2 .contraste H installatiebedrijf TROMP N.V. De lintjesregen daalde ook in HEIL00 CENTRALE VERWARMING GAS-, WATER- en SANITAIRE installaties ZELFBOUW C.V. INSTALLATIES 1f Geef Moeder EEN EXTRA Moederdag: G. W. Bakker-Köhler V TEL: 3o5o2 Heilooër middenstand geeft weinig medewerking Slijterij - Wijnhandel GREEUW n, 475 personen nemen aan de bejaardentrip deel NU HAARSTUKJES MOEDERDAG parfumerie-afdeling. Bijdrage van autobestuurders Belangstelling voor speeltuin groeiende Geslaagd Demonstratie met Pyroflam- schalen by het Warenhuis Van Schaik Voor adjudant A. Oudhoff het goud HEILOO Kennemerstraatweg 420 Telef. 31795 Voor een modern kapsel Burgerlijke stand Trompetterkorps „Heiloo" De heer B. Vosse plotseling overleden Twee studenten bouwen jollen PREDIKBEURTEN en andere diensten UITKIJKPOST 5 MEI 1971 zijn niet meer weg te denken uit uw dagelijks leven als deze zijn aangelegd door SCHAKEN - MOLENSTRAAT 30 - TEL. 02340-2515 HEHRHUGOWAARD - MIDDENWEG 153 - TEL. 02264-3015 HEIDGQ-WESTERWEG 279 - TEL. 02200-32821 Tevens speëfaie volgens onze richtlijnen en onder onze kontrqle. Wij geven u vrijblijvend inlichtingen en adviezen. Ondergetekende heeft interesse in Aanleg Centrale Verwarming Zelfbouw Centrale verwarming Aanleg Sanitaire Installatie Naam: Adres Woonplaats: Telefoon Een drietal onderscheiden De lintjesregen daalde dit keer ook weer in- Heiloo. Een drietal ingezetenen werd onderscheiden. Oud-burgemeester J. A. Pesman werd, ter gelegenheid van de verjaardag van H.M. de Koningin bevorderd tot officier in de orde van Oranje Nassau. De heer J. Balk, vorig jaar 40 jaar in dienst van het Gemeenschappelijk Gas bedrijf, kop Noord-Holland, ontving de zilveren medaille en de heer H. Mulder, die zich verdienstelijk heeft gemaakt op maatschappelijk terrein had de eer een gouden medaille te ontvangen. po» Van links naar rechts de nieuw gedecoreerden: de heren f. Balk, J. A. Pesman en H. Mulder In 't geheel niet op de hoogte De heren Mulder en Balk bleken in 't geheel niet op de hoogte van wat hun boven het hoofd hing. Argeloos stapten zij, en met hen hun familie het raadhuis in. Daar werden zij heel vriendelijk ont vangen, evenals de vele genodigden, door de burgemeester, mevr. Corver. In tegen stelling tot vorige jaren, had deze bij eenkomst, behoudens het allernoodzake lijkste, een weinig formeel verloop. Mevr. Corver greep de gelegenheid aan om vooral de verdiensten van de heer Pesman te belichten als sekretaris van het bestuur van de Raad van Regenten van het Centraal Ziekenhuis en de Raad voor de Kinderbescherming. Het was haar opgevallen hoe groot de waardering was voor burgemeester Pes- tien jaar raadslid, ontelbare jaren voor zitter van de Raiffeisenbank en de Hol landse maatschappij. Voorts dijkgraaf van de polder Boekelermeer. Mevrouw Corver schetste ook de gemoedelijkheid van de gedecoreerde Hein Mulder. De burgemeester vroeg daarna een ere- dronk uit te voeren. Bloemen werden aangeboden aan de da mes Pesman, Mulder en Balk. Een drietal raadsleden meenden ook nog het woord te moeten voeren, te weten de heren ir. Tomson, Groot en Walda. Tenslotte dankten de gedecoreerden voor het schenken van deze onderscheidingen en degenen die hen toespraken, voor hun goede woorden. ef-Jiaar een BONyfoor een volledige schoonheidsbehandeling. k zijn er fijr Ge Ook zijn>r.£jjne cad<(aus van SHLSEIDO. Gedipl. schoonheidsspecialiste DE HOGHE WEIJDT 10 - TELEFOON 31994. V V^iatiemogelijkheid berustend op een praktische en moderne stijl met een snit, een permanent wave en eeh spoeling die aan 'dp stijl van iedere vróuw wordt aangepast. felLOS IN HET STATIONSCENTRUM - STATIONSWEG 78 man van de zijde der kinderen. Zo had ze zien hangen, toen zij de burgemees terskamer betrad, in 1968, een tekening met er onder: „Lieve burgemeester ga toch niet weg van ons," eigenlijk om er een beetje jaloers op te worden", zo sprak mevrouw Corver. De grote waar dering op het terrein van de „Kinderbe scherming" waarvan de heer Pesman nog voorzitter is, werd vertolkt door de kinderrechter mej. mr. M. de Keijzer. „Een man met bijzonder veel kwaliteiten .^Mevrouw Corver releveerde de woorden geuit bij het 40-jarig ambtsjubileum van de heer Balk. „Het werd een grandioze herdenking" aldus de burgemeester. De voorzitter van het bestuur van het Gemeenschappelijk Gasbedrijf, kop N.- Holland, de heer K. Kirpestein, bracht de felicitaties over van de direktie, bestuur en medewerkers van het gasbedrijf. „U bent een man met bijzonder veel kwali teiten", aldus de heer Kirpestein en liet er op -volgen „u bent een goed gasman". Mevrouw Corver somde de goede hoe danigheden op van de heer Mulder. Zes- Ingezonden: Heiloo voert op 8 mei aktie, onder het motto: „Hailöo is mooi, maak er geen rotzooi vanOok werd door het ge meentebestuur de medewerking ge vraagd van de plaatselijke muziekver enigingen. Eén van de verenigingen is het „Trompetterkorps Heiloo", dat van het standpunt uitgaat: „Daaraan MOE TEN we meewerken. Een aanzienlijk aantal leden echter van onze vereniging is werkzaam in het Heilooër zakenleven (kortweg: middenstand). Deze leden verzochten hun werkgever a.s. zaterdag tussen 9 en 11 uur vrij te mogen nemen, om aan genoemde aktie met hun korps te kunnen deelnemen. Het grootste deel van deze werkgevers heeft daarop nega tief gereageerd. In de allereerste plaats wil ik deze werkgevers erop wijzen, dat'in ons korps ook leden zijn, die zelf een zaak drijven en die, hoewel zij er vrijwel alleen voor staan, altijd nog de grootste moeite doen zich bij dergelijke gelegenheden vrij te maken, hoewel dat zeer moeilijk is. Nu vind ik het een teken aan de wand, wan neer Heilooër middenstanders een zaak van Heiloo's algemeen belang in de weg staan, door enkele werknemers(sters) gedurende 2 uurtjes geen vrij te willen geven. Ik kan mij levendig voorstellen, dat het niet gemakkelijk is, en ook, voor al wanneer dat een halve of hele dag be treft. Wanneer enkele van diezelfde mid denstanders bij de opening van een nieu we zaak eens de assistentie inroepen van het Trompetterkorps, zijn wij altijd met een bereid daarvoor ons uiterste best te doen, wanneer wij volledig of vrijwel volledig de weg op kunnen komen. Wij treden dan op tegen werkelijk zeer ge ringe vergoeding. Nu vragen- wij de medewerking van de middenstanders, en nog niet eens direkt voor onszelf, maar in het belang van de hele Heilooër gemeenschap, en waar blij ven desbetreffende middenstanders dan? NERGENS! Ze laten ons lelijk in ons hemd staan. Het kan ze geen donder schelen, of er nu een groot aantal jonge, enthousiaste mensen graag wil meewer ken aan een aktiviteit, die evenveel hen raakt (of: behoort te raken) als de rest van de inwoners van Heiloo. Grote mon den met: „Laat de jonge mensert maar eens iets anders doen dan zich druk ma ken over drugs en andere rommel", ko men nogal eens van hen, die het laten afweten wanneer er daadwerkelijk ak- ties moeten worden ondernomen in posi tieve zin (Jet wel: ik wil het niet gene raliseren Dat vind ik getuigen van een schromelijk tekort aan realiteitszin. In de dreigende baaierd van passiviteit zijn gemeentebestuur, schooljeugd en verenigingen zaterdag aktief. Enige ne ringdoenden zijn niet bereid hieraan mee te werken. Erg jammer!!! Ik zou met een bord voor het hoofd kunnen gaan lopen en zeggen „Werkt u alsnog mee". Maar dat zal waarschijnlijk niet zoveel helpen. Wanneer Heiloo dus zaterdag geen öf misschien een half Trompetterkorps zal zien, hoop ik dat men ervan overtuigd zal zijn, dat wij ons uiterste best doen, maar dat wij geen ijzer met handen kun nen breken. Wij kunnen per slot van rekening niemand dwingen Ik wil er nadrukkelijk op wijzen, dat bovenstaande volledig onder mijn per soonlijke verantwoording is geschreven, dus beslist niet onder naam (maar wel met medeweten) van T.K.H. Met dank voor plaatsing, M. C. Affourtit Wij zouden de middenstanders van Hei loo, die altijd klaar staan wanneer er een beroep op hen gedaan wordt, met klem willen verzoeken alsnog hun mede werking aan deze zaak te verlenen. Redaktie. Voor Wynep en Gedistilleerd TELEFOON SL§j35 HOLLEWEG 55 WIJ BEZORGËN'A Verrassingstocht ditmaal in twee aparte groepen Weer geheel verzorgde dag In totaal nemen er op donderdag 13 mei ongeveer 475 personen deel aan de be jaardentrip. Weer een geheel verzorgde verrassingstocht. Dit jaar voor het eerst uit te voeren in twee aparte groepen. Organisatorische problemen en het gebrek aan bedrijven die zo'n grote groep van 475 personen kunnen ontvangen, heeft het komitee doen besluiten in twee groepen er op uit te tr ekken. Grote medewerking Dank zij de grote medewerking van de gemeentenaren, kon het komitee weer alles uitvoeren wat zij wilde, nl. de be jaarden een kostelijke dag bezorgen. "Aire dee'nemers krijgen weer persoonlijk bericht, waar en wanneer men op 13 mei wordt opgehaald. In 't algemeen zal het zijn tussen half acht en acht uur. De touringcars, een tiental, verzamelen zich om acht uur op de Oude Straatweg. Vertrek in twee richtingen Om kwart over acht vertrekken de tou ringcars. De ene groep in zuidelijke- en de andere in noordelijke richting, 's Avonds om acht uur komen de tien touringcars met enkele luxe auto's wel tegelijkertijd aan op de hoek Kennemer- straatweg-Stationsweg. Met muziek van het „Trompetterkorps Heiloo", „Eensgezindheid" en „St. Cae- cilia" gaat de stoet langs de Stations weg, Heerenweg en Raadhuisweg, om daarna de deelnemers naar huis toe te brengen. Dagelijkse bestuurders der gemeente en een deel van de geestelijkheid is uitgeno digd deze uitgaansdag mee te maken. Leden van de Rode Kruis colonne en de E.H.B.O. verlenen weer hun zeer ge waardeerde medewerking. van 34,tot 330, naar maat f /'bij: J Herenkapsalon JAN BRAAM K N4Ï*PEJi._QI* AFSPRAAK Ook voor zult u goed kunnen slagen in onze Van Aostastraat 4, achter B W Telefoon 31004 - Heiloo Tabak Parfumerieën tegen luchtvervuiling Sinds kort zijn er bij de spoorwegover gang bij het station Uitgeest borden ge plaatst met het opschrift: „Wachten, motor af, minder luchtvervuiling". Daar deze spoorwegovergang dikwijls en langdurig gesloten wordt, kan dit een bijdrage worden tegen de veel besproken en beschreven luchtvervuiling, waar wij allen zo nauw bij betrokken zijn. Het meewerken aan het gevraagde, ook op vele andere plaatsen en terreinen waar dit mogelijk is, geven we dan ook ifi welwillende overweging! Plannen werden besproken voor nieuwe speeltuin De belangstelling voor de speeltuin Hei loo is groeiende. Alhoewel nog niet zo groot als het aktieve bestuur wel mocht verwachten. Immers het ligt in de be doeling aan de Kerkakkers in een om- "Vangrijke nieuwe woonwijk, een moder ne speeltuin te stichten. Daar zijn leden voor nodig, de financiën en mankracht. Ongeveer 1000 circulaires werden ver spreid om aandacht te vragen voor een bijeenkomst. Deze werd gehouden dins dagavond in de nieuwe Hofdijkschool. De belangstelling ervoor viel tegen. Een zestiental personen toonden hun belang stelling. De tekeningen van de nieuw in te rich ten tuin werden bekeken en besproken. Ook de firancië'e konsekwentieskosten ongeveer 40.000, Spontane steun aan bestuur Voor het bestuur was het bijzonder pret tig dat spontaan een 11-tal personen zich beschikbaar stelde om het bestuur bij te staan. Tevens bleek dat zich een 70-tal nieuwe leden heeft opgegeven. Gesproken werd over het voor en tegen van een zoge naamde open tuin. Tezijnertijd zal daar nog een beslissing over genomen worden. De kontributie werd, in verband met de stijgende kosten, verhoogd van 50 tot 75 cent per 3 maapden. Qp korte termijn zal opnieuw kontakt opgenomen worden met het gemeente bestuur. Op genoemde vergadering was van de gemeente aanwezig dhr. Huibers. Onze oud-plaatsgenoot Han Broek be haalde 28 apii! jl. aan de T.H. te Delft het dinloma van vliegtuigbouwkundig ingenieur. Vrijdagavond a.s. kan men bij het wa renhuis Van Schaik terecht voor een demonstratie met Pyroflam-schalen. Pyroflam ik gemaakt van Pyroceram, het materiaal dat tegen de allerhoogste temperatuur bestand is. De schalen van Pyroflam zijn bijzonder mooi en kunnen zo van het vuur op tafel gezet. De witte, gebloemde schalen met hun glazen deksel zijn levenslang gega randeerd op temperatuurswisselingen en zijn met een losse handgreep op een voudige wijze van het vuur naar de tafel te dragen. Ze zijn erg gemakkelijk af te wassen en houden de spijzen 'ep tafel zeer lang warm. Tijdens deze demonstratie-avond kuht u profiteren van een geweldig leuke aan bieding die u elders in deze krant zult kunnen vinden. Voor de adjudant bij de gemeentepolitie, de heer A. Oudhoff, was goud en ko ninklijke onderscheiding. Hij begon in Bergen, in 1936, als ge meenteveldwachter, thans is de heer Oudhoff bij de gemeentepolitie van Alk maar. Een hoge onderscheiding voor onze plaatsgenoot die helaas, om gezondheids redenen, per 1 augustus de politiedienst vroegtijdig gaat verlaten. Geboren: Catharina A., d.v. H. P. Zonneveld en M. C. M. Smithuis; Jeroen A., z.v. A. S. Bijpast en H. M. Degeling. Ondertrouwd Johannes de Weerd en Maart je M. Baas; Nicolaas A. M. Adrichem en T. M. Lases; Meinardus A. A. J. Butter en Maria M. Termeulen Johan Verschoor en Agnes Vet; Pieter van Essen en Wilhelmina A. G. Scheeres; Wilhelmus H. G. Möring en Petronella M. Bakker. Overleden: Antje Smit, 79 jaar, geh. gew. met J. Wonder; Willem C. van 't Veer, 69 jaar, geh. met S. Mefjer; Geertruida Bakker, 83 jaar, geh. gew. met J. Buys, Elders ov»toleden: Cornelia A. Liefting, 65 jaar, geh. met C. Ro.hfendaal; Jan A. F. Rügebregt, 63 jaar, geh. met F. A. Hayes. 3e closet papier aktie: geweldig succes! De closetpapieraktie, die zaterdag 24 april door T.K.H. is gehouden, heeft een record-opbrengst opgeleverd. Er zijn bij na 7500 rollen verkocht, die de vereni ging een netto-winst leverde van maar liefst rönd f 1200,(ruim 400, meer dan het vorige jaar). Men werkte dit jaar met 2 bevoorra dingswagens en 2 geluidswagens, die elk vanuit een wijk in Heiloo naar elkaar toewerkten, begeleid door groepjes ver kopers. Tegen dé middagpauze was het aantal van verleden jaar al bijna ver kocht, zodat bijbesteld moest worden. Het weer werkte niet zo mee, maar tóch met het voordeel dat veel inwoners thuisgetroffen werden. Al rond half drie kwamen de eerste groepen binnen, de laatste omstreeks 3 uur. De voorzitter bedankte iedereen voor de geweldige inzet. Natuurlijk de leden, maar in het bijzonder de fam. Jacobs (Dorpshuis), zowel dhr. als mevrouw Jacobs kregen een attentie aangeboden, evenals vrachtwagenchauffeur Hv Rade maker (die de woensdag ervoor t.g.v. zijn huwelijk van T.K.H. een muzikale hulde had gehad), zijn echtgenote, me vrouw S. Avis en dhr. Jensch. Zaterdag, 's avonds, maakte het korps (weer in de regen!) een muzikale rond gang door Zuid. Het bestuur, de instruk- teur en leden van T.K.H. zeggen: „Hei- looënaren, hartelijk dank Koninginnedag: Heiloo en Zandvoort Daar Koninginnedag in Heiloo steeds stiller schijnt te moeten worden, heeft T.K.H. op eigen initiatief 's middags een flinke rondgang door Oost gemaakt. Dat werd zichtbaar op prijs gesteld. 's Avonds hgd het Heilooër korps het leeuwenaandeel in de festiviteiten te Zandvoort aan Zee,waar Koninginnedag (nog steeds!) wordt gevierd. In het bij zonder de shows van bet Heilooër Trom petterkorps trokken de aandacht. Zij hadden dan ook enkele „open doekjes" tot gevolg. De V.V.V. in Zandvoort heeft het korps gevraagd, of men nog eens op de groenjakkers mag rekenen. In de komende 2 maanden zijn weken te signaleren, waarin T.K.H. dag na dag aktief is. Heiloo zal het Trompetterkorps binnenkort dus weer zeer veelvuldig op de weg zien 29 April trad T.K.H. nog op in de Sport hal te Egmond aan Zee. Heiloo blijft ech ter nummer één (als daar tenminste prijs op gesteld wordt!). Augustus: leerlingencursus! Begin september start een nieuwe leer lingencursus. U kunt zich (mits u ten minste 14 jaar bent!) nu reeds opgeven tel. 30370 en 30921 (resp. voorzitter en sekretaris tijdens vakantie in Spanje Zaterdag overleed, tijdens zijn vakantie "TïTTfpanje, plotseling de heer B. Vosse op 59-jarige leeftijd. Zo'n 20 jaar geleden kwam dhr. Vosse naar Heiloo om een garagebedrijf te gaan leiden. Uitgebreid tot een modern bedrijf kreeg de heer Vosse vooral bekendheid door het dealer- schap van de bekende Volvo-wagens. in vrije uurtjes Er wordt nogal eens laagdunkend ge sproken over de hedendaagse jeugd. Ze zouden bijvoorbeeld geen interesse heb ben. De praktijk is, maar dat wisten wij persoonlijk wel, anders. Zo bemerkten wij dat een tweetal Heiloose studenten in hun schaarse vrije uurtjes bouwen aan twee jollen. Het zijn Aad Zoon die fysiotherapie studeert en Stef Janssen, medicijnen. In schuur zo lek als een mandje Maar voor dat deze jonge mensen kon den gaan beginnen met de bouw van hun scheepjes moesten zij een vervallen ruimte, gelegen achter op een erf aan de Groeneweg eerst waterdicht maken. Dit heeft alleen al ontelbare uurtjes ge kost! Eind vorig jaar kon men dan ein delijk beginnen met de bouw. Volgens gegevens van de Deeil Knud Olsen, Ok jollen. Het materiaal wat gebruikt wordt is het 5 mm dikke hechthout. Het wordt ver werkt met lijm en wat schroeven. De Ok-jol is een eenmans bootje, waarvan alleen de zogenaamde kleine kuip open is. De boot is 4 in lang, 1.42 m breed, een mast van 6.50 m en een zeilopper- vlakte van 8.3 m2. Het gewicht is maar 85 kg. Naar gelang men produktief is, vergt de bouw aan werkuren ongeveer 120 uren. Kosten 1200, Het varen schijnt de familie Janssen in het bloed te zitten. Naast Stef's ouders, welke een jacht bezitten, is zijn jongere brper ook al enthousiast voor de water sport. Als het aan hem lag, de centjes ontbre ken nog, zou hij als het kon morgen ook al aan 't bouwen slaan, aan een jol. Leuk om zo'n werkzaam, sportief en kunstzinnig gezin gade te kunnen slaan! Want verschillende kinderen zijn zeer muzikaal en kunstzinnig. voor zondag 9 mei 1971 Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk 10 uur ds. Ouwendijk. Zondagsschool in Vondelschool. Oppasdienst in De Rank. Kruiskerk 10 uur ds. Van Niel van Scheveningen. Oppasdienst in bijgebouw. Zondagsschool in de Rehobothschool. 7.15 uur ds. Keers van Amsterdam. Jeugdkapel 10 uur in De Rank, dhr. v. Heeringen. Hervormde Gemeente Limmen 10 uur ds. Bloemhoff. Geref. Kerk - Noordergeeststraat Geen opgaaf ontvangen. R.-K. KERKDIENSTEN Eucharistievieringen tijdens weekend: zaterdagavond om 7 uur, zondag om 9.00 uur (hoogmis), 10.30 uur, 12.00 uur, zon dagavond om 5.30 uur. Eucharistievieringen in de week: vanaf dinsdagmorgen t/m zaterdagmor gen om 8 uur, maandag-, dinsdag- en vrijdagavond om 7.30 uur, woensdagmor gen om 9.00 uur. Biechtgelegenheid zaterdagmiddag vanaf 5.00 tot 5.30 uur. Parochie H. Moeder Gods, Holleweg 111 Eucharistie-vieringen: zaterdag 19.00 u., zondag 8 uur, 9.15 uur (Hoogmis), 10.45 uur en 12.00 uur. Avondmissen in de week: maandag, woensdag en vrijdag om 19.30 uur. Vroegmissen in de week: 7.30 uur (dins dag en donderdag) 8 uur (dagelijks, be halve op maandeg). Biechthoren: zaterdag van 16.30-18 uur. R.-k. Kerkdiensten O.L.Vr. ter Nood Kapellaan H. Missen: Zaterdag 19 uur, zondag 7.30 uur (bij de Julianazusters), 9 uur (Hoog mis), 11 uur. Heilige Missen op werkdagen7.30 uur in de Genadekapel. Avondmis: le vrijdag van de maand 7 u. Lof: zondagavond 7 uur. Biechthoren za terdag in beide kapellen vanaf 4 uur. Kapel Psych. Centrum St. Willibrord Heilige Missen: zaterdagavond 18.45 uur; zondag (Hoogmis) 9.00 uur. Parochie-zondagsdienst Kennemerstraatweg 464, telefoon 30844 HERVORMDE GEMEENTE AKERSLOOT - UITGEEST Gekombineerde Hervormd-Gereformeer- de dienst om 10 uur, ds. Hollemans. Evang. Luth. Gemeente Alkmaar 10.15 üur ds. Estié van Enkhuizen. Be diening H. Doop. Doopsgez. Gemeente, Koningsw. Alkmaar 10 uur ds. V: d. Sluis. Koffie na de dienst. Rem. OXfT. Gemeente Alkmaar 10.30 uur ds. Breukink. Ned. Herv. Gemeente Egmond-Binnen Egm. a. d. Hoef, 10 uur ds. Ter Steege van Bergen. Volle Evahgeliesamenkomst in 't Dorpshuis Heiloo Zondagmorgen om 10 uur. Zondagsschool van 10.00 - 11.30 uur. DOKTERSDIENSTEN (uitsluitend voor spoedgevallen) Weekenddienst Heiloo: ur. Janssen, Heerenweg 236, tel. 30066. Limmen, Akersloot, Uitgeest: Dr. Bremmers, Dusseldbrperweg 88, Lim men, telefoon 02205-272, Weekenddienst Wijkverpleging voor Egmond - Heiloo - Limmen Zr. De Klerk - Telefooh 02206-1444. Dierenartsen S. Blanksma, Populierenlaan 44, Heer- hugowaard, telefoon 02207-1889. L. Pille, Schermeerstraat 2, Stompeto- ren, telefoon 02203-335. R.-k. Interparochieel Soc. Char. Centrum Heiloo - Limmen Spreekuur maatschappelijk werkster in Heiloo, Westerweg 263, tel. 30984: maan dagavond 7-8 uur; woensdag- en vrij dagochtend 8.30 -10.30 uur; in Limmen, in het Wit-Gele Kruisgebouw aan de Kerkweg, tel. 250, dinsdagmiddag 2-3 uur en donderdagavond 6-7 uur. OPPASDIENST Uitsluitend telefonisch tussen half 1 en half 2 fcuj mevr. Meertens-Wiltens, Rec tor Freaeriklaan 5, tel. 16377 en mevr. J. van 't Veen-Paarlberg, Molenweg 1, telefoon 30127. R.-k. Gezinszorg en Gezinshulp Heiloo - Limmen Aanvragen vooi; hulp bij de leidster mevr. Ch. M. Zuiderduin-v. d. Meij, Heerenweg 120, tel. 31172. Bij afwezigheid tel. 02205- 224. Thuis te bereiken tussen 8.30 -9.30 u. Inlichtingen over cïe opleiding tot gezins verzorgster bij de leidster. Voor bejaardenhulp:, zr. Ignatia, Hooge- veg 65, tel. 02205-224 tussen 6 en 7 uur. <ontakt adres voor Limmen: Mej. M. ^epping, Burg. Nieuwenhuijsenstraat 8. SPREEKUUR MAATSCH. WERKER VAN DE GEMEENTE HEILOO Iedere dinsdag- en vrijdagmorgen van 8.30 -11 en dinsdagavond van 7-8 uur, Van Aostastraat 5, tel. 31144, toestel 54. DIENST SOCIALE ZAKEN Aanvragen ingevolge de Algemene Bij standswet: 's dinsdags en 's vrijdags van 10-12 uur; aanvragen ingevolge de werk loosheidsvoorziening 's Woensdags van 10-12 uur. WARME MAALTIJDEN VOORZIENING A. H. v. d. Graaf f-Lammerink, Van Cats- traat 19, Heiloo, telefoon 31356. GEZINSVERZORGING EN HULP AAN BEJAARDEN (v.h. Groene Kruis) Aanvragen bij mevrouw Bruntink-Nat,- Van Doornstraat 38, telefoon 30119. OPENINGSUREN OPENBARE BIBL. EN LEESZAAL Kennemerstraatweg 382 - Heiloo Dag Volw. Tieners Jeugd Maandag 19-21 19.00-21 1:9.00-21 Dinsdag 10-12 15.30-17 15.30-17 14-17 Woensdag 14-17 14.00-17 14.00-17 19-21 Vrijdag 14-17 15.30-17 15.30-17 19-21 Zaterdag 10-12 ">e kranten- en tijdschriftenafdeling Is wvendien elke werkdag van 10-12 uur eopend (ook voor niet-leden). AKTIE .MOEDERS VOOR MOEDERS' Uitsluitend voor Heiloo en Atknria». Mevrouw E. M. van Aken-Stekelenburg, Trompenburg 10, Heiloo, telefoon 3343A

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1971 | | pagina 2