WM - VAN HIER EN DAAR - a Installatiebedrijf TROMP NV. LIMMEN Voor eportai AKERSLOOT ZELFB0I CENTRALE VERWARMING GAS-, WATER- en SANITAIRE installaties X INSTALLATIES opnieuw gestoffeerd BURGERLIJKE STAND ïrlj - Wijnhandel .PRACHT EN PRAAL' in Akersloot Oranje Wit volleybal Kennemerstraatweg 269 a TeTéfobrr 02200 - 30339 Heiloo H00GEB00I Limmen-nieuws Herv. Gemeente Limmen -¥■ V oorlichtingsa vond Groenten en fruit' T.I.O.S. houdt jaarlijkse ledenvergadering Jongens B-groep kampioen van jeugddagen Harmonie Excelsior' KNIPPEN AFSPRAAK^ Moderne coiffures Modern haarwerk Ouderwetse tyice 25 tot 50% korting op synthetische pruiken BENOEMING ONDERWIJZER PROEF MET KOOPAVONDEN OP VRIJDAG Voor uw KLEUREN TV DOORSTROMING BEGINT OP GANG TE KOMEN BIJZONDER CONCERT 20 JANUARI 1971 ran niet meer weg te denken zijp aangelegd door dagelijks leven als deze SCHAGENA- MOLENSTRAAT 30 - TEL. 02240-2515 HEERHUGO WAARD - MIDDENWEG 153 - TEL. 02264-2015 HEILOGT - WESTERWEG 279 - TEL. 02200-32821 Tevens speciale volgens onze nchthjnenènTspdeo^onze kontrole. Wij geven u vrijblijvend inlièhting&rs^n adviezen. Ondergetekende Jjeeft interesse in Aanleg Cehtrale Verwarming Zelfbouw Centrale verwarming Aanlag Sanitaire Installatie Naam': Adres Woonplaats,: Telefoon Wat al meer gebeurd is, gebeurde afge lopen week bij het eerste damesteam weer. De kans op een gelijkspel ging weer verloren. Jammer van die beslissen de set steeds. Het kost steeds een punt. De aspiranten deden het beter. Zowel meisjes 1 als de jongens wonnen. De meisjes met een duidelijke 30 zege op Lycurgus 2 en de jongens door een tak- tisch wel goede wedstrijd tegen Odin met 21. Deze week alleen een programma voor de seniorenkompetitie. In verband met de Europese schaatskampioenschappen spelen de aspiranten niet. Donderdag: (dames) Oranje Wit 2 Phoenix 5, 20.15 uur. Vrijdag (heren) DOS— Oranje Wit, 19.15 uur. Voor beide teams moet de volle winst te behalen zijn. De tegenstanders verkeren in de onderste regionen van hun klasse. Hoewel juist dan is het oppassen voor zelfoverschatting. UW MEUBELEN Dit beHgefFvoor u geen bezwa te zijn. W/fj komeiKyrijblijvend met een uitgebreide ftollektle aan huis. Zowel voor kf^ssiek/ahtiek of mode Stofferingsbe Westerweg 64 - Limmen Tel. 02205-338 en 488 Voor het a.s. weekend staat voor Lim men slechts één ontmoeting op het kom petitieprogramma nl. de voor de 3e maai vastgestelde wedstrijd L.S.V.V. 1Limmen 1 De wedstrijd begint in verband met het uitzenden van het schaatsprogramma uit Heerenveen om 11 uur. Vertrek precies 10 uur vanaf Dampegheest. Een vriendschappelijke junioren-ontmoe ting heeft plaats op het Alkmaarse Boys terrein nl. Al km. Boys 1Limmen 1, eveneens om 11 uur. .Met ingang van 1 januari 1970 wordt de hervormde gemeende van Limmen pasto raal geholpen door die van Heiloo. Eenmaal per maand worden de Limme- naren verwezen paar de kerkdiensten in Heiloo. De kerkdiensten in Limmen zelf worden in hoofdzaak verzorgd door ds. Bloemhoff, ds. Van Dam en ds. Ouwen- dijk. De aanvangstijden zullen wisselend zijn. Daar ds. Van Dam en ds. Ouwendijk in de regel eerst een dienst in Heiloo te verzorgen hebben, zullen de door hen ge leide diensten in Limmen meestal om 11 uur nanvange^i. De school catechisatie en de pastorale verzorging is Us. OÓwendijk voorlopig toevertrouwde Als regel is hij op woens dag in Limmen. VEEL BELANGSTELLING BIJ HEROPENING VAN t S<'HONG'S VISHANDEL De officiële heropening van Schong's vis handel die woensdagavond op feestelijke wijze plaatsvond trok veel belangstel lenden. Zowel de familie Schong jr., alsook de heer en mevrouw Schong sr. kwamen handen tekort om de vele felicitaties in ontvangst te nemen, felicitaties die veel al van bloemstukken en kado's verge zeld gingen. Naast de heropening werd ook het 25- jarig bestaan vah deze zaak aan de Ken nemerstraatweg gevierd. Zoon Huib zal nu met zijn vrouw samen de zaken gaan behartigen. Hij hoopt dat de. grote klantenkring die zijn ouders hebben opgebouwd zich in deze moderne Zaak verder zullen uitbreiden. Deze prachtige zaak is opnieuw een aan winst voor hét: winkelcentrum aan de Kennemerstraatweg. We wensen het jeugdige echtpaar erg veel succes Dat domme roken toeh Van de week heb ik de zoveelste poging ondernomen om van het rojcen af te ko men. Het is weer eens mislukt. Slap, zégt u? Ja, u hebt volkomen gelijk. Het hele leven is een vallen en opstaan en met dat opstaan heb ik altijd fneer moei te dan met hét vallen. Je moest eigenlijk konstant een engeltje naast jg hebben die je overeind houdt. Als die engel dan maar niet al te mooi is. Toch is het roken een te ernstige zaak om gekheid over te maken. Het is ergens belachelijk dat er niet op grote schaal anti-reklames gevoerd mogen wórden. De sigaretten-fabrikanten zullen wat an ders moeten gaan produceren. De over gang van kolen naar olie en gas is toch ook mogelijk gebleken. Misschien kunnen de winkeliers die deze .stinkstokken' vér kopen dan wel een sexboetiekje openen. Ze rijzen als paddestoelen uit de grorid en zfjn gewoon ,in'. Je kunt altijd nog beter je geld aan diq malle dingen weggooien en ze dan als curiositeit aan de muur prikken. Je zou ook gewoon kunnen stoppen met roken maar hoe Uitgenodigd door het K.V.G. en de Ned. Bond van Plattelandsvrouwen gaf een team van het Produktschap Groenten en Fruit voor een zeer goed bezette zaal een uiteenzetting over de belangrijke rol, die deze produkten in ons leven innemen. Nadat een ieder was voorzien van een aantal fleurige folders en een lot, vertel de de voedingsdeskundige hoe men groenten en fruit moest bereiden om van de gunstige eigenschappen van deze pro dukten het meeste profijt te kunnen trekken. Duidelijk kwam naar voren, dat de voe dingsstoffen hierin noodzakelijk zijn om het lichaam gezond te houden. Aan de hand van dia's werden zeer sma kelijke gerechten vertoond, die waar schijnlijk menigeen hebben doen water tanden. In de pauze werd door het Produktschap aan een ieder een gevulde tomaat aan geboden, een geste die bij iedereen let terlijk en figuurlijk in de smaak viel. Tevens werden enkele fruitbakjes ver loot. Na de pauze werd vertoond ,Mijn liefde is groen', een alleraardigste film, waar uit duidelijk bleek, dat men niet te een zijdig met groenten moest zijn, maar dat variatie in de .dagelijkse pot' niet wen selijk, maar dringend noodzakelijk was. Dit gegeven werd op een komische wijze gespeeld door o.a. Pieter Lutz en Beppie Nooy. Een avond, waarop beide besturen met voldoening kunnen terugzien. Dinsdag 26 januari wordt de jaarlijkse ledenvergadering gehouden in St. Maar ten. De aanvang is om 20.45 uur. Alle leden boven de 15 jaar worden hiervoor uitgenodigd. Bestuursverkiezing: hierbij zullen aftre den: Mevrouw Castricum-Baltus, (niet herkiesbaar) en de heer C. Lute (herk.). Als nieuwe kandidaten zullen worden voorgedragen: de heren J. Bruyns, N. D. Goede en mevrouw Meijer-Koot. Tegenkandidaten moeten uiterlijk 1 dag voor de ledenvergadering bij het bestuur worden ingediend. Komt allen zoveel mogelijk; het ver hoogt de gezelligheid. De jongens b-groep van T.I.O.S. is na vier wedstrijden kampioen geworden. De laatste jeugddag was in Akersloot. Zij mochten een beker in ontvangst nemen. T.I.O.S. 1 van de D-groep eindigde op de 2e plaats. Jongens vanaf deze plaats, van harte proficiat. De meisjesgroepen C en A hebben in februari de laatste jeugddag. De uitslag wordt tezijnertijd bekend ge maakt. Zaterdag 23 januari a.s. geeft de Har monie in samenwerking met de beide Drumbands hun jaarlijkse muziekuitvoe ring in het Parochiehuis ,St. Maarten'. Aanvang 8 uur. De toegang is gratis. Na afloop gezellig samenzijn met een prii^ia stukje dansmuziek. Vrije vogels' In Heerhugowaard ondernemen de na turisten ,De vrije vogels' weer diverse pogingen om naakt te mogen rondlopen. Voorlopig tracht de gemeente de boot nog ver van zich af te houden. Ik denk wat dit betreft aan 'n eilandje in een heerlijk klimaat. Het is hier veel te koud om paradijsje te spelen. Wat moeten we overigens met al die bruine blotertjes die we net een kleedje hebben aangetrok ken. Moet dat nu weer uit? Teetje. Geboren Catharina A. M., d.v. C. Sprenkeling en C. G. M. Brouwer; Agatha C. C., d.v. L. M. Konijn en M. M. van Schagen. Elders geboren: Monica E., d.v. C. N. T. Castricum en Alida M. Braas; Désirée F., d.v. J. Best en A. Vis. Monique A. B„ d.v. A. P. de Vries en E. B. M. Schuit; Patricius D. G., z.v. B. J. Waardijk en A. C. A. Langedijk; Philip Hendrik, z.v. J. de Groot en A. J. Vos. Getrouwd: Martin G. J. ten Have en Cornelia de Waard. Overleden Hermanna F. Bogert, 47 jaar, echtg. van H. Verdonk; Herman Stikvoort, 45 jaar, e.v. W. A. van 't Hof. Elders overleden: Jacoba V. M. Stoop, 18 jaar, ongehuwd. v. Aostastraat 4, acP Telefoon 31 Tabak Heiloo Parfumerie^ Voor Wijuen ert Gedistilleerd HOLLEWEG TELEFOON 31 \yiJ BEZORGEN AAN HUIS en altijd kop, klem en standaard kado TEL: 30502 IN HET STATIONSCENTRUM - STATIONSWEG 78 Maandagavond jl. vond in café Verduin de oprichtingsvergadering plaats van een aquarium- en volièrevereniging die de naam kreeg .Pracht en Praal'. Twee-en-twintig mensen meldden zich spontaan aan als lid terwijl er deze week nog zeker zo'n 15 nieuwe leden bij zullen komen. Tot sekretaris werd benoemd de heer C. A. v. d. Veer. U kunt zich ook als lid opgeven bij de heer P. F. Kuikman, Wagnerlaan 26, tel. 02513-3307. Kombinatie Men heeft deze kombinatie welbewust gekozen. Door het grote aantal leden is men nu in staat een clubblad uit te ge ven en voor tentoonstellingen is het ook erg leuk om tropische visjes en vogeltjes samen te brengen. Doel Het doel van de vereniging is o.m. het bevorderen van de aquarium- en volière- sport en door het uitwisselen van gege vens de kennis omtrent deze sport of liefhebberij te vergroten. Men wil dit o.a. doen door één maal per maand bij elkaar te komen en dia-avonden en le zingen te organiseren. De vereniging gaat zich aansluiten bij de nationale Bonden waardoor men naast het club blad ook maandelijks een verenigings orgaan van de Bond ontvangt. Ook van de zijde van de jeugd is er veel belang stelling. Vogels die een nestje breien ,Die tropische visjes en vogeltjes komen uit de gehele wereld' vertelt ons één van de enthousiaste oprichters, de heer Knik- man. ,Het is ontzettend leuk om gege vens uit te wisselen en via lezingen en bladen wat meer te weten te komen over de verschillende kweekmethodes. Er zijn b.v. vogeltjes die een nestje breien en weer anderen die het liever weven. Je kunt ook onderling vissen, plantjes en vogels ruilen of aan elkaar verkopen. Er zijn vogels, zoals b.v. de Gould Amadines, die nergens meer te koop zijn maar die je dan toch door je relaties nog eens uit een kweek kunt bemachtigen. Ook het juiste voederen is van belang en niet te vergeten het juiste inrichten van een volière of aquarium.' Wanneer u interesse hebt om oqk wat meer van dit alles te weten te komep, kunt u zich als lid aanmelden bij deze gloednieuwe vereniging. Burg. en weth. stellen de raad voor de heer A. E. Koster te benoemen als on derwijzer aan de J. P. Hasebroekschool. In vaste dienst, want de heer Koster was al één jaar aan deze school, als tijdelijk onderwijzer, verbonden. Burg. en weth. hebben zich tot de raad gewend met het volgende: ,De Gezamenlijke Middenstandsvereni ging .Gemidza' verzoekt bij brief van 13 november 1970 voor de periode van 1 maart tot 1 september 1971 bij wijze van proef de winkels op vrijdagavond van 19.00-21.00 uur geopend te mogen hebben. De Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Hollands Noorderkwartier adviseert in haar schrijven van 10 december 1970 het verzoek van de Gemidza in te willi gen, omdat het slechts om een proefne ming voor een vrij korte periode gaat. De Kamer betrekt mede in haar advies dat in verband met de veranderende koopgewoonten van de konsument het in het algemeen gewenst is een koop avond in te stellen. Zij merkt voorts op dat in deze proefperiode de ondernemers een redelijk inzicht kunnen verkrijgen in de voor- en nadelen van een koop avond. Artikel 3, derde lid, van de Winkelslui tingswet bepaalt dat vrijstelling van het in artikel 2, onder c, vervatte verbod slechts verleend kan worden tot uiterlijk 22.00 uur. Voor het gesloten zijn van de winkels tussen 18.00 en 19.00 uur dienen de betrokken winkeliers onderling een regeling te treffen. Wij stellen u voor de bij de stukken ge voegde conceptverordening regelende de vrijdagavond-verkoop in winkels tot 21 uur vast te stellen.' t.o. Ps'y<4x Centrum'HEILOO Ruime sortering PHILIPS - BLAUPUNKT Met gemengde gevoelens Veel is er de laatste jaren gesproken en geschreven over koopavonden. Daarom ging men in vele plaatsen schoorvoetend over tot een koopavond. Het verzet kwam niet alleen uit de kring van de werknemers, ook uit de kring van kleine ondernemers, die zich nog meer belast voelen. Zij maken toch al vele uren. Daarom kwam de gedachte naar voren om ter compensatie van het open zijn op een avond, over te gaan tot sluiting op zaterdagmiddag. Maar zover is men nog niet in de kring van ondernemers. Sleutels van huurwoning in .Vrieswijk' werden officieel overhandigd Vrijdagmorgen om 10 uur vond in het bestemmingsplan ,De Bouwcamp' de of ficiële uitreiking plaats van de sleutels van een woning in .Vrieswijk' door de wethoudster van Sociale Zaken en Huis vesting, mevrouw mr. A. M. E. van der Zee-Mandersloot aan het echtpaar M. van Amstel. Met het gereedkomen van deze woning is in de eerste fase het eerste carré van 33 woningen als onderdeel van 65 huur woningen in de bijdrage sector, in op dracht van de Stichting Bedrijfspensioen fonds van de Bouwnijverheid, gereali seerd. In ,De Bouwcamp' worden in totaal 586 woningen gebouwd door het Aanne mingsbedrijf Produktiestroom N.V. Naar- den en wel in 3 fases. De ontwerper van de woningen in de eerste en tweede fase zijn van de Archi- tektenbureaus Ir. W. Wissing te Baren- drecht en G. Husslage te Amsterdam. De woningen zijn onderverdeeld in: 144 woningwetwoningen als étage-woningen in 3 woonlagen in opdracht van het ge meentebestuur. 207 huurwoningen in de bijdrage sector als ééngezinswoningen in opdracht van de Stichting Bedrijfspensioenfonds van de Bouwnijverheid; 32 huurwoningen in de bijdrage sector als ééngezinswoningen; 203 koopwoningen in de vrije sector als ééngezinswoningen. De eerste 24 woningwetwoningen als on derdeel van de eerste groep van 48 wo ningen zullen omstreeks eind maart a.s. gereedkomen. De huurwoningen, die in opdracht van de Stichting Bedrijfspensioenfonds van de Bouwnijverheid worden gebouwd, zijn in hoofdzaak gericht op de doorstroming in Heiloo. Het gezin van de heer Van Amstel laat ook met het betrekken van deze prachtige woning een goedkopere huurwoning achter. I Moderne, ruime woningen Alhoewel men z'n uiterste best gedaan heeft om de huurprijzen zo laag mogelijk te houden liggen de gemiddelde huur prijzen zo rondom de 250,per maand. De moderne, centraal verwarmde wonin gen, zijn wat afmetingen betreft aan elkaar gelijk. De prijsverschillen liggen in het al of niet ruime uitzicht en de al of niet aanwezige garage-carport. De ruime woonkamer, afmetingen 8 x 3.75 m heeft een teakhouten wand aan de keukenzijde. Deze muur is zó gebouwd dat hij eventueel later op eenvoudige wijze weg te nemen is. De woningen heb ben allen een bijzonder grote, geheel be tegelde keuken waar alle apparaten ge makkelijk een plaatsje zullen kunnen vinden. Er zijn 3 slaapkamers op de 1ste etage, waarvan op één kamer een vaste wastafel. In de ruime badkamer bevindt zich een royaal ligbad, een 2e toilet en een vaste wastafel. Via een open trap komt men op een ruime zolder waar men een grote slaap- of studeerkamer gecre- eerd heeft. Een groot dubbel tuimelraam geeft hier een zee van licht. De wonin gen, die een centraal antennesysteem hebben, zijn verder perfekt afgewerkt. De raam- en deurkozijnen zijn van hard hout vervaardigd en voorzien van alu minium tochtstrips. Op elke kamer zijn een hang- en legkast aanwezig. Men heeft een gemeenschappelijk ach terterrein waar je de auto kunt neerzet ten zodat er aan de voorkaht geen ge parkeerde wagen meer hoeft te staan. Het zijn bijzonder degelijke en royale woningen die de doorstroming in Heiloo zeker zullen bevorderen. Wethouder mevr. v. d. Zee-Mandersloot toonde- zich bijzonder verheugd over deze doorstroming die nu aardig op gang be gint te komen. Wanneer de hoge huur een te grote be lasting vormt kan men in aanmerking komen voor een subsidie op langere ter mijn. De nog wat te lange lijst van woning zoekenden zal mede door deze doorstro ming aanmerkelijk korter worden. in het Witte Kerkje Zaterdag, 30 januari zal in het Witte Kerkje te Heiloo een zeer bijzonder con cert plaats vinden onder auspiciën van de Ned. Hervormde Gemeente. Dan zaJ nl. optreden het Amsterdams Vocaal Kwartet, dat de medewerking heeft ver zocht van onze plaatsgenote, Maja van der Veen. Zij zal het programma van 16e en 17e- eeuwse muziek, dat door haar in overleg met de zangers werd opgesteld, toelich ten en de muziek van deze tijden in een samenspel van woord en klank, voor u weer laten leven met de van haar zo be kende kundigheid en charme. Het Amsterdams Vocaal Kwartet werd in 1946 opgericht op mede-initiatief van de sopraan Tanny Wegerif-v. d. Garde. Zij maakt, met de bas Henk Kroes, vanaf de oprichting deel uit van het kwartet, dat onder meer onder leiding heeft ge staan van Simon C. Jansen en vanaf 1950 van Johannes Röntgen tot aan zijn tra gische dood in 1969. Nu berust deze leiding bij de tenor van het kwartet, Gerard de Vos, die als con certzanger zijn sporen ruimschoots heeft verdiend. Hij is cantor van de Grote Kerk in Naarden en lid van het Groot Omroepkoor en het Dubbel Kwartet o.l.v. Anton Krelage. Tanny Wegerif-v. d. Garde werd, na het behalen van het solozang-diploma, aan gesteld als hoofdlerares aan het Muziek- lyceum te Amsterdam. Naast medewer king aan dit kwartet, als reeds genoemd, trad zij solistisch op bij concerten en ra dio. Nienke Wisman, de alt van het kwartet, maakt deel uit van het Groot Omroep koor en treedt solistisch op in oratoria en passionen. Van de bas, Henk Kroes, kan aanvullend nog gezegd worden, dat hij regelmatig medewerkt aan de uitvoering van passi- oen, oratoria en kerkconcerten. Maja van der Veen ontving haar oplei ding in Den Haag en Berlijn. Daarna heeft zij lange jaren in Indonesië ge werkt. Teruggekeerd in Nederland treedt zij veelvuldig op voor verschillende kul- turele instellingen. Het kwartet zit volgens oude stijl te zin gen aan een tafel met kaarsverlichting. UITKIJKPOST PKDIKBEURTEN en mdere diensten voor zoriag 24 januari 1971 HERVOIMDE GEMEENTE HEIIOO - LIMMEN Vitte Kerk 10 uur ds. Ouvendijk. Oppasdienst in De Rank. Zoniagsschooi in de Von delschool. Jeujdkapel in De Rank. Limmen, 10 uir ds. Bloemhoff. Kuiskerk 10 uur ds. Van Dam. Oppasdienst in bijgebouw. Zoniagsschooi in Reho- bothschool. 7.15 uur ds. Alma, van Amsterdam. Gereï. kerk - Njordergeeststraat 9.30 en 5.00 uur cs. Verkuyl. 's Mor gens creche. R.-K. KERKDIENSTEN Eucharistievieringen tijdens weekend: zaterdagavond om 7 uur, zondag cm 9.00 uur (hoogmis 10.30 uur, 12.00 uur, zondagavond cm 5.30 uur. Eucharistievieringen in de week: vanaf dinsdagmorgei t/m zaterdag morgen om 8 uur, maandagavond, dinsdagavond en vrijcagavond om 7.30 uur, woensdagmorge» om 9.00 uur. Biechtgelegenheid zaterdagmiddag vanal 5.00-5.30 uur. Par. H. Moeder Gods, Holleweg lil Eucharistie-vieringensaterdag 19 u., zondag 8 uur, 9.15 uur (hoogmis), 10.45 uur en 12.00 uur. Avondmissen in de week: maandag, woensdag en vrijdag om 19.30 uur. Vroegmissen in de week: 7.30 uur (dinsdag en donderdag) 8 uur (dage lijks, behalve op maanc.ag). Biechthoren: zaterdag van 16.30-18 u. R.-k. Kerkdiensten O.L. v r. ter Nood Kapcllaan H. Missen: Zaterdag 19 uur, zondag 7.30 uur (bij de Juliana-zusters), 9 u. (Hoogmis), 11 uur. Heilige Missen op werkdagen: 7.30 u. in de Genadekapel. Avondmis: le vrijdag van de maand 7 uur. Lof: zondagavond 7 uur. Biechthoren zaterdag in beide kapellen v.a. 4 uur. Kapel Psych. Centrum St. Willihrord Heilige Missen: zaterdagavond 18.45 uur; zondag (Hoogmis) 9.00 uur. Parochie-zondagsdiensl Wcsterweg 267 - Heiloo - Tel. 30906. HERVORMDE GEMEENTE AKERSLOOT - UITGEEST geen opgaaf ontvangen. Evang. Luth. Gem. Alkmaar 10.15 uur cand. Strasser, Amsterdam. Doopsgezinde Gemeente Koningsweg, Alkmaar 10 uur ds. v. d. Sluis sr. Rem. Ger. Gem. Alkmaar 10.30 uur ds. Breukink. Ned. Herv. Gem. Egmond-Binnen Egmond-Binnen, 10 uur ds. Tuinstra. Volle Evangelie-samenkomst in 't Dorpshuis te Heiloo Zondagmorgen om 10 uur. Zondagsschool van 10.00 - 11.30 uur. ÜOKTER^DIENSTEN (uitsluitend vóór spoedgevallen) Weekenddienst Ileiloo: Dr. Ten Bruggencate, Heerenweg 71, telefoon 30077. Limmen - Akersloot - Uitgeest: Dr. De Man, Julianaweg 1, Akersloot, telefoon 02513-2309. Weekenddienst Wijkverpleging voor Egmond - Heiloo - Limmen Zr. Kroon - Goodeslaan 53 - tel. 30082 Zr. De Wit, Goodeslaan 53, tel. 30082 R.-k. Interparochieel Soc. Char. Centrum Heiloo - Limmen Spreekuur maatschappelijk werkster: in Heiloo, Westerweg 263, tel. 30984, maandagavond 7-8 uur; woensdag en vrijdagochtend 8.30 - 10.30 uur; in Limmen, in het Wit-Gele Kruis- gebouw aan de Kerkweg, telel. 250: dinsdagmiddag 2 - 3 "ur en donder dagavond 6-7 uur. OPPASDIENST Uitsluitend telefonisch tussen half 1 en half 2 bij Mevr. Meertens-Wil tens, Rector Fre- deriklaan 5, tel. 16377 en mevrouw J. van 't Veen-Paarlberg, Molenweg 1, telefoon 30127. R.-k. Gezinszorg en Gezinshulp Heiloo - Limmen Aanvragen voor hulp bij de leidster: mevr. Ch. M. Zuiderduin-v. d. Meij, Heerenweg 120, tel. 31172. Bij afwe zigheid tel. 02205-224. Inlichtingen over de opleiding tot Gezinsverzorgster bij de leidster. Voor Bejaardenhulp zr. Ignatia, Hoo- geweg 65, tel. 02205-224 tussen 6-7 u. Mevr. Zuiderduin thuis te bereiken tussen 8.30 - 9.30 uur. Kontaktadres voor Limmen Mej. M. Pepping, Burg. Nieuwenhuij- senstraat 8, Limmen. SPREEKUUR MAATSCH. WEr.KER VAN DE GEMEENTE HEILOO Elke dinsdagmorgen van 9-12 uur ten gemeentehuize. DIENST SOCIALE ZAKEN Aanvragen ingevolge de Algemene Bijstandswet: 's dinsdags en 's vrij dags van 10-12 uur; aanvragen inge volge de werkloosheidsvoorziening 's woensdags van 10-12 uur. WARME MAALTIJDEN - VOORZIENING A. H. v. d. Graaff-Lammerink, Van Catsstraat 19, telefoon 31356, Heiloo. GEZINSVERZORGING EN HULP AAN BEJAARDEN (v.h. Groene Kruis) Aanvragen bij: Mevr. Bruntink-Nat, Van Doornstraat 38, telefoon 30119. OPENINGSUREN OPENBARE BIBL. EN LEESZAAL Kennemerstraatweg 382 - Heiloo Dag Volwassenen Tieners Jeugd Maandag 19.00-21.00 19.00-21.00 19.00-21.00 Dinsdag 10.00-12.00 15.30-17.00 15.30-17.00 14.00-17.00 Woensdag 14.00-17.00 14.00-17.00 14.00-17.00 19.00-21.00 Vrijdag 14.00-17.00 15.30-17.00 15.30-17)00 19.00-21.00 Zatefdag 10.00-12.00 De kranten- en tijdschriftenafdeling is bovendien elke werkdag van 10.00 tot 12.00 uur geopend (ook voor niot- leden).

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1971 | | pagina 2