jCC BOERMA'S Slijterij - Wijnhandel GREEUW fü wuWzorgen-Aan huis JEUGD, VREUGDE EN VREES SPECIALITEIT IN BRUIDSBOEKETTEN U kunt nu ook uw BRUIDSBOEKET laten prepareren op KLEUR échter plexiglas. Een exemplaar in in onze etalage MIJMERING... H U Panty's v.a. 1.95 Nylons 1.00 Knfcltousen Tva. 2.60 Kinder badstofsokken v.a. 2.50 foRen herensokken v 5.25 i U 0 Wollen 8 APRIL 1970 UITKIJKPOST FILMS VOOR DE KOMENDE WEEK In het .Asta'-theater draait weer de film ,Willst du ewig Jungfrau bleiben' (zaterdag en zondag 8 uur). De film beschrijft het leven van de 18-jarige Eva, een romantisch meisje, en haar vriend, de student Werner. Resp. gespeeld door Marie Liljedadi en Thomas Astan. Zij is gevoelig voor Werner's charme, maar wil zich niet gewonnen geven. Haar vriendin Yvon ne denkt er blijkbaar anders over, die heeft omgang met Werner's vriend Harry. Als Werner Eva wil overwel digen vlucht zij naar haar ouders. Door diens houding wordt zij ge schokt, nog meer als zij later ziet dat haar vader een verhouding heeft met een vriendin. Werner heeft intussen begrepen dat met zachtheid, attentie en romantiek hij veel bij Eva kan bereiken. Stan Laurel en Oliver Hardy zijn weer in ,Asta'. In ,Zet je zorgen opzij'. Ondanks het gebrek aan soldaten pro beren Stan en Oliver uit het Ameri kaanse leger te blijven. Als ze er toch in terecht komen .bakken ze brood jes wel erg bruin!' Zelfs als ze werk doen in de keuken. Na de oorlog proberen ze geld te ver dienen met een eetwagen te exploi teren. Dat gaat natuurlijk ook weer met de nodige rariteiten gepaard. Weer een kostelijke film voor de jeugd (zondag 3 uur). EVENEMENTEN VAN V.V.V. GEHEEL OP DOOD SPOOR Op verzoek zou het V.V.V.-bestuur proberen, wat men pleegt te noemen evenementen te organiseren. Van de sekretaris van de V.V.V. hoor den we maandagavond pessimistische geluiden. Een twintigtal verenigingen was hiervoor aangeschreven. Vijf, zegge en schrijve vijf ervan rea geerden maar dan nog negatief! Ook het artikeltje van de V.V.V. hierover haalde niets uit. De sekretaris, de heer Chr. v. d. Graaf lanceerde nu zelf een aantal attrak- tïes waarbij de middenstand betrok ken zou worden. Daar deze gedachte plotseling was opgekomen en het bestuur ervan nog niet op de hoogte was, zal daarover nog een beslissing vallen. Voor Wijnen en Gedistilleerd HOLLEWEG 55 TELEFOON 31535 KOLLEKTE SAKOR étere hulp voor 40.000 kinderen! zaak zit zo: er zijn 40.000 kirtde- rei\ in ons land, die van hun ouders opvoeding kunnen krijgen, die ze nddig hebben. Hoe eiat komt is niet in een paar woorden te zeggen, maar die Idnderen èn hun 'ouders moeten geholpen wor den. En \e wórden ook geholpendoor de kinderbescherming, zo/goed als maar mogelijk is. Dat is onoer meer een kwestie van geld. Voor een gópot deel komt dat geld van de overheid, die het /werk van de kinderbescherming - 150/ verenigingen en 300 tehuizen*! - subsidieert. Maar voor better werk, voor betere hulp is méér gelo nodig. Er is behoef te aan méér deskundigen, want goed helpen is een vak1^ Er/zijn meer men sen nodig om kinSerén en ouders zó te begeleiden dat de eenmaal begon nen hulpverlening Vok wordt afge maakt. Er moet /Systematisch en voortdurend naar goede pleegouders worden gezocht, Want veel kinderen kunnen tenslotte toch-, niet naar het eigen gezin terug of 'daarin blijven. Dat .zoeken' is 'een kpstbare zaak. Wil de kinderbescherming ,bij' blij ven, dan moet er geld zijfa voor onder zoek - daaraan ontbreekt nog veel. Kortom: de kinderbescherming helpt zo goed mogelijk, maar hei kan beter. Daarom is er ieder jaar een SAKOR- kollekte: deze keer van 13 \ot en met 18 april a.s. SAKOR betekent: SAmenyverkende Kinderbescherming-ORganisaties. Alle instellingen - ongeacht .kleur, zuil of gezindte' - delen in de op- c: kindergeluk) is voor geen op. JW geld - kan er wél voor zorgen/dat 40.000 kinderen an hun trekkofi komen, dat ze de be: te hulp krijgqh die maar denkbaar is, en een eerlijke kans voor een toekomst, waarop ieder kind recht heeft Vai13 tot 19 april gaan de SAKOR- bussten rond. brengst. Geluk (c geld te Geld - NOGMAALS DE ZETELVERDELING naar aanleiding van de uitslag bij de Statenverkiezingen Hét slot van het vorige week ge plaatste artikel, over de verdeling van raadzetels als de uitslag van de Sta tenverkiezingen als maatstaf zou worden aangenomen, klopt niet. Vanaf ,Bij de eerste verdeling konden' enz. Het moet zijn: Bij de eerste ver deling konden 12 zetels verdeeld wor den, bij de tweede geen en tenslotte gaan de restzetels naar de partijen met de overschotten, resp. K.V.P., V.V.D., Prot.-Chr., D'66 en de P.v.d.A. Hun aantal zetels zou dan komen op resp. 5, 4. 2, 2 en 4. Maar nogmaals, bij raadsverkiezingen spelen vele faktoren van plaatselijke aard een rol. EFFECT VOLLEYBALNIEUWS Dames 2 kampioen Rapide 1 was vorige week zo vriende lijk gelijk te spelen tegen Velox 2, waardoor Effect een voorsprong had van 3 punten, met nog 2 wedstrijden te spelen. In de wedstrijd tegen E.M.M. 2 zou dus het kampioenschap behaald kunnen worden, althans in dien er gewonnen zou worden. Welnu, Effect liet er geen twijfel over bestaan dat ze het kampioenschap van Dames le klasse fel begeerde. Zeker, de zenuwen speelden af en toe wel wat parten, maar desondanks kwam de zege geen ogenblik in ge vaar en met 154, 158 en 154 was het kampioenschap een feit. Een kampioenschap dat dit team volledig heeft verdiend. Vorig jaar gepromo veerd naar de le klas en dit jaar meteen al kampioen is een prestatie waar' Effect met recht trots op mag zijn. Lange tijd is het een nek aan nek race geweest met de Rapide da mes. Toen in de wedstrijd tussen beide rivalen Effect met 31 aan het langste eind trok, kreeg het kampi oenschap steeds meer gestalte. Het is zeker voldoening gevend dat het kampioenschap behaald werd door het team dat het meest konstant heeft gespeeld. Technisch en taktisch, doch ook elke week steeds weer de vol ledige inzet hebben dit resultaat mo gelijk gemaakt. Al met al ook een prachtig resultaat voor trainer M. Luyt, die dan ook terecht door de voorzitter van Effect, de heer G. Teitsma, mede betrokken werd in de hulde. Hij deed zijn woorden verge zeld gaan van een bloemenhulde en bracht ook de coach de heer N. Bak ker, dank voor de bijdrage die hij ge leverd had bij het behalen van dit kampioenschap. Hierna overhandigde een glunderende trainer eveneens bloemen aan het team. Qok de heer Groen, bestuurslid van de Nevobo, wenste het team geluk met het behaalde resultaat en liet deze gelukwens eveneens vergezeld gaan van de daarbij horende bloemen. Tot slot meldde zich het damesteam van E.M.M. met de bloemen en de hartelijke gelukwensen. Een geste die door dc dames zeer op prijs werd ge steld. Hierna verbleef men nog gerui me tijd gezellig in de kantine bijeen, waar nog vele gelukwensen in ont vangst mochten worden genomen. Al met al een feestelijke gebeurtenis, welke zeker niet zal nalaten een sti mulerende werking te hebben op de verdere prestaties van deze vereni ging. Dames 3 wist in een aardige wedstrijd Rood-Wit 2 met 31 te verslaan, daardoor de kans op de op promotie gevende 2e plaats tevens te behouden, fleren 3 moest in R.W.S. met 31 de meerdere erkennen, terwijl heren 4 verrassend De Kern 2 een gelijkspel afdwong. OPHOKPLICHT VOOR POSTDUIVEN IN N.-HOLLAND Ter voorkoming van door postduiven aan te ritbten schade aan land- en tuinbouwgewassen heeft, evenals in voorgaande jaren het geval was, over leg plaatsgevonden tussen de Neder landse Postduivenhouders Organisa tie, de Consulent voor de Akkerbouw in Noord-Holland, de Gewestelijke Raad voor Noord-Holland van het Landbouwschap en de Direktie Fau nabeheer van het Ministerie van Landbouw en Visserij. Het resultaat van dit overleg is dat voorlopig van 10 april tot en met 30 mei 1970 in Noord-Holland iedere dag de postduiven door de postduivenhou ders worden opgehokt tot des na middags 5.30 uur. Ook des zaterdags en des zondags bestaat deze ophok- plicht. De postduiven mogen wel deelnemen aan de wedvluchten en africhtingen, doch na aankomst moeten zij worden opgehokt tot 5.30 uur n.m. Postduiven, die zich tijdens deze pe riode en vóór het aangegeven uur, toch op het veld bevinden lopen een zeer grote kans ten offer te vallen aan de maatregelen, die noodzakelij kerwijs getroffen zullen worden ter bestrijding van wilde en verwilderde duiven. In dit verband moge er op worden gewezen dat op wilde en verwilderde duiven zal worden gejaagd, terwijl er voorts rekening mee moet worden gehouden dat ook nog wel eens ge bruik wordt gemaakt van vergif. In het belang van de postduivenhou ders en van de landbouwers dringen de Nederlandse Postduivenhouders Organisatie en de Gewestelijke Raad vpor Noord-Holland van het Land bouwschap er met de meeste klem op _aan zich strikt aan bovengenoemde "afspraak te houden, hetgeen derhalve betekent dat landbouwers zich na 5.30 uur n.m. zullen dienen te onthou den van een bestrijding der duiven, terwijl voorts in geen geval mag wor den geschoten op overvliegende post duiven, terwijl de postduivenhouders zich strikt moeten houden aan de op- hoktijden. De landbouwers gelieven bij beteke nende schade aan hun gewas, veroor zaakt door duiven, dit direkt te mel den aan de heer C. Schoen, ambte naar van de buitendienst van de Di rektie Faunabeheer, Geversweg 6 te Castricum (telefoon 02518-52485). Onlangs werd in het NJÏD een artikel gepubliceerd waarin>é£n van de leden van het Oranjekomitete aan het woord kwam. Op zich lijkt he\ in dit artikel te gaan om een zaak vón weinig be lang en het zou/bij het kinderachtige af zijn om hipt uitgebreide polemie ken over te ,£aan voeren. Toch mag dit artikeltje een aangrijpingspunt zijn om wat uit het hart gegrepen is eens te spuien. Hat zit zo: In Heiloo bestaat een groep jongeren die bijeengeschaard zijra onder de naam Buk-Buk. Je zou hetleen soort jongerencentrum kun nen Vioemen. Zoals het met alle jonge rencentra gaat die iets meer willen dan pilsje drinken, sigaretje roken, lijdt ^et financieel een moeizaam be staan^ wat resulteerde in een schuld. Plotsdling echter leek daar de redding nabijleen grote circustent, feest, geld in hei laadje. Maar wat bleek na verlooè van tijdwèl een grote circus tent, opk een feest, maar géén geld. Buk-Biyk besloot toen elders een feest te organiseren met de mogelijkheid om wel pnigszins uit de financiële zor gen te geraken. E.e.a. werdj met het Oranjekomitee besproken en er werd gevraagd om begrip voor de situatie. Wat bleèk echter naderhand: geen begrip. Kenmerkend voor dit onbe grip was wel één van de uitspraken van de woordvoerder van het Oranje- komitee, d&t een kwestie van schuld geen zaak \vas voor het kopiitee. Op zijn zachtst\ gezegd een uitspraak die getuigt vary weinig wijsheid, alleen past in het lenge straatje van de or ganisatie Vein vieringen rond 30 april en 5 mei. Voor een Oianjekomitee is het wel slagen van deze vieringen uiteraard van veel mc4r belang dan het voort bestaan van Velke jongerengroep, so ciëteit enz. depn ook. Een begrijpelijke maar naar oèze mening niet zo erg gezonde zaak.l Maar genoeg '.daarover. Onbegrip en eenzijdig redeneren zijn nu eenmaal puur menselijke zaken. Daar proberen we mee te levpn. Ook wij kunnen er schuldig asm Eijn. Deze gebeurtenis willen we aangrijpen om iets andérs naar voren te t rengen. Jeugdbeweging ?n, aktiegraepen, soci ëteiten, jeugdcentra, kaboiftertoestan- den worden inl het algemeen gezien als hobbyïstisclie aktiviteitjen van een stel aardige, sbms minder aardige jongelieden. Hei gevolg hiervan is dat de waarde van deze aktivi^eiten in de regel niet zo erjg hoog wofdt geacht. Manifestaties tdr gelegenheid van 30 april en 5 mei worden door de over heid financieel neel wat hoger geho noreerd dan jeugdwerk in zijn meest uitgebreide zin. Toch is het niet Vaar! Jeugdwerk is niet minder belangrijk dfin vieringen ter gelegenheid vap nationale feest dagen. Jeugdwerk is zelfs belangrij ker. Want jeugdwerk - laten we het maar even zo noemen - fs leren leven, iets wat we tot nu tq leerden. Leren leven een toekomst, die ong zal gaan aannemen. Begrijpelijk dat dit góq een oudere generatie!, grijpelijk dat het een voor een groep jong sterk bewust is van rende maatschappij, gen in de maatschq van technische ont doorgaan, hoe Van óp school niet et het oog op kende vormen zorg is voor I Evenzeer be- 1 grote zorg is pren, die zich zich verande- De veranderin- tengevolge vikkelingen zal bok, ook zonder het voeren van aktifcs, ludiek, zacht aardig of revolution? De jeugd of jong klaar zijn, wil straks de mental] alle veranderinge kunnen aanvaard lens wil hiervoor foorkomen dat hij kracht mist om in zijn leven te en ten goede te STATIONSWEG 111 - HEILOO - TEL. 313 0 gebruiken. Er is éeri. groep jonge men sen die niet in fle kou wil komen te staan, zoals op, het ógenblik al dage lijks gebeurt, met het gevolg dat het aantal psychiaters hand over hand moet toeneme Jeugdwerk, of hoe u het noemen wilt is belangrijker dan 30 april of 5 mei; zelfs belangrijker dan de aanleg van een zwembad of noem rrtaar op. Overigens/komt er 30 april wel een groot en geweldig feest voor de jeugd in Heiloq en omstreken, wlen hoeft die avond niet op een houtje, te bijten! Wat dat betreft was het Ordnjekomi- tee wat voorbarig. We kunnen 500 man herbergen gedurende eèn non stop-programma waaraan 3 bandjes meewerken. In het Brunogèbouw, waar het feest vanaf 7 uur gegeven wordt, kun je je in enkele ahdere zalen onttrekken aan het daverende geweld van de popgroepen en einder het £enot van de geur van wierook en een drankje, jezelf weer vinden. Een feest in eigen stijl, maar voor iedereen! Een feest zoals in Heiloo no^nooit werd gegeven. Bestuur van Buk-Buk BUK-BUK OPEN VOOR DE JEUGD BENEDEN DE 18 Vanaf zondagmiddag 12 april zal Buk-Buk aah de Pastoor van Muijen- weg iedere ;zondagmiddag Ook open zijn voor jonkeren beneden de 18 jaar. De ban is geproken; iedereen kan ko men, jong enloud, vaders/en moeders, kinderen en kleinkinderen. Er zal ge zorgd worden voor plezier, muziek, gezelligheid eA een drankje. Wij hopen dateer van deze gelegen heid veel en druk gebruik zal worden gemaakt, wantl het moet nogmaals gezegd worden\Buk-Buk is er voor iedereen, Buk-Bdk is er voor Buk- Buk'ers en dat fcijn we allemaal, gro te mensen er> k}eine mensen, van Buk-Buk kun 'je iéts maken dat van jezelf is. Misschien een leuk idee. Neem eens een tekeningetje mee des noods van je kleine\zusje of van opa; er zal gezorgd worden voor punaises. Tot zondagmiddag ri?et of zonder te kening. Verder kunnen we \nog vermelden na dit al lange artikél, dat zaterdag 11 april op onze sociëteit zal optreden het duo .Moeders hoop in bange dagen' een ydorstelling die je teker niet mag missen. En neem voordl je vriend of vriendin mee. En als allerlaatste: woensdag 22 april is \er boetseren. Leuk joy! Tot kijk. Als ik 's avonds naar de teeveè Avte kijken en ik zie de reklame, dan moet ik wel eens denken aan de tijd dat ik nog een kind was. Toen was er geen televisie en ook geen televisiereklame vanzelf. Dan zie ik in gedachten veel mensen van vroeger en ik vraag mezelf af: .Hebben die wat gemist? Hebben die mensen al die boodschappen die ge bracht worden niet gemist?' Ze hebben nooit het biologisch wonder meegemaakt wat tegenwoordig in de waspoeder schijnt te zitten. Ze heb ben nooit die margarine geproefd die toch zo hard nodig is voor het gestel van de mens. Nee, ze aten slechts roomboter. Ze wisten niet wat het was om filet te peuzelen, ze bakten gewoon malse schol. En dat deden ze niet in de margarine die zo prachtig bruin wordt; maar in puur vet van hun eigen gemeste varken. De mensen in die tijd hadden ook niet van die zeldzame zeep die de huid zo jong doet blijven en die ook zo gezond is voor de bloedsomloop. Van elektrische dekens hadden ze nog nooit gehoord en slechts een enkeling wist iets over schuimrubber matras sen. En dan praat ik nog niet over de huis dieren. Als we alles moeten geloven hebben die arme dieren ook niet wei nig gemist! Al die lekkere blikjes die ze nu hebben. Men praat maar over vitamine en mineralen, maar nagaan kun je dat nooit. Dat het voedzaam is, nemen we klakkeloos aan, maar zeker weten doen we het niet. Als ik al die dingen hoor en zie, dan denk ik vaak aan die mensen van vroeger. Ik zie dan mijn oom Bertus. Deze man wist niet wat reklame was. Het is hem ook nooit gevraagd, maar men kan er van op aan dat oom Bertus het niet wist. Daar zat hij niets mee. Hij ging op tijd naar bed, lekker op z'n kapokmatras in de bed stee en 's morgens er op tijd uit. On der de douche? Welnee, buiten aan de pomp en als het gevroren had, nou, dan ging het overhemd zo aan. Geen mens die er erg in had. En dan aan de brinta? Nee hoor, een stevig rog gebrood kwam op tafel, een flinke laag spekvet er op en de maag kon er tegen. Van gefiltreerde koffie had hij geen kaas gegeten, maar zijn zelf gemaakte kopje troost mocht er we zen. En als het kijkpubliek van de reklame denkt dat je oud kunt worden door al die dure dingen te kopen, dan heb ben ze het mis. Want oom Bertus had van dit alles niets in huis. Ook niet van die zeldzame zeep. Hij is even goed negenentachtig jaar geworden... HENRIETTE KEGGE. Schoenhandel en le kl. rep.inr. Raadh.w. 11, Heiloo, tel. 31009 ZO SCHAAKTE .OPPOSITIE' Op 31 maart? ontving Oppositie I het 2e tiental van Pat-Mat, dat wegens niet opkomery van bord 2 en" 7 metéén al met een 20 achterstand begon. Of dit .Oppositie' voorbarig in een overwinningsroes brachv is moeilijk te zeggen, dodh om 11 uur was de stand 22. Daterna kon alleen Pol- huys winnen, tetwijl Ligthart, Sneek en na zeer goed Verdedigen ook Over- duyn de remisehaven binnenzeilden. Einduitslag derhalve 4%5Y2, waar mede het eerste tiontal de kompetitie ongunstig afsloot, Voor de interne kompetitie werd ge speeld Winterkompetltie: SleutelDe Jager afgebr. V. ReusWèrksman 01 Zomerkompetitie H. ReusJonker Vu Niehaus jr.De Graaf 01 G. BonselKaspers 01 Maandagavond gaat .Oppositie' II naar Wieringerwerf voorlde laatste wedstrijd van het seizoen lS(69/'70. OOK BOOMAANPLANT IN HET HEILOOERBOS Ook in het Heilooërbos is men weer tot boomaanplant overgegaan. Er wa ren door het rooien van tal van oude en zieke bomen, veel open plekken ontstaan. Zo in de zogenaamde Ronde O-laan en op de Kennemerstraatweg hoek Kuillaan. Een 106-tal bomen werden geplant. Beuken zijn er o.a. aan de Ronde O-laan geplant; beuken en linden op de Kennemerstraatweg hoek Kuillaan. Daar zijn ook geplant hazelaar, lijsterbes, haagbeuk en zoe te kers. Om de nieuwe aanplant te bescher men zijn gaasafzettingen aangebracht. Helaas altijd nog nodig! 0 L I M M E N ekre- evrouw R.-K. VROUWENGILDE I Afdeling Limmen Op dinsdag 14 april wordt ijl St. Maarten Ide laatste bijeenkomst van dit seizoen gehouden. Aanvang19.45 uur. Na de jaarverslagen van taresse er) penningmeesteress de bestuursverkiezing. Aftredend len niet herkiest mevr. Rode'phuis-Janssen en Valkering-de Lange. De nieu didaten, die door het bestuur/zijn aan gezocht zijn :i mevrouw Stroqthoff-van Lieshout en 'mevrouw Punt/Stam. Eventuele andere kandidatén kunnen - mits voorzien van 10 handtekenin gen - een dag\voor de bijéénkomst bij de bestuursleden worden ingeleverd. Ook zullen weideze avond, voorzover mogelijk, het 2omerreisjé bespreken. De datum hiervoor is tfeeds vastge steld op dinsdag 19 jufli. De kosten bedragen ongevöer 25/, Naast het statuaire gedeelte gaan we kienen om mooie prijzeö Laten we door ons aller aanwezig heid deze laatste avond tot een ge zellig besluit mak^n. LI MM E N -NIEU WS A.s. zondag een kqrt programma voor Limmen, waardoor voor het eerste elftal de kans blijfti bestaan een trapje hoger te komen te^en Zeevogels, maar als derby zal dit itoch weer niet zo gemakkelijk gaan. Belangstelling gaa 2e elftal dat tot n< kans heeft naar ook uit naar het toe een redelijke reserveklas van de K.N.V.B. te verhuizen en de junio- WAT VOOR NAAM VOOR HET ZWEMBAD Het dagelijks bestuur der gemeente is op het aantrekkelijke idee gekomen de inwoners te betrekken in de naam geving van het binnenkort te openen open-zwembad. Dit middels een prijs vraag. B. en W. hebben daar bekend heid aan gegeven in de .Uitkijkpost' van 25 maart 1970. Wij willen er op wijzen dat zij die mee willen doen de door hen bedach te naam vóór 15 april dienen in te zenden. Uitsluitend ten gemeente huize! KAMPIOENSCHAP VAN HEILOO KLAVERJASSEN Melco eerste Zoals ieder jaar, organiseerde de Amusementskommissie van s.v. ,De Foresters' op vrijdag 3 april jl. een klaverjas-drive om het kampioen schap van Heiloo. Deze keer werd dit kampioenschap gewonnen door een koppel van de Melco personeelsvereniging. Burgemeester mevr. mr. J. M. Corver- van Haaften had een wisselbeker be schikbaar gesteld, die zij zelf kwam uitreiken, evenals de andere prijzen. ,Ik begin te geloven, dat men bij de Melco werkelijk met melk meer mans is,' zo sprak de burgemeester. I'weede werd een koppel van s.v. De Foresters, derde H.S.V. en de vierde plaats werd ook weer bezet door een koppel van de Melco. ren 1 die theoretis< ranglijst voorkomen Het programma zie Limmen 1ZeeVog Kassabeurt hebben B. Admiraal. Purmersteijn 3-r—Li: Limmen 4FJhmin; Junioren: Assendelft 14-Lh Zaterdag 11 april: Aspiranten De Rijp A—Limme: MEDEDELING T. h boven aan hun er als volgt uit: ïls 1, 14.30 uur. 3. Hes, K. Min en en 2, 14.30 uur i's 3, 12.00 uur ;n 1, 12.00 uur. A, 14.30 uur. ).S. LIMMEN Door misvèrstand kori de vorige week donderdag de gym vin 18.45 uur en 19.45 uur1 niet doorgj hierbij onze excuses at Deze w^ek gaan de door. .an. Wij bieden fessen gewoon Het Bestuur. yOLLEYBAL-NtEUWS ORANJE De eruge uitslag die ikkan melden is de 30 nederlaag van het tweede damesteam. Kennelijk hepben de da mes al hun krachten gegeven in de eerste set: 1416. De overige sets gingen zij kansloos ten ond^r. De promotiekansen zijn nu wel ver keken. Het) programma voor dezeweek: donderdag, 20.15 uur, dameq, Voluit 4 Qranje Wit 2; donderdag, 21.15 uur, heren, Oranje Wit 1Typhoon 4; vrijdag, 21.15 uur, dames, Voluit 1 Oranje Wit 1. Op papier voor dames 2 de gemak kelijkste opgave en voor heren 1 de moeilijkste. In ieder geval behoren er een paar winstpunten behaald te wor- def.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1970 | | pagina 8