SSWIM BL00TH00FDI LIMMEN Voor Foto-Reportages ;iv Nog geen plv. lid van de onderwijskommissie benoemd Geen voldoende belangstelling Hervormde Gemeente GQEOE FIETS PIET V IAALTE ,,'t Heilooër Gazellehuis" Met de komst van de reigers Brandende vuilnisbelt veroor zaakte weer overlast Pater H.W.J.Smit herdacht 25-jarig priesterschap Geslaagd voor brandwacht lste en 2de klasse Gevonden voorwerpen Heilooër Stichting voor Bejaardenzorg Wegen allemaal weer open voor 't verkeer Kennemerstraatweg 269 a Telefoon 02200 - 30339 Heiloo Clausule geschrapt Er wordt een 2e Christelijke kleuterschool gesticht Raiffeisenbank „Heiloo" houdt algemene ledenvergadering Ook In Heiloo kortstondige staking Franse Chryslers op De Loet Burgemeester N. A. J. Molhoek: „LIMMEN IS LIMMEN NIET MEER UIT 1950" Limmer bevolking wil bloemendagen niet missen C0RRY SCHOL WERD GEKOZEN TOT BL0EMENK0NINGIN VAN LIMMEN ROBERT STILZ, 90 JAAR AUTÖMOBIELBEDRIJ Kennemerstraatweg y ^Jefefoon 30595 Hoofdagent W O personenwagens FIRMA DE GROOT OPENDE 3E ZAAK IN CORSETTERIE, LINGERIE EN BADG0ED Na Heiloo en Den Helder nu ook een zaak in Casfricum De tuinen in Limmen zyn een lust voor het oog Limmen-nieuws UITKIJKPOST 5 MEI 1971 „Onduidelijk en pijnlijk" aldus dhr. Groot In de laatste raadsvergadering stelde de fraktievoorzitter van de K.V.P. de vraag waarom er op de agenda voor deze ver gadering niet een voorstel stond om een plaatsvervangend lid voor de kommissie van advies voor het onderwijs te benoe men. Wat er in de vorige vergadering gebeurd is vond dhr. Groot een pijnlijke zaak voor hem en dhr. Overmeer die niet benoemd werd als lid van deze kommissie. „Het heeft mij zwaar gezeten. Ik ben over donderd door de gang van zaken. Zoiets is mij in m'n 25-jarig raadlidmaatschap nog niet overkomen." Aldus dhr. Groot. Het was hem nog onduidelijk hoe men iemand, die men op 26 juni vorig jaar had bezongen om zijn deskundigheid, nu liet vallen. „Aangelegenheid van de raad zelf" Burgemeester mevr. mr. J. M. Corver- van Haaften zei dat het een aangelegen heid van de raad zelf is. „In tegenstel ling tot vroeger dragen de frakties zelf de kandidaten voor. En daar hebben we ons als B. en W. aan gehouden." Mevr. Corver zei dat de heer Overmeer zelf heeft gezegd dat de K.V.P. zich nog na der zou beraden over deze aangelegen heid. „We hebben niets gehoord en dus ligt het niet op onze weg een benoe- mingsvoorstel op de agenda te plaat sen," aldus ongeveer de voorzitter. De heer Groot was kennelijk nog niet te vreden. „Het lijkt me voortaan beter lof uitingen achterwege te laten." Behoudens mr. v. Dantzig mengde zich verder niemand in deze minder prettige discussie. Mr. v. Dantzig zei, dat deze zaak voor hem in de vorige raadsverga dering even onduidelijk is geweest als voor de heer Groot en de zijnen. voor viering van Koninginnedag Ons is de vraag gesteld waarom geen __—k©llel£.tieve viering van Koninginnedag, zoals de laatste jaren gebruikelijk was. Een lid van het Oranjekomitee deelde ons desgevraagd mee, dat dit komitee zich gericht heeft tot de hoofden van alle scholen om suggesties en medewer king. Eén van de scholen voor gewoon lager onderwijs reageerde. Dit hoofd, van de Radboudschool, organiseerde voor een deel van zijn leerlingen een zeer geslaag de fietsen-puzzeltocht. De kleuterscholen mochten per kind een bedrag ontvangen, waarmee deze scholen zelf 't een en ander konden doen. Was in 't verleden de medewerking al niet zoals het wel moest zijn, dit jaar bleek deze helemaal bedroevend. Wil men het volgend jaar Koninginnedag met een aantal aktiviteiten vieren, laat mien zich dan tijdig wenden tot het Oran jekomitee! Het is natuurlijk bijzonder teleurstellend voor dit komitee als zij zich steeds maar alleen moet inspannen, terwijl onderwijzend personeel en ouders de zo hoognodige medewerking niet ver lenen. Overigens geldt deze lauwheid niet al leen voor Heiloo. In dé landelijke pers kwam deze ook al tot uiting. JeugdkapeUers opgelet In verband met de schoonmaakaktie 's Smorgens bijtijds aantreden bij „De Rank". De tijd lees je elders in dit blad of hobr je a.s. vrijdag op het koor. Rommelmarkt in en rond „De Rank" De aanbiedingen voor overtollige huis raad beginnen al binnen te stromen. U weet tofth dat de opbrengst bestemd is voor de laatste fase van interieurveran dering van „De Rank"? En een eventu eel financieel overschot is bestemd voor het jeugdwerk. Helpt de jongeren mee hun centjes bij elkaar te schrapen. Uw afdankertjes zijn goud waard! En kom op 15 mei naar „De Rank". Vele leuke attrakties bezorgen u wat aflei ding en ons geld in kas. Heeft u handel? Wij halen alles op door geheel Heiloo vanaf maandag 10 mei 's avonds vanaf 7 uur tot en met vrijdag 14 mei. Heiloo-oost, dhr. v. Dalfsen, De Hoghe Weijdt 46, telefoon 32051; Heiloo-zuid. dhr. v. Heeringen, Breede- laan 123, telefoon 33643; Heiloo-west, dhr. Craamer, Zuidergeest straat 6, telefoon 32347 Heiloo-centrum, dhr. K. v. d. Wal, Droo- necampstraat 6, telefoon 33689. Hartelijk dank! V. Wilt u gaan TRIMMEN Koop dan een at 6 vakkundig voorlij; door die heeft 35 jaar ervaring. -Ken nemerstraatweg.99 - Heiloo Telefoon 30192 j 0 weer de nodige overlast Met de komst van de reigers in het Heilooërbos is aan de Kennemerstraat- weg oostzijde ook weer de nodige over last ontstaan. Menige wielrijder of brom fietsberijder zal, bij de val van uitwerp selen, daar wel kennis mee gemaakt hebben. Ons is de vraag gesteld waarom dit jaar Rijkswaterstaat niet de beschermende baldakijnen heeft aangebracht. Zoals ieder jaar, tot nog toe, gebruikelijk was. De brandende vuilnisbelt veroorzaakte zaterdagavond weer de nodige overlast. Zó zelfs dat de hulp van de Heiloose brandweer werd ingeroepen. Grote belangstelling tijdens mis en receptie Zondag vierde pater H. W. J. Smit (Mpntfortanen) zijn vijfentwintig jarig priesterschap. Zowel voor de Mis in de kapel van onze Lieve Vrouwe ter Nood, als tijdens de daarop volgende receptie, bestond er grote belangstelling. Voor het examen brandwacht tweede klasse, slaagden de leden van onze Vrij willige Brandweer, L. van Raalte, D. van Staalduinen en L. en H. Steenhoek. Kortgeleden slaagde eveneens voor het diploma brandwacht eerste klas J. Kep- pel. Ze werden opgeleid door de heer P.A.C. Nieuwpoort, commandant van de Heiloose brandweer. Lipssleutel aan houtje; oorbel, bolstenen model; tweedelig rood-paars wonder- fietsje; leren voetbal merk Webley; bos (huis-)sleutels; groen gebreide kinder muts, wit kindersokje en beige kinder portemonnee; herder; zwarte beurs inh. geld; herenbril in grijs etui; damespor temonnee met geld; eremekleurige tin neroy jack inh. dameshorloge met brede band; lichtbeige jasje. Inlichtingen: woensdag en zaterdag tus sen 2 en 4 uur op het groepsbureau der rijkspolitie te Heiloo. nam afscheid van bestuurslid Maandagavond nam de Heilooër Stich ting voor Bejaardenzorg afscheid van de heer N. Majolée, één der oprichters, in 1955, van deze stichting. De heer G. J. v. d. Brink betreurde het besluit om heen te gaan. Vooral belichtte de heer v. d. Brink het werk wat het scheidende bestuurslid heeft gedaan voor Re organisatie van ontspanningsbijeen komsten in de verzorgingstehuizen. De heer v. d. Brink bood, als blijk van waardering een geschenkbon aan en bloemen voor mevrouw Majolée. Verschillende wegen in onze gemeente moesten een herbestratingsbeurt heb ben. De afgelopen dagen zijn ze allemaal weer opengesteld voor het verkeer. Zo zijn de straten in Tuindorp, Bergeon- straat en de Westerweg, tussen de Sch. Hondsbosschelaan en de Zeeweg, herbe- straat. De grasstroken langs de Westerweg zijn herschapen in stenen parkeerstroken. Het zal allemaal wel nodig zijn voor de oprukkende auto waarvoor dikwijls geen stallingsmogelijkheid aanwezig is. Jam mer blijft het, het verdwijnen van het groen, voor zover het nog aanwezig was en niet stukgereden werd De Pastoor van Muijenweg is uitstekend geworden na de rekonstruktie. Ook vei liger geworden voor schoolkinderen door de aanleg van trottoirs. Aan de Oosterzijweg, tussen de Kenne- merstraatweg en Groenelaan is een be tere straatverlichting aangebracht. .y. iwhtcrranrzo11 geen raambiljet mogen ophangen De gemeenteraad ging tot vaststelling over van nieuwe rechtspositieregelingen voor het gemeentepersoneel. De heer Van Dijk verwonderde zich over een clausule in deze regelingen waarin staat dat een ambtenaar, wonende in een woning van de gemeente, het recht niet heeft raambiljetten op te hangen van politieke partijen, v ook zijn gezins leden niet. Hij achtte dit een aantasting van de vrijheid van het individu. De heer Van Dijk wenste dan ook waarborgen. De burgemeester en de gemeentesekre- taris bogen zich over de voorgestelde re gelingen, vonden de gewraakte clausule en de raad besloot deze te schrappen. in „Zuid-West" Aanmelding van uw kleuter voor de per 1 november a.s. nieuw te openen 2de christelijke kleuterschool in plan Zuid- West, Pastoor v. Muijenweg hoek Ewis- weg, kan geschieden bij: mevr. R. Dojes, Commandeurslaan 5, tel. 33829, mevr. H, de Geus, Ewislaan 60, tel. 33156; me vrouw H. de Kruyk, Korbeellaan 4, tel. 33052, mevr. E. Moeton, Goodeslaan 43, tel. 33150; de heer G. Teitsma, v. Doorn straat 15, tel. 33871 of aan de chr. kleu terschool „De Kreek", Heerenweg 193a, tel. 33125, allen te Heiloo. Uw aanmelding zien wij gaarne zeer spoedig tegemoet. „1970 een in alle opzichten bewogen jaar" _J3ftjdonderdag 13 mei houdt de Coöpera tieve Raiffeisenbank „Heiloo" haar al gemene vergadering in „De Oude Her berg". De leden kregen een uitgebreid jaarverslag aangeboden. In dit verslag staat o.a. „Wie zich in het nieuwe jaar de tijd gunt nog eens een blik te slaan op het achter ons liggende jaar, moet konstateren dat 1970 een in vele opzichten bewogen jaar is geweest. Dit geldt zowel voor de in grijpende veranderingen in onze organi satie als voor de ontwikkelingen in onze ekonomie. Voor wat betreft dit laatste moet ge- konstateerd worden dat de aanvankelijk bestaande verwachtingen niet zijn uitge komen." Voorts: „Ook voor het bankwezen was 1970 een bewogen jaar. Toenemende in vesteringen resulteerden in een sterke kredietvraag en in geleidelijk toenemen de overschrijdingen van de door de Ne- derlandsche Bank gestelde expansienor men." „Een belangrijk moment was de onder tekening van de oprichtingsakte van de Coöperatieve Raiffeisen-Boerenleenbank welke een centrede plaats gaat innemen in "het eenwordingsproces, dat in het jaar 1971 verder zal worden voortgezet. Het toekomstbeeld Het toekomstbeeld was aan het eind van hét jaar bijzonder wazig. Enerzijds dien de rekening te worden gehouden met de mogelijkheid van vertraagde groei. An derzijds waren er aan het eind van 1970 nog weinig overtuigende tekenen van ontspanning te bespeuren," aldus de al gemene inleiding tot het jaarverslag. De ontwikkeling van de bank gunstig De ontwikkeling van de bank is in 1970 gunstig geweest. De omzet steeg van 69,5 miljoen tot 87,3 miljoen en het balanstotaal van 12,3 miljoen tot 13,6 miljoen. De aanwas van de toevertrouwde mid delen stelde ons in staat het uitstaande bedrag aan leningen met 1,3 miljoen uit te breiden tot 8,3 miljoen. Door de stijging van de rentewinst was het mogelijk de kostenstijging op te van genNa afschrijvingen en reserveringen resteert een netto winst van 21.665,58. Aan de algemene vergadering wordt voorgesteld dit bedrag toe te voegen aan de gewone reserve, waardoor deze stijgt tot 261.665,58. Het ledental steeg tot 642 leden. Het omzetcijfer van de jaarrekening wijst een bedrag aan van 87.300.000,(in 1969 6.950.000,en het aantal posten was in 1970 165.051, in 1969 133.976. Het bedrag aan spaartegoeden was in 1970 11.120.000,- (in 1969 9.983.000,-) Uit het overzicht van de ontwikkeling der bank over 51 jaar blijkt dat de Raif feisenbank nog steeds een snelle ont wikkeling doormaakt. Bestuursverkiezing In verband met het aftreden van de heer P. Frans Jzn. stelt het bestuur voor de heer J. Wagenaar in het bestuur te be noemen. In de Raad van Toezicht wil men, als er een vakature ontstaat door de benoe ming van dhr. J. Wagenaar als bestuurs lid, de heer A. de Groot benoemen. Voorts vinden verkiezingen plaats van een plv. lid voor het bestuur en de Raad van Toezicht, resp. de heren H. A. J. Hemmer en H. A. Niesing. 45 man legden in „Het Baai'je" het werk neer Ook in Heiloo gingen bouwvakarbeiders in. staking. Zij het kortstondig. Het ge beurde maandag, het waren 45 personen die voor de firma Henselmans (Norffch scharwoude) werkzaam zijn bij van huizen in genoemd uitbreidihjablan. Automobielbedrijf C. Rijke organiseert auto-show Woensdag a.s. 12 mei organiseert het automobielbedrijf C. Rijke een grootse Franse CJjrysler-show op het parkeerter rein aan de. Loet. Deze show, ^ie bedoeld is om de Franse Chryslers nader tot het Nederlandse pu bliek te brengen, zal gehouden worden van 's morgens 9 uur tot 9 uur 's avonds. Elke automobilist die een uitnodiging voor deze show heeft ontvangen zal die dag, op zijn uitnodigingskaart, een ver rassing ontvangen. De naam van deze show is „Golden Hand shake". Deze gouden handdruk kan hij of zij verwachten die tijdens deze show een Franse Chrysler koopt. De betekenis hiervan mogen we jammer genoeg, niet verklappen. De Franse Chryslers, die in november Zaterdagmorgen jl. opende burgemeester N. A. J. Molhoek, in het parochiehuis St. Maarten, de bloemendagen 1971 in Limmen. Voor een groot aantal genodigden sprak hij o.a. over de grote veranderingen die sinds het ontstaan van het bloemenfeest, 19 jaar geleden, in Limmen hebben plaats gevonden. Deze veranderingen zag hij als twee wan kelende peilers waarop dit bloemenfeest destijds gebouwd is. Aan de ene kant is het van oudsher bekende bollendorp door de vele gronden die voor andere ekonomische bestemmingen gebruikt wórden niet meer het bollendorp van toen en anderzijds zag hij ook de hechte gemeenschapszin in zijn gemeente door dé sterke groei van het inwonertal uit eenvallen in kleinere groeperingen die elkaar weten te vinden in allerhande clubs en verenigingen. Hij zag het als een belangrijke taak voor het mozaïeken- komitee om in te spelen op deze gewij zigde situatie, een situatie waarin het belangrijk is te zoeken naar een weg om het kontakt met elkaar te onderhouden. Hij hoopte dat het komitee de bestuurs kunde mee zou krijgen om het roer vast in handen te houden en het schip de juiste koers te geven. De vice-voorzitter van het komitee, de heer J. H. M. J. Schole bedankte in een geestige speech een ieder die meegehol pen had om dit bloemenfeest 1971 te doen slagen. Op de vraag van enkelen of dit bloemen feest in 1971 nog wel zinvol was had hij namens het komitee en het gros van de Limmer bevolking maar één antwoord: doorgaan'! Hij wees op het belang van een goed ge richte reklame en bedankte de aanwe zige pgrs in dit verband zeer nadrukke lijk voor hun medewerking. Bij deze of ficiële opening waren vele genodigden uit het bedrijfsleven, onderwijskringen en van diverse verenigingen aanwezig. Zoals te doen gebruikelijk maakte het gehele gezelschap een rondrit door Lim men langs de prachtige werkstukken, mozaïeken en bloemsierkunststukjes. Alhoewel ér dit jaar wat minder mensen aan hadden meegedaan was de kwaliteit er zeker nief minder om. De jury stond dan ook voor een niet eenvoudige taak. Ook in de niéuwe wijken had men z'n beste beentje voorgezet. De tuinen zien hier ook bijzonder verzorgd uit. Voor het volgende bloemenfeest hoopt het komitee op een wat grotere bijdrage van de Limmer bevolking. „Eén gulden per gezin is niet véél" zei de heer Schole o.a. „Het moet een Rijksdaalder worden." Duizenden ménsen ujt geheel Nederland tot zelfs een delegatie uit Japan hebben Limmen in tie afgelopen dagen weer met een bezoek vereerd. Deze feestelijke bloemendagen zijn niet meer weg te denken. Aan het mozaïe- kenkomitee zal het niet liggen. Zaterdagavond jl. werd in het parochie huis St. Maarten de 19-jarige Corry Schol gekozen tot bloemenkoningin van Limmen. Corry, die verkoopster is bij het waren huis van Van Schaik in Heiloo, zal Lim men in het komende jaar bij diverse ge legenheden gaan representeren. Aan deze verkiezing werd o.m. deelgeno men door Ellie Beentjes, Joke Kraak man, Néllie Dekker en Greta Dekker. De jury, de dames Rodenberg en Van den Burg uit Limmen en mevrouw Kok uit Alkmaar, stond voor de niet eenvou dige taak oru uit 5 charmante meisjes één koningin'te kiezen. Er werd vooral gelet op voorkomen, beweging en repre sentatie. o Nadat de lieftallige Corry Schol ge kroond was door de aftredende koningin konden we even genieten van de heer Piet Groot die zijn voordracht „Het der de been" op meesterlijke wijze ten tonele voerde. Deze feestavqnd, waarop ook de prijzen van de werkstukken, mozaïeken en bloemsierkunststukken bekend werden gemaakt, werd besloten met een bal dat voortduurde tot in de prille morgen uurtjes. De muziek werd verzorgd door het duo de „RodeoBoys". Ceremoniemeester van de avond kas de heer F. Prins. Op deze feestavond waren baast de bur gemeester en wethouders yan Limmen diverse vertegenwoordigers yan vereni gingen en scholen aanwezig. bekroond als mooiste werkstuk oj> bloemenfeest in Liüimen Op het bloemenfeest in Limmen werd de hoofdpiijs met lof van de jury toege kend aan J. Dekker, Rijksweg 73 voor het prachtige werkstuk „Robert Stolz - 90 jaar". De eerste prijs met 106 punten ging naar mevr. v. d.\Méer-van Blitterswijk, Hyacinthenlaan 2 voor haar bijzonder mooie werkstuk, paardendressuur. Tweede prijs me/ 90 punten, J. Dekker, Dusseldorperweg 134, overstekende kik kers. Derde prijs, A. Kraakman, "Dusseldorper weg 138. Hij kreeg 89 puntóp voor zijn „verkiezingen". Hetzelfde aantal punten en ooftyeen 3e prijs ging naar P. Vooren, Rijksweg 166 voor zijn prachtige „Vredespaleis". Mozaïeken Bij de mozaïeken ging de hoofdprijs en de wisselprijs, een zilveren tulp, naar C. Briefjes aan de Hogeweg 51 voor zijn unieke portret van Willem Drees sr. Hij behaalde hiermede 111 punten. Drie eer ste prijzen werden toegekend aan C. Le- 1970 in Nederland werden geïntrodu ceerd, gooien momenteel hoge ogen op de Nederlandse automarkt. De Chvsler 160, die de afgelopen week door,Fr'e<j v. d. Vlugt in zijn „Wereld op wielen-programma" voor de televisie ge test wera- krëgg eep zeer hoog waarde ringscijfer. Woensdag, 12 nfeU-kunt u het zelf alle maal eens even rustig, gaan bekijken in het automobilistencentrum aan De Loet waar u alle mogelijke inlichtingen om trent de Franse Chryslers zult kunnen verkrijgen. Donderdag jl. verrichtte de loco-burge meester van Castricutn,vmcvrouw Wage naar-Maan Voogd Bergwerf, de officiële opening van de derde speciaalzaak in corsetterie, lingerie en badgoeo van de firma De Groot uit Heiloo. Zij sprak o.m. haar bewonderinggiit voor de moed van de familie De Groor pm in deze tijd een derde zaak te durven\ope- nen. De heer De Groot hoopte op een even goede samenwerking met de midden stand van de dynamische gemeente Cas- tricum, zoals hij dat in Heiloo gewend was. Het pand aan de Torenstraat, dat voor heen in handen was van de fa. Bruynse, heeft een komplete metamorphose on dergaan. In 10 dagen tijds heeft het aannemers bedrijf M. J. de Nijs uit Castricum kans gezien het loodgietersbedrijf van de fam. Bruynse om te toveren tot een beeld schoon, gezellig winkeltje waar men een grote keuze heeft in corsetterie, lingerie en badgoed. De gehele aankleding is bij zonder smaakvol en er zijn mooie, grote paskamers. De receptie werd druk bezocht en vele bloemstukjes versierden deze intieme zaak waarin de a.s. schoondochter van de heer en mevrouw De Groot nu al en kele dagen de scepter zwaait. De vloerbedekking werd verzorgd door De Groot's woninginrichting uit Heiloo. De intieme verlichting werd aangebracht door de fa. Vonk uit Den Helder en het geheel werd ontworpen door het archi- tektenbureau fa. v. d. Berg uit Zwolle. Het prachtige behang en het schilder werk wasj in handen van de fa. Zoontjes te CastricVim. vering, Hogeweg 86, 102 punten, J. Zwart, Oosterzijweg 21, 95 pt en de he ren Segerius - Scheepmaker, Meidoorn laan 21-23, 93 punten voor hun resp. „Verolme - Rijnschelde", „Bloemenweel de" en „Lentekapsel". Drie tweede prijzen waren voor /mevr. J. Valkering-Geake, Rijksweg 7CV „Hem- brug-$luizcn", de héren Briefjes/- Kaan dorp, Rogertlaan 12 -14, „Wegenwacht 25 jaar\en de heren Winter - Mous, Burg. Nreuwenhuijsenstrgat 83 - 85, „Geen centéb meer". Zij behaalden%allen 90 punten. Een derde prijs ging naarSK. GnJot. Vijverlaan 14. Hij behaalde 90 punten voor z'n parodie op het naakt-affiche' van de P.S.P. Een derde prijs gmg eveneens naar P. v. d. Velden, Högevyeg 46 A voor de „Mentaliteitsinfjétie", 89 punten en naar C. Hogeboom, .-Dusseldorperweg 70. Hij kreeg 87 punten voor het mozaïek „Ver slaafd". Een vierde prijs met 85 punten werd toegekend'' aan J. Tuyn, Hogeweg 40 voor het (Eau de Limme". 84 Punten en een vierde prijs ging-,naai de fam. v. d. Burg, Meidoornlaan 27 wor „Simonis" en naar A. Mul, Dusseldorper weg 54 voor het mozaïek „Glaasje op". Bloemsierkunst Bij de afdeling bloemsierkunst behaalde Ber Hes, Bogertlaan 22, de eerste prijs erf 98 punten voor zijn schitterend ver sierde boerenwagen. De tweede prijs ging naar C. BaKus, Hy acinthenlaan met 90 punten yeör z'n ver sierde arreslee. R. Pronk, Rijksweg 92 kreeg 82 puiyjen en daarmee de derde prijs voor een .versierde kruiwagen en de 4e prijs met 70 punten was voor N. van Noort, WesteriVrg 54 met een eer ste volautomaat. De jury, bestaande uit os heren F. Prins uit Limmen, H. van Elvens^ut Castricum en G. Tabak uit Beverwijk, zal er zorg voor dragen dat de prijzen, die bestaan uit bekers, medailles en geld, worden thuisbezorgd. Om te zien hoe je van een kleine of •grote tuin een waar paradijsje kunt ma- \cen is het aan te raden één dezer dagen alsnog een rijtoertje door het bloemen- dörp Limmen te maken. Grote tuinen De eerste prijs met lof van de jupy kreeg de familie Wester, Visweg met 70 pun ten, 2e prijs, J. Koot, Dusseldorperweg 64 punten, 3e prijs, A. Groot/Dusseldor- perweg, 60V punt, 4e prijs, R. Hommes, Nieuwe Laan, 60 punten. Middelgrote tuinen De eerste prijs met lof ging naar mevr. v. d. Meer, Hyacinthenlaan, met 71 pt. 2e prijs A. Vennik, Zuidkerkenlaan, 66 punten. 3e prijs P.- Rol, Hogeweg, 65 pt. 4e prijs J. Ehlhart, Sportlaan en J. Dek ker, Rijksweg, ieder 64 punten. Kleine tuinen le prijs N. Baltus, Middenweg, 61 pt. 2e prijs B. Meyer, Burg. Nieuwenhuy- senstraat. 61 pt. 3e prijs R. Pronk, Rijks weg, 60"2 pt., 4e prijs J. van Til, Rijks weg, ,89 pt. - j De jury bestond uit de heren Vgn Galen en De Jong. De* prijzen bestaan uit waardebonen, te besteden bij de omliggende Tuincentra. Terwijl'xde kompetitie voor de elftallen van Limh^en beëindigd is, gaat één van de lagere elftallen a.s. zopdag op tour- nooi naar deSEgmonde.»'' en wel het 5e elftal dat naai-'Zeevogels in Egmond a. d. Hoef gaat om (W te nemen aan het Zeevogels 4-föurnooTx Dit programma luidt voor-'Limmen Zeevogels 4Limmen 5, 11MQ uur H.g.V. 6Limmen 5, 12.30 uur" Finale om 15.00 uur.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1971 | | pagina 4