SLOOTHOOFD a Voor Foto-Reportages Installatiebedrijf TROMP N.V. BOERSEN I j V. CENTRALE VERWARMING GAS-, WATER- en SANITAIRE installaties ZELFBOUW C.V. INSTALLATIES Heiloo Herenkapsalon JAN BRAAM AFWEZIG ;to 5 - 26 september A. LDUUVESTIJN, arts en andere diensten Kennemerstraatweg 269 a Telefoon 02200 - 30339 Heiloo x. s Expositie in „De Zevensprong" REGENKLEDING Groot feest in „De Loet" „We zullen u verschrikkelijk hard missen" Burgerlijke stand Woonwagenkamp wordt niet verkocht MET INGANG VAN 30 AUGUSTUS: tel 3o5o2 „Wat je doet moet je zo goed mogelijk doen" ïerrassenflat aan het Groot Barlaken? GROET EEN VRIND HELP EEN KIND Unicef bestaat 25 jaar "tv O TRIAS NU HAARSTUKJES LEZERS SCHRIJVEN DOVES PREDIKBEURTEN 1 SEPTEMBER 1971 UITKIJKPOST zijn niet meer weg te denken uit uw dagelijks leven als deze zijn aangelegd, door SCHAGEN ^MOLENSTRAAT 30 - TELEFOON 02240-2515 HEILOO - WESTERWEG 279 - TELEFOON 02200-32821 Tevens speciale volgens onze richtlijnen én onder onze kontrole. Mevr. Watzema, die een opleiding vol tooide aan de Rietveld Academie te Am sterdam, toont wandkleden die o.a. op een raamwerk gespannen zijn, waardoor de achtergrond een levendige bijdrage vormt aan het kleurgeheel en de ge bruikte materialen. Met één van deze kleden „De Wintervlinder" won zij in 1970 in het Textielmuseum te Tilburg de Gouden Naalij. Haar aquarellen zijn dromerige voorstel lingen in landschap en gestalten. De heer Watzema, die een zelfde oplei ding volgde, is explosiever in kleur en verfvoordracht. Zijn werk heeft een my- thies karakter, in die zin bedoeld, dat het niet direkt aan ben bepaalde streek doet denken, maar dat de landschaps- kenmerken zijn'gebruikt om persoonlijke innerlijke gevoelens uit te drukken. Het echtpaar gebruikt zeer mooie kleur- tegenstellingen, die toch, als men ze met elkaar vergelijkt, ieer verschillend en persoonlijk van temperamentweergave zijn. Al met al een tentoonstelling, die zeer de moeite waard is, en waarschijnlijk aan de bezoekers veel gesprekstof zal opleveren. De tentoonstelling is geopend van 5 t/m 12 september van 2-5 en 8-10 uur n.m. J. C. Heeck. Grote sortering in allé maten bij: Fiets- en Hengelsport handel Stationsweg 79, Heiloo, tel. 30186 In verband met de viering van het eer ste lustrum van het verzorgingstehuis „De Loet" werd vrijdagavond jl. een feestje georganiseerd in de gezellig ver sierde rekreatiezaal. De heer A. W. Jensch heette het bestuur en de bejaar den van harte welkom. Hij sprak uit naam yan de voorzitter de heer Vennik die door vakantie afwezig was. Hij ver welkomde ook cabaret P.O.V.U. uit Alk maar onder leiding van de heer De Jong. Voor de pauze traden op „De Kapido's", mondorgeltrio, „Mr. Toni", goochelaar, Lidia Verdel, zang, Dirk Knol, schetsen en Gerda van Hoff, zang. Daarna kreeg de tweede voorzitter de heer Van der Brink het woord en hij schetste het ontstaan van „De Loet" en de opening op 27 augustus 1966 door de heer Egas en wat er in de afgelopen vijf jaar is gepasseerd. Daarna werden de.twee oudste inwoners (aanwezig in de zaal) door de leider van P.O.V.U. verwend met een heerlijke fruitschaal. Tijdens do pauze werd door het bestuur koffie en gebak aangeboden. Daarna volgde opnieuw 'n optreden van P.O.V.U. met „De Kapido's", mondorgel-trio, Sijd- je Knol, Wcstfriesc humor, Lidia Verdel, zang, Mr. Toni, buikspreker en Gerda van Hoff bekende melodieën. Hoogtepunten waren Dirk en Si.jd.je Knol met Westfriese humor en Gerda v. Hoff (12 jaar) die in „De Lopt" een dankbaar publiek had. De organist (hammondorgel) de heer Lucas Boom uit Alkmaar verzorgde voor het optreden van de cabaretgroep en in de pauze een populair programma. Omstreeks elf uur was de finale waarin de heer A. W. Jensch de dames van het gezelschap bloemen aanbood, waarna ieder zeer voldaan zijn eigen kamer op zocht. Burgemeester Corver-van Haatten: Veel waarderende woorden verden er vrijdagavond jl. na afloop van de open bare raadsvergadering gesproken aan het adres van de heer J. Pieters, die door drukke Werkzaamheden de raad ging verlaten. „U hebt uw werk altijd met grote des kundigheid gedaan. We zullen u dan ook verschrikkelijk hard missen" zei burge meester Corver-van Haaften o.a. De heer Pieters die vanaf 1962 in de raad zitting had was ook lid van diverse kommissies en heeft zich vooral voor het onderwijs bijzonder verdienstelijk ge maakt. Hij was ook de zakelijke en kun dige man achter de schermen van het nieuwe winkelcentrum ,,'t Loo". De heer Pieters die met alle raadsleden op zeer vriendschappelijke voet stond zei o.a. met een beetje bloedend hart af scheid te nemen. „Dit werk is m'n hobby en een hobby laat je nu eenmaal niet zo gemakkelijk los." Geboren: Ancfhela, d.v. P. W. Haanraads en J. Torenbeek; Leonardus H., z.v. L. P. Schelvis en M. C. M. Haanraads; Johannes Pieter, z.v. A. B. M. Hoetjes en J. Kossen. Elders geboren: Joeri, z.v. \V. U. Buwalda en W. A. Hoogvorst; Petronella A. G„ d.v. P. L. Groeneveld en P. M. G. Hes: Mirjam C. C„ d.v. C. J. M. Berkhout en M. M. C. Wansink. Ondertrouwd Frederik J. M. Mill's en Alida G. Buijs; Johannes Dupon en Marg. M. Blank; Nicolaas G. M. Teuthof en Cornelia E. van Eikeren; Matheas J. M. Gielen en Gezina C. Bak ker; Benedictus H. T, van Duijn en Brigitte Gallis Cornelis Stam en Cath. M, Schouten; Peter Timm en Alice Pilkes. Getrouwd: Theodorus J. G. Velseboer en Theodora A. M. Zijp; Arthur Roggeveen en Paula E. M. Du- dock Antonius H. P. A. Rijkers en Henriëtta C. M. Bruin. Elders overleden: Adrianus G. van Breda, 90 jaar, ctv. H. C. Schokker; Reipa W. Edens, 75 jaar, e.v. E. H. G. van Dam. Over het voorstel tot verkoop van het voormalige woonwagenkamp aan mevr. O. de Boer-Lageman werd de raacï het roerend .eens. Hun bezwaren tegen deze verkoop waren voornamelijk toegenomen door de houding van de firma De Boer die zonder de goedkeuring van de raad op dit terrein vast aan 't bomen kappen geslagen was. De heer v. Datitzig sprak over een over rompelende doordouwerigheid. De heer J. Pieters wilde met de heer De Boer geen zaken doen. Hij vond hem nou niet bepaald een integere figuur. De heer H. Korthouwer vond een auto handel niet erg passend in het mooie weidegebied. Hij wees het kollege erop voorzichtig te zijn met toestemming te geven voor een dergelijk soort bedrijven. Ook de heer Th. Tomson wilde geen en kele relatie met de firma De Boer on derhouden. Burgemeester Corver-van Haaften zal nu overleg plegen met de gemeente Akersloot i.v.m. eerder gedane toezeg gingen dienaangaande. Ma., Wo., Do., Vr. geopend van 8.30-12.30 en 13.30-18.00 uur; Za. van $-12.30 en \3-l 7.30 uur. V I V^JHNSÜAG GESLOTMN. Ook vrijdagavond gesloten. IN HET STATIONSCENTRUM - STATIONSWEG 78 Oor Schaap: Zoals u wellicht gemerkt zult hebben zijn de kinderwagens, boxen en kinder stoelen verdwenen uit de alombekende zaak van Cor Schaap aan de Kennemer straatweg. Grote, witte gasboilers en een enorme sortering centrale verwarmingsketels zijn er voor in de plaats gekomen. „Ik heb nu eindelijk een beetje de ruim te gekregen .om m'n klanten te laten zien wat we zoal verkopen" zegt de heer Schaap. „De. babyhardwaren heb ik ge bracht waart ze thuishoren en dat is in de speciaalzaak voor baby en kleuter „Bambi". Het is juist deze specialisatie die steeds meer van belang wordt. Wij hebben deze „gezellige" artikelen jaren lang moeten voeren omdat er gewoon geen alternatieve oplossing was. Voor een kinderwagen of -stoel kon men ner gens in Heiloq terecht. Gelukkig is daar met de komst van „Bambi" aan de Wes- tcrweg voor gqed een eind aan gekomen. Wij gaan er van uit dat wat je ook doet je moet trachten het zo goed mogelijk te doen. Daarom ben ik ook gek c|p di ploma's en vakbekwaamheid. Jarenlang heb ik 7 dagen in de week, ja ook op zondag, cursussen gevolgd en alle diploma's behaald die er maar te behalen zijn en dat zijn er in ons veel omvattende vak heel wat. Ook m'n broer waar ik nu mee samenwerk heeft alle diploma's en mijn vrouw is in het bezit van het Kema-diploma. Je raakt eigen lijk nooit uitgestudeerd." „Ik geloof dat er nergens zo veel en zo snel veranderd is als in ons vak. Toen mijn grootvader in 1901 in Bovenkarspel met een zaakje begon was het eigenlijk meer een dorpssmederij voor alle klusjes die wat met ijzer te maken hadden. Mijn grootvader was hoefsmid, fietsen maker, puttenschoonmaker en weet ik wat al niet meer. Gas-, licht- en water leiding moesten toen nog geboren wor den. Enkele uitverkorenen, die net op een „gasbel" zaten hadden een klein, eigen gashoudertje achter het huis staan. Toen het eerste „elektriek" kwam begon men met 1 lichtpuntje in huis te laten aanleggen. Het was ook in Bovenkarspfel dat ik een eigen zaak begon. Ik wilde me toen al graag specialiseren maar dat was in zo'n dorp gewoon onmogelijk. In 1965 kwam ik naar Heiloo waar ik het huidige winkelpand kocht van de heer P. Wijn. Op wat moderniseringen na is er eindsdien eigenlijk niet veel in veranderd. We zijn nu toch wel erg blij dat we onze hoofdartikelen zoals verwarming, lo kaal en centraal, en niet te vergeten alle elektrische huishoudelijke apparaten wat meer de ruimte kunnen geven. Een klant wil nu eenmaal graag zien wat hij of zij koopt. Het aardgas heeft weer vele nieu we mogelijkheden geschapen. Men gaat er nu eerder toe over om z'n huis geheel centraal of met gevelkachels te verwar men. Ook de gasboilers gaan al sterk de elektrische boilers verdringen." Burgerwerk „We doen graag „burgerwerk", dat wil zo veel zeggen ais werken tussen de mensen. Het werken in de nieuwbouw spreekt je wat minder aan. Alhoewel we natuurlijk graag nieuwe apparaten leveren en aanleggen gaan we toch voor de rotste klusjes niet opzij. Het „mensen uit de nood helpen" is voor ons gewoon fijn om te doen. Het werk groeit je echt wel eens boven je hoofd maar wanneer we beloven te ko men dan komen we ook, afspraak is af spraak. De centrale verwarming neemt momen teel een geweldige vlucht. Het is net als met een kettingbrief, elke verwarming die we aanleggen levert ons op de één of andere manier weer een nieuwe klant voor een c.v. op. Via, via loopt zo'n lijn zelfs döor tot in Bolsward." Het zit in je bloed „Dit vak moet je gewoon in het bloed zitten. We hebben nagegaan dat vanaf 1850 alle mannelijke nakomelingen van mijn bet-overgrootvader in dit vak zijn terecht gekomen, op één na. Die éne on derwijzer loopt toch nog met een las- diploma op zak. In diverse plaatsen van Noord-Holland is de naam Schaap dan ook wel bekend." Geen dumpzaak „U heeft gelijk als u opmerkt dat we weinig stunts met de prijzen uithalen. We hebben geen dumpzaak. We gaan van bet standpunt uit dat een goede kwaliteit en een behoorlijke service be langrijker zijn. Het één heeft altijd onder het andere te lijden. Dat kan ook niet anders. Veel van dit soort zaken ver dwijnen dan ook net zo hard \yeer als ze zijn gekomen. Een klant wil gekend wor den en niet het gevoel krijgen één of ander apparaat als een broodje over de toonbank te kopen. Ik zou het willen om schrijven als een soort aanhankelijkheid tussen verkoper en klant. We gaan rustig verder op do ingeslagen weg, een weg die ons een grote en fijne klantenkring heeft opgeleverd. Onze kleuterartikelen zijn gelukkig in vertrouwde handen overgegaan. We be velen u de baby- en kleuterzaak „Bambi" hiervoor dan ook van harte aan." Binnen afzienbare tijd zullen de veront ruste bewoners van het Groot Barlaken en naaste omgeving met eigen ogen kun nen aanschouwen wat het gemeentebe stuur van Heiloo zich voorstelt te laten bouwen s*p het terrein ten oosten van bet Groot Barlaken. Burgemeester Corver-van Haaften zegde de raad toe een maquette van het ge bouw in het gemeentehuis voor het pu bliek op te stellen. De raad besloot orry de brieven die bij het gemeentebestuur waren binnenge komen in handen van het kollege te stellen voor het uitbrengen van een prae-advies. Alleen de heer Th. Tomson had liever gezien dat deze brieven meteen in de raadsvergadering werden behandeld. Hij zei o.a. er bang voor te zijn dat er een prae-advies gaat komen dat de grens van 1 a 2 woonlagen gaat overschrijden. „Ik vind het nogal teleurstellend voor u als u al dat werk voor niets gaat doen en" ging hij verder met zijn betoog, „ik heb het gevoel dat we niet zo eerlijk tegenover elkaar staan als we gewend zijn." Wanneer de maquette wordt opgesteld zullen we u via de Uitkijkpost hiervan op de hoogte stellen. Vanmorgen om 10 uur heeft burge meester Corver-van Haaften het start sein gegeven voor de kaartverkoop ten bate van Unicef. Dit jaar voor het eerst zullen een groot aantal schoolkinderen uit Heiloo aan deze aktie hun medewerking verlenen. Zij zullen u aan de deur bijzonder mooie kaarten met enveloppen aanbieden a 0.60 per stuk. De Unicef-kaarten zijn ontworpen door bekende kunstenaars uit alle delen van de wereld en door hen be langeloos afgestaan. Stel de kinderen niet teleur maar koop terwille van al die kinderen in de wereld die onie hulp zo broodnodig hebben. Op 11 december van dit jaar is het 25 jaar geleden, dat het Wereldkinderfonds Unicef werd opgericht door de Algemene Vergadering van de Verenigde Naties. Unicef is het Kinderfonds van de Ver enigde Naties, eerk waarlijke en eerlijke internationale samenwerking voor het welzijn van kinderen in ontwikkelings landen, ongeacht ras, geloof, nationali teit en politieke kleur. Het werkt samen met meer dan 100 van deze landen, die in hun nationale ontwikkelingsplannen rekening houden met en zelfs voorkeur geven aan de belangen van de jeugd. Unicef geeft materiële steun in de vorm van materiaal, instrumenten, medicijnen, voedsel, leermiddelen en vervoermidde len; het helpt opleidingen bekostigen en bevordert het opzetten en verbeteren van allerlei diensten voor kinderen. Bij' Unicef is elke gulden 100 centen waard, m.a.w. er blijft geen cent aan de strijkstok hangen. Naast de prachtige dubbele kaarten waarmee de kinderen aan dé deur zullen komen kunt u ook extra grote kaarten verkrijgen of schattige mini-kaartjes in doosjes a 25 stuks met envelopjes. Een bijzonder waardevol geschenk is de Unicef-agenda 1972 „Blije kinderen". Aan deze rijk geïllustreerde agenda heb ben 55 kunstenaars (waaronder 2 Ne derlandse) hun medewerking verleend. Het is een uniek kado voor zowel fami lie en vrienden alsook zakenrelaties. Plaatselijke verkoopadressen zijn: Mevr. J. Moerbeek, Tulpencroftlaan 40, telefoon 30596, mevr. v. d. Stok, Het Ze venhuizen 1, tel. 30028, m4vr. v. Slaven burg, \v. Merlenlaan 4, tel. 30742. Beroep op de jeugd Het kom it.ee doet hierbij een beroep op de jeugd' van Heiloo om aktiviteiten op touw te Zetten waarvan de opbrengsten ten goede komen aan dit gigantische projekt. in Tndonesië, een projekt waar men momenteel in heel Nederland bezig is de schouders onder te zetten. Vrouwenverenigingen Het komitee zpu het ook bijzonder op prijs stellen als de diverse vrouwenver enigingen in Heiloo op één of andere wijze zouden willqn helpen om dit pro jekt „voor moeder en kind" te doen sla gen. Ook handwerkjes van bejaarden zijn bijzonder welkom. Deze kunnen op verschillende bijeenkomsten voor dit doel verkocht worden. We denken b.v. ook aan de talloze leuke werkstukken die op alle scholen en hob byclubs gemaakt worden. Een deel hier van zouden de kinderen b.v. op een te houden tentoonstelling kunnen verko pen. Het zijn allemaal maar suggesties. Alle ideeën kunt u (kunnen jullie) spuien op bovenvermelde adressen. Stuur de schoolkinderen met hun kaar ten niet van de deur. U mag er gerust meer dan één kopen. Ze zijn bijzonder mooi van uitvoering. Het projekt „moe der en kind" in Indonesië, moet slagen. Sekr.: Spillaan 4 - Heiloo Telefoon 30208 Hei )8 Het afgelopen weekend kwamen drie kompetitie- ploegen van TRIAS in aktie. De C-meisjes ver werkten hun laatste wedstrijd in Haarlem. Hoe wel er deze keer géén overwinning uit de bus kwam waren er toch een aantal indrnduele suc cessen. Daarbij moet allereerst de< winnende ^roogtesprong van Marian Bugter borden ge hemd, nl. 1.45 m. Ook Marga Genbt )23.52 m dfecus) en Jolanda Silver (80 m - 11.2) wonnen hun nummer. De zeer sterke tegenwind op de loojfenummers liet geen snelle tijdön toe maar desdridanks evenaarde het kwartet /José Meyer - Maridfi Bugter - Anneke Bugter - Jolanda Silver hun ct\ibrekord op de 4 x 80 m met 43.4 sec. Eindstatad: 1. Atmodes 10.781 p. 2. Trias 10.534, 6. Trias H 8.186 p. Bijzonder'goed nieuws valt er van de dames te melden dié, met grote overmacht" hun kompetitie wedstrijd aan Het Maalwater bonnen zoals uit de volgende Resultaten blijkt: 100 m 1. Berhgdet Lasès 13.3, 2. Tilly Kaandorp 13.5; 200 m 1. Tineke Timmerman 27.9, 2. Tilly Kaandorp 28.6; 800 m 1. Ria Groen 2.26.5, 4. Els Groenveld 2.38.5, hoog 1. Betty Tadema 1.40 m, 5. Marga Bolten 1.35 m.; veY 1. Tineke Timmer man 5.10 m, 5. Marga Bolten 4.20 m; kogel 1. Jo- lande Zijl 10.91 m, 2. Gerda Hoogschagen 10.12 m; diskus 1. Jolande Zijl 41,.92 m, 4. Onneke Doö- renbos 35.96 m; speer 1. Bernadet Lasès 36.98 m, 2. Onneke Doorenbo$ 31.56 m; 4 x 100 meter: Kaandorp - Lasès - Tadtema - Timmerman 52.3. Einduitslag: 1. Trias 13.059 p., 2. Lycurgus 11.320 p., 3. A.V. Leiden 10.911 p., 4. Suomi 9480 p. Pech blijft de herenploeg achtervolgen. Wederom kon de magische greils van 20.000 punten niet worden gepasseerd oihdat cén van de 400 m hor den-lopers bij de eerste horde niet uitkwam en op onverklaarbare wijze ib een andere baan terecht kwam wat een voortijdig einde van zijn race betekende. Desondanks is er verder enorin geknokt om nog zo hoog mogelijk te eindigen. Het goede voor beeld gaf trainer Rein Knol met een overwinning bij het diskuswerpen; zijn 44.82 m betekende een nieuw klubrekord. De onttroonde rekordhouder Martijn Zijl werd nu 2e met 44.42 m. Een overwinning was er ook voop.. Piet Olofsen die zijn speer na 64.64 m in de grasmat prikte. De technische nummers gaven overigens nog meer goede prestaties te zien zoals 1.80 m hoog van laap v. d. Plaat en 3.60 m van Alex Berends bij het polstofchoog. De loopnunymers waren minder goed hoewel er toch enkele goede prestaties vielen te noteren. Zo won Menno Melker zijn serie 800 m in een de stormachtige wind mocht zijn, de 5 km lopers hadden uiteraard deze wind. Joop Smit en Theo de Nijs eindigden als 3e en 4e in 16.04.8 en 16.09.4. Jan-Cees Boon en Piet Mooy gaven elkaar op de 400 m weinig toe: 52.9 en 53.4. Verrassend op de 10Ö m was de overwinning van Verhoef (Holland) op Teun de Boer van Zeemacht in 11.0 sec. De Trias-lopers Jan-Cees Boon en Henk Jansen kwamen tot 11.5 sec. Eindstand; 1. Holland-Leiden 20.264, 2. Fortuna 19.767, 3. Trias 19.504, 4. De Spartaan 19.123, 5. Zeemacht 18.725, 6. A.A.C. II 16.563. van 33,tot 3Ö0,— naar maat bij: KNIPPEN «F AFSPRAAK Van AostastraatX achter B W Telefoon 31004.- Heiloo Tabak PaHjimerieën Lang geleden moest ik eens voor m'n werk in Delft zijn. Er reed toen nog zo'n ouderwetse tram van Den Haag naar Delft met een open voor- en achterbalkon. Op weg naar de tramhalte werkte ik halverwege dat m'n hond op een afstand gevolgd was. Met een streng gezicht en een wijzende vinger stuurde ik hem te rug naar huis, hetgeen hij braaf deed tenminste, dat dacht ik, want, even later toen ik al in de tram zat en deze al een paar haltes verder was, hoorde ik men sen roepen dat er een hond op het ach terbalkon lag. De kondukteur kwam er bij en ik kocht braaf een kaartje voor de verstekeling, die echter schuldbewust op het achter balkon bleef liggen. Na een tijdje maakte de tram een nogal scherpe bocht en, aangezien mijn hond niet bij de „lus" kon, vloog hij van het trambalkon af. Het had gelukkig geen ernstige gevol gen en hij holde meteen achter de tram aan. Nu moet u weten dat, zonder dat ik het had gemerkt, de kondukteur waarbij ik het kaartje voor de hond had gekocht, inmiddels was afgelost) Na een paar honderd meter vroeg ik aan de kondukteur: „Loopt hij er nog achter aan?" waarop de man reageerde met een zéér verbaasd gezicht: „eh, wat zegt u mijnheer??" Aarzelend knikte de kondukteur, ja Ik herhaalde, loopt hij er nog achter? ja hoor, hij loopt er nog. (Ik weer) Als hij het maar bij kan hou den. De konduktaur antwoordde nu op ge ruststellende toon, ja hoor, dat houdt hij wel bij. Inmiddels was ik op de plaats van be stemming aangekomen en stapte uit. Maar er was géén hond te zien Wel hoorde ik flensen lachen en toen ik omkeek zag ik\nog juist hoe de kon dukteur in de zich reeds in beweging zettende tram, naaf; z'n voorhoofd wees! Die avond las ik in de krant dat er uit de Psychiatrische inrichting in Delft sinds twee dagen een patiënt was ontsnapt. Nu begreep ik wat die. kondukteur ge dacht moet hebben. Nog steeds, na jaren schiet ik in de lach als ik aan dit voor val terugdenk. „Boefje". Had de slager geen biefstuk, Jantje? Ik heb het niet gevraagd moeder, hij verkocht net een ossenstaart aan een mijnheer en toen dacht ik: De os is op. Gast: Kunt u mij ook zeggen, wat voor vlees dit is? Slager: Biefstuk a la maison, mijnheer. Gast: Dank u, dam heb ik zeker een stuk van de deur. Dienstijver De inspekteur van de spoorwegen droeg alle stationschefs op, ongevallen onmid dellijk te rapporteren en de bijzonder heden later te vermelden. Op zekere dag kwam er 'n bericht van een klein station: Man viel van perron voor een rijdende trein. Zal bijzonder heden seinen. Later kwam het telegram: Alies in orde. Niemand gekwetst. Locomotief reed achteruit. Mevr. T. Grecuw-Winkel Wie volgt achter Boefje, Goed hè? en mevrouw Greeuw. Ewisweg 48-50 - Telefoon 33100 De overige huisartsen iy Heiloo nemen waar. GEZINSVERZORGING EN HULP AAN BEJAARDEN (v. h. Groene Kruis) Aanvragen bij mevrouw Bruntink-Nat, Van Doornstraat 38, telefoon 30119. WARME MAALTIJDEN' VOORZIENING A. H. v. d. Graaff-Lammerink, Van Cats- straat 19, Heiloo, telefoon 31356. R.-k. Gezfnszor Heiloo - szorg en Gezinshulp Limmen Do G.V. Doves houdt op vrijdag 10 september in ,,De Oude Herberg" haar algemene ledenverga dering. Need de jaarverslagen komt de vast stelling van cfe-gpaandelijkse kontributie aan de orde, wat verhogirtg.jnhoudt. Het bestuur stelt voo?'--r^et ingang van 1 oktober 1971 de kontnbutics ais volgt vast te stellen: Leden tot 16 jaar f 3.50 pof mgand; Leden 16 jaar en ou.ddr f 5,— p. ,m.. Ritmisch tot 16 jaar I i,p.' m. (met pianobegeleiding): Ritmisch 16 jaar en ouder 7,50 p. m. (met pianobeg.); Beat en moderne dans j 6,per maand. In deze kontributtes zijn begrepen een ongeval lenverzekering voor onze leden alsmede de bondskontributies van het K.N.G.V. Aanvragen voor hulp bij de leidster mevr. Ch. M. Zuiderduin-v.\d. Meij, Heerenweg 120, tel. 31172. Bij afwezigheid tel. 02205- 224. Thuis te bereiken tussen 8.30 -9.30 u. nlichtingen over de opleiding tot gezins- 'erzorgster bij dé leidster. Voor bejaardenhulp: zr. Ignatia, Hooge- veg 65, tel. 02205-224 tussen 6 en 7 uur. Kontakt adres voor Limmen: Mej. M. 3epping, Burg. Nieuwenhuijsenstraat 8. Diëtiste Kruisverenigingen Het spreekuur in de maand augustus en wel op 3 augustus in het wijkgebouw Commandeurslaan en op 17 augustus in het wijkgebouw Holleweg komt te ver vallen. Het eerstvolgende spreekuur zal gehou den worden op 7 september - Comman deurslaan en op 21 september Holleweg. voor zondag 5 september 1971 Hervormde Gemeente Heiloo 4 Witte Kerk 9.30 uur ds. Ouwendijk. Oppasdienst in De Rank. Kruiskerk 10 uur ds.. Van Doorn. DoopdiCnst. Op pasdienst in bijgebouw. Zondagsschool in de Rehobothschool. 7.15 uur ds. Van Dam. Jeugdkapel in De Rank 10 uur Jeugdkapel. Hervormde Gemeente Limmen 11 uur ds. Ouwendijk. Geref. Kerk - Noordergeeststraat 9.30 uur ds. Verkuyl; 17.00 uur ds. De Nooy van Noordscharwoude. 's Ochtends creche en kindernevendienst 8-12 jaar. R.K. KERKDIENSTEN Willibrorduskerk, Westerweg 265 Eucharistievieringen tijdens weekend: zaterdagavond om 7 uur; zondagmorgen om 9 uur (hoogmis), om 10.30 uur en om 12.00 uur. zondagavond om 5.30 uur. Eucharistievieringen in de week: dinsdag- t/m vrijdagochtend om 8 uur; maandag-, dinsdag- en vrijdagavond om 7.30 uur. Eventueel gelegenheid om te biechten zaterdagmiddag vanaf 5 uur tot 5.30 uur. Eucharistie-vieringenzaterdag 19.00 u., zondag 8 uur, 9.15 uur (hoogmis), 10.45 uur en 12.00 uur. Avondmissen in de week: maandag, woensdag en vrijdag om 19.30 uur. Vroegmissen in de week: 7.30 uur (dins dag en donderdag) 8 uur (dagelijks, be halve op maandeg). Biechthoren: zaterdag van 16.30-18 uur. R.-k. Kerkdiensten O.L.Vr. ter Nood Kapellaan H. Missen: Zaterdag 19 uur. zondag 7.30 uur (bij de Julianazusters), 9 uur (Hoog mis), 11 uuK Heilige Missen op werkdagen7.30 uur in de Genadekapel. Avondmis: le vrijdag van de maand 7 u. 'Lof: zondagavond 7 uiir. Biechthoren za terdag in beide kapellen vanaf 4 uur. Kapel Psych. Centrum St. Willibrord Heilige Missen: zaterdagavond 18.45 uur; zondag (Hoogmis) 9.00 uur. Parochie-zondagsdienst Westerweg 267 - Heilotk - Telef. 30906 HERVORMDE GEMEENTE AKERSLOOT - UITGEEST 10 uur ds. Hollemans. Dienst v,an Woord en Tafel. Gezinsdienst ter opening van het seizoen. 1 Evang. Luth. Gemeente Alkmaar 10.15 uur cand. Vink, van Amsterdam. Doopsgez. Gemeente, Koningsw. Alkmaar 10 uur ds. v. d. Sluis sr. (koffie drinken\ na de dienst). Rem. Ger. Gemeente Alkmaar Geen opgaaf ontvangen. Ned. Herv. Gemeente Egmond-Binnen Egmond-Binnen, 10 uur ds. Tuinstra. Volle Evangeliesamenkomst in 't Dorpshuis Heiloo Zondagmorgen om 10 uur. Zondagsschool van 10.00 - 11.30 uur. DOKTERSDIENSTEN (uitsluitend voor spoedgevallen) Weekenddienst Heiloo: Dr. Kempers, v. Aostastraat, tel. 33755 Limmen, Akersloot, Uitgeest: Dr. Smeets, Uitgeest, Middelweg 34, te lefoon 02513-2212. Weekenddienst Wijkverpleging voor Egmond - Heiloo - Limmen Zr. R. Rutgers-v. d. Loeff, Holleweg 135, Heiloo, telefoon 31132. DIENST TANDARTS Alkmaar/Heiloo S. EngelS, Bergerweg 78, Alkmaar. Dierenartsen L. Pille, Sehermeerstraat 2, Stompeto- ren, telefoon 02203-335. R.K. Algemeen Maatschappelijk Werk Heiloo - Limmen Spreekuur maatschappelijk werkster in Heiloo, Westerweg 263, tel. 30984: maan dagavond 7-8 uur; woensdag- en vrijdag ochtend 8.30-10.30 uur;\ in Limmen, in het Wijkgebouw, Kerk- weg 1, tel. 250, dinsdagmiddag 2-3 uur en donderdagavond 6-7 uur. OPPASDIENST Uitsluitend telefonisch tussen iialf 1 en half 2 bij mevr. Meertens-Wiltens, Rec tor Fre'deriklaan 5, tel. 16377 en mevr. J. van 't Veen-Paarlberg, Molenweg 1, telefoon 30127. OPENINGSUREN OPENBARE BIBL. EN LEESZAAL Kennemerstraatweg 382 - Heiloo Oag Volw. Tieners Jeugd Maandag 19-21 19.00-21 19.00-21 Dinsdag 10-12 15.30-17 15.30-17 14-17 Woensdag 14-17 14.00-17 14.00-17 19-21 Vrijdag 14-17 15.30-17 15.30-17 19.21 Zaterdag 10-12 le kranten- en tijdschriftenafdeling ls tovendien elke werkdag van 10-12 uur eopend (ook voor niet-leden). OPENINGSTIJDEN ZWEMBAD „HET BAAFJE" Maandag t/m vrijdag van 6.45-19.00 uur, 's zaterdags van 6.45 tot 17.30 uur en 's zondags van 10.00 tot 17.30 uur. AKTIE .MOEDERS VOOR MOEDERS' Uitsluitend voor Heiloo, Alkmaar en Limmen Mevrouw E. M. van Aken-Stekelenburg, Trompenburg 10. Heiloo. telefoon 33439 SPREEKUUR MAATSCH. WEKKER VAN DE GEMEENTE HEILOO Iedere dinsdag- en vrijdagmorgen van 8.30 -11 en dinsdagavond van 7-8 uur. Van Aostastraat 5, tel. 31144, toestel 54. DIENST SOCIALE ZAKEN Aanvragen ingevolge de Algemene Bij standswet: 's dinsdags en 's vrijdags van 8.30-12 uur; aanvragen ingevolge de werkloosheidsvoorziening 's woensdags van 8.30-12 uur.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1971 | | pagina 2