussen de Romeinse legioenen en het slaven- leger van Spartacus op de celluloid- band is vastgelegd. Daaraan werkten mee 8000 Spaanse soldaten. De vele bekende filmsterren welke aan „Spartacus" meewerkten zijn Kirk Douglas, Laurence Oliver, Jean Simons, Tony Curtis, Charles Qavin. Natuurlijk is deze film 00k in kleuren en in groot beeld. Een film welke natuurlijk in Heiloo, evenals elders, grote belangstelling zal weten te trekken. In verband met de lengte vangen de voorstellingen om half acht aan. In de matinee, zondagmiddag, is Audie Murphy weer te zien, nu in „Schietof sterf". ERNSTIG VERKEERSONGEVAL In de nacht van zaterdag op zondag had op de hoek Kennemerstraatweg- Stationsweg een ernstig verkeerson geval plaats. De autobestuurder H. M. P. uit Hei loo ging, komende uit de richting Limmen, voorsorteren. De scooterbe- reider P.C.v.d.V. uit Beverwijk kwam uit deze zelfde richting en ging links passeren. Hij reed daarbij tegen P.'s auto aan. De gevolgen waren voor de scooterberijder zeer ernstig. Hij be kwam een deuk in zijn schedel en liep een schedelbasisfractuur op. Het slachtoffer werd overgebracht naar het St. Elisabethziekenhuis in Alk maar. Zondagavond was hij nog steeds buiten bewustzijn. De scooter werd ernstig beschadigd, de auto slechts licht. De toestand van de 23-jarige Bever- wijker P. C. v. d. Vlugt, welke zater dag op zondagnacht ernstig verwond werd (zie elders in ons blad) is nog ongewijzigd. Hij was woensdagavond nog steeds bewusteloos. BOTSING TUSSEN TWEE AUTO'S Op de hoek Heerenweg en Laarman straat had zaterdag een verkeers ongeval plaats tussen een Goggomo- biel van de heer R., wonende te Hei loo en een B.M.W. Isetta, bestuurd door de heer J.D. uit Egmond aan Zee. Terwijl R. voorsorteerde om de Laarmanstraat in te rijden wilde D. links passeren. De Isetta reed daar bij de Goggomobiel in de flank aan waarbij D.'s autotje over de kop sloeg. De Egmonder liep daarbij een hoofdwonde op. Het wagentje van hem en dat van R. werden beide beschadigd. LIMMEN Eerste zelfbedieningszaak te Limmen Donderdag 23 augustus des voormid dags te 10 uur zal de eerste zelfbe dieningszaak geopend zijn voor het Limmer publiek. Het betreft hier het levensmiddelenbedrijf van de heer C. J. Twisk aan de Rijksweg te Limmen. De heer Twisk vestigde zich in de si garenzaak van zijn schoonvader de heer de Goede en verkocht naast alles wat een sigarenwinkel te bieden heeft ook verpakte levensmiddelen. Woensdag heeft de officiële opening plaats gehad door burgemeester Bosma. De heer Twisk heeft kosten noch moeite gespaard. De ruimte waar nu de zelfbedieningszaak wordt uitgeoe fend is geheel nieuw bijgebouwd. Het beslaat een oppervlakte van plm. 50 vierkante meter, terwijl aan opslag ruimte eveneens een 50 vierkante me ter ter beschikking van de heer Twisk staat. De aannemer Twisk uit Castricum heeft de bouw keurig ver zorgd, de heer P. J. van Kessel zorgde voor een uitstekende verlichting, het tegelwerk is verzorgd door de fa. Revers en van Tienen, terwijl schil der Koeman uit Limmen het geheel keurig in de verf zette. De luxe win kelbetimmering is geleverd door de fa. Otto Kind te Utrecht terwijl de fa. Wevers voor een moderne koelvitrine zorgde. Wij wensen de heer Twisk veel succes toe in zijn moderne winkel. Het be hoeft wel geen betoog, dat er ver schillende attracties aan de opening verbonden zijn. Voor VERHUIZINGEN EN TRANSPORTEN door geheel Nederland Sationsweg 22 - Heiloo Telefoon 2238 LIMMEN. Nic. Pouw heropende onder grote belangstelling zijn winkel en schoenmakerij. Burgemeester Bosma verrichtte officiële opening Hedenmiddag om 3 uur heeft Burgemees ter S. H. S. Bosma de hernieuwde zaak van de bekende schoenwinkelier Nic. Pouw officieel heropend. De Heer Pouw kwam in 1952 te Limmen en vestigde zich achter in een schuurtje van de hr. Erkamp. Hij had het bedrijf van de hfer Bern. van Kessel overgenomen, en begon als zelfstandige middenstander in Limmen zijn bedrijf. Zij gedegen vakkennis, welke hij gedurende 4 jaren had opgedaan bij de welbekende Gerb. Heyne te Castri cum, een vakman, die een internationale faam heeft en thans fungeert als voorzitter van de R.K. Bond van Schoenmakers, kwam hem in Limmen zeer goed van pas. De zaak begon te lopen want de Limipers wisten dat hun reparatiewerk nïet de nodige vakkennis verricht werd terwijl de jonge za kenman tevens een vergaande service gaf. Reeds na 3 maanden wist hij de zaak, een winkelpand van de heer C. Kroone aan de Kerkweg te kopen en verhuisde hij naar de beste stand van Limmen. Langzamer hand begon de heer Pouw ook naast zijn re paraties nieuwe schoenen te verkopen. Na 2 jaar volgde een verbouwing, de schoen makerij werd naar achteren verplaatst en het voorste gedeelte werd ingericht als win kel. Toen kwam op 4 april j.l. de brand, die de gehele schoenmakerij verwoestte als mede zijn gehele voorraad schoenen in de winkel. Het is te begrijpen dat de heer Pouw erg in zijn rats zat. Maar even een telefoontje naar zijn oude baas Heyne te Castricum en hij verkreeg direct de volle steun van hem en van de leden van de Bond. De schoenreparatie kon hij onder brengen bij de heer G. Heyne te Castri cum, J. Heyne te Uitgeest, Jb. Blokdijk te Heiloo en Nic. Nannes eveneens te Heiloo. Deze collega's hebben hem er toen „door gescheurd". Na 6 weken echter werd het genoemde genoemde collega's gezien het seizoen te bezwaarlijk om ook het hele werk van Pouw er bij te hebben. Toen kwam de ver lossing in de vorm van de spontane mede werking van de Eerw. Broeders van de St. Willibrordus Stichting. Deze stonden direct klaar om in hun schoenmakerij het werk van de heer Pouw over te nemen. Pouw had echter nog een grote zorg, nl. waar moest hij zijn gezin onder brengen. Geen nood. Zijn overburen de fam. Keizer was direct spontaan bereid het gezin van de heer Pouw gastvrij onderdak te ver lenen en het heeft dat 2 maanden gedaan. Mevrouw Keizer was zelfs bereid de schoenreperatie aan te nemen. Een uniek voorbeeld van naastenliefde dat vanzelf sprekend door de fam. Pouw ten zeerste gewaardeerd wordt. De uitgebrande zaak werd door de Fa. Jan Metselaar geheel verbouwd en hij wist het te creëren, dat er thans naast een hypermoderne schoenma kerij, geouttileerd met de meest moderne machines een moderne woonkeuken aan wezig is en alles een rijk karakter heeft gekregen. De Fa. W. Kuilman toverde met rijke kleurenschakeringen, de heer P. J. van Kessel bracht een zeer moderne verlichting aan, de Fa. Lute zorgde voor een bijpassende aankleding, terwijl de Fa. W. Hogenboom het loodgieterswerk uit voerde. Vrijdag 24 aug. is de heer Pouw in staat zijn uitgebreide klantenkring te ontvangen en de man van stuntacties voor de Limmer jeugd, denken wij maar aan de balonnenacties, de filmvoorstellingen, St. Nicolaasactie, waarin Zwarte Piet op zijn dak zat, zal ieder Limmer kind een leuke attentie bezorgen, als het deze en volgen de week hetzijn reparatiewerk brengt of een paar glanzende Ford-schoenen koopt. Wij wensen de heer Pouw veel succes toe in zijn hernieuwde bedrijf. BURGEMEESTER BOSMA groots gehuldigd door zijn Limmenaren Woensdagmorgen was de gehele raliiszaal gevuld met de vroede vaderen en het ge- meentepersoneel met hun dames. Loco Bur gemeester N. Kroone, de eerste maal in zijn loopbaan dat hij een raadsvergadering leid de, heette de jubilaris met zijn gezin van harte welkom, nadat het gezelschap door de heren Joh. Nuyens, G. Vink en C. Ad miraal waren binnengeleid. De heer Kroone roemde de prima verstandhouding en som de op wat er onder het 12Vè jarig bewind van burgemeester in Limmen gepresteerd is. Hij bood de burgemeester namens de ge meente een nieuwe ambtsketting aan en een nieuwe voorzittershamer. De heer M. Meyer kreeg vervolgens het woord en zeide, dat alle wensen nog niet in vervulling wa ren gegaan. Hij noemde de burgemeester een neutraal objectief mens, die vooral voor de kleine andersdenkende bevolkings groep alles gedaan heeft wat mogelijk was.. „Kijken wij maar eens naar de benoeming van het Hoofd van de L.L. School" aldus de heer Meyer. „Wij waarderen U zeer, omdat U geen onderscheid maakt." Ook betuigde de spr. veel lof over de bemoei ingen van de burgemeester t.a.v. de kleine woningvooruitgang in Limmen. Ook betrok spreker Mevrouw Bosa in de hulde en bood tenslotte namens wethouders en raads leden een antieke pendule aan. Vervolgens kreeg de Heer C. Admiraal het woord om te spreken namens de ambtenaren en ver dere personeel van de gemeente. „U heeft in Uw 44-jarige loopbaan door verschillen de promoties alle jubilea misgelopen aldus de heer Admiraal. De ambtenaren zijn U zeer erkentelijk voor al hetgeen u voor hen heeft gedaan en dankte de „baas" voor de prettige samenwerking en steun." Wij had den u misschien een auto willen geven, maar die heeft u al, daarom hebben wij iets ander gevonden hetgeen u ook nodig heeft nl. een scheerapparaat, hetwelk de heer Admiraal hem aanbood. Burgemeester Bosma vond idt een emotionele dag. Het herinnerde hem aan 12V2 jaar geleden toen hij in deze zaal geinstalleerd werd. „Ik kende niemand in Limmen" aldus de jubi laris; het hart van een burgemeester dankte de raad voor de prettige samenwerking, vooral de raadsvergaderingen kenmerken zich door een openhartigheid en eerbied voor elkanders opvatting. Toen ik in 1950 hier kwam had Limmen 2849 inwoners, nu 3312. Limmen is een vooruitstrevende ge meente en zal niet achter blijven bij gro tere nabuurgemeente. Hij dankte zijn amb tenaren voor de sfeer van vriendschap en de loyaliteit voor zijn persoon. „In de persoon van de heer Admiraal, mijn rechterhand in de administratieve vak, wil het gehele ambtenarenkofps mijn oprechte dank betuigen voor hun vriendelijke en steeds loyale houding tegenover mij als hun burgemeester, doch zij zullen het mij niet euvel duiden, wanneer ik hier een extra woord van waardering uitspreek aan het adres van de heren Admiraal en Nieu- wenhuysen, met wie ik 12Vè jaar onafge broken heb samengewerkt. Mijnheer Ad miraal en Nieuwenhuyseen tussen U en mij is in de afgelopen 12Vè jaar een echte vriendschapsband onstaan. Van U beiden heb ik de grootst mogelijke medewerking, vanaf de dag dat ik hier kwam, mogen ondervinden. Nog nimmer is er een ogen blik geweest, waarop U beiden tegenover mij een onvriendelijke houding ging aan nemen. Ik heb voor hetgeen U beiden presteert alle waardering en ik hoop van harte, dat de jaren die mij in deze ge meente naar ik hoop nog resten zich mogen kenmerken door vriendschap, loyaliteit en waardering voor elkanders op- en aan merkingen bij de uitoefening van onze ad ministratieve taak. Ik hoop, zo besloot de burgemeester zijn toespraak: „met Gods zegen mijn plichten als burgemeester nog enige jaren te mogen vervullen en nog dat gene te mogen bereiken wat ik gaarne de gemeente na mijn vertrek zou willen na. laten nl. nog meer woningen voor onze ingezetenen, een zwembad voor de jeugd en zo mogelijk een gymnastieklokaal en plannen voor de bouw van een nieuw ge meentehuis. God geve het In zaal „Friesland" Onder de tonen van de Limmer Harmonie schreed het gezelschap te ca. 3 uur café „Friesland" binnen waar allereerst de heer J. Seignette namens de verg. van Bloem bollencultuur de jubilaris dankte voor alles wat hij voor de verg. gedaan heeft. Mr. Breebaart sprekende namens de burge- EGMOND AAN DE HOEF Lezing over glasschilderkunst In het,, kader van de lezingcyclus sprak Dr. Schellart vrijdag j.l. over „Nederlandse Middeleeuwsche Kaste len". Door middel van een groot aan tal dia's waaronder zeer interessante luchtfoto's, virticaal genomen, onver wachte aspecten tonen betreffende de restanten van kastelen, die op de begane grond niet meer zichtbaar zijn, werd het in grote getale opge komen publiek door Dr. Schellart enige uren boeiend beziggehouden. Deze interpretatie van luchtfotogra fie ten behoeve van de kastelenstudie is voor het eerst in Nederland door Dr. Schellart met succes aangevat. Vrijdagavond 24 augustus a.s. zal de heer W. Bogtman uit Haarlem een zeer boeiende lezing houden over glas schilderkunst. De heer Bogtman, een der laatste uit het beroemde geslacht van restauratieglazeniers en schrij ver van het mooie boekje uit de Heemschut serie „Nederlandse schil ders", zal tevens aan de hand van kleurendia's (waaronder de mooie ramen van de slotkapel) het publiek vertellen over de vele geheimen van de glasschilderkunst. Een lezing, die voor belangstellenden meer dan de moeite waard zal zijn. De lezing zal weer in de Oude Pasto rie, Slotweg 9 te Egmond aan de Hoef plaats vinden en vangt zoals gewoon lijk weer om 8 uur aan. meesterskring verontschuldigde de zitter Mr. Wytema, die Opa geworden en nog wel even zou komen. Hij dan zijn collega voor de prettige vriends en de grote bekwaamheid als burgenie- Hij noemde Limmen een zeer vooruitst vende gemeente. Oook collega-burgeme de Sonnaville uit Akesloot dankte coll- Bosma voor de prettige samenwerking t, sen beide gemeenten. Burgemeester B uit Oudewater sprak in zijn toespraak zijn broer en wees erop dat hij zijn ta juist opgevat had. „Jij bent burgemees, met geheel je hart en ziel. Jouw zen zijn de zorgen van je gehmeentenaren". Ook burgemeester Smeets van O tricum getuigde van een 36 jaar rende hartelijke kennismaking. N mens de industriën van Limmen sprj de heer Schuurman en waardee de steun welke de industriën in L; men altijd van de jubilaris heb mogen ondervinden, ,.In dit h- materieele tijdperk is het zo g- eens bij u als een goed mens te k nen aankloppen" Adjudant Bor$: groepscommandant van de Rijkspo tie te Heiloo sprak eveneens w:; den van dank namens het politie soneel. Mevrouw Valkering sp woorden van waardering namer het Vrouwengilde terwijl zij ook met Bosma in de hulde betrok. Meest Mok sprak namens de jeugd. Hij 1 leveerde vooral de goedgevigheid v» de burgemeester en het College v B. W. als de jeugd weer eens ge te kort kwam. De Zeer Eerwaa Heer Pastoor Bangert zeide dat hii wegen parallel lopen. De burgem ter wordt benoemd door de koningi hij moet 25 jaar zijn, moet Nederk der zijn, wordt benoemd voor 6 j- en vertegenwoordigt het Rijksgez in de gemeentertr heeft een grote v antwoordelijkheid en wij zullen G bidden, dat U deze grote last in b" heid zal mogen blijven dragen. Oo Ds. Oskamp zeide dat de Ned. He Gemeente de burgemeester een war. hart toedraagt. Hoe hoger de r. des te meer verantwoording. DieV aan God en de medemens. U ma*' dit waar in de praktijk. Vooral als minderheid, die hiervan nooit i" gemerkt hebben. Wij kunnen alt| ten volle op u rekenen. U stond op bres waar het protestantse belang betreft. Verder spraken woorden v- dank de heren P. Baars namens drumband en de harmonie en Groot als dijkgraaf van de polder, heer Ant. Valkering sprak name,: het mozaiekencomite. „Ik was de ste uit Limmen die u kende, want heb u uit Oude Niedorp vandaan haald. Ik heb toen met u een babi. tje gemaakt en wist al direct wat in mijn wagen had". Hij dankte burgemeester voor alles wat hij v Limmen, voor de bollen, voor de v schillende attracties, ja, voor all wat de jubilaris voor geheel Limm gedaan heeft. Hierna sprak de co mandant van de brandweer de h" P. J. van Kessel: „Toen u in Limnr kwam hadden wij alleen maar materiaal. In 1956 op 31 januari, k u ons installeren, een nieuw ko met prima materiaal. Uw werk, wa* voor wij u zeer erkentelijk zijn. laatste spreker kwam de heer N* Beentjes ten tonele, sprekende mens de Toneelvereniging St. Ma ten, de kleinste vereniging, om zijn oprechte dank te betuigen v de steun en medewerking van de meester ondervonden. Hierna we het geschenk aangeboden van de b rij nl. een radio-combinatie. Zichtbaar ontroerd dankte de gemeester allen die hadden mede werkt deze grootse huldiging te h" ben doen plaats vinden. Hierna w het woord aan de inwoners van men, die in grote getale opkwam om hun burgemeester persoonlijk feliciteren. Voor burgemeester Bosma is dag een onvergetelijke geweest, veel spontaniteit had hij zeker 11' verwacht HEILOO BERICHTGEVING VOOR WAT HET WAARD IS Over de a.s. wethoudersverkiez! veau overeenstemming bereikt, dat „Naar wij vernemen is op hoog veau overeenstemming bereikt, dat heren Drs. H. J. Eysink (P.v.d. en H. C. Groot (K.V.P.) kandida staan voor de wethouderszetels Heiloo", aldus de Alkmaarse Coj rant van vrijdag 17 augustus, blad gaat verder met: „Het sta echter nog niet vast, of de candid tuur van de heer J. Bolten (K.V geheel van de baan is". Het schrijft verder De heer Groot zeker op acht stemmen rekenen, weten Mevr. H. L. J. BeekJans de heer J. H. Zoon (beide K. V. P de heer J. M. J. Kemme (Heil Belang), de fractie der V.V.D. de stem van de Chr. groepering, heer J. Pieters", aldus het beric in de A.C. van 17-8-'62 Naar aanl ding hiervan verzocht de voorzitt van de fractie van de P. v.d.A., D H. J. Eysink ons mede te delen,'' dus de Alkmaarse Courant van augstuus, dus een dag later dat fractie yan de P. v.d.A. voor een ov eenstemming als bedoeld in ons richt van gisteren niets bekend Wij menen in dit soort zaken n al goed geïnformeerd te zijn, ons ook niets bekend over „het gespre op hoog niveau" waar volgens deA. beslissingen genomen zijn als vo genoemd. Om dit verhaal helema uit de wereld te helpen kunnen wel medelen da-t morgenavond op Raadhuis een bespreking plaats h met de Raadsleden over de weth dersverdeling etc. Wellicht dat wel een beslissing valt!

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1962 | | pagina 4