SPORT en SPEL WIM BLOOTHOOFD RUIMTELIJKE ORDENING Installatiebedrijf TROMP N.V. Voor Foto-Reportages 25 tot 50 korting op synthetische pruiken VAN HIER EN DAAR CENTRALE VERWARMING GAS-, WATER- en SANITAIRE installaties ZELFBOUW C.V. INSTALLATIES AFWEZIG van 6 tot 22 februari HERV. GEMEENTE -INSTUIF Zigeunerfeest Kennemerstraatweg 269 a Telefoon 02200 - 30339 Heiloo ,WAS DAT NU ZO NODIG?'(2) ,'t Putje' houdt puzzeltocht Klimop' streed tegen ,Be Quick' Volleybalnieuws Effect' Zo schaakte Oppositie' Damclub Heiloo D.V.W. Heiloo en altijd kop, klem en standaard kado tel: 5o5o2 BURGERLIJKE STAND KATTEBERG BIJZONDER AANTREKKELIJK GEMAAKT A.G. VAN WALBEEK UIT HET P0LITIE-RAPP0RT AUTO RAMDE AANTAL BOMEN LANTAARNPAAL Valentijndag Moeders voor Moeders Bloemen voor rijmelaars Instruktiebad in Egmond a. Zee 100 ,Trimsterren' bij Trias 3 FEBRUARI 1971 UITKIJKPOST zijn niet meer weg te denken uit uw dagelijks leven als deze zijn aangelegd door SCHAGEN - MOLENSTRAAT 30 - TEL. 02240-2515 HEERHUGOWAARD - MIDDENWEG 153 - TEL. 02264-2015 HEILOO - WESTERWEG 279 - TEL. 02200-32821 Tevens speciale v olgens onze richtlijnen en onder onze kontrole. Wij geven u vrijblijvend inlichtingen en adviezen. Ondergetekende heeft interesse in Aanleg Centrale Verwarming Zelfbouw Centrale verwarming Aanleg Sanitaire Installatie Naam Adres Woonplaats: Telefoon Bestemmingsplannen onder de loupe Onder de gegevens, verwerkt in een ver slag over de gebeurtenissen over 1970 zijn onder de kop .Ruimtelijke Ordening' een groot aantal bestemmingsplannen besproken. Vele inwoners zijn er ten nauwste bij betrokken; we vonden het daarom wel van belang deze te publi ceren. Volgende week zullen wij de her ziening van bestemmingsplannen publi ceren. 1. Bestemmingsplan .Winkelcentrum 't Loo' De langdurige voorbereidingen voor dit bestemmingsplan konden in 1970 worden afgerond. Op 4 juni 1970 besloot de ge meenteraad tot vaststelling van het be stemmingsplan. Het is thans ter verkrij ging van goedkeuring toegezonden aan Gedeputeerde Staten van N.-Holland. 2. Bestemmingsplan Oosterzij-noord'. Voor het meest noordelijke gedeelte van het voormalige uitbreidingsplan .Ooster zijweg' is bij raadsbesluit van 27 februari 1970 een nieuw bestemmingsplan vast gesteld. Vooruitlopend op de goedkeuring van dit bestemmingsplan, die zeer bin nenkort wordt verwacht, kon reeds met de realisering van dit plan worden aan gevangen. 3. Bestemmingsplan Zuid-West'. Voor de verdere uitbreidingen van de ge meente in het zuid-westelijk deel is een algemeen bestemmingsplan in voorberei ding. Het ontwerp wordt in de loop van januari 1971 in het kader van het wette lijk voorgeschreven vooroverleg aan de diverse rijks- en provinciale instanties toegezonden. Verwacht mag worden dat het bestemmingsplan in de loop van 1971 aan de gemeenteraad ter vaststelling kan worden aangeboden. 4. Bestemmingsplan Recreatie-West'. In verband met het feit dat reeds is aan gevangen met de uitvoering van het re creatieplan ten westen van De Omloop moet zo spoedig mogelijk een bestem mingsplan voor dit gebied worden vast gesteld. De voorbereidingen voor dit plan kunnen in het begin van 1971 worden af gerond. Getracht wordt het plan eind 1971 aan de gemeenteraad ter vaststel ling aan te bieden. 5. Bestemmingsplan .Natuurgebieden'. Per 1 augustus 1970 is de bescherming van de in de gemeente aanwezige natuur gebieden, die tot dan toe werd verkregen door de bepalingen van de Wet op het Nationale plan en de Streekplannen, ver vallen. Deze taak behoort te worden overgenomen door gemeentelijke bestem mingsplannen. Teneinde gedurende de voorbereidingstijd een adequate bescher ming van deze gebieden te verkrijgen heeft de gemeenteraad op 28 augustus 1970 besloten te verklaren dat voor deze gebieden een bestemmingsplan wordt voorbereid. Dit zogenaamde voorberei- dingsbesluit eist tevens voor bepaalde werken en werkzaamheden een aanleg- vergunning, waarmede een goede be scherming is verkregen. De voorberei dingen voor het nieuwe bestemmingsplan zijn nagenoeg afgerond. Begin 1971 zal de vaststellingsprocedure kunnen wor den aangesneden. In verband met de af loop van het voorbereidingsbesluit moet getracht worden dit bestemmingsplan vóór 28 augustus 1971 aan de gemeente raad ter vaststelling aan te bieden. 6. Bestemmingsplan .Omgeving Station'. Ook voor het gebied rond het spoorweg station van de N.V. Nederlandse Spoor wegen is een nieuw bestemmingsplan in voorbereiding. In verband met de speci fieke problemen, die zich bij de bepaling van de ruimtelijke ontwikkeling in dit gebied voordoen ligt het in het voorne men aan de hand van een .praatprent' de bevolking omtrent dit plan te horen. Daarna zullen de voorbereidingen voor dit plan kunnen worden afgerond. 7. Bestemmingsplan Sportcomplex ,Het Veimewater'. In verband met het recentelijk gebleken tekort in de huidige akkommodaties voor buitensporten is met spoed een bestem mingsplan in voorbereiding genomen voor de gronden ten noorden van de Venne waters weg en ten zuiden van Het Zevenhuizen/Slootenslaan, alwaar een nieuwe concentratie van sportterreinen tot stand kan worden gebracht. Er wordt naar gestreefd dit bestemmingsplan zo spoedig mogelijk af te ronden en ter vaststelling aan te bieden aan de ge meenteraad. 8. Bestemmingsplan Oosterzij-zuid'. Teneinde tegemoet te kunnen komen aan de nog steeds voorkomende vraag naar industrieterrein voor plaatselijke bedrijven is een bestemmingsplan in voorbereiding genomen voor de gronden ten zuiden van het reeds aanwezige in dustrieterrein. Aldaar kan enige uitbrei ding van het industrieterrein plaatsvin den. Vorige week schreven wij onder het kop je ,Was dat nu zo nodig?' over het af sluiten met prikkeldraad van een ont staan pad, tussen het verlengde van de Belieslaan en De Dors. Daarop reageerde de opzichter van de gemeentelijke sport velden, dè heer Dijkstra. ,Weet u wel waarom dat gebeurd is?' vroeg de heer Dijkstra ons. ,De greppel, nodig voor afwatering van de sportvel den, wordt daar door de jeugd regelma tig dicht gegooid', aldus deze opzichter. .Wat we ook deden, het was steeds weer hetzelfde liedje!' Volgens ons geeft de nu aangebrachte draadversperring niet veel. Het werd al direkt, gedeeltelijk, onklaar gemaakt, zo dat vooral de jeugd de ,weg' De Dors- Verlengde Belieslaan toch neemt. Moge lijk dat daar een bruggetje, aangebracht over de greppel, het euvel kan verhelpen. De heer Dijkstra, tenslotte verantwoor delijk voor de konditie voor de daar aan wezige sportvelden, ziet er niet veel heil in. Geen vuil storten Volgens de heer Dijkstra wordt er, ón danks de gevoerde aktie .Heiloo is mooi, maak er geen rotzooi van' nog steeds vuil gestort hier en daar in ons dorp; ook in de buurt van de sportvelden. Daar bleek de heer Dijkstra, ook weer terecht, zeer verbolgen over te zijn. Alleen voor leden De wandelsportvereniging ,'t Putje' houdt op zaterdag 20 februari een puz zeltocht. Echter alleen voor haar leden. Verzameld wordt er bij ,Het Karrewiel' aan de Westerweg (bij de Zeeweg). De prijzen bestaan uit waardebonnen. De deelnemers moeten een balpen of potlood meenemen. Meisjes deden het bijzonder goed De jeugd van de gymnastiekverenigin gen Klimop' (Heiloo) en ,Be Quick' (Bergen) gingen zondag zich meten in de eerste ronde van de jeugdkompetitie. De meisjes van Klimop' deden het bij zonder goed. Vooral als men het per soonlijk klassement beziet. Bij de meisjes 9-11 jaar waren de eerste drie plaatsen voor onze meisjes: 1. Mar- jon van Tricht (30.80 pt.), 2. Toos v. d. Bosch (29.30 pt.) en 3. Mirjam Morsch (29.15 pt.) .Klimop' bereikte 149.80 pt. en ,Be Quick' 139.90 pt. Bij de meisjes 12-15 jaar wist ,Be Quick' de meeste punten te behalen, 145.70 pt., .Klimop' 145.40 pt. Een verschil dus maar van 0.30 pt. De eerste plaats was voor het ,Be Quick'- meisje Anneke Dekker met 30.95 pt., de 2e en 3e plaatsen waren voor de Klimop' meisjes Ellen Boos en Rosina Schigt met resp. 29.70 en 29.45 pt. ,Be Quick' jongens sterker De jongens van ,Be Quick' waren sterker dan die van .Klimop'. Jongens 9-11 jaar leverden ,Be Quick' 145.30 pt. op, .Klimop' bereikte 143.90 pt. De drie eerste plaatsen waren voor de Bergenaren. Ook de strijd tussen .Klimop' en ,Be Quick' 12-15 jaar werd in het voordeel van de gasten beslist. De ,Be Quick' jon gens bereikten 182.35 pt., terwijl de Hei- looërs 174.65 pt. behaalden. De eerste plaats was voor de .Klimop' turner Joost Hes (46.15 pt.), de plaatsen 2 en 3 voor resp. Ron Houtenbos (45.80 pt.) en Wim de Beurs (45.15 pt.) beide van ,Be Quick'. Winst voor Dames 1 In een uitstekend gespeelde wedstrijd wist dames 1 het op de 3e plaats staande Flevo 2 uit Enkhuizen een 30 neder laag af te dwingen. Reeds in de le set presenteerden de dames hun visitekaar tje door het sterke Flevo onbevangen te gemoet te treden en wist al spoedig een 5—2 voorsprong op te bouwen, Flevo kwam terug op 54, maar Effect sloeg fel terug tot 85. Een kleine inzinking in de Effect gelederen bracht de stand op 1010. Een time-out bracht de rust terug en hoewel eerst een achterstand van 1213 moest worden weggewerkt won Effect deze set verdiend met 1513. Vol vertrouwen en gesterkt door dit suc ces werd aan de 2e set begonnen. Nu eens niet direkt ,in paniek' zijn, nee in elke situatie werd getracht een aanval op te bouwen. Dit had succes, temeer daar men op de taktisch gespeelde ballen van Flevo steeds meer begrip kreeg. Het resultaat was dan ook een winst van 156. De 3e set leek een heel gemakke lijke winst te zullen opleveren. De dames wisten een voorsprong op te bouwen van 81. Hierna kwam Flevo dat voor haar laatste kans vocht, fel en verbeten op zetten. De verdediging was even totaal ontredderd en Flevo nam zelfs een voor sprong. Een time-out op 810 bracht weer de rust en het zelfvertrouwen terug en zo werd deze set met een winst van 1510 afgesloten. Maandag werd de strijd in Den Helder aangebonden tegen The Seahawks. Ef fect was vastbesloten de punten mee naar Heiloo te nemen. En na een zeer fel gevecht werd wederom een verdiende 30 zege behaald. Vooral de eerste 2 sets kenmerkten zich door een zeer ge lijk opgaande strijd, waarvan de uitslag met geen mogelijkheid was te voorspel len. Tot 55 ging de strijd gelijk op, daarna liep Effect uit tot 95, maai- The Seahawks wist deze achterstand om te zetten in een voorsprong van 129, 1310, ja zelfs 1412. 1-Iet pleit voor de mentale kracht en het zelfvertrouwen dat deze set toch nog met 1614 werd gewonnen. In de 2e set ongeveer hetzelf de beeld. Effect kreeg een achterstand van 30, daarna van 52, maar wist uiteindelijk dank zij goed aanvalsspel een voorsprong op te bouwen van 128. Maar The Seahawks gaf zich niet ge wonnen, kwam terug en wist bij 1414 de strijd weer een open aanzien te geven. De verdediging van The Seahawks was moeilijk te passeren doch met enkele zeer goed geplaatste ballen wist Effect deze verdediging te verschalken en de set met 1715 te grijpen. In de 3e set leek het verzet van The Seahawks gebroken. Effect bouwde een voorsprong op van 62, de tegenstand ster kwam nog terug tot 98, maar toen was het dan ook gedaan en met de re gelmaat van een klok werd de stand op 158 gebracht. Deze twee goede overwinningen zullen zeker niet nalaten hun stempel te druk ken op de nog resterende wedstrijden. Op dit niveau spelend zijn zeker meer dere successen te verwachten. Op dinsdag, 26 januari werden in het Dorpshuis in Heiloo de volgende uitsla gen genoteerd v. d. WerffLigthart 10 Sneek sr.v. d. Zee 01 JonkerWerksman 10 SlingerDe Jager 10 BonselB. Lohmann Sneek jr.Willems 10 Holtes—Bos 10 NiehausAlleman afgebroken BoerMerkelbach 10 SleutelDe Graaf v. d. PollWaterkott 01 Henkelmanv. d. Hoek 10 Van der Werff was zeer verheugd over zijn, voor de poorten van de hel wegge sleepte overwinning; v. d. Zee zette zijn afgebroken partij tegen Sneek sr. in winst om, terwijl ditmaal Bos zijn ge bruikelijke ondernemingslust had thuis- gelaten, zich door Holtes geleidelijk liet insluiten en tenslotte moest capituleren. Niehaus zal in de afgebroken partij te gen Alleman, na goed positioneel spel van de laatste, vermoedelijk vergeefs voor remise vechten. Verrassend waren de overwinningen van Boer tegen Merkelbach en van Water kott tegen v. d. Poll. Slinger vierde zijn terugkeer met een overwinning op De Jager. In de onderlinge kompetitie werden jl. donderdag de volgende partijen gespeeld: Groep 1 R. de BoerA. Dekker 02 J. SlijkermanC. van Lieshout 02 N. LigthartS. Schurer sr. 20 Groep 2: J. de GeusA. Dijkman 20 A. KroonJ. Kraakman 20 C. SwartB. Hofman 11 Groep 3: H. KöllmannJac. Kraakman 11 F. SchoutenG. Blom 20 P. HeijneD. Mulderije 02 Tussenstand groep 3 H. Köllmann 18 13 2 3 28 F. Schouten 16 11 2 3 24 D. Mulderije 16 10 1 5 21 A. Raaymakers 18 7 4 7 18 P. Heijne 13 7 3 3 17 Jac. Kraakman 17 6 3 8 15 M. Hoebe 13 7 0 6 14 W. Schoen 12 4 3 5 11 W. Laan 17 3 4 10 10 P. Drijver 16 3 2 11 8 G. Blom 16 2 2 12 6 Zondag jl. werd een gekombineerde wit- vis-baarswedstrijd gehouden nabij de Lange Balken'. De baars liet zich niet vangen, maar de witvis ,deed' het re delijk. De uitslagen zijn als volgt: 1. J. H. van Willigen 2. L. de Jong 3. Geertsema 4. M. Sengers 5. H. Scholten 6. S. Blokker 7. T. van Steeg 8. Niele 1 stuks 9. Schouten 1 stuks 10. A. van Twuyver 1 stuks 14 stuks 9 stuks stuks stuks stuks stuks stuks De volgende wedstrijd wordt gehouden op zondag 14 februari. Nadere gegevens volgen nog. IN HET STATIONSCENTRUM - STATIONSWEG 78 Geboren Jeroen, z.v. K. Ramaker en A. M. Roo- zendaal. Elders geboren: Barbara H. B„ d.v. L. Timmer en B. M. J. Hulsmeijer; Victor M., z.v. A. Alberts en M. C. van de Ven; Ivo H., z.v. H. F. van Soest en M. P. G. G. Leinarts Ronald, z.v. S. Foekens en H. Tromp. Getrouwd: Hendrik J. Lodder en Alida C. M. Schou ten; Coenraad G. van Driel en E. M. Kutte- rink. Elders overleden: Hendrik H. Boerema, 34 jaar, echtgenoot van D. Bosma. Door Werkgroep Sociale Werkvoorziening Zoals wij vorig jaar, maar ook daarna al schreven is de Katteberg onderhanden genomen. De Katteberg waar regelmatig duizenden kinderen plezier beleven.Voor al via schoolreisjes. Deze Katteberg is naast een opgang aan de oostzijde nu ook aan de westzijde toe gankelijk gemaakt. Een kleine dertig treden van beton, aangevuld met zand, leidt nu naar het platform. Met in 't midden de ruim 150 jaar oude lindeboom. Er is slechts één bank aangebracht. Er is heel wat werk verzet. De Werkgroep Sociale Werkvoorziening (W.S.W.) komt de eer toe het werk uitgevoerd te heb ben en bijzonder aantrekkelijk! Tegen de TANDARTS Voor spoedgevallen nemen de plaatselijke tandartsen waar. Katteberg heeft men ook weer wat be planting aangebracht, o.a. rozen, mei doorn en vlier. Een verzoek om medewerking Men verzocht ons, via de Uitkijkpost, een beroep te doen op de ingezetenen, jong en oud, ons bos en in 't bijzonder de nu zo aantrekkelijke Katteberg te ontzien. Ook geen rommel weg te gooien, hetgeen nog steeds voorkomt. Vooral met de schoonmaak in aantocht wordt weer gevreesd dat, hier en daar, overtollige rommel wordt gedeponeerd. In het bos hoort ook geen tuinafval thuis. Regelmatig wordt dat aangetrof fen in ons bos. Geef ook dat, zo nodig klein gemaakt, mee met de vuilnisop haaldienst. Zigeuners trekken over alle grenzen. Laat je de toekomst voorspellen. Zater dag, 6 februari, 20 uur. Verkleed je als zigeuner of zigeunerin Trek aan, wat je maar wilt, als het maar bont is Geef je liefst even op bij mevrouw Dojes, Commandeurslaan 5, Heiloo, tel. 33829. Tot ziens in ,De Rank'. Neem 1 gulden mee Door slaap overmand reed de Alkmaar der C.Z. 's nachts, op de rijksweg no. 9, tegen een aantal langs de weg staande bomen. Z. werd licht gewond, de auto werd ernstig beschadigd. TEGEN GEPARKEERDE AUTO'S De in Alkmaar woonachtige Duitser K. D., rijdende in een auto, wilde gaan par keren bij café-restaurant .Tolhuis' aan de Kennemerstraatweg. Hij deed dit nog al onhandig. Hij reed daarbij namelijk een tweetal auto's aan. Auto's van een Marokkaan en een Spanjaard. De auto's werden zeer zwaar beschadigd. AUTOBESTUURDER REED TEGEN De autobestuurder J.R. uit Velsen reed, op de Kennemerstraatweg, tegen een langs de weg staande lantaarnpaal. Met ernstige verwondingen werd R. naar het St. Antonius ziekenhuis in Velsen over gebracht. De auto werd zeer zwaar be schadigd. De autobestuurder was waar schijnlijk door het innemen van tabletten enigszins ,van de kaart' geraakt. INBREKER(S) WEER OP PAD Inbreker (s) was (waren) weer op pad. In de Laan van Zeeman namen zij een televisie en een filmtoestel mee. Op de Zeeweg gingen ze ook op bezoek. Naar bekend, met weinig resultaat. 14 februari is het Valentijndag. Het is de dag om vrienden, kennissen of gelie ven 'n anonieme kaart of 'n geschenkje te sturen. De heilige Valentinus, 'n Itali aans martelaar, die in het jaar 306 zijn levenskaarsje uit liet blazen is verant woordelijk voor deze stiekeme plezier tjes. Zijn naam zal dan ook zo langzamer hand met vele anderen wel van de lijst der heiligen zijn weggevaagd. Toch is het een leuke geste om op deze dag wat kaarten of bloemen te laten bezorgen bij mensen die je aardig vindt terwijl je zelf lekker anoniem blijft. Je ondertekent slechts met de naam .Valentijn'. Het be hoeft allemaal niet veel te kosten maar 't geeft 'n hoop plezier aan beide kanten. Er is altijd wel iemand te vinden die je anoniem 'ns zou willen versieren. Op Va lentijndag mag 't. De aktie .Moeders voor Moeders' is ook nu in Heiloo enkele dagen geleden van start gegaan en verloopt bijzonder suk- sesvol. Nog even in 't kort: Sinds enkele jaren maakt men bij Or- ganon te Oss hormoontabletjes uit de urine van zwangere vrouwen. Deze ta bletjes kunnen in vele gevallen de on vruchtbaarheid van andere vrouwen op heffen. Tienduizenden liters urine zijn echter benodigd om 'n klein beetje van het bewuste hormoon te winnen. Het is ook alleen de eerste 13 weken van de zwangerschap in de urine aanwezig. Elke dag rijden er zo'n 50 beste'- en vrachtwagen door Nederland om deze urine op te halen. Ook Hei'oo en Alk maar zijn nu in de route opgenomen. De plastic containers worden doorgaans om de andere dag aan huis opgehaald en voor deze medewerking krijgt men een kleine vergoeding van 2.50 per week een aardig boekwerkje .Wordend Moeder schap'. Geweldig enthousiast De aanstaande moeders in Heiloo zijn ge weldig enthousiast over deze aktie. In enkele dagen tijds hebben zich al 23 zwangere vrouwen gemeld aan het adres van mevr. E. M. van Aken-Stekelenburg, Trompenburg 10, Heiloo, tel. 02200-33439, het kontaktadres voor Heiloo en Alk maar. Dit is echt geweldig, maar 't kan wellicht nog beter. Bel meteen even op voor de 13 weken voorbij zijn. Uw mede werking wordt op hoge prijs gesteld. De rebus, die 14 dagen terug op de pagi na van het .Stationscentrum' te vinden was zette veler pennen in beweging. De uitslag vindt u in deze .Uitkijkpost' op de .Stationspagina'. Als extra attentie ging er 'n bloemen- groet naar de families K. Spaan en G. T. Köhne voor hun bijgevoegde rijmelarij- tjes die voor de zakenmensen van dit centrum 'n stimulans zijn om'op de inge slagen weg voort te gaan. Naar het zich laat aanzien zal binnen de kortst mogelijke tijd een instruktiebad in Egmond aan Zee verrijzen. Van de benodigde 60.000.om te kun nen starten is er reeds 42.000.door de Egmondse bevolking toegezegd. Het is ongelooflijk wat men daar met de steun van de bevolking tot stand weet te bren gen. Het stichtingsbestuur van de Sport hal, nu aktiegroep .Instruktiebad' heeft reeds eerder aangetoond wat ze waard is. Dag en nacht hebben deze men sen zich beijverd om de nu zo druk be zette sporthal tot stand te brengen. Het is ze gelukt en wel in 1% jaar tijd. 700 personen hebben zich via het ver spreidde enquêtteformulier reeds aange meld om zwemles te nemen in het nu nog te bouwen bad. Mensen, nog 'n klein financieel rukje dan komt de rest vanzelf. Aan de aktiegroep zal het zeker niet liggen. Zij gaan liever morgen dan overmorgen aan het werk. Zet er allemaal de schouders nog even onder. De trimclub voor dames op donderdag middag heeft bijna een ledental van 100 bereikt. Ook voor het afwisselend op passen op de kleuters bestaat er al 'n aardige belangstelling. De vraag waar en hoe werd juist bij het ter perse gaan van deze krant in 'n vergadering aan de orde gesteld. Wie meldt zich aan als 100ste lid? Teetje PREDIKBEURTEN en andere diensten voor zondag 7 februari 1971 HERVORMDE GEMEENTE HEILOO - LIMMEN Witte Kerk 10 uur ds. Van Dam. Oppasdienst in De Rank. Zondagsschool in de Vondelschool. LIMMEN, 11 uur ds. Ouwendijk. Kruiskerk 9.30 uur ds. Ouwendijk. Oppasdienst in bijgebouw. Zondagsschool in de Rehobothschool. 7.15 uur ds. Ter Steege, Overveen. 10 uur Jeugdkapel in De Rank. Geref. kerk - Noordergeeststraat Voorbereiding H. Avondmaal. 9.30 u. ds. Verkuyl. 's Morgens creche. 5.00 uur ds. Verkuyl. R.-K. KERKDIENSTEN Eucharistievieringen tijdens weekend: zaterdagavond om 7 uur, zondag om 9.00 uur (hoogmis), 10.30 uur, 12.00 uur, zondagavond om 5.30 uur. Eucharistievieringen in de week: vanaf dinsdagmorgen t/m zaterdag morgen om 8 uur, maandagavond dinsdagavond en vrijdagavond om 7.30 uur, woensdagmorgen om 9.00 uur. Biechtgelegenheid zaterdagmiddag vanat 5.00-5.30 uur Par. H. Moeder Gods, Holleweg 111 Eucharistie-vieringen: zaterdag 19 u., zondag 8 uur, 9.15 uur (hoogmis). L0.45 uur en 12.00 uur. Avondmissen in de week: maandag, woensdag en vrijdag om 19.30 uur. Vroegmissen in de week: 7.3C uui tdins'dag en donderdagl 8 uur (dage lijks, behalve op maantagi Biechthoren: zaterdag van 16.30-18 u. R.-k. Kerkdiensten O.L. t r. ter Nood Kapellaan 11. MissenZaterdag 19 uu-r, zondag 7.30 uur (bij de Juliana-zusters), 9 u. (Hoogmis), 11 uur. Heilige Missen op werkdagen; 7.30 u. in de Genadekapel. Avondmis: le vrijdag van de maand 7 uur. Lof: zondagavond 7 uur. Biechthoren zaterdag in beide kapellen v.a. 4 uur Kapel Psych. Centrum St. Willibrord Heilige Missen: zaterdagavond 18.45 uur: zondag (Hoogmis) 9.00 uur. Parochie-zondagsdienst Holleweg 111 - Heiloo - Telef. 31453 HERVORMDE GEMEENTE AKERSLOOT - UITGEEST Geen opgaaf ontvangen. Evang. Luth. Gem Alkmaar 10.15 uur prop. Kraima, Den Haag. Doopsgezinde Gemeente Koningsweg, Alkmaar 10 uur ds. v. d. Sluis sr. Rem. (ier. Gem Alkmaar geen opgaaf ontvangen. Ned. Herv. Gem. Egniond-Binnen Egmond-Binnen, 10 uur ds. Tuinstra. Volle Evangelie-samenkomst in 't Dorpshuis te Heiloo Zondagmorgen om 10 uur Zondagsschool van 10.00 - 11.30 uur. DOKTERSDIENSTEN (uitsluitend voor spoedgevallen) Weekenddienst Heiloo: Dr. Fontein, Ewisweg 48-50, tel. 33100 l.immcn Akersloot Uitgeest Dr. De Man, Julianaweg 1, Akersloot, telefoon 02513-2309. Weekenddienst Wijkverpleging voor Egmond - Heiloo Linimen Zr. Rutgers-v. d. Loeff, Holleweg 135, telefoon 31132. Zr. Ponstein, Holleweg 137, tel. 30637 R.-k. Interparochieel Soo. Char Centrum Heiloo - l.immen Spreekuur maatschappelijk wei kster in Heiloo. Westerweg 263. tel 30984 maandagavond 7 8 uur: woensdag en vrijdagochtend 8.30 - 10.30 uur: in Kimmen, in het Wit-Gele Kruis gebouw aan de Kerkweg, telei. 250: dinsdagmiddag 2 3 -ur en donder dagavond 6 7 uur OPPASDIENST Uitsluitend telefonisch tussen half 1 en half 2 bij Mevr Meertens-Wiltens, Rector Fre- deriklaan 5, tel. 16377 en mevrouw I van 't Veen-Paarlberg, Molenweg 1 telefoon 30127 R.-k. Gezinszorg en Gezinshulp 'leiion Kimmen Aanvragen voor hulp bi.i de leidster: mevr Gh M. Zuiderduin-v. d. Meij, I Icerenweg 120, tel 31172. Bij afwe zigheid te' 02205-224. Inlichtingen over de opleiding tot Gez ins verzorgster bij de leidster. Voor Beiaardenhulp zr. Ignatia, Hoo- "oweg 65 lel 02205-224 tussen 6-7 u. Mevr. Zuiderduin thuis te bereiken tussen 8.30 - 9.30 uur. Kontaktadres voor Limmen Mej. M. Pepping, Burg. Nieuwenhuij- senstraat 8. Limmen. SPREEKUUR MAATSCH. WEi.KER VAN DE GEMEENTE HEILOO Like dinsdagmorgen van 9-12 uur ten gemeen! eb uize DIENST SOCIALE ZAKEN Aanvragen ingevolge de Algemene Bijstandswet: 's dinsdags en 's vrij dags van 10-12 uur; aanvragen inge volgc de werkloosheidsvoorziening 's woensdags van 10-12 uur. WARME MAALTIJDEN- VOORZIENTNG A 11 v d Graaff-Lammerink. Van Catsstraat 19. telefoor 31356, Heiloo. GEZINSVERZORGING EN HULP AAN BEJAARDEN (v.h. Groene Kruis) Aanvragen bij: Mevr. Bruntink-Nat. Van Doornstraat 38. telefoon 30119 OPENINGSUREN OPENBARE BIBL. EN LEESZAAL Kennemerstraatweg 382 - Heiloo Dag Volwassenen Tieners Jeugd Maandag 19.00-21.00 19.00-21.00 19.00-21.00 Dinsdag 10.00-12.00 15.30-17.00 15.30-17.00 ,14.00-17.00 Woensdag 14.00-17.00 14.00-17.00 14.00-17.00 19.00-21.00 Vrijdag 14.00-17.00 15.30-17.00 15.30-17.00 19.00-21.00 Zaterdag 10.00-12.00 De kranten- en tijdschriftenafdeling is bovendien elke werkdag van 10.00 tot 12.00 uur geopend (ook voor niet- lodon AKTIE .MOEDERS VOOR MOEDERS' Uitsluitend voor Heiloo en Alkmaar: Mevr. L, M. van Aken-Stekelenburg, Trompenburg 10, Heiloo, telefoon 33439.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1971 | | pagina 2